HELP! Atjaunotas riepas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5
Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

www.2u.lv/...

Tā ir ziemā pa asfaltu braucamā riepa... bet ne sniega un ledus braucamā...

Koroč... slēpe

reaali es ziemaa parvietojos tikai Rīga + Rīgas rajons 1x nedēļā, kur vinmēr ir tīrīts + 2-3x Viļņa, Minska, Tallina - tikai tīra trase. Pieļauju, ka sniegu un ledu jamās neredzēs kā savas ausis, tāpēc santīma mīlēšanai un racionalitātei gribas šo modeli. Jautājuma būtība ir vai jamās ir TIK sliktas cik lētas. Koplekts pa zem 100 Ls ir saldi... viedokļi?

problēma ir tāda, ka neviens par tām neko nezin. Bet + ir ka vācu ražojums - tātad sūdam nevajadzētu būt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

Bet + ir ka vācu ražojums - tātad sūdam nevajadzētu būt...

Tas nu nav nekāds kritērijs.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

Bet + ir ka vācu ražojums - tātad sūdam nevajadzētu būt...

Tas nu nav nekāds kritērijs.

citur saka, ka vaacieshi defaultaa ir labi... ka jauzmanas no LT

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

www.2u.lv/...

bet paliek neatbildets jautajums - vai vinjas ir labas vai sliktas - anyone? pieredze?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Noteicošā ir gumijas kvalitāte, t.i. spēja nepalikt cietām zemākās temperatūrās.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ziemā galvenais ir protektora dziļums un gumijas "svaigums"....

Piekrītu...

Kaksis rakstīja: ... Ar jaunām vasarenēm ir vieglāk braukt ziemā, nekā ar 2-3 gadus vecām ziemenēm. ...

Kategoriski nepiekrītu... dēļ gumijas sastāva pie zemiem grādiem paliek kā no plastmasas...

Kaksi, kur tu, plje, šādas "gudrības" rauj?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:....

Nopērc jaunas vasarenes ar labu \"dubļu\" protektoru un nopērc šrotā trīsgadīgas ziemenes, salīdzini un būsi pārsteigts par rezultātiem.

Protams, ja auto ir pareizā piedziņa.

ar tevi ir bezjēdzīgi strīdēties...

1. vienkāršs piemērs - sievai, ziemā, no DE atdzina auto ar praktiski jaunām vasarenēm ( ssl.delti.com/... )... to auto, pa sniegu, nevarēja no vietas izkustināt, un reakcija uz katru ceļa slīpumu bija mēģinājums tur ieslīdēt...

2. dubļu riepas... ja tā riepa, nav paredzēta pa ziemu braukt, tad laika jautājums, kad tu kādam dirsā ielīdīsi ar visu pareizo piedziņu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kakša fizikas zināšanas apstājas vienkāršajā mehānikā, apmēram neandertālieša līmenī...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

STALINS rakstīja: Noteicošā ir gumijas kvalitāte, t.i. spēja nepalikt cietām zemākās temperatūrās.

Un protektora dziļums. Ar cietu riepu un dziļu protektoru ziemas šļuru ir vieglāk izbraukt nekā ar mīkstu, līdz ar atmetkām nodilušu ziemeni.

Nehuj nav. Pagājušajā rudenī aizkavējos ar nomaiņu un dabuju sniegu pabraukt ar vienu vasaru lietotām vasarenēm. Tikai pēc tam uzliku uz jau trešo sezonu kalpojošas ziemenes. Pabraukt jau varēja arī ar vasarenēm, tikai ar ziemenēm atkal kā ar auto, nevi ķerru. Un pavasarī par atšķirību pārliecinājos vēlreiz - marta saulītē pārkarsēju ziemenes un pirmajā krustojumā pēc pagaras taisnes gandrīz izpildīju navigatora komandu "braukt pāri aplim"...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

un jaa - nobraukums man plaanojas mazs... max 50-70 km dienaa... tapec par nodilumu nesatraucos... man galvenais lai +/- jeedziigi uz celja turas. jo ja ir ledus vai sniegputenis - ar visiem gudjēriem ir vienlidz laba iespeja ja nav kvatras pabut pie bukiem gravmalaa... man prieksha

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

sen tak jau būtu nopircis un uzmontējis

pn - kvatra + laba riepa nenozīmē, ka nebūsi grāvī..., ar to mizu jāmāk arī braukt, atšķirībā no FWD

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu buutiibaa jau taa ir, ka riepa ar laiku sacietee, tomeer man nu taa savulaik sanaaca, ka naacaas veselas 4 ziemas ar vienaam ziemeneem nobraukt, pa visaadiem celjiem, kaadi nu te LV ir Riepas bij jaunas pirktas, vecaas labaas GY UG 400 ar radzeem, kopaa pa taam 4 ziemaam noskreeja kaadus 60 000 km, atlicis bija kaadi 3 mm protektora ziimeejuma, tjipa kaads mm liidz indikatoram. Nu to peedeejo ziemu es taa uzmaniigaak braucu - tjipa , reekjinaajos, kaadas nu taas riepas ir, bet iipashus miinusus nenoveeroju, labi nokalpoja ritentinji. Peechaak paarvietojaas uz fazendu, uz piekabes kalpot Meers 185/70-14,

auto Volvo 240 Stacijas vaagjis, radzes - beigaas bij priekshaa izbirushas pa kaadaam 3-4, pakaljaa kaadas 2x vairaak

Principaa jau var veel uz riepas paveerot arii dilshanas, temperatuuras un sakjeres klasi, bet cik tas vareetu buut aktuaali

pielietojams muusu apstaakljos ... Tiem GY bija "Traction A, Temperature C" ...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

Auto man ir loti labs... naudas pietiek... tikai sobriid mazais pieteicaas un $$$ ieiet viss ka nemetas tapc ari 100-150 max ko varu atlauties! sorry - taada dziive!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

Auto man ir loti labs... naudas pietiek... tikai sobriid mazais pieteicaas un $$$ ieiet viss ka nemetas tapc ari 100-150 max ko varu atlauties! sorry - taada dziive!

nu tad panjem no Sviescta DEBICA FRIGO 2 ( tas pac GY UG5 vien ir ) un nesip seu praatu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

Auto man ir loti labs... naudas pietiek... tikai sobriid mazais pieteicaas un $$$ ieiet viss ka nemetas tapc ari 100-150 max ko varu atlauties! sorry - taada dziive!

nu tad panjem no Sviescta DEBICA FRIGO 2 ( tas pac GY UG5 vien ir ) un nesip seu praatu

Šitās riepas riktīgi rullē, gadus 3 ar tām vien braucu dažadām mašīnām, labas.

un cipars?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nu taa komplektu iepirku pa 28 gabalaa... Tas bija uz Skanstes/Sporta stūra... Laba zieme - cena super! JAUNAS - Michelin grupas riepa

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

Nu jau gan Tu runā kā pirmskrīzes laika celtnieks ar jaunu X5....

Nevis es kā celtnieks, bet par tiem, kas celtnieki. Ir tak tik tipiski nopirkt lietotu luksusauto un tad sūdzēties, ka detaļas nevar dabūt par piecīti spainī. Vai nu pērc Golfu un braukā pa lēto laimīgs, vai arī rēķinies ar izmaksām. Pofig, ja nau naudas kondicioniera uzpildei vai salona filtra nomaiņai, bet ja cilvēks sāk lielam, smagam auto taupīt uz riepām, tad tas jau vistiešākajā veidā ietekmē ne tikai paša komfortu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību. Tak tas pajolis vēl savā apdrošināšanas pārliecībā meģinās regresu piedzīt no tā, kuram būs ieskrējis pakaļā, argumentējot ar to, ka pārāk labas riepas nopircis un nedod iespēju citiem laikā nobremzēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ja kadam vajag, man majas ir GoodYear UG7 195/65 R15. var teikt jaunas. nobraukums ne vairak ka 2000km. auto pardevu, mizinjas palika. pirku pagajushas ziemas vidu i-neta veikala pa 200 lati. esmu gatavs no vinam shkjirties apmainja pret 100 latiem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No pieredzes varu teikt, ka nav nekā sliktāka par vecām ziemenēm - kaut vai ar 9mm protektoru. Tādas ziemā vienkārši "nestrādā", sasalusi gumija un jēga nekāda. Ražošanas gads ir ļoti ļotu būtisks.

Nu nav taisnība, ka jauna vasaras riepa ziemā "strādās" labāk par pabrauktu, bet joprojām svaigu (mīkstu gumiju) ziemeni. Bullshit!

Tieši pretēji.

P.S. Ar pirmo auto manā mūžā tika mēģinātas atjaunotās riepas (ar tādu parupju Michelin Ivalo protektoru). Firmu neatceros, bet to, ka godam nokalpoja gandrīz 3 pilnas sezonas - Nu jā, jaunības dullumā ar tām riepām tika arī pie maksimālajiem ātrumiem braukts... Tā ka - nekāda vaina Uz ceļa turas, paskaļas ir, bet - arī naudas citas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ja kadam vajag, man majas ir GoodYear UG7 195/65 R15. var teikt jaunas. nobraukums ne vairak ka 2000km. auto pardevu, mizinjas palika. pirku pagajushas ziemas vidu i-neta veikala pa 200 lati. esmu gatavs no vinam shkjirties apmainja pret 100 latiem.

ei, Šīri, atsūti savu telefonu uz PM

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

GY UG7 pirkt mūsu ziemai... tas ir psc... uz sausa asfalta ir baigi labi - taču uz ledus un sniega... totāls mēsls

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja: varbut kadam ir iespeja man pamest linku tad - budzets 100 Ls. izmers 195/60-15. ja jau wico ir suuuuuds

Varbūt tomē vajag ar budžetam atbilstošu auto braukt? Šādam izmēram tavs budžets drīzāk ir vienai labai riepai piemērots, nevis komplektam.

15" - neatbilstošas budžetam? Kāds tad ir mazbudžeta izmērs - 12"? Saprastu vēl ja viņš būtu gribējis sotakā ielīst ar 17"...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: GY UG7 pirkt mūsu ziemai... tas ir psc... uz sausa asfalta ir baigi labi - taču uz ledus un sniega... totāls mēsls

mnja? pagājušo ziemu izbraucu, laba riepa...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti