HELP! Atjaunotas riepas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5
japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Atjaunots ir atjaunots- visādi gljuki var izlīst.

Kvalitāte šiem abiem variantiem būs +/- 1:1

Es perosniski ņemtu Hankooku jo jauns ir jauns.

Bet abi gadījumi ir so so.

P.S. uz jauājumu - atsauksmes par konkrēto atjaunoto gumiju- šaubos vai te ir advancēti atjaunoto riepu braucēji kas tagad varēs Tev pateikt, bet mēģināts nav zaudēts

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Šis portāls arī paiedāvā tavu kategoriju- tkai nekas no normālajiem, vispāratzītajiem brendiem cenā līdz 35 lvl/gab nebūs šķiet

ssl.delti.com/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

tas pirmais ir atjaunotais - otrs jauna riepa. nu luk jautajuma butiba- ja es micos tikai pa Rīgu ar retiem izbraucieniem pa tīru šoseju (Tallina, Viļņa) max 1x mēnesī ar max ātrumu 140-150, vai ir jēga pirkt jaunu, ja atjaunotas ir 2x lētāk. Ja sūdīgs laiks neskrienu, ja netīri ceļi arī. Vasarā gan lieku labu ripuli jo patīk 220+ ar savu auto (CorollaTS). Lūdzu tāpēc viedokli, jo pašam šķiet, ja brauc pa tīru šoseju, tad pie kājas kāda gumija, un ja neskrien sūdīgos laika apstākļos tad tas pats. Ja grib raļlot pa pļuru, tad gan jāpērk laba riepa... nu kaut kā tā...?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: tas pirmais ir atjaunotais - otrs jauna riepa. nu luk jautajuma butiba- ja es micos tikai pa Rīgu ar retiem izbraucieniem pa tīru šoseju (Tallina, Viļņa) max 1x mēnesī ar max ātrumu 140-150, vai ir jēga pirkt jaunu, ja atjaunotas ir 2x lētāk. Ja sūdīgs laiks neskrienu, ja netīri ceļi arī. Vasarā gan lieku labu ripuli jo patīk 220+ ar savu auto (CorollaTS). Lūdzu tāpēc viedokli, jo pašam šķiet, ja brauc pa tīru šoseju, tad pie kājas kāda gumija, un ja neskrien sūdīgos laika apstākļos tad tas pats. Ja grib raļlot pa pļuru, tad gan jāpērk laba riepa... nu kaut kā tā...?

Tev viens igauņu CP sods var maksāt dārgāk, nekā riepu komplekts

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Man arī galvenokārt sanāk mīcīties pa Rīgu ar retiem izbraucieni

Vienu reizi pagājušajā gadsimtā biju nopircis atjaunotās riepas. Mans secinājums:

1. ļoti ātri nodilst, martā sākumā bija tikai pāris mm palikuši

2. skaļas, gaudo

tāpēc tagad pērku nomāla ražotāja jaunas, bezradžu riepas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cik dod par diskiem?

bleķa.... praktiski jauniem...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ir meginatas navarkas divas reizes. tiesa gan uz sharu. pirkt censhos normalus brendus.

1. navarkas meedz buut dazhadas, ir ok firmas, bet ir galiigi tuudi kaa starwey vai kaut kaa taa.

2. labi rokas pluraa un sniegaa, jo parasti ir nejegaa miiksta gumija, bet liidz ar to atri dist

3. paaugstinatu troksni baudiju tik kaadas paris-triis nedeljas, kameer shamaas piedilst

abos gadijumos auto tika pardots talaak ar visaam riepaam, un gala rezultaats netika izbaudiits. grutos ekonomiskos apstakljos ir iesakams produkts santima samileshanai

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Mana pieredze:

Lūk šadas ziemas riepas (tieši tāds pats protektors, tādi paši uzraksti uz riepas sāniem) biju iepircis pirms 4 gadiem:

www.2u.lv/...

toreiz gan viņas maksāja nedaudz lētāk -man tas izmaksāja 80Ls ar visu montāžu.

Nobraucu ar šīm riepām 4 ziemas un šo vasaru (tā teikt nolietot pirms ārā mešanas).Kopā apmēram 75000km.

Nekādu sūdzību, super riepas.

Pirmās 2 ziemas vispār sajūta bija kā vasarā-poh sniegs vai ne sniegs, just uz auto vadību to nevarēja, pagājušā ziemā jau pa rīgu bija jāpiedomā pie vadības-tomēr jutās ka riepas vairs ne tik labi savu f-ju veic.

Nu kaut kā tā.

P.S. Braucējs esmu mierīgs, braucu +/- CSN robežās.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Domāju, ka mūsdienās tehnoloģijas ir pietiekoši augstas, lai ražotu arī sakarīgas atjaunotās. Nav vairs 90-tie gadi, ka navarkas na hodu izģērbās.

Protams, ka jauna tupele no sakarīga ražotāja ir foršāka un vieglāka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu i cenas! Kur pasaule iet, vai arī Latvijā vieni miljonāri dzīvo ka var piedāvāt preci 3 reizes dārgāk kā nabagajā Vācijā!

Var jau būt ka viscaur cenas ir kāpušas, bet 2 reizes Vācijā tika iepirktas atjaunotās riepas (Merša izmērs 15 x 195) apm. pa 10 Ls gabalā. Ar kurām nobraucu līdz pilnīgiem slikiem. Ne bozās, ne rozās, ne ... Nu jau ziema klāt, bet vairs nesanāk uz Vāciju aizbraukt, un pienāksies vietējiem hapugām bleķot.

Kaulējos tai tax free bodē pamatīgi.. hi hi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

NF3 proķis ir laps , atjaunotas Vācijā -arī labi cena pieņemama , pieņemu ka labāk šitadas nekā 'suņkujčaj'' ''jaunas''

Man palaimējās ss.lv pasmelt mazlietotus BēŪū Graspikus par 80LVL komplektu tas gan bij vēl vasaras vidū

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: NF3 proķis ir laps , atjaunotas Vācijā -arī labi cena pieņemama , pieņemu ka labāk šitadas nekā 'suņkujčaj'' ''jaunas''

Man palaimējās ss.lv pasmelt mazlietotus BēŪū Graspikus par 80LVL komplektu tas gan bij vēl vasaras vidū

Ta jau būsi nobraucis.

nea , tās tokš ziemenes vienk ''iekrita acē'' saldi cipari un ,kamēr vel $$ bij , ņēmu un iexavoju , ķipp ''ragavas vasarā''

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Protams, Vācijā vācieši var braukt ar atjaunotām riepām, latvieši te nevar, jo atjaunots tak tomēr ir atjaunots

Pāris gadus lietoju Unigom, bij riktīgi labas riepas mūsu apstākļiem. Nezinu gan, kā šīm ar 220 km/h, bet 130 bij pietiekami ok.

130 jau nu manuprāt būtu galējā robeža, ko atjaunotajām pieļaut. Ja nemaldos arī ātruma indeksi viņām ir uz to pusi. Vācijā ar tādām brauc pensionāri, jo neviens puslīdz saprātīgs vācietis neriskēs ar to, kas draud, ja šāda riepā pajuks uz bāņa, kaut nedaudz pēc ekspertīzes novērtējuma pārsniedzot indeksā norādīto ātrumu. Bet nu latvietim praktiskajam, kas ārpus LV nebrauc, patiešām nav objektīvu iemeslu neietaupīt. Ja nu vienīgi tas, ka atjaunotās riepās ir nedaudz smagākas un grūtāk nobalansējamas.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Man arī ir krīzes laika jautājums - vai kāds vispār kantoris ņemas ar tādu taupības pasākumu kā radžu atjaunošanu? Ziemenēm man protektors vēl labu labais, bet pagājušajā sezonā ne ledus, ne sniega, tādēļ radzes pabira.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu ar tām radzēm iesāksi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Duntes ielā pie viadukta bij riepu kantoris kurš radžoja riepas.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Ko tu ar tām radzēm iesāksi?

Nu kā, neesi dzirdējis,cik smuku grab pa asfaltu

Dzīvojot nelielā miestiņā ārpus Rīgas, kur pašvaldība par tādu pasākumu kā ielu kaisīšana nav dzirdējusi vai nevēlas dzirdēt, jēga ir. Pa šoseju, saprotams, grab

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

es divas ziemas esmu nobraucis ar atjaunotajām MS, ķip fāterlandē atjaunotajām. Pirku tai riepu kantorī, kas Ulbrokā ceļmalā. Sūdzību nav, domāju, vēl divas ziemas vismaz varēšu braukt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

lietotas riepas neviens neradzho. jo saurumi pilni ar smiltiim un akmenjiem, un bik padilushai riepai radzes vieta ir jau pa seklu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

intereasnti gan, kur tad taas citas vietas ir? radzhu vietas ir vieniigaas kas ir bez lameleem, ja taas sajai, tad nav kur to radzi iesist

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

atjaunotas riepas izvēli savam auto pēc reizes, kad bez redzama iemesla viena izsprāga, vairs pat neizskatu, bat ir cilvēki, kas brauc un slavē.

tā kā man standarts ir 205/55 r16, ziemai esmu noskatījis radžotas Barum Norpolaris 195/65 r15. arī iepriekš jau lietoju tiešī šo modeli uz astras, tagad turpinās lietot sieva uz sava mitsu.

1 riepa ~40 + Ls/gab

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: cik dod par diskiem?

bleķa.... praktiski jauniem...

Tev veel i tie diski? Ja ir exif[]inbox[]lv

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Vēl vari uzmest aci šeit: www.balsana.lt/...

jārēķina +5 eiro/riepa par sūtīšanu uz LV

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

Pirmais rakstīja: cik dod par diskiem?

bleķa.... praktiski jauniem...

Tev veel i tie diski? Ja ir exif[]inbox[]lv

Ta viņš gribēja par tiem reņa diskiem, kuriem centrs ir 60mm vājprāta naudu- man mazlietoti ļitaki sanāca lētāk...

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Man pirms dažiem gadiem arī prītīgi iestājās skopums un paņēmu atjaunotās.

Vizmaz guvu mācību, ka nekad vairāk neņemšu.

Nav tā ka viņāb būtu tikai mīnusi - par to, cik labi turējās uz ceļa es pat biju izbrīnīts - tiešām labi, ne sliktāk, kā tagadējās pilnīgi jaunās Gislaved eurofrost2.

Mīnusi - ideāli nobalansēt nav iespējams. Mainīja vairākas reizes, ciešami bija, bet ne ideāli.

Par kvalitāti vis ticamāk laimes spēle - man vienai parādījās pumpa, bet vēl viena nenokā sāka laist gaisu.

Ietaupījums niecīgs, lai čakarētos.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti