Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004

Gribēju pa salīdzinoši lētu naudu lepnu auto un skaisti iekritu - pēc ~2 nedēļu braukšanas sāka nenormāli grabēt motors - kaut kā aizripnājos līdz "Amerikas Auto" kas bija tuvumā. Izņēma, izjauca motoru - aprauta otrā cilindra šhāle... Sataisīja tāmi - diezgan kosmiska... 1400 ls. (600 ls darbs, 800 detalas... Laboju - Izdevās sarunāt 20% atlaidi darbam. Izskatās ka par darbu cena ir +/- adekvāta)

Visticamāk iepriekšējie īpašnieki bija taisījuši eksperimentu - cik ilgi var braukt nemainot eļļu....

Vēl protams variants ir ielikt citu motoru, bet - tas sanāks lētāk tikai apmēram par latiem 300, jo visdrīzāk tāpat lietotam motoram ja grib kādu laiku braukt bez problēmām jāmaina siksnas, saļņiki, ruļli...

Un remonta gadījumā es iegūšu kapitāli izremontētu dzinēju kurš ar lielu varbūtību ies 200 tūkstošus km. Lietots motors kā mēs zinām ir loterija...

Man ir pamatotas aizdomas ka detaļas var dabūt lētāk nekā piedāvā "Amerikas auto" (Bija jānomaina priekšējā riteņa gultnis - man uzlika pa 90Ls, bet iekš USA īpaši nemeklējot atradu pa 40 USD - protams klāt vēl nāktu sūtīšanas izmaksas, bet tāpat beigās būtu lētāk)

Varbūt kāds zina kur Latvijā var meklēt daļas Amerikas auto par normālām cenām?

Varbūt kāds ir pircis daļas internetā un var padalīties ar interneta veikaliem ASV vai varbūt Eiropā kas sūta daļas uz LV pa sakarīgiem cipariem?

 
1 2 3 4 5
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pameklee forumos info:www.uscars.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nee ir gan cilveki slimi ar galvu. tas viss auto tak vairak par 2000eiro nemaksaa. remonts par 1400!!! haha! garigais slimnieks! pa to naudu ganjau 3 tadi kraislera motori sanaak

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taame ir puse no auto veertiibas

ple...leetaak buutu iemest citu dzineeju pie Fedjas par 100 ls un braukt taalaak un cereet.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

izklausās pēc 'baudāmā' 2,7 dzineja .

ceņņiks baiss paroc , piem. ss.lv , kur vēl var pārjaukt . dzinēja detaļas uscariem biezā slānī ir autoplusā Kurbada ielā un vel dafiga kur .

vairāk zinās teik uscars.lv fõrumos .

par lietotu dzinēju vari pazvanīt Vaļeram 29244114 , viņš agrāk vilka uscarus razborkai , vel vari parakt LT .

visādā ziņā 1-1,2kls vienmer paspēsi atlocīt .

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: taame ir puse no auto veertiibas

ple...leetaak buutu iemest citu dzineeju pie Fedjas par 100 ls un braukt taalaak un cereet.

kaada veel puse! taa ir auto veertiibaa! tadu auto jau par 1800 LVL ir paaraakais gemars paardot.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs!

Parādi man kur var nopirkt to auto LV pa 2000 EUR - ejošu un normālā stāvoklī protams ka. (Ja tiešam tā ir- nelabošu bet paņemšu to!)

Ozz - parādi man to fedju pie kura var dabūt pa 100 ejošu motru! Cik interesējos reāli tas motors maksā 400- 500 ls...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Shiirs!

Parādi man kur var nopirkt to auto LV pa 2000 EUR - ejošu un normālā stāvoklī protams ka. (Ja tiešam tā ir- nelabošu bet paņemšu to!)

Ozz - parādi man to fedju pie kura var dabūt pa 100 ejošu motru! Cik interesējos reāli tas motors maksā 400- 500 ls...

nee, Fedja par darbu paprasiis 100 ls

no saakuma pasaki kas tas par dzineeju un gadu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Shiirs!

Parādi man kur var nopirkt to auto LV pa 2000 EUR - ejošu un normālā stāvoklī protams ka. (Ja tiešam tā ir- nelabošu bet paņemšu to!)

Ozz - parādi man to fedju pie kura var dabūt pa 100 ejošu motru! Cik interesējos reāli tas motors maksā 400- 500 ls...

nestum su.uudu pats esi konkreeti ieberzies, bet nestasti te tautai par shitaa auto cenu. taa arii vini tagad maksaa - 2000eiro. un tie ir auto normala staavokli aar TA. tie kas tur stav par 1800 LVL un uz augshu, tie jautur stav veselu muuzhiibu - pusgadu vai pat ilgaak. nevienam nevajag tadu rijigu amerikanju luzni. ari par 1000 LVL nu jau tadus chryslerus var nopirkt. un ta ari ir tirgus cena viniem patreiz.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nevajag jau visu dzineeju ar loriņiem, bet tikai bloku ar kloķeni un virzuļiem, t.s "apakšu" un imho taadi dzineeji bija biezaa slaanii visaadaam US miskasteem, vajag tik rakt vojadzeru u.c chrysler autiņu piedaavaajumaa

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

tochna esi ieberzies ar to remontu, re kur auto vareeji paņwww.ss.lv/...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs - telefonus, linkus studijā kur pa 1000ls ir ejošs 300m ar izietu (nevis nopirktu) skati un pārlasītu hadeni! Kad meklēju nekā īpaši lētāka par 2000ls neatradu - protams ka braucošā stāvoklī.

Protams ka esmu iegrābies ar konkrēto eksemplāru - par to neviens nestrīdas....

Par to rijīgo amerkāņu lūzni - tā ir katra personīgā izvēlē vai pārvieto savu pakaļu ar komfortu vai sēdēt saliekušam 5 līkumos uz ķeblīša iekš ekonomiska eiropas mazauto. Esmu pietiekami garš un miesās ražens - cik esmu braucis ar citiem auto - neviens eiropieties nav pat uz pusi tik ērts kā šis amerikānis!

Motors viņam ir 3.5L - it kā nevajadzēja būt problēmām.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

njāāā , lai piebeigtu 3,5nieku , bij jāpacenšās

bet laba ziņa ir tā ka lietots 3,5pusnieks varētu būt nenokauts , taxšto ir jēga tādu pameklēt . Šķiet ka varētu būt derīgs arī no LHS un Interpida . A leišos nav neatmuitota 'donora' ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tak sarunaa kaadu kas no UK var atbraukt uz šejieni....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: ... Esmu pietiekami garš ...

garam cilvēkam tur vietas nav, un, ja kaut kādu iemeslu pēc nav redzams pretējais luksofors,tad jālokās ir krietni, lai saskatītu, ja esi pirmais nostājies.

Resnam gan ir, tas tiesa.

Vispār jau auto nav slikts(t.i.- ir pietiekoši vienkāršs), sameklē motoru pa lēto, lai Vasja nomaina un brauc svilpodams.

1400Ls iegrūst nav īpaši prātīgi.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

nebrauksi Tu ar to auto 200tūkst. km.

netaisi kapitālo.

sameklē lietotu dzinēju no šķiltas a/m (LV vai LT) un miers.

arī šaubos, vai zini kādu meistaru, kurš to motoru tiešām kvalitatīvi sataisīs. pie dīlera toč nav vērts.

nebārstīšos ar argumentiem, vienkārši - personīgā pieredze

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Par motora meklēšanu Lietuvā - kā to izdarīt?

Vai kādam nav kādi kontakti ar ko sākt meklēšanu?

Atradu tādu www.rockauto.com/... . Izskatās +/- oki. Tagad nav jāmaksā muita, ja sūtījuma vērtība ir zem 150 EUR. (Zvanīju uz muitu, noskaidroju) Tā kā sadalot detaļas pāris sūtījumos var diezgan veiksmīgi nemaksāt nodokļus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

dodžs bija leetais gals , veel var plimutus paskatiities,

kaaroč- te ir rakstiits kaadaam mizaam tie 3.5 V6 naaca

en.wikipedia.org/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

PIZĢEC kloķenes slīpēšana un šāles 1400 ls?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: izklausās pēc 'baudāmā' 2,7 dzineja .

ceņņiks baiss paroc , piem. ss.lv , kur vēl var pārjaukt . dzinēja detaļas uscariem biezā slānī ir autoplusā Kurbada ielā un vel dafiga kur .

vairāk zinās teik uscars.lv fõrumos .

par lietotu dzinēju vari pazvanīt Vaļeram 29244114 , viņš agrāk vilka uscarus razborkai , vel vari parakt LT .

visādā ziņā 1-1,2kls vienmer paspēsi atlocīt .

Kam tad ir tāds "baudāmais 2.7"? Audī 2.7 ir normāls, tam pat nav 2.5 TDI kaites

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

500Ls par dzinēja remonta darba izmaksām un adekvāta cena.

hmm,interesanti kādas tad darba operācijas remonta gaitā ir jāveic ja saskrien 500Ls par darbu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: 500Ls par dzinēja remonta darba izmaksām un adekvāta cena.

hmm,interesanti kādas tad darba operācijas remonta gaitā ir jāveic ja saskrien 500Ls par darbu.

sanāk, ka meistars pie tā motora galvu nepacēlis strādā 40 stundas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitas man vispār atgādina to viena stāstu, kā tika notirgots džeris ar ķīseli

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Incanti kopš kura laika

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

lietotāji zin ko par 2,7VAG dzinējiem ??

P.S. dumsh zinašanai 2,7chruslera dzinējs ira skarba ateja - vienīgā iespēja ar viņu braukt 'ilgi' ir , ik pa ~5kkm , mainot eļļu un tad vēl nau garantijas par V6 2,5TDI nau tāc sūc

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS safisās meistarībā

Priekš tam ir forumi, lai palasītu citu vaimanas, un galva, lai iegaumētu biežākās vaimanas Kā arī viena persona, kas @ iauto regojusies ar nicku wvfans, kurš tā vietā, lai sapņotu, ka 2.7 bit divām ļurbām ir saules mūžs, nopirka tādu aparātu, kam tur jau bija kirdiks, par saprātīgu cenu, pašrocīgi visu oriģinālu jaunu sakrāmēja un ieguva ļoti labu motoru. Kamēr stiliņā santīmjākļi vaimanā "vaivaivai, abas ļurbas nosprāga, ko darīt, kur skriet?!"

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

nomaini šāles, noslīpē kloķeni un brauc laimīgs, priekškam meklēt kašķi un taisīt pilnu kapitālo? saules mūžu tāpat nebrauksī...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti