Mazās maksas stāvvietas iznīkst ?

Ims Reģ.: 16.03.2004

Izskatās, ka Kalnciema ielas viadukta apkaimē iznīkušas veselas trīs. Kādreizējās autoremonta rūpnīcas teritorijas tajā galā, kas pie Kalnciema ielas viadukta, zem paša viadukta blakus tramvaja sliedēm , un placī aiz 14. vakara v.sk. Margrietas ielā 4. Izskatās, ka daļa klientu atkrituši, pēc tam apsaimniekotāji, saprotams, pacēluši cenu, lai saglabātu peļņu, kā jau tas pie mums pieņemts. To nav izturējusi nākamā grupa, un atlikušo dēļ vairs nav bijis vērts bazāru uzturēt. Nezinu, kā ir citur Rīgā. Šur tur gan saglabājušās vēl trekno gadu cenas, piem. viena ir uz Zirņu ielas aiz K.Valdemāra , tur par mēnesi ir Ls 45, tomēr pasākums vēl pastāv.

 
1 2 3
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

njā labs jautājums. Varētu noskaidort kādas ir cenas pagalmu un pažobeļu stāvvietās.

Piemēram es autosu turu Lāčplēša un Upīša iekšpagalma stavvietā. Cena, ja maksā uz ķepas 30 lati mēnesī. Ir sargs un kameras. Kā citiem Rīgas iemītniekiem?

Turēt uz ielas šo ielu rajonā ir stipri dārgāks prieks un kur vēl praidisti narkomāni.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Antonijas iela 70Ls

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sesku iela 26 ls.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ka nesāk logus bombīt, radot "nedrošā rajona" iespaidu.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

laikam jaanobildee sludeklis.

V-graavii diennaktii reklamee 25,-ls !!!

protams ka kljuuda,bet rakstiits ir rakstiits

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: njā labs jautājums. Varētu noskaidort kādas ir cenas pagalmu un pažobeļu stāvvietās.

Piemēram es autosu turu Lāčplēša un Upīša iekšpagalma stavvietā. Cena, ja maksā uz ķepas 30 lati mēnesī. Ir sargs un kameras. Kā citiem Rīgas iemītniekiem?

Turēt uz ielas šo ielu rajonā ir stipri dārgāks prieks un kur vēl praidisti narkomāni.

Turpat netalu ir pa Ls 20 meenesi

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Ziepieniekkalnā trekno gadu cenas - 30Ls mēnesī, bet pati stāvvieta gan kļuvusi manāmi tukšāka...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Lāčplēšiela , starp Avotu un Čakmariju , izkārtne vēsta Ls50.-

Vispar lasu un figeju , cenas.....

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Lāčplēšiela , starp Avotu un Čakmariju , izkārtne vēsta Ls50.-

Vispar lasu un figeju , cenas.....

Tas toch, iisti pa latvisko- saak pazust klienti, celjam cenas, lai dabuutu no palikushajiem to pashu varku, kas bija... Bet te laikam straadaa shitaa fiicha, ja reiz tie plachi u.c. shaada pisnesa stila atbalstiitaaji veel turas

adatuvilks Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

Zoļikā 16 Ls/mēn, pie tam cena celta tikai divreiz pa latam. Stulbi, ka jākratās gandrīz km līdz tai. Arī kļuvusi tukšāka, bet es nesaprotu, vai tiešām izsisti stikli un riteņi ir lētāk? Diezgan var no rītiem redzēt mašīnām apkārt stiklu lauskas..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu napig jums tas centrs patīk? juglā divstāvu garāža ar bedri 25 ls mēnesī 690 no mājas kājām un 270 m ja peld pa taisno.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

V-grāvis

un pat viens interesents paņēmis telefonu

www.iauto.lv/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ir losim jaabuut lai par kaut vai 15 Ls meenesii kas ir 180 Ls gadaa pirktu stajanku, kas ir kilometru no makas un vinji ne par ko neatbild, tak panjem kasko par to naudu un staavi kur un kad gribi! un ja kaads kaut ko izdariis sanjemsi naudu! un kur nu veel 30 Ls meenesii kas ir vispar kosmosa 360 Ls gadaa... tur jau kaijeenu ar 0 var nodroshinaat bez mazvai...

kasko pie kam iet lidz 18 gadiem masinai.

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Mežciemā pa vidu aplī vēl 35 Ls

Ja naktī atbrauc nav jau kur citur mašīnu nolikt!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ir losim jaabuut lai par kaut vai 15 Ls meenesii kas ir 180 Ls gadaa pirktu stajanku, kas ir kilometru no makas un vinji ne par ko neatbild, tak panjem kasko par to naudu un staavi kur un kad gribi! un ja kaads kaut ko izdariis sanjemsi naudu! un kur nu veel 30 Ls meenesii kas ir vispar kosmosa 360 Ls gadaa... tur jau kaijeenu ar 0 var nodroshinaat bez mazvai...

kasko pie kam iet lidz 18 gadiem masinai.

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Ir jābūt megalosim, lai ne-jaunai ne-līzinga mašīnai ņemtu kasko. Pieskaitot pašrisku un laiku, kas jāpavada bez mašīnas, lai kaut ko salabotu vai atgūtu naudu, vienkāršāk ir naudu atlikt nākamās mašīnas iegādei. Un patreizējā situācijā, kad visādi praidisti zog pat pilnīgi bezjēdzīgas lietas, lai tik pārdotu par 5Ls un nesatraucas, ka auto īpašniekam tā dēļ rada zaudējumus 50 vai 500Ls vērtībā, labāk maksāju par apsargātu stāvvietu ar videonovērošanu un pastaigājos tās 5 min. līdz mājām, nekā domāju par to, kuram narkomānam sagribēsies pārliecināties, ka oriģinālo audiosistēmu nevienam nevajag. Vai arī vienkārši kāds garāmejot nenobrauks ar atslēgām visā mašīnas garumā. Un vēl - ir diezgan būtiski zināt, ka jebkurā diennakts laikā būs kur nolikt mašīnu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pie manis pagalmā var stāvēt par 15 latiem mēnesī

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Vislabāk bija, ka dzīvoju ķīpsalā.

Bija labi vēdināma apsargājama stāvvieta , zem jumta, ar videonovērošanas kameru tieši pie auto, 70m attālumā no mājas durvīm.

Un tas viss bija bezmaksas.

Apkopēja pat pāris reizes nedēļā ar slotu stāvvietā betona grīdu tīrīja, lai kurpes nesmērējas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Aizej,nopelni. Kas tad ir tie 180 ls gadā ?? NEKAS.

ah tu nabaga gonorejas un caurejas mociitais aapsis (foto) izlasi, ko es rakstu, un tad par vistaam kuutii dziedi...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ir losim jaabuut lai par kaut vai 15 Ls meenesii kas ir 180 Ls gadaa pirktu stajanku, kas ir kilometru no makas un vinji ne par ko neatbild, tak panjem kasko par to naudu un staavi kur un kad gribi! un ja kaads kaut ko izdariis sanjemsi naudu! un kur nu veel 30 Ls meenesii kas ir vispar kosmosa 360 Ls gadaa... tur jau kaijeenu ar 0 var nodroshinaat bez mazvai...

kasko pie kam iet lidz 18 gadiem masinai.

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Ir jābūt megalosim, lai ne-jaunai ne-līzinga mašīnai ņemtu kasko. Pieskaitot pašrisku un laiku, kas jāpavada bez mašīnas, lai kaut ko salabotu vai atgūtu naudu, vienkāršāk ir naudu atlikt nākamās mašīnas iegādei. Un patreizējā situācijā, kad visādi praidisti zog pat pilnīgi bezjēdzīgas lietas, lai tik pārdotu par 5Ls un nesatraucas, ka auto īpašniekam tā dēļ rada zaudējumus 50 vai 500Ls vērtībā, labāk maksāju par apsargātu stāvvietu ar videonovērošanu un pastaigājos tās 5 min. līdz mājām, nekā domāju par to, kuram narkomānam sagribēsies pārliecināties, ka oriģinālo audiosistēmu nevienam nevajag. Vai arī vienkārši kāds garāmejot nenobrauks ar atslēgām visā mašīnas garumā. Un vēl - ir diezgan būtiski zināt, ka jebkurā diennakts laikā būs kur nolikt mašīnu.

toč sēne - 30 Ls mēnesī (360 gadā) ir 0% pašriska kasko nejaunai mašīnai! un ja rokas nav tizlas un prātiņš īss, tad vairāk par 2 dienas remontā mašīna nepavada! un ja Tev ir tāds kontingents riņķī, iespējam lētāk tad ir no maskačkas uz kādu labāku rajonu pārvākties? lētāk sanāks?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

apdrošināšanas brokeri pamodās un sāk vaimanāt?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Trekteris

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ir losim jaabuut lai par kaut vai 15 Ls meenesii kas ir 180 Ls gadaa pirktu stajanku, kas ir kilometru no makas un vinji ne par ko neatbild, tak panjem kasko par to naudu un staavi kur un kad gribi! un ja kaads kaut ko izdariis sanjemsi naudu! un kur nu veel 30 Ls meenesii kas ir vispar kosmosa 360 Ls gadaa... tur jau kaijeenu ar 0 var nodroshinaat bez mazvai...

kasko pie kam iet lidz 18 gadiem masinai.

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Parasti jau ir arī problēma ar vietu, kur to auto turēt.

Vienk. fiziski nav kur.

Un vecam autiņam maksāt par KASKO tos pašus 300 un vairāk Ls ar kaut kā neredzu jēgu(pie tam, ne visi drošina vecus auto), jo tas nekādi nepalīdzēs pret to čakaru, ka no rīta pēkšņi dabūsi meklēt servisu, kur ielikt stiklu(+maģīti nopirkt) vai nopirkt jaunus lietos diskus ar riepām.

Ok, izmaksas tev kompensēs, bet nākošajā gadā tās pieliks pie KASKO cenas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Ir jābūt megalosim, lai ne-jaunai ne-līzinga mašīnai ņemtu kasko. Pieskaitot pašrisku un laiku, kas jāpavada bez mašīnas, lai kaut ko salabotu vai atgūtu naudu, vienkāršāk ir naudu atlikt nākamās mašīnas iegādei. Un patreizējā situācijā, kad visādi praidisti zog pat pilnīgi bezjēdzīgas lietas, lai tik pārdotu par 5Ls un nesatraucas, ka auto īpašniekam tā dēļ rada zaudējumus 50 vai 500Ls vērtībā, labāk maksāju par apsargātu stāvvietu ar videonovērošanu un pastaigājos tās 5 min. līdz mājām, nekā domāju par to, kuram narkomānam sagribēsies pārliecināties, ka oriģinālo audiosistēmu nevienam nevajag. Vai arī vienkārši kāds garāmejot nenobrauks ar atslēgām visā mašīnas garumā. Un vēl - ir diezgan būtiski zināt, ka jebkurā diennakts laikā būs kur nolikt mašīnu.

toč sēne - 30 Ls mēnesī (360 gadā) ir 0% pašriska kasko nejaunai mašīnai! un ja rokas nav tizlas un prātiņš īss, tad vairāk par 2 dienas remontā mašīna nepavada! un ja Tev ir tāds kontingents riņķī, iespējam lētāk tad ir no maskačkas uz kādu labāku rajonu pārvākties? lētāk sanāks?

Sorry, man KASKO ar 100Ls pašrisku bojājumiem un 20% pašrisku zudumam maksā 550-600Ls gadā, atkarībā no apdrošinātāja. Bez pašriska cipars nu jau tuvojas 25% no auto tirgus vērtības. Un dzīvoju gana labā rajonā... Arī gribētos redzēt, kā tu divās dienās pārkrāsosi auto, ko kāds būs visā garumā noskrāpējis. Vai divās dienās pasūtīsi un nomainīsi paneli, no kura kāds būs izlauzis maģi.

Tas, ka tu pats acīmredzot braukā ar apskrāpētu un sarūsējušu otro Golfu, nenozīmē, ka visiem ir jābraukā ar miskastēm.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Darksaidam biznes neiet, cilvēki nezkapēc izvēlas likt mašīnu stajankā nevis drošināt pie viņa

Es maksāju trekno "gadu cenu" - 35Ls mēnesī, bet tas par laukumu ar betona sētu, pie iebrauktuves barjera, 24h cilvēks ar suni uz vietas. Un līdz mājām - jāpāriet ielas otrā pusē. Tallinas iela, Čaka ielas tuvumā. Kvartālu tālāk it kā ir stāvvieta pa 25Ls mēnesī ar švakrāku drošību.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sorry, man KASKO ar 100Ls pašrisku bojājumiem un 20% pašrisku zudumam maksā 550-600Ls gadā, atkarībā no apdrošinātāja. Bez pašriska cipars nu jau tuvojas 25% no auto tirgus vērtības. Un dzīvoju gana labā rajonā...

njaa - tad es apsveicu Tevi ar laba brokera izveeli 25% ir jaamaak paardot, bet veel gruutaak ir atrast losi, kas to maksaa...

ja vien tev nav X5 vai lidzvertigs tu smagi dirs!

PS man golfs nav, bet neatteiktos, lai butu ar ko paneesaaties uz juuru

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti