Makrofleks un auto virsbūve

Joekid Reģ.: 24.08.2001

Lieta sekojoša, pie auto tika uzspridzināt laikam patukša montāžas putu bundža. Rezultātā, kleksis uz durvīm un viss sāns ar mazām dzeltenām pumpiņām. It kā jau skaisti un interesanti, bet tomēr vēlos atgūt oriģinālo krāsojumu. Ar kasīšanu nost dabūju lielumu, kā arī sīkumos no loga, bet mazās pupiņas uz virsbūves atstāj pleķus, plus tam visam laikam esot iepakojumā maziem atlikumiem/pārpalikumiem, paliek pāri kaut kāda žlurga, kas papildus veido neredzamu "lakas" kārtu.

ir ieteikumi ar ko šādus sūdus dabūt nost? Varbūt kāds var ieteikt kur?

 
1 2
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jadodas uz auto virsbuves pulesanu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pulešana

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un puleeshana jau peecaak... jo gan jau kasot kraasojumam buus jaukas mazas shviicinjas

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

Nu par to arī lielākā sāpe ir vai laku nečakarē...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tadeelj jau saku- nemanaamaa vietaa patestee

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ir makrofleksa skiidinaataaji – makrofleksu nonjem – bet par krasu veel nav zinams vai njem nost vai nee

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Štrunts par krāsu,galvenais ka makroflekss nafik.

Nu tad var ņemt talkā fleksi..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

veikalos tas noņēmējs patiesībā ir acetons....

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sretsked rakstīja: Štrunts par krāsu,galvenais ka makroflekss nafik.

Nu tad var ņemt talkā fleksi..

MAKRO FLEKSI

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

veikalos tas noņēmējs patiesībā ir acetons....

.... un viņš šķīdina nesacietējušas putas.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Izlasot virsrakstu cerēju, ka būs par to, kā rūsas caurumus aizmālēt ar Makrofleks...diemžēl vilšanās...

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Joekid rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

Nu par to arī lielākā sāpe ir vai laku nečakarē...

..nu, sačakarēsies laka, a kas tad ir? auto sāks vairāk degvielu patērēt vai vispār nebūs iedarbināms??

es jau it kā saprotu, ka cilvēki un auto ir dažādi, bt brīžiem liekas, ka nu galīgi darīt nav ko, ja par laku jāuztraucas (varbūt Tavs auto ar to laku ņem pirmās vietas izstādēs un tagad būs bešā, ..vot tas gan ir krenķis)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja:

Joekid rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tak panjem celtnieciibas materiaalu veikalaa putu nonjeemeeju... ja no dreebeem var dabuut nost... tad autoss nevajadzeetu buut probleema

tik patestee kaadaa mazaak manaamaa stuurii vai kraasu&laku nechakaree kopaa

Nu par to arī lielākā sāpe ir vai laku nečakarē...

..nu, sačakarēsies laka, a kas tad ir? auto sāks vairāk degvielu patērēt vai vispār nebūs iedarbināms??

es jau it kā saprotu, ka cilvēki un auto ir dažādi, bt brīžiem liekas, ka nu galīgi darīt nav ko, ja par laku jāuztraucas (varbūt Tavs auto ar to laku ņem pirmās vietas izstādēs un tagad būs bešā, ..vot tas gan ir krenķis)

Tu droši vien arī traukus nemazgā un zeķes vakaros pieslien pie krāsns, vai ne?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tu droši vien arī traukus nemazgā un zeķes vakaros pieslien pie krāsns, vai ne?

Nu man ir visai līdzīgi. (Ne jau par traukiem vai zeķēm! ) Auto man pašos pamatos ir parvietosanas līdzeklis, kuru man vajag max ātri tikt no punkta A uz B. Tai skaitā noparkot, bieži vien "nenoparkojamās vietās". Tapēc man ir svarīgi lai man nesāp sirds par kadu ielocītu spārnu vai noskrāpētu buferi. Un arī ziemā pa trasi norakstoties kkādā kuveitā nebūtu žēl aplocītos bleķus.

P.S. Ja auto aizņemos no kāda vai no nomas, tad atdodu bez skrambiņas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Seene rakstīja:

Tu droši vien arī traukus nemazgā un zeķes vakaros pieslien pie krāsns, vai ne?

Nu man ir visai līdzīgi. (Ne jau par traukiem vai zeķēm! ) Auto man pašos pamatos ir parvietosanas līdzeklis, kuru man vajag max ātri tikt no punkta A uz B. Tai skaitā noparkot, bieži vien "nenoparkojamās vietās". Tapēc man ir svarīgi lai man nesāp sirds par kadu ielocītu spārnu vai noskrāpētu buferi. Un arī ziemā pa trasi norakstoties kkādā kuveitā nebūtu žēl aplocītos bleķus.

P.S. Ja auto aizņemos no kāda vai no nomas, tad atdodu bez skrambiņas.

Kaut kas jau tajā attieksmē ir, bet tomēr ir vēl arī cilvēki, kas spodrina kurpes, gludina kreklus un nopļauj zalīti pie mājas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Seene rakstīja:

Tu droši vien arī traukus nemazgā un zeķes vakaros pieslien pie krāsns, vai ne?

Nu man ir visai līdzīgi. (Ne jau par traukiem vai zeķēm! ) Auto man pašos pamatos ir parvietosanas līdzeklis, kuru man vajag max ātri tikt no punkta A uz B. Tai skaitā noparkot, bieži vien "nenoparkojamās vietās". Tapēc man ir svarīgi lai man nesāp sirds par kadu ielocītu spārnu vai noskrāpētu buferi. Un arī ziemā pa trasi norakstoties kkādā kuveitā nebūtu žēl aplocītos bleķus.

P.S. Ja auto aizņemos no kāda vai no nomas, tad atdodu bez skrambiņas.

aizņemiesno manis renaultu.... vaig sataisīt spārnu

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Kaut kas jau tajā attieksmē ir, bet tomēr ir vēl arī cilvēki, kas spodrina kurpes, gludina kreklus un nopļauj zalīti pie mājas.

Man tā attieksme ir tik "īpaša" tikai pret auto (un varbūt vēl dažām lietām).

Piemēram kaut vai pret velosipēdu man attieksme ir pavisam cita - cenšos neatbalstīt, ja var apskrāpēties utt.

(Un drēbes man gludina mīļotā sieviete, kurpes tīru pats un zālīti vasarnīcā nopļauj sencis!)

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Seene rakstīja:

Tu droši vien arī traukus nemazgā un zeķes vakaros pieslien pie krāsns, vai ne?

Nu man ir visai līdzīgi. (Ne jau par traukiem vai zeķēm! ) Auto man pašos pamatos ir parvietosanas līdzeklis, kuru man vajag max ātri tikt no punkta A uz B. Tai skaitā noparkot, bieži vien "nenoparkojamās vietās". Tapēc man ir svarīgi lai man nesāp sirds par kadu ielocītu spārnu vai noskrāpētu buferi. Un arī ziemā pa trasi norakstoties kkādā kuveitā nebūtu žēl aplocītos bleķus.

P.S. Ja auto aizņemos no kāda vai no nomas, tad atdodu bez nevienas jaunas skrambiņas.

aizņemiesno manis renaultu.... vaig sataisīt spārnu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš tu nepamanīsi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vismazāk laka sačakarējas, ja auto virsbūvi nemazgā

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

pazvani 112 auto mazgasana peec izsaukuma

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: pazvani 112 auto mazgasana peec izsaukuma

… un piestādīs rēķinu – Ls 25…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Bet majaas un pie reizes darzu aplies

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

kā vienmēr - nenosmieties. Šodien biju ieskrējis Depo un neko citu, kā šķīdinātāju un acetonu, tanta nemācēja piedāvāt. Rīt doma aizbraukt uz pulēšanu pie Norde auto, tad redzēs kādu padomu ieteiks.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti