Auto optika

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
 
1 2 3
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

danke, bei d&w hab ich die gefunden.

der bietet mir da an

1) Scheinwerfereinsatz H4, 164 x 103, Cibié, VALEO

rechts oder links, rechteckig, ohne Standlicht

2) Scheinwerfereinsatz H4, 164 x 103, Cibié, VALEO

rechts oder links, rechteckig, mit Standlicht

3) Scheinwerfereinsatz H4, 164 x 103, Bosch, BOSCH

rechts oder links, rechteckig, mit Standlicht

welche sind denn die richtigen? die originalen sollen ja von bosch sein. die wollte ich nicht nochmal weil das metall außen gerostet ist. die von valeo haben auf dem bild kein metall. kann ich die dann nehmen?

und das mit standlicht versteh ich nicht. das ist doch gar nicht im hauptscheinwerfer sondern in der stoßstange beim blinker? welcher ist denn nun richtig?

-----------------------------------

Hmm, re kas intereses peec paskatoties webaa , izleeca Vai Reihsvalodu saproti? Katraa gadiijumaa shitos piedaavaa kantoris D&W Vaacijaa, vaig pachekot ))

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

---------------------------------------

Nee, kategoriski nee! Shie smagaas tehnikas lukturi ir t.s. "darba lukturi", gan tuvai , gan taalai distancei. Gaismas sadaliijumam uz brauktuves nav nekaa kopiiga ar Eiropaa paredzeeto 'lauzto / eenoto' staru! Normaali taadus uzstaada traktoriem vai greideriem utt. uz jumta

Hmm, nu es speciali itkā pētīju tos Hell moduļus - jā viena daļa ir uz jamta "metamie" - kas ir kā tur saki ar galveno funkciju izgaismot, un PH ka kadu apžilbina, bet tajā moduļu kategorijā ir arī lukturi kas nāk traķim priekšā ( tipa "zem haubes") kam uz stikla ir redzams kā minimums līdzīgs stikla "zīmejums", kas arī lauž staru, bet jautājums vai viņs lauž pareizi ??? Kā jau autoindustrijai pietuvināts gan jau ka varētu zināt labāk par mani kas tikai min.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, tad kautkur Rīgas rajonā bija viena firma, kura izgatavoja lukturus pēc pasūtījuma. Pamēģināšu sameklēt kontaktus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tik jem vērā, ka tur pretī sēž arodskolas sagatves "specs"...

stulbāks par mūsu astoņklasnieku... tas tā... no pieredzes...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja nemaldos, tad kautkur Rīgas rajonā bija viena firma, kura izgatavoja lukturus pēc pasūtījuma. Pamēģināšu sameklēt kontaktus.

aga...

tāda ražotne sen būtu pamanīta...

a starpnieki - oi...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, nu es speciali itkā pētīju tos Hell moduļus - jā viena daļa ir uz jamta "metamie" - kas ir kā tur saki ar galveno funkciju izgaismot, un PH ka kadu apžilbina, bet tajā moduļu kategorijā ir arī lukturi kas nāk traķim priekšā ( tipa "zem haubes") kam uz stikla ir redzams kā minimums līdzīgs stikla "zīmejums", kas arī lauž staru, bet jautājums vai viņs lauž pareizi ???

--------------------------------------------

HVZ, kursh saits tev atveeraas, kuraa skatiijies? Man atveeraas kaut kaads, laikam USA, saits , ievadot izmeeru un HELLA - tur shitie te bija tikai "Working Lights" un kaut kaadi ar "amerikaanju" gaismas sadales sisteemu - tobish augshaa / lejaa, bez stara "noliekshanas" pa labi...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft es šitādā PDFā lūrēju:

www.hella.com/...

Liekas 5 lappusē ir tas par ko runāju

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

tobiš 5 un 6 lapā liekas ir tas ko domāju ( man vienkārši tā vācu val. no RTL 2 filmu saktīšanaās ir pielipusi, es nekad neir mācījies + arī autobūves standartos esmu paliels analfabēts. )

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet vispār ir divas savstarpēji "pretrunīgas" lietas kas mani tajā PDFā mulsina - SAE pieminēšana, ECE pieminēšana, un tad vēl tās bultiņas tabulā "ar kustības virzienu".

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Hmm, nu es speciali itkā pētīju tos Hell moduļus - jā viena daļa ir uz jamta "metamie" - kas ir kā tur saki ar galveno funkciju izgaismot, un PH ka kadu apžilbina, bet tajā moduļu kategorijā ir arī lukturi kas nāk traķim priekšā ( tipa "zem haubes") kam uz stikla ir redzams kā minimums līdzīgs stikla "zīmejums", kas arī lauž staru, bet jautājums vai viņs lauž pareizi ???

--------------------------------------------

HVZ, kursh saits tev atveeraas, kuraa skatiijies? Man atveeraas kaut kaads, laikam USA, saits , ievadot izmeeru un HELLA - tur shitie te bija tikai "Working Lights" un kaut kaadi ar "amerikaanju" gaismas sadales sisteemu - tobish augshaa / lejaa, bez stara "noliekshanas" pa labi...

working light ir uz bagāžnieka (jumta) montējamie... tjipa, lai ar cirvi kājā neiefis...

pat nedomā lukturos tos ievadīt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Bet vispār ir divas savstarpēji "pretrunīgas" lietas kas mani tajā PDFā mulsina - SAE pieminēšana, ECE pieminēšana, un tad vēl tās bultiņas tabulā "ar kustības virzienu".

labās puses stūre...

Austrālija, Jaunzēlande...,

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

working light ir uz bagāžnieka (jumta) montējamie... tjipa, lai ar cirvi kājā neiefis...

pat nedomā lukturos tos ievadīt...

Knigu dochitaj pozhalusta !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Bet vispār ir divas savstarpēji "pretrunīgas" lietas kas mani tajā PDFā mulsina - SAE pieminēšana, ECE pieminēšana, un tad vēl tās bultiņas tabulā "ar kustības virzienu".

labās puses stūre...

Austrālija, Jaunzēlande...,

O, ja zini tad pastāsti:

SAE - imo USA inženieru specene ???

ECE - kas EU ???

Un kādi standarti spēkā tevis minētajās valstīs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es nemēģinu Tevi noniecināt... prosto fizdanul...

zinot, ka nopietnas bezceļa aprīkojuma kompānijas nāk no Kiwi zemes...

bet ja Tu vēlies, varu rakt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es nemēģinu Tevi noniecināt... prosto fizdanul...

zinot, ka nopietnas bezceļa aprīkojuma kompānijas nāk no Kiwi zemes...

bet ja Tu vēlies, varu rakt

Skaidrīte,

Nu never mind - gan Crankshaft atnāks un pastāstāstīs ka ir ar to kas mani incēja.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

labi, buča Tev un Tevis piesauktajam

lai Teu sokas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nupat sabildēju WJ 2collu komplektu...

šķiet, ka Tevi tas interesētu...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nupat sabildēju WJ 2collu komplektu...

šķiet, ka Tevi tas interesētu...

Nju iesper k-kur - i incanti.

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu sazvanīju tirgotājkantori - dotajā gadījumā ie runa par "MAIN DRIVING LIGHTS" ar ši moduļa lampām un stikla izkliedētāju. šie lukturi tiešām nāk traķiem priekšā kā pamatlukturi - dalībai ceļu satiksmē EU. Ir tuvie, tālie un gabarīti. Tā kā Probei gabarīti nāk atsevišķi, CSDD teica gabarīt-lampiņu šajā korpusā iekšā vispār nelikt (lai paliek esošās-oriģinālvietās) un skatē būs OK.

Nu, karoče, esmu jau nolēms iepirkt...... Ja nekas no tā nesanāk- nākamnedēl šeit redzēsiet vesalu lērumu mau @$%$^& komentu.... !!!!

Āmen,...

Paldies par padomiem un "dialogue" ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NJu arī par veiksmīgām beigām iemet šeit komentu vēsturei !!!

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sameklē katalogā kodu un pasūti svietam, handlerim vai autoparts

www.elcats.ru/...

es pareizi sapratu - šeit ir kāds, kurš piegādā no šitiem .ru catalogiem? kad man vajadzēja šo to no japcats.ru, tad nevienu nevarēju atrast... reģistrējos tur, sarakstījos ar krieviem, a šie lāga ārpus NVS negribēja sūtīt

tātad - vai varu dabūt kādu šeit, kurš man palīdz atšipot detaļas no turienes? runa ir par dažām ļoooti specifiskām, kuras šeit ir tikai pie dīlera un par astronomisku ciparu. šobrīd vairs nevajag, bet var gadīties, ka kādreiz akal ievajgās.... "sviets" = "sviests"?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

meklē pie kakubraucējiem...

zinu, ka noraušos

a vīrieša dzimtas vistu, vārdā kaksis, viņam slīkstot es paietu garām...

welcome...

dikti dumam - esu pie180 un dikti riebīgs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

anonimikis rakstīja: sameklē katalogā kodu un pasūti svietam, handlerim vai autoparts

www.elcats.ru/...

es pareizi sapratu - šeit ir kāds, kurš piegādā no šitiem .ru catalogiem? kad man vajadzēja šo to no japcats.ru, tad nevienu nevarēju atrast... reģistrējos tur, sarakstījos ar krieviem, a šie lāga ārpus NVS negribēja sūtīt

tātad - vai varu dabūt kādu šeit, kurš man palīdz atšipot detaļas no turienes? runa ir par dažām ļoooti specifiskām, kuras šeit ir tikai pie dīlera un par astronomisku ciparu. šobrīd vairs nevajag, bet var gadīties, ka kādreiz akal ievajgās.... "sviets" = "sviests"?

auto uz turiieni atdot vajadzētu...

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti, ko Tu te muldi?

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu tā - lukturi Hella tika iepirkti Rīgā, Sia Heta, Rāmavā, .... tika piemērīti oriģinālu vietā un ar nelielu "papravku" montāžā otrdien tiks dabūti "iekš to auto" ! Izmērs idēli der, un gaisma arī būs...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti