Re laikam atkal kārtējais lohatrons HHO

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
 
1 2 3 4 5
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbīna tāpat griežas visu laiku.... tikai efektīvi pūš sākot no kautkādiem apgrieziem

Man gan liekas, ka tā griežas tikai tad, kad darbojas motors

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbīna tāpat griežas visu laiku.... tikai efektīvi pūš sākot no kautkādiem apgrieziem

Man gan liekas, ka tā griežas tikai tad, kad darbojas motors

nav obligāti

kompresoram gan tā ir

p.n.

runājot par topica tēmu - pietiekami lielu ekonomiju valsts un firmu autotransportam var iegūt uzliekot degvielas monitoringa sistēmu vai pat vienkārši aizslēdzot bāku

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.n.

runājot par topica tēmu - pietiekami lielu ekonomiju valsts un firmu autotransportam var iegūt uzliekot degvielas monitoringa sistēmu vai pat vienkārši aizslēdzot bāku

Mans auto pēc oficiālajām atskaitēm tērē 13 litrus. Un jau tad piegriežas ceļazīmju rakstīšana. Bet uz jautājumu VID, kā principiāli būtu jādala izmaksas, ja pa ceļam no tikšanās ar klientu iebraucu lielviekalā pēc alus, neviens man tā arī nav atbildējis. Vienīgā oficiālā versija - vispirms jāaizbrauc līdz stāavvietai ar firmas degvielu. Un pēc tam jābrauc atpakaļ uz veikalu ar savējo. Welcome to my country!

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu zb... amis vs japanis ...ejat takš jūs d.!

ir konkreti izstradajumi kas vislabāk noder kautkādam konkrētam pielietojumam.

No vaz motora original 58zs arī var 250zs nocelt bez turbīnas un? taga jūs loši sāksit stāstīt ka moš salikt 3 rindā un aizvietot corvette dzini ko???

šāles takš 1ls /kg maksā??? ibio!

Visi fufelmakši ūdens makši un paºējie pirdien takši ... ir fu fe lis punkts!

Un vispār labākais auto ir ar karburātoru želatelno uz katru cilindru ...brauks da jeb uz ko .... un jaudas dafiga!!!!

Gribi benžu gribi ļergu gribi dzimtenes pūkaino .... a sagribēsi arī uz nos brauks ...tikai neilgi ...

un vispār ja kāds samestu pārdesmit štukas ls es viņja standarta turbo imprezu Sdi pi dir ... ar korveti v pridaču tā izdrāstu ar dajebkuru vaz/gaz/moskvič da kaut vai ar zaz ka tas īpašniecinš čurājot aizskrietu pie sava supa dupa čiksas sološā dīlera !

Voobšem kaņčai bazar cilvēki citādi vemt gribas!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Mazāk lētās šmigas kost.

Āmen.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.n.

runājot par topica tēmu - pietiekami lielu ekonomiju valsts un firmu autotransportam var iegūt uzliekot degvielas monitoringa sistēmu vai pat vienkārši aizslēdzot bāku

Mans auto pēc oficiālajām atskaitēm tērē 13 litrus. Un jau tad piegriežas ceļazīmju rakstīšana. Bet uz jautājumu VID, kā principiāli būtu jādala izmaksas, ja pa ceļam no tikšanās ar klientu iebraucu lielviekalā pēc alus, neviens man tā arī nav atbildējis. Vienīgā oficiālā versija - vispirms jāaizbrauc līdz stāavvietai ar firmas degvielu. Un pēc tam jābrauc atpakaļ uz veikalu ar savējo. Welcome to my country!

trakākais sākas tad, kad tā tikšanās ar klientu tev jau ir tajā veikalā pie alus plaukta

vai arī tu esi iebraucis veikalā nopirkt firmai zīmuli vai tualetes papīra rulli

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Mans auto pēc oficiālajām atskaitēm tērē 13 litrus. Un jau tad piegriežas ceļazīmju rakstīšana. Bet uz jautājumu VID, kā principiāli būtu jādala izmaksas, ja pa ceļam no tikšanās ar klientu iebraucu lielviekalā pēc alus, neviens man tā arī nav atbildējis. Vienīgā oficiālā versija - vispirms jāaizbrauc līdz stāavvietai ar firmas degvielu. Un pēc tam jābrauc atpakaļ uz veikalu ar savējo. Welcome to my country!

trakākais sākas tad, kad tā tikšanās ar klientu tev jau ir tajā veikalā pie alus plaukta

vai arī tu esi iebraucis veikalā nopirkt firmai zīmuli vai tualetes papīra rulli

Nu jūs ar ta kā tādi - alus kaste = reprezentācijas izdevumi, un līdz ar to braucies skaitas "po delam"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bija mums te doma puspajokam ar čomiem taisīt SIA "pārtikas un dzērienu patērētāji".

Tas tā lai visiem skaidrs ka ražot neko negrasamies,

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti