HELP! Atjaunotas riepas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja:

Ja nemsi atjaunotās no DE- tad Ok

Ja nemsi mazcenas jaunas LV- tad arī labi

Ja nemsi atjaunotās no LV/LT- tad HVZ

Kapēc esi izlaidis variantu mazcenas jaunas no DE?

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Nobraucu pagāšziem ar Hankook IceBear W440 uz VW Polo. Šļurai pilsētā pašā laikā. Un arī sniegputenī Uz Siguldu braucot bija labi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: msh

01.10.2009 01:12

Liec žiķeļa diskus, derēs

_____________

Vispaar jau visiem VAZauto (iznjemot NJIVA = Volga) ir 4x98,

nevis 4x100...ir precedenti diemzheel

Es zinu ka tur ir maza atšķirība, bet tā netraucē likt uz mašīnas, kurai domāts 4x100 Kad mans õpis pārdeva savu žigu, viņš paturēja diskus ar vasarenēm, tā nu pa vasaru ir īpatnējs skats, pēc kura es viņa golfmašīnu atpazīstu pa gabalu - golfs ar žigas niķelētajiem kalpakiem

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Tas bija Lietuvā, uz Viabaltica aiz Paņevežas. Fūre šķiet esot bijusi ar Somijas numuru, cik nu ievērots pirms negadījuma - tālāk aizbrauca neapstājoties (visticamāk nemaz nepamanot, ka viena piekabes riepa ir nolobījusies).

---------------------------------------

)) Nu, ja somu fuure regulaari kursee pa shito marshrutu, nekur nav teikts, ka vinjam nevareetu buut uzmonteetas leishos vai poljos restaureetas riepas. Kaut gan... pirms dazhiem gadiem, braucot uz ECh posmu rallijkrosaa, pie Berliines piestaajaam riitausmaa autobaanja malaa staavvietinjaa pachuraat. Izkaapaam, un apzheelinj, muusu transportauto (DAF 1/2 staavu buss) prieksheejaa labaa riepa tuuliit spraags ar baisu bliikshkji!!! Acis kvadraataa, turklaat nekas nebija manaams ne uz stuures, nekaa. Naacaas atrotiit rocinjas ... A riepa bija ~5000 km nobraukta jauna pirkta Continental priekshritenju riepa. Vot taa. Peechaak Vaacijaa naacaas mekleet kaut lietotu, bet identisku ...paldies Dievam , atradaam. Par kaut kaadiem 300 EUR + balzaaminju nokauleejaam. A jauna maksaaja kaukaadus 550 EUR ja ne vairaak, un tas pasha razhotaaja kantorii pie ruupniicas, kravas auto servisaa ...

A ja fuures riepa aiziet latataaaa, tur shoffers vispaar neko nejuut. Ir naacie tai pat reihaa ar vieglo kjert rokaa fuuri uz baanja, kurai vilceeja dubultritenja ieksheejaa riepa jau saaka degt ar atklaatu uguni Ilgi bij jaavicinaas un jaaizpildaas, liidz shoffers saprata, ka jaastaajas

Tevis pieminētās KVALITATĪVi atjaunotās riepas maksā tikpat, cik lielo ražotāju meitas uzņēmumu vai ne tik slaveno firmu darinājumi.

--------------------------------

HVZ, nupat papeetiiju, nu ir jau gan kaadi 30% starpiiba caurmeeraa ... A reiha iedziivotaaji miil skaitiit naudu, iipashi saveejo

Bet nu man labāk patīk Somu izdomātā utilizācijas metode - malto gumiju jaukt klāt asfaltam

----------------------------------

Shito metodi izgudroja jau labi sen, un noteikti ne somi, ka tik ne amerikaanji, kuriem lietoto riepu kalni saaka aizsegt apvaarshnjus jau pirms gadiem 50 Seeeen atpakalj veel Za Ruljom bij apraksts, kaa "niistajos Rietumos" paarstraadaas vecaas riepas - saakumaa sho iebaazh sashkjidrinaataa slaapeklii, peec tam pa riepu iegaazh milna un gumija sabirst pulverii , atdaloties visaam riepas metaala dalaam. Metaalu savaac magneeti, paareejais tiek izsijaats caur sietiem. Beigu beigaas smalkne nonaak vai nu pie asfalta vaariitaajiem, vai termoelektrostaciju un cementfabriku kraasniis. Toreiz likaas baigais kosmoss. Bet 1990. gadu saakumaa Vaacijaa pats savaam aciim redzeeju, kaa uz celja klaaj (kaa pirmo kaartu) paargrieztas, kaa lentes izplaatas, riepu aploces. Diez, ko vinji dariija ar riepu saanu daljaam? -)

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

msh

Vispaar jau visiem VAZauto (iznjemot NJIVA = Volga) ir 4x98,

nevis 4x100...ir precedenti diemzheel

Es zinu ka tur ir maza atšķirība, bet tā netraucē likt uz mašīnas, kurai domāts 4x100 Kad mans õpis pārdeva savu žigu, viņš paturēja diskus ar vasarenēm, tā nu pa vasaru ir īpatnējs skats, pēc kura es viņa golfmašīnu atpazīstu pa gabalu - golfs ar žigas niķelētajiem kalpakiem

-----------------------------------

Veel iipatneejaaks skats ir uz cilveeku, kursh piesaistiits ratinjkreeslam, jo bija identiski izdariijis. Par saanu slodzeem, kuras rodas pievelkot skruuvi, kura taadaam nav apreekjinaata, jau neviens nepiedomaa. Un vienaa jaukaa briidii skruuves luuza ...Paldies dievam, vinjsh nav mans radinieks un uzturams. Arii apdroshinaashanu par veseliibas skaadi vinjam neizmaksaaja - eksperti momentaa atkoda, kas par lietu un kaapeec skruuves luuzushas tieshi tajaa vietaa - pa pirmo viitnes vijumu ... Taatad veseliibas maitaashana ar nodomu

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Es zinu ka tur ir maza atšķirība, bet tā netraucē likt uz mašīnas, kurai domāts 4x100 Kad mans õpis pārdeva savu žigu, viņš paturēja diskus ar vasarenēm, tā nu pa vasaru ir īpatnējs skats, pēc kura es viņa golfmašīnu atpazīstu pa gabalu - golfs ar žigas niķelētajiem kalpakiem

žiguļa diskiem centrs nebij ņevjebenna lielāks par golpam paredzēto

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

msh rakstīja:

Es zinu ka tur ir maza atšķirība, bet tā netraucē likt uz mašīnas, kurai domāts 4x100 Kad mans õpis pārdeva savu žigu, viņš paturēja diskus ar vasarenēm, tā nu pa vasaru ir īpatnējs skats, pēc kura es viņa golfmašīnu atpazīstu pa gabalu - golfs ar žigas niķelētajiem kalpakiem

žiguļa diskiem centrs nebij ņevjebenna lielāks par golpam paredzēto

Nu bet tas tak netraucē uzlikt. Ja būt mazākas, tad gan...

Kuram santīmjējam gan interesē, ka atbalsts paliek tikai uz skrūvēm?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja: tā arī par hankook neviens neko nepateica.

Normāli ripuļi – izvēlies attiecīgo proķi savam braukšanas stilam un pareizu ātruma indeksu – pārējais ir pat lābāk kā gudjārim m/ , kuram naglas iekšā neturas vispābā…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Shito metodi izgudroja jau labi sen, un noteikti ne somi, ka tik ne amerikaanji, kuriem lietoto riepu kalni saaka aizsegt apvaarshnjus jau pirms gadiem 50

Nemaz ar ne - amurikāņu versijā riepu gumija tika sakusēta ar piķi. Somi gumiju iejauc saglabājot gabaliņus - tāpat, kā parastaja asfaltā akmens šķembas. Rezultātā rodas gandrīz nesabojājams klājums - gumija ir elastīgāka par piķi, attiecīgi paņem uz sevi lielāko daļu slodžu deformācijas un spēj atgriezties iepriekšējā stavoklī - tādejādi krietni samazinot gan fūru izbraukāto rišu veidošanos, gan ūdens un sala bedru veiodšanos.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

gadījās dzirdēt milzu BANG!!!! braucot pa tuneli Turcijā - pa priekšu ap 300 m braucošam smagajam izsprāga aizmugures ārējā riepa. Uzreiz smaciņa, bet smagais tik nometa ātrumu uz kādi 50, un laida tālāk - ko viņam, tunelī apstāties? Tik tur bija 2 x pa 3 km tunelis, tā ka šim vēl vismaz 5 km nācās līdz kautkurienei kur vispār var apstāties braukt.

bet troliņš bij tāds, kā vismaz granāta būtu sprāgusi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja: tā arī par hankook neviens neko nepateica.

ir kadam pieredze? kāda?

nosaukums baigi patik ka ari interneta palasijos - maz bet salidzinosi labas atsauksmes. vai tā arī ir?

vasarenes man ir hankook. R14/185/65. Pirku jaunas, ar montāžu treknajos gados maksāja 100Ls par komplektu.

Nobraukti ar viņām ir apmēram 50000km. Protektors vēl ir 4-5mm palicis.

neko sliktu par riepām nevaru teikt. Sūdzību =0.

Vārdusakot, hankkokam manuprāt nav ne vainas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bezšipu Hankoks (modeli vairs neatceros) uz Astropeļa godam nokalpojis 4-5gadus , vel kādi 2mm palikusi , it ka jau vel varētu..... bēt tomēr , šon , no Sviescta , tika iexavota jauna gumija

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Vredestein Snowtrac starp citu testos ir ļoti labi rādītāji.

riepa laba , bet tā Melga ar savām cenām skarbi iesūkā un izstumj to 'Vreģinu' no konkursa

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Nemaz ar ne - amurikāņu versijā riepu gumija tika sakusēta ar piķi. Somi gumiju iejauc saglabājot gabaliņus - tāpat, kā parastaja asfaltā akmens šķembas.Rezultātā rodas gandrīz nesabojājams klājums - gumija ir elastīgāka par piķi, attiecīgi paņem uz sevi lielāko daļu slodžu deformācijas un spēj atgriezties iepriekšējā stavoklī - tādejādi krietni samazinot gan fūru izbraukāto rišu veidošanos, gan ūdens un sala bedru veiodšanos.

=======================

Hmm, izklausaas vilinoshi. Nuja , amurikaanji izdomaaja iejaukt asfalta masaa to gumijas smelkni, gabalinji vareetu buut labaak. Incanti, kaa somi tiek pie tiem gabalinjiem? Resp. kaa vinji tiek valjaa no metaala kordiem un bortu draatiim? Samalj taas riepas un tad ar magneetu uzgluun? Citu metodigruuti iedomaaties... UN! Incanti, vai muusu celjinieki arii ko nebuut par shaadaam lietaam dzirdeejushi? Gan jau ir, tikai kursh celjinieks veel ies ieguldiit liidzekljus iekaartaas, turklaat galaprodukts nenoliedzami buus daargaaks, taatad konkursos pesec utt. ...Nja. Rietumos shitaadus projektus dotee valsts, a shite - atnaaks taad Sivns un pazinjos "a nuka otkatu shurp!". Atsleedznieka laikos tiesji taa arii notika ...

smaidiigais

gadījās dzirdēt milzu BANG!!!! braucot pa tuneli Turcijā - pa priekšu ap 300 m braucošam smagajam izsprāga aizmugures ārējā riepa.

----------------------------------

Njaa, shitaadus BANG!!! es arii esmu dzirdeejis, pat tepat Riigaa uz Briiviibenes - trolejbusa riepa, toch pie chekas Bet BANG!!! prieksheejaa riepaa, pie muusu toreiz ierastaa kreiseraatruma 110 km/h ...nu galiigi man negribeetos bangot ... saakumaa BANG!!!, a peec tam CUNAMI!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja: tā arī par hankook neviens neko nepateica.

ir kadam pieredze? kāda?

nosaukums baigi patik ka ari interneta palasijos - maz bet salidzinosi labas atsauksmes. vai tā arī ir?

Ziemai man abām mašīnām ir hankook i-pike w409

Šādas: koleso.topof.ru/... tikai bez šipiem.

Ļoti labas pa sniegu un putru.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

anonimikis rakstīja: Vredestein Snowtrac starp citu testos ir ļoti labi rādītāji.

riepa laba , bet tā Melga ar savām cenām skarbi iesūkā un izstumj to 'Vreģinu' no konkursa

nu ir tak reifen-direct

BOMBER Reģ.: 27.12.2003
0 0 Atbildēt

NAU DAARGI...www.ss.lv/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ok, tad pēdējais jautaajums jo nogaajaam no topika - konkreeti sho modeli jaa vai nee!!!

www.2u.lv/...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Es esmu pret jebkādam "skujuņām" ziemas tupelei.

Bet tas jau na ļubiķeļa.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt
Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

www.2u.lv/...

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

www.2u.lv/...

ja Tev no tā paliek vieglāk, tad varu teikt JAA NJEM..., tikai, ja sūdīgas būs, tad mani nevaino

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

www.2u.lv/...

Uz ledus ar viņām ir dddddd…

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ES LOTI ATVAINOJOS!!! So modeli... JAA vai NEE... Vaacija

www.2u.lv/...

Tā ir ziemā pa asfaltu braucamā riepa... bet ne sniega un ledus braucamā...

Koroč... slēpe

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti