Krima, Odessa

azors Reģ.: 01.02.2006

Gribu augustā laist uz Kijevu pie radiem un pie reizes pakaifot Krimā un Odesā! Ko labu varat ieteikt? Moš kadu atpūtas vietu, moš vēl kautko, mos kādas labas vāveres? Spams atbalstāms!!!

 
1 2
EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

Te velviena adresīte.

Крым Алушта

переулок кругляка дом 4

захарова людмила

тел,32237 (vietējais)

superīga saimniece arī patīk viņai mūsu balzāmiņš.viņas māja atrodas gandrīz aluštas centrā pie BAŅAS to visi zin,blakām lielais unītis ФУРШЕТ,vispār atpūtāmies pa pirmo visas 10 sutkas autiņš turpat pie saimnieces pagalmā.

apskati aipetri tur superīgas ēstuvītes, tirdziņš ja ko pērc tad obligāti kaulējies tas viņiem patīk,vēl vari aplūrēt viņu botānisko dārzu superīgs,vēl bija labs izbrauciens ar zirgiem 4h pa ДОЛИНА ПРИВИДЕНИИ BEIGĀS SAIMNIEKS VĒL USAUCA GALDU tatāru gaumē un pēc tam pats ar savu 6 žiguli aizveda uz aluštas centru,kā jau te viens rakstīja apskati marmora alas.

tur pat aluštā ir vīna viekali speciālie (aluštas vīna zavods) tirgo arī izlejamo neaceros nosaukumu bet pats dārgākais 25 grivņas litrā baigi voršais ,masandras vinčiki arī super tikai nepērc no rokām tur tādus brīnumus var dabūt ka pusdienu sēdēsi uz poda.augļus vešanai uz latviju pērc tirdziņos kas būs paceļam jau mājup daudz lētāk,mēs vienā tādā tirdziņā nakšņojām pirms hersonas uz melitopoles šosejas.ja vālēsi cau miestu NEMIROV Tur taisa to gorilku pašā pilsētiņā(pilsētiņa maza,bode atrodas labā pusē turp braucot) ir viņu firmas bode vari iepirkt goriločku 0,5 polš 15-20grivņ.par odesu nezinu praktiski neko vienīgi tur bija mega tirgus saucas 7 KILOMETRS VAI VIŅŠ VĒL IR NEZINU.

ja vālēsi uz Ļvovas pusi tad pilsētā HMEĻŅICK arī ir labs tirgus tur mēs nakšņojām atpakaļ ceļā.nebūtu tā krīze pats aizlaistu otreiz ar famīliju,vēlu veiksmi pēctam ieliec aprakstu kā gāja.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu Bizenajam - labākās izklaides vietas Arkādijā. Disenes pārsvarā organizētas atklāta amfiteātra veidolā. Katrai vietai savs dizains, kolosālas arhitektūras idejas utt. Rīgā neviena nestāv pat ne tuvu. Nu un žubes tur arī bija ļoti izskatīgas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: iesaku ...... vieteejaas meitenes!! .......

nūūūū, maukas jau jebkurā pasaules malā ir tīri tā neko

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

Ja izdosies nenojāt hadeni bedrēs un nenokaut motoru kalnos, ļoti skaista vieta ir Novij svet. AiPetri ar man patika. Vietējiem pamatbizness ir taksisti un mājokļa izīrētāji. Vīnu ar neieteica no jebkura pirkt, lai ar vieni vīna lauki tur, kruķīts vins tur ar labi iet.

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

aluslacejs rakstīja: Ja izdosies nenojāt hadeni bedrēs un nenokaut motoru kalnos, ļoti skaista vieta ir Novij svet. AiPetri ar man patika. Vietējiem pamatbizness ir taksisti un mājokļa izīrētāji. Vīnu ar neieteica no jebkura pirkt, lai ar vieni vīna lauki tur, kruķīts vins tur ar labi iet.

vislabākais variants ir nobāzēties pie privātā un autiņu ar pie viņa avietējos skaistumus apskatīt izmantojot vietējo transportu,var jau arī autiņu nolikt maksas stāvietā 1-1,5$ sutkā tā būs ērtāk nekā dzenāt pa kalnie un meklēt piedzīvojumus,pārsvarā visās exkursijas ir jau ar aizvešanu un atvešanu.sēžot pie ruļļiem nevarēsi degustēt vietējās dziras.sūdīgākie ceļi ukr man trāpījās posmā no robežas-ternopilei braucot ukr ļvovas virzienā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jautājums- kā ir ar muitu?

cik nikna.... vai kādam pie3redze ir attiecībā uz ES nopirktam precēm un to vešanu tranzītā caur Ukrainu....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

hmm, ja aki, ka teff nekā naff un ved tik savas šmotkas tad drusku palūr salonā un viss. Ja neizskaties pēc tipiska tūrista bet pēc tipiska hohola šmonītāja tad gan var pakratīt. Nekādas deklarācijas arī vairs neliek pildīt.

Protams, ja brauc un ved šņabi furgoniem gan jau ka ir citādāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: iesaku marmora alas, vienas no 5 pasaulee skaistaakajaam! tas Krimaa, odesaa tuseet jaaiet uz Arkaadiju, taadas disenes riiga staav pie ratiem. satiksme ok, esmu divas reizes ar savu SAABu izbraukaajis Krimu, Odesu, Kijevu, nav tik traki, vismaz ar maskavu ne saliidzinaat! Odesaa obligaati jaaaziet uz Operu, kas ir 3. lielaakaa pasaulee, jaredz nams-siena, deribasovskaja, tirgus privoz, veezhi, stores shashliks, gorilka un vieteejaas meitenes!! patiik man taa vieta! Krimaa iesaku masandras viinus, Sudaka...

Ehh... Labi izklausās. Vēl no bērnības ir palikušas atmiņā medūzas un daudzās Krimas "Raķetes". Varētu jau kādu nākamo reizi saņemties uz to pusi aizbraukt.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: jautājums- kā ir ar muitu?

cik nikna.... vai kādam pie3redze ir attiecībā uz ES nopirktam precēm un to vešanu tranzītā caur Ukrainu....

muita un robežsardze tur drāž labi. Korupcija ir augstā līmenī, īpaši pret ārzemniekiem, kasās pie visa pie kā var piekasīties (gaida kukuļus), ukraiņi pārbauda izvedamās preces pat tad kad tu brauc jau ārā no valsts (tipa vai neizved vairāk kā eiropa pieļauj ievest)l un tas atkal tiek darīts lai sagaidītu kukuļus.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

modena rakstīja: jautājums- kā ir ar muitu?

cik nikna.... vai kādam pie3redze ir attiecībā uz ES nopirktam precēm un to vešanu tranzītā caur Ukrainu....

muita un robežsardze tur drāž labi. Korupcija ir augstā līmenī, īpaši pret ārzemniekiem, kasās pie visa pie kā var piekasīties (gaida kukuļus), ukraiņi pārbauda izvedamās preces pat tad kad tu brauc jau ārā no valsts (tipa vai neizved vairāk kā eiropa pieļauj ievest)l un tas atkal tiek darīts lai sagaidītu kukuļus.

P.S. pieļauju ka tas ir atkarīgs cik korumpēta un sastrādājusies robežsargu maiņa ir konkrētajā brīdī robežpunktā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

bljaaa....... bija doma ja braukt - vest vismaz 6 x 0.7l grieķu vīna pudeles.... uz auto varētu savākties ap 12 pudelēm.... ar ES akcīzi virsu... serbiem bija dziļi poh uz to.....

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

liecies mierā. man vispār nekādu problēmu nebija ne ar viņu robiem,ne muitu,arī bija bagāžniekā no Moldovas vīni un vēl kautkāda šmiga,kopumā ap 6-8 pudeles. Normāli parunā,ka ceļo utt,tur vajadzētu mūsu dienesta pārstāvus sūtīt pieredzes apmaiņā ka jāstrādā nevis kā mums te krata/kratīja nabaga tūristus. Ļoti laipni un profeionāli strādā. Nu un ja rī uzpras mazu kukulīti, nav pat žēl iedot.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Pabrauka biezak un sapratisi, cik tur laba muita it ipasi uzraujies uz debilu mainu tad ne ar 100 grivnam pietiks

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: liecies mierā. man vispār nekādu problēmu nebija ne ar viņu robiem,ne muitu,arī bija bagāžniekā no Moldovas vīni un vēl kautkāda šmiga,kopumā ap 6-8 pudeles. Normāli parunā,ka ceļo utt,tur vajadzētu mūsu dienesta pārstāvus sūtīt pieredzes apmaiņā ka jāstrādā nevis kā mums te krata/kratīja nabaga tūristus. Ļoti laipni un profeionāli strādā. Nu un ja rī uzpras mazu kukulīti, nav pat žēl iedot.

kādu mirkli atpakaļ no Rīgas atejošā prāmja skandināvi nocēla dikti daudz amfetamīna... neizdevās "nabaga tūristam"....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Izraku šo .

Vai šī būs pēdējā ceļotāju diskusija ?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Izraku šo .

Vai šī būs pēdējā ceļotāju diskusija ?

ka kino klasikā

net! lučshe vi knam...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Izraku šo .

Vai šī būs pēdējā ceļotāju diskusija ?

Piedzīvojumus no ceļojumiem publicējam šeit www.iauto.lv/...

Tos var droši iesūtīt iAuto redakcijai uz e-pastu iauto at iauto .lv

adas123 Reģ.: 21.10.2019
0 1 Atbildēt

Man ir piedāvājums, bet ne Odesai, bet gan Jūrmalai -Sanatorija "Jantarnij bereg" ( www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/jantarnij-bereg-sanatorija-jurmala ) Tiešām kvalitatīvas procedūras

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti