kurus auto zog

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Es šo tekstu izkopēju no TVNET komentāru sadaļas , tā kā varbūt viss ir meli ,bet..... , diez NOMIKAM vēl ir CRV ????? TE BUS TEKSTS __________________________________________>>>>>>

Pēc statistikas šogad nozagta katra otrā jaunā Honda! Šogad pārdotas 111 gab. - nozagtas 59!!! Visas zagtās bija 1-2 gadu vecas. Ar bembjiem tas pats -29 autiņi šogad. Zīmīgi, ka lielākā daļa auto nozagti ar dublētām atslēgām. Statistika rāda, ka auto tiek nozagti pēc autorizētā servisa apmeklējuma viecot kārtējo tehnisko apkopi. Protams to nevar pierādīt neviens, ka auto atslēgas tiek nokopētas, bet kā savādāk zagļi tiek pie atslēgu un imobilaizeru kopijām? To pierāda statistika, auto ir aizdzīti iekāpjot un aizbraucot, neviens stundām, pat minūtēm nekrāmējas mūķejot mašīnu un signalizāciju. Tas ir katra dīlera iekšējās drošības jautājums. Tāpēc piemēram aizdzīti no populārajām auto markām šogad(Iet runa par 1-2 gadu veciem auto) tikai : VW-1 auto, Audi-1(nozagts un atrasts) un Merši-4, tas nozīmē ka ir šiem dīleriem ir pietiekoši drošs aizsardzības mehānisms, kas neļauj kopēt atslēgas. Šodienas jauno mašīnu atslēga ir kā mazs kompis, tā nav atslēga, ko var vienkārši pievīlēt, tādēļ auto aizbraukšana momentāli ir iespējama tikai ar nokopētu auto atslēgu un imobilaizeru!

 
1 2 3
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Tāpēc ir jābrauc ar SAABu... uz tiem pat NEzaglis neskatās...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pa lielam nevienam kārtīgi bruņotam zaglim tas tavs "breloks" nafig nav vajadzīgs un nav pat svarīgi jamo kaut pa gabalu redzēt. Galvenais jautājums ir par to cik viegli un ātri ir tikt motortelpā.

Dīleru centri nekopē atslēgas, un vēl jo mazāk tos tavus compjus - ja viņiem vajadzētu vini jebkurā brīdī pēc šasijas numura var pasūtīt dublikātu no rūpnīcas, tas nekas ka to var jebkurš autorizēts serviss tieši tikpat cik dīleris.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un šôdienas realitātei vēl stipri jāskatās vai daļa no "zagtajiem" nav līzinga saistību "iegruzītiem" īpašniekiem !!!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Mani tik pārsteidz hondas popularitāte

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pa lielam nevienam kārtīgi bruņotam zaglim tas tavs "breloks" nafig nav vajadzīgs un nav pat svarīgi jamo kaut pa gabalu redzēt. Galvenais jautājums ir par to cik viegli un ātri ir tikt motortelpā.

Dīleru centri nekopē atslēgas, un vēl jo mazāk tos tavus compjus - ja viņiem vajadzētu vini jebkurā brīdī pēc šasijas numura var pasūtīt dublikātu no rūpnīcas, tas nekas ka to var jebkurš autorizēts serviss tieši tikpat cik dīleris.

konkrēti par hondu nezinu

bet parasti ir tā, ka atnāk atslēga ar citu id, bet viņu piesien mašīnai

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bet parasti ir tā, ka atnāk atslēga ar citu id, bet viņu piesien mašīnai

NU ja tas strādā pēc klasiskā RFID parauga tad vispār šo pasākumu izveikt ir kā 3 pirkstus apčurāt.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Tā ir hondas reklāma tipa tik laba mašīna, ja jau zagļi tā iekāro

Bet, ja nopietni, tad autorizētais serviss drīzāk ir vieta pie kura tiek novērota un noskatīta konkrētās markas mašīna. A pašai aizdzīšanai prof zagļu ekipējums ir stipri labāks nekā daudzi domā... visādi skaneri un citas palīgierīces...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pa lielam nevienam kārtīgi bruņotam zaglim tas tavs \"breloks\" nafig nav vajadzīgs un nav pat svarīgi jamo kaut pa gabalu redzēt. Galvenais jautājums ir par to cik viegli un ātri ir tikt motortelpā.

Dīleru centri nekopē atslēgas, un vēl jo mazāk tos tavus compjus - ja viņiem vajadzētu vini jebkurā brīdī pēc šasijas numura var pasūtīt dublikātu no rūpnīcas, tas nekas ka to var jebkurš autorizēts serviss tieši tikpat cik dīleris.

Sk. Zebru, te: tv.delfi.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 1 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Te arī parādās "parketnieku" nederīgums. Naudas kārtīgam džipam nav, ar parasto vieglo hemoroīdi neļauj braukt, jāpērk kautko pa vidu - ne to, ne šito. Un lūk rezultāts uz sejas - sliktāks auto nekā klasiskais vieglais, bet daļas džipa cenās.

xujipu xujenās , pamuļķi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

zog , konkrēti , EXE komplektāciju ( nau paredzēta bomžiem -kaksis & Co) , nomikam inau EXE , lai nestreso....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

WALA rakstīja: Pa lielam nevienam kārtīgi bruņotam zaglim tas tavs "breloks" nafig nav vajadzīgs un nav pat svarīgi jamo kaut pa gabalu redzēt. Galvenais jautājums ir par to cik viegli un ātri ir tikt motortelpā.

Dīleru centri nekopē atslēgas, un vēl jo mazāk tos tavus compjus - ja viņiem vajadzētu vini jebkurā brīdī pēc šasijas numura var pasūtīt dublikātu no rūpnīcas, tas nekas ka to var jebkurš autorizēts serviss tieši tikpat cik dīleris.

Sk. Zebru, te: tv.delfi.lv/...

a vai tad tas nav "kreisais" imobilaizeris....

es runāju par to, kas ir atslēgā iebūvēts....

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Da to jau tur stāstīja, ka krievzemē ir baigais noiets uz pilnās paketes CRV, vot i rezults. Līdzīgi bija pirms laba laika ar landkruīziem.

Iemīļos krievzeme dacia loganus, ies tie prom strēķiem.

Tam nav nekāda sakara ar vieglu aizdzīšanu, lūšanu vai nelūšanu vai taml. pupu mizām.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kā jau TIDIOTS minēja EXE zūdot , un diez kas vairāk vai dīzels vai benzinautomāts.

Un ko no RAViem zog

PS man pirms pāris mēnešiem caur lukturiem bij isais uztaisīts , un tajā dienā manā miestā tika apskrūvēti volvo s/v 40 spoguļi un auģikiem katkas ejoš . Servisā teica , vai nu kāds pajokojis vai dzīt gribējis.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

tas īsais izpaudās, ka nedarbojās pagriezieni un avareikas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mans CR-V joporjām atrodas manā turējumā (īpašnieks ir līzinga kompānija) un ceru, ka šajā sakarā tuvākajā laiķā nekas nemainīsies.

Mans CR-V ir tieši zagļiem aktuālā gada ražojums (2007.), bet neaktuālā komplektācijā (Elegance Plus).

Auto ir apdrošināts un par atlīdzības iespējamu neizmaksāšanu nesatraucos. Ar savu apdrošinātāju pārrunāju esošo situāciju ar CR-V un secinājums bija, ka lielākā daļa šo auto zādzību ir tieši krāpšanas mēģinājumi vai pat paveikta krāpšana. Risinājums te ir viens - izmaksāt atlīdzību nevis naudā, bet vietā iegādāties līdzvērtīgu auto. Pie sliktākā scenārija mani apmierinātu arī risinājums ar auto aizvietošanu, taču, ja nedodievs kaut kas tāds notiek, tad labprāt atkal ņemtu jaunu CR-V, jo ar šo auto esmu apmeirināts par 110%.

pusotra gada laikā NEVIENA čē-pē. Sēdies un brauc!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nomik

1.Kapēc tieši 2007 gada ražojums aktuāls.

2.Kā jau minēja tavs apdrošinātājs ,ka vairums ir krāpšana , tad kapēc krāpšana ar EXE komplektāciju .

Vai tomēr ja pazudusi EXE tad nosperts , ja cita komplektācija tad iespējams krāpšana.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: zog , konkrēti , EXE komplektāciju ( nau paredzēta bomžiem -kaksis & Co) , nomikam inau EXE , lai nestreso....

Sanāk ka nomiks ir tas Co

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

man te viens paziņa, kurš savulaik zinājis visādus tādus auto aizdzinējus teica, ka tās hondas tikai detaļām iet. varbūt reti kura pāri robežai, bet pamatā viss detaļās - ar robežām tagad grūti esot

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli

Līzingu joprojām dod Nippon Auto ar fiksētu gada likmi visā periodā 1,9%, ja nemaldos. Tas būtu pat ievērojami izdevīgāk nekā maksāju šobrīd.

Ja nedotu līzingu, paņemtu uzreiz . Bet nu, ja līzinga kompānija atteiktu man līzingu, tad nu nezinu, ķādiem parametriem jāatbilst viņu "uzticamajam līzinga ņēmējam", jo visi mani ienākumi ir 100% oficiāli.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68

Rakstīju aktuālo 2007.gadu, jo saskaņā ar masu medijos publicēto info, gandrīz visi nozagtie CR-V bija ražoti 2007.gadā.

Attiecībā uz to dārgo EXE komplektāciju domāju, ka viss ir skaidrs - lielākie krāpnieki ir tie, kas dzīvoja pāri saviem reālajiem līdzekļiem un dzīvoja pārlieku lielā optimismā, ka idille būs bezgalīga. Visbiežāk šādas kategorijas indivīdiem bija ļoti svarīgs MAX aprīkojums, kas vidusmēra patērētājam nebūt nav nepieciešams.

Attiecīgi vidusmēra pilsonis ar krāpniecības biznesu diez vai nodarbojas.

Tāpat, ja var ticēt apgalvojumam, ka nozagtie CR-V tiek nogādāti plašajā Krievzemē, tad ir sa[rotams, kāpēc tiek zagtas tikai dārgākās versijas - īstens KRIEVS taču nekad nebrauks ar tačku bez ādas salona, bez automāta, bez aerodinamiskajiem spoileriem, utt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vēl kādu mēnesi atpakaļ , saņēmu no SignālBensona vēstuli ar zagšanas brīdinajumu un papildus sigas uzlikšanas piedāvājumu .

EXE zog ( jua nekrāpjas ) jo tam jau no fabriķa nāk 'signalizācija' un parasti(es tsk) neko vairāk nelika -apdrosināšanai pietika līzētājam' vēl jo vairāk

tomēr vairāk sliecos domāt ka tā ir krāpšana , ne zagšana .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Cr-V var nozagt ar konservkārbas attaisāmo tapēc arī tik populāri. Izgriežot spārnā caurumu tiek klāt vadības kompim. www.geospars.lv/...

Hondas zog, jo pēdējo gadu laikā ir viens no pirktākajiem auto. Ņemot uz kopējo auto skaitu tas cipars vairs nebūs tik ievērojams.

Par tiem atslēgu dublikātiem nav zagļiem tie vajadzīgi, sliktākajā gadījumā var donora kompjus paķert līdzi un pārspraust vadus, 2min jautājums.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: man te viens paziņa, kurš savulaik zinājis visādus tādus auto aizdzinējus teica, ka tās hondas tikai detaļām iet. varbūt reti kura pāri robežai, bet pamatā viss detaļās - ar robežām tagad grūti esot

nu, nu, kādām detaļām 2007.g.auto? Manai 2006.g.Honda frv ar 150000 uz spido vienīgās detaļas, kas pie 130000 bija jānomaina bija ieplaisājušas stabilizatora bukses (vispār jau normālas bija, bet lētāk bija samainīt, nekā pieļaut varbūtību 2.dzīt uz skati), kā arī bremžu kluči. Nedomāju, ka dēļ šīm ļoooti dārgajām detaļām kāds autiņus zog... Tākā ar crv nav sliktāk un šitos "viens čoms teica..." DOmāju, ka viennozīmīgi liela daļa ir krāpšanas ne detaļu iegūšanas vēlme..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: labprāt atkal ņemtu jaunu CR-V, jo ar šo auto esmu apmeirināts par 110%.

pusotra gada laikā NEVIENA čē-pē. Sēdies un brauc!

tieši tāpat kā mana 88.gada mazda 626

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti