Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man nav iebildumu pret to, ka viņš tur pie manis dzīvo.... bet man nepatīk, ka jams dzīvo meliorācijas grāvī

Aizber meliorācijas grāvi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Jums ko, uztaisīt atsevišķu sarunu pr zemi pāķos ? Te tak ir saruna par Pilsētas Centru !

Atslābsti, LV ir viena Rīga, kas kaut mazliet līdzinās pilsētai. Bet vispār visa latvija ir vieni pāķi.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Tapēc jau arī ūdru. Ielaid bebru dīķi ūdru pāri un būs normāla sadzīvošana ar bebru. Šamējie jau tik traki savairojās tieši sava vienīgā dabiskā ienaidnieka trūkuma dēļ. Kopš tā izdarījām, bebri nav pavisam pazuduši, bet ari nekādus lielos postījumus vairs nespēj izveikt.

Ūdrs nav bebra dabiskais ienaidnieks. Bebri savairojās tāpēc, ka gudrais cilvēks izdomāja izveikt lielo meliorāciju un sarakt grāvjus, tādējādi radīdams bebram paradīzi zemes virsū.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man ir bebrs

varbūt kādam vajag?

ja tu to bebru krātiņā atnes, tad varētu paņemt.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Īstenībā bebrs ir ļoti noderīgs lops - atjauno biotopu dabiskos ūdens režīmus, ir ēdams, āda arī saimniecībā izmantojama.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Tapēc jau arī ūdru. Ielaid bebru dīķi ūdru pāri un būs normāla sadzīvošana ar bebru. Šamējie jau tik traki savairojās tieši sava vienīgā dabiskā ienaidnieka trūkuma dēļ. Kopš tā izdarījām, bebri nav pavisam pazuduši, bet ari nekādus lielos postījumus vairs nespēj izveikt.

Ūdrs nav bebra dabiskais ienaidnieks. Bebri savairojās tāpēc, ka gudrais cilvēks izdomāja izveikt lielo meliorāciju un sarakt grāvjus, tādējādi radīdams bebram paradīzi zemes virsū.

Ūdrs IR bebra dabiskais ienaidnieks. Jā, protams, tas nemedī pieaugušus bebrus, bet ļoti apgrūtina to dzīvi un apdraud vairošanos. Kamēr padomju laikos bebrus drīkstēja medīt diezgan neierobežoti, bebri nesavairojās un meliorācijas grāvji un mazās upītes tecēja ļoti brīvi. Un tad kads izdomāja, ka tie ir jāaizsargā un ieviesa saudzējošus ierobežojumus. Bet ūdri, kas vienlaicigi ir atkarīgi bebru dīķu eksistences jau bija iznīkuši.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā teiktu, Ravšans, polnij pisnjiec tirgojas zeme

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

biju šodien tajā dieva aizmirstajā pasaules nostūrītī....tobiš bauskā....

p.n.

nu 11 latus par metru tur tuvāko 100gadu laikā neviens normāls cilvēks nemaksās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

juha rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Tapēc jau arī ūdru. Ielaid bebru dīķi ūdru pāri un būs normāla sadzīvošana ar bebru. Šamējie jau tik traki savairojās tieši sava vienīgā dabiskā ienaidnieka trūkuma dēļ. Kopš tā izdarījām, bebri nav pavisam pazuduši, bet ari nekādus lielos postījumus vairs nespēj izveikt.

Ūdrs nav bebra dabiskais ienaidnieks. Bebri savairojās tāpēc, ka gudrais cilvēks izdomāja izveikt lielo meliorāciju un sarakt grāvjus, tādējādi radīdams bebram paradīzi zemes virsū.

Ūdrs IR bebra dabiskais ienaidnieks. Jā, protams, tas nemedī pieaugušus bebrus, bet ļoti apgrūtina to dzīvi un apdraud vairošanos. Kamēr padomju laikos bebrus drīkstēja medīt diezgan neierobežoti, bebri nesavairojās un meliorācijas grāvji un mazās upītes tecēja ļoti brīvi. Un tad kads izdomāja, ka tie ir jāaizsargā un ieviesa saudzējošus ierobežojumus. Bet ūdri, kas vienlaicigi ir atkarīgi bebru dīķu eksistences jau bija iznīkuši.

auhjeķ....vispirms cilvēki ieguldīja lielas naudas un saraka melioracijas grāvjus...

tagad mans bebrs to meliorācijas grāvi ir aizbēris ciet

karoče- tirgoju bebru par 11 latiem kvadrātmetrā - pieejami 2 gabali.... var apvienot

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lai pļautu 2ha ar krūmgriezi jābūt diezgan ilgi bez cepures saulē sēdējušam

tie 2 ha var būt ļoti dažādi.

Man pie mājām ir kādi 3 ha no kuriem tikai 0,5ha paņemami ar kaut ko mehanizētu, pārējais ar rokām jo vide tāda (koki, krūmi, dīķis, siltumnīca,,daiļdārzs, dižakmeņi, vienkārši akmeņi.u.t.t .u.t.t)

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: To futbolu es tikai tā, man nepatīk futbols. Bet ezeru jau sāku rakt.

Cik tagad piķo rakšana, Cik sant. par izrakto grunts m3?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Kaksis rakstīja: To futbolu es tikai tā, man nepatīk futbols. Bet ezeru jau sāku rakt.

Cik tagad piķo rakšana, Cik sant. par izrakto grunts m3?

paņem ekskavatoru par kādiem 100 lašiem dienā un roc kamēr bebri nāk lūgties laipārtrauc trokšņot

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

juha rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Tapēc jau arī ūdru. Ielaid bebru dīķi ūdru pāri un būs normāla sadzīvošana ar bebru. Šamējie jau tik traki savairojās tieši sava vienīgā dabiskā ienaidnieka trūkuma dēļ. Kopš tā izdarījām, bebri nav pavisam pazuduši, bet ari nekādus lielos postījumus vairs nespēj izveikt.

Ūdrs nav bebra dabiskais ienaidnieks. Bebri savairojās tāpēc, ka gudrais cilvēks izdomāja izveikt lielo meliorāciju un sarakt grāvjus, tādējādi radīdams bebram paradīzi zemes virsū.

Ūdrs IR bebra dabiskais ienaidnieks. Jā, protams, tas nemedī pieaugušus bebrus, bet ļoti apgrūtina to dzīvi un apdraud vairošanos. Kamēr padomju laikos bebrus drīkstēja medīt diezgan neierobežoti, bebri nesavairojās un meliorācijas grāvji un mazās upītes tecēja ļoti brīvi. Un tad kads izdomāja, ka tie ir jāaizsargā un ieviesa saudzējošus ierobežojumus. Bet ūdri, kas vienlaicigi ir atkarīgi bebru dīķu eksistences jau bija iznīkuši.

Kā jau teici ūdrs bebru neēd, tātad nav tā dabiskais ienaidnieks, tikvien kā dzīvotņu konkurents vai tāds kā alu parazīts. Līdzīgi lapsas mēdz parazitēt uz āpšiem.

Bebru medīšanas aizliegums ir mīts, kuru izplata visādi tumši ļautiņi, aizliegta vien ir bebru ķeršana ar lamatām. Tik nelaime tā, ka mūsdienās palicis maz mednieku, kuri vēlas medīt bebrus, jo tas nav tas pats, kas pa asfaltētu ceļu piebraukt pie brieža voljērā vai uz luktas kartupeļu lauka malā sagaidīt cūku baru un tad to lopu nogāzt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Kā jau teici ūdrs bebru neēd, tātad nav tā dabiskais ienaidnieks, tikvien kā dzīvotņu konkurents vai tāds kā alu parazīts. Līdzīgi lapsas mēdz parazitēt uz āpšiem.

Bebru medīšanas aizliegums ir mīts, kuru izplata visādi tumši ļautiņi, aizliegta vien ir bebru ķeršana ar lamatām. Tik nelaime tā, ka mūsdienās palicis maz mednieku, kuri vēlas medīt bebrus, jo tas nav tas pats, kas pa asfaltētu ceļu piebraukt pie brieža voljērā vai uz luktas kartupeļu lauka malā sagaidīt cūku baru un tad to lopu nogāzt.

Ūdrs bebru ēd. Ļoti labprāt - tikai, kamēr maziņš. Tā ka var saukt arī par dabisko ienaidnieku.

Par medībām - jā, precizējums vietā, aizliegums patiešām attiecas tikai uz slazdiem, bet rezultātu mēs redzam. Un nebūtu jau arī nekas traks, ja cilvēki saprastu, ka ūdri šo problēmu normāli atrisina. Vēl jau ir arī fakts, ka papildus slazdu aizliegumam faktiski ir zudis pieprasījums pēc nomedīta bebra - cik esmu runājis ar medniekiem, nevienam nevajag ne gaļu, ne ādu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

juha rakstīja:

Kā jau teici ūdrs bebru neēd, tātad nav tā dabiskais ienaidnieks, tikvien kā dzīvotņu konkurents vai tāds kā alu parazīts. Līdzīgi lapsas mēdz parazitēt uz āpšiem.

Bebru medīšanas aizliegums ir mīts, kuru izplata visādi tumši ļautiņi, aizliegta vien ir bebru ķeršana ar lamatām. Tik nelaime tā, ka mūsdienās palicis maz mednieku, kuri vēlas medīt bebrus, jo tas nav tas pats, kas pa asfaltētu ceļu piebraukt pie brieža voljērā vai uz luktas kartupeļu lauka malā sagaidīt cūku baru un tad to lopu nogāzt.

Ūdrs bebru ēd. Ļoti labprāt - tikai, kamēr maziņš. Tā ka var saukt arī par dabisko ienaidnieku.

Par medībām - jā, precizējums vietā, aizliegums patiešām attiecas tikai uz slazdiem, bet rezultātu mēs redzam. Un nebūtu jau arī nekas traks, ja cilvēki saprastu, ka ūdri šo problēmu normāli atrisina. Vēl jau ir arī fakts, ka papildus slazdu aizliegumam faktiski ir zudis pieprasījums pēc nomedīta bebra - cik esmu runājis ar medniekiem, nevienam nevajag ne gaļu, ne ādu.

Okai.

Kādreiz Rītiņš savā Vincentā piedāvāja bebru gaļas paēdienu, taču tur tas pieprasījums bija vidēji viens bebrs diezgan garā laika periodā.

Bet par ūdriem, kā bebru problēmas risinātājiem noteikti baltās šausmās būtu zivju dīķu īpašnieki, kuri jau tagad ik pa laikam kunkst, ka bībis ūdris šiem visu dīķi izēdis.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaksim mētājas mazss gandrīz nekustīgs nosprādzis bebrs..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu cik Tava diena maksā? 15 lati?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vidēja karbonāde 45 lati un vidējs kefīrs pa 13 latiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es bebru problēmu veiksmīgi atrisināju.

Bet nesaprotu vienu lietu. Kam neprasi, visi ahujennākie mednieki, visiem pusautomātiskās karabīnes ar superoptikām. Bet to mazo, gandrīz nekustīgo bebru pat no desmit metriem nevar nošaut. Da viņu pat ar siena dakšu var uzdurt.

Atnāc, es tev parādīšu bebru, iedošu siena dakšu, uzdur. Piedāvājums reāls. Ja atsakies, esi dirsējs un nekas vairāk.

Pusi dienas padirst tava bebra dēļ? Šaubos vai tu spēsi apmaksāt šito pasākumu.

tu tak biji tas pajolītis, kuram 500 lati bija "Liela Nauda"

p.n.

man arī ir bebrs.... vienu dienu noziedot bebru duršanai ar siena dakšām tak vari noziedot.... vel jo vairāk - bebrus mēs tev parādīsim un dakšas iedosim

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

turbopiile rakstīja: nu cik Tava diena maksā? 15 lati?

Par 15 Ls labākajā gadījumā sanāk viduvēji salāti.

aaaa, kaksis ir pavārs vidusmēra bistro

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Rēķini pats - teritorijas izpēte, bebru skaita un ceļu noteikšana. Slēpņa būvēšana, sēdēšana uz vakts pāris stundas. Ja bebrs dzīvo ezerā, ar dakšu nereāli kautko izdarīt. Manā gadījumā bebri bija iecienījuši novadgrāvjus. Bet gadījās labvēlīgi apstākļi, zems ūdenslīmenis un tas bebrs vairs tik fikss nemaz nav. No slēpņa var pat ar rokām mēģināt saķert.

kas tev ko pētīt???

bebrs vismaz reizi sutkā apseko savu dambi.... izlauz mazu caurumiņu dambī, bebrs praktiski uzreiz nāks skatīties kas tur notiek... un tad ķer viņu ar rokām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es bebru problēmu veiksmīgi atrisināju.

Bet nesaprotu vienu lietu. Kam neprasi, visi ahujennākie mednieki, visiem pusautomātiskās karabīnes ar superoptikām. Bet to mazo, gandrīz nekustīgo bebru pat no desmit metriem nevar nošaut. Da viņu pat ar siena dakšu var uzdurt.

Atnāc, es tev parādīšu bebru, iedošu siena dakšu, uzdur. Piedāvājums reāls. Ja atsakies, esi dirsējs un nekas vairāk.

Pusi dienas padirst tava bebra dēļ? Šaubos vai tu spēsi apmaksāt šito pasākumu.

tu tak biji tas pajolītis, kuram 500 lati bija "Liela Nauda"

p.n.

man arī ir bebrs.... vienu dienu noziedot bebru duršanai ar siena dakšām tak vari noziedot.... vel jo vairāk - bebrus mēs tev parādīsim un dakšas iedosim

Kā senie latvieši ķēra bebrus?

kā senie bebri ķēra kakšus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj, pusmuļķi, pietiks dirsti

sestdien oranizējam mačus 2 raundos kaksis pret bebru

10:00-14:00 dekstera bebrs piedrāž kaksi

15:00-19:00 kaksis izkož Pirmā bebram piržamo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: davaj, pusmuļķi, pietiks dirsti

sestdien oranizējam mačus 2 raundos kaksis pret bebru

10:00-14:00 dekstera bebrs piedrāž kaksi

15:00-19:00 kaksis izkož Pirmā bebram piržamo

tu iesākumā tiec galā ar tiem atkritumu konteineriem...

atkritumu konteineru problēmu es atrisināju jau pirms kāda gada vai pat vairāk

tagad man ir citas problēmas.... vaja dabūt ārā no dzīvokļa nemaksātāju un piedzīt no viņa parādu... un, protams, bebrs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: davaj, pusmuļķi, pietiks dirsti

sestdien oranizējam mačus 2 raundos kaksis pret bebru

10:00-14:00 dekstera bebrs piedrāž kaksi

15:00-19:00 kaksis izkož Pirmā bebram piržamo

tu iesākumā tiec galā ar tiem atkritumu konteineriem...

atkritumu konteineru problēmu es atrisināju jau pirms kāda gada vai pat vairāk

tagad man ir citas problēmas.... vaja dabūt ārā no dzīvokļa nemaksātāju un piedzīt no viņa parādu... un, protams, bebrs

Tev taču ir dibendraugs deksters. Šamējais lielījās ka esot varenais šāvējs. Ar vectēva TOZ gāžot aļņus kā špickas, pat bez brillēm. Tāds bliezējs ar vienu šāvienu visus bebrus un māju līdz ar zemi ******* nolīdzīnātu.

a tu vispirms dabū no tā parādnieka to naudu, citādi deksters nedrīkst viņu šaut

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti