nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..34
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. mani gan šī problmeātika prakše neskar - braucu tikai ar privāto auto - mani tikai interesē tiešām kā jamie grasās nekļūt par aspmieklu un piedveām aºī k-ko iekasēt šājā sakarā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Jā, protams. Man ir jādomā par sava darba organizāciju, lai nedod dievs nenopelnītu par maz, ko kādam dibendeldētājam valdībā algu samaksāt, vai dīkdienim pabalstu. Un ja vēl iedomāšos, ka par to, ka strādāju, nevis gaidu, kad laime no debesīm nokritīs, man arī atpūta pienākas, tad visa Latvijas ekonomika sabruks. Vai ne tā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šeit visticamāk sanāks kā Pirmajam ar NĪ nodokli. Kaut kādi darba grupas kadri saraksta kaut kādu plančiku, variantus nodokļiem, žurnaļugas to kaut kā pārmaina,sakopē un sakļūdās, iecep presē...un tad Pirmais plēš matus, izvalba acis un īd Pēc tam viss izrādās pavisam citādi

bļē, nu nespēju es tevi ignorēt, pretīgais čmošnijs āzi

izlasi taču vienreiz ko es tev rakstīju par TO nodokli

TAM par ko es cepos nav nekāda sakara ar jauno nodokli dzīvojamām platībām

es rakstīju par likumu, kas jau sen ir pieņemts un strādā. patreiz maksājumus ierobežo tas, ka tas nedrikst celties vairāk kā par 25% no iepriekšējā gada maksājuma

šī norma (25%) izbeigsies pēc 14 mēnešim un tad būs jāmaksā 0.4+0.6=1% no kadastrālās vērtības... tā ir likumā ierakstīts....

to kadastrālo vērtību tev kā indivīdam nav nekādas iespējas izmainīt, kā tā tā tiek noteikta vari palasīt likumā -

un tā pati valsts nav ar mieru pirkt no manis to īpašumu par savu noteikto kadastrālo vērtību

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Mēs neesam Polijā. Tas notiek arī Norvēģijā, tikai tad tur nav sēdekļu aizmugurē,tas auto kļūst 2 vietīgs. Un ja noķers milicis...uhh, būs tūdi.

Vispār jau komerctransports ir arī pasažieru pārvadāšanai. Kādam režģim tad ir jābut? varbūt uzreiz lietotās mentu mašīnas jāpērk?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kā tad labāk ? Kā tu, brauc ar valsts auto, bet lamā valdību ? Tā ir pareizi ? Un ko tu dari,lai te kaut ko sakartotu ?

Vēlies atsākt kašķi par to ko tu nezini bet esi iedomājies zinām?

un tālāk:

=================

Sretsked

Galerija

30.10.2009 10:55

Tikai šis droši vien atkal notiks ķeksītim, kaut kāds lēmums tiks pieņemts ,steigā, nepārdomāti un atkal čiks vien sanāks. Nevis uztaisīt tā, ka ir loģiski, bet uztaisīs atkal murgu,kuru būs viegli apiet. Kuru apiet būs lētāk, nekā maksāt.

==================

'Vai ar šo tekstu jāsaprot ka tu slavē valdību un darbojies lai kautko sakārtotu?

PN, psihopāt.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl kas interesanti:

Ļoti daudzi no tiem, kas privātos sareģistrē kā SIA auto, ir SIA īpašnieki un, attiecīgi, arī valdes locekļi.

BET - valdes locekļi by defaukt nepakļaujas darba likumam (ja nav darba līguma), bet Komerclikumam, un valdes locekļiem nepastāv tāds termins kā «darba laiks» - t.i. valde 24h diennaktī ir valde, un tāpēc valdes gadījumā VID pat nav argunmentu apstrīdēt degvielu, kas nopirkta 23:30.

P.S. tā degvielas ārpus-darba-laika pirkumu apstrīdēšana vispār ir ārprātīga demagoģija. Jo nav svarīgi KAD es pērku, bet kad es to TĒRĒJU. Bieži sestdienās-svētdienās degviela ir lētāka, un ir glupi neizmantot to tikai tāpēc, ka kaut kāds VID domā, ka degviela ir kā šmiga bārā - nopirku un 10min laikā «izlietoju»

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

un tā pati valsts nav ar mieru pirkt no manis to īpašumu par savu noteikto kadastrālo vērtību

Par šo vajadzētu elemetāru papildinājumu - ja nemaksā nodokli, valstij ir tiesības tev īpašumu atsavināt par kadastrālo vērtību. Ja valsts to nedara, tad nav tiesīga no tevis piedzīt nodokļa maksājumus.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Demagogs mļin !

NU un iedomājies ka tu ar savu darba auto brauc uz veikalu nopirkt paiku reprezantācijas izdevumiem un turpat nopērc arī paiku uz mājām - tad tas ir kas -darba vai privāts brauciens ?!?!?

Ple, nu tas tak WALAm domāts....lasi savējo...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Demagogs mļin !

NU un iedomājies ka tu ar savu darba auto brauc uz veikalu nopirkt paiku reprezantācijas izdevumiem un turpat nopērc arī paiku uz mājām - tad tas ir kas -darba vai privāts brauciens ?!?!?

Ple, nu tas tak WALAm domāts....lasi savējo...

Pleeee, Sēnem!!!!

esmu safissies....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Un vēl kas interesanti:

Ļoti daudzi no tiem, kas privātos sareģistrē kā SIA auto, ir SIA īpašnieki un, attiecīgi, arī valdes locekļi.

BET - valdes locekļi by defaukt nepakļaujas darba likumam (ja nav darba līguma), bet Komerclikumam, un valdes locekļiem nepastāv tāds termins kā «darba laiks» - t.i. valde 24h diennaktī ir valde, un tāpēc valdes gadījumā VID pat nav argunmentu apstrīdēt degvielu, kas nopirkta 23:30.

P.S. tā degvielas ārpus-darba-laika pirkumu apstrīdēšana vispār ir ārprātīga demagoģija. Jo nav svarīgi KAD es pērku, bet kad es to TĒRĒJU. Bieži sestdienās-svētdienās degviela ir lētāka, un ir glupi neizmantot to tikai tāpēc, ka kaut kāds VID domā, ka degviela ir kā šmiga bārā - nopirku un 10min laikā «izlietoju»

Nu tieši šim nolūkam man IR darba līgums. Lai nebūtu jāatsaucas uz komerclikumu - visas tā definīcijas ir pāarakstītas uz papīra, ko esmu parakstījis divreiz - kā darba devējs un kā darba ņēmējs. Tas vien jau pierāda situācijas absurdu - VID kļūst manāmi laimīgks, ja noslēdzu līgumu ar SEVI! Vai tas gadījumā nedaudz neatgādina birokrātiju?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

esmu safissies....

Šito jau varēji nerakstīt... Tāpat skaidrs.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

esmu safissies....

Šito jau varēji nerakstīt... Tāpat skaidrs.

Uff, palika vieglāk....vismaz kaut kas tev jau ir skaidrs..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: Kāds var man paskaidrot, kāda kakša pēc valstij ir daļa gar firmas īpašumu Šajā gadījumā - automašīnām ?

Vispār jau tieši tāda pat, kā gar tavas firmas peļņu (kas arī ir firmas īpašums). Saukt jau vari kā vēlies - nodokļu, desmitā tiesa, "jumts"... Jebkurā gadījumā, tev ir jāmaksā par to, ka tev ļauj strādāt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

SuperZigis rakstīja: Kāds var man paskaidrot, kāda kakša pēc valstij ir daļa gar firmas īpašumu Šajā gadījumā - automašīnām ?

Vispār jau tieši tāda pat, kā gar tavas firmas peļņu (kas arī ir firmas īpašums). Saukt jau vari kā vēlies - nodokļu, desmitā tiesa, "jumts"... Jebkurā gadījumā, tev ir jāmaksā par to, ka tev ļauj strādāt.

Tu droši vien gribēja teikt par to ka NE-ļauj strādāt. Lauj strādat tikai tadiem kā "raķetēm -buldozeriem", "nosing spešaliem", "ruk-ruk" ....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Par šādu nodokli uzņēmēji "paldies" var pateikt vispirms paši sev - bija tak baigi forši pirkt reāli privātās mašīnas, nemaksājot PVN. Sev, sievai, sievasmātei....

Tad tagad nodalīsi - kas darbam, kas privāts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Mēs neesam Polijā. Tas notiek arī Norvēģijā, tikai tad tur nav sēdekļu aizmugurē,tas auto kļūst 2 vietīgs. Un ja noķers milicis...uhh, būs tūdi.

Vispār jau komerctransports ir arī pasažieru pārvadāšanai. Kādam režģim tad ir jābut? varbūt uzreiz lietotās mentu mašīnas jāpērk?

Komerctransports pasažieru pārvadāšanai parasti ir taksis, maršrutka vai autobuss

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

jāpagaida galīgā redakcija, jo pagaidām nevar saprast, kas un kā tiks nodalīts.

to jau noskaidrojām topika sākumā.

Tu tagad pastāsti savas idejas par GPS datu ierakstītāju un pikniku bez alus.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Par šādu nodokli uzņēmēji "paldies" var pateikt vispirms paši sev - bija tak baigi forši pirkt reāli privātās mašīnas, nemaksājot PVN. Sev, sievai, sievasmātei....

Tad tagad nodalīsi - kas darbam, kas privāts.

Varbūt tomēr "paldies" ir jāsaka tiem valsts nodokļu stratēģiem, kas nepārtrauktu ir nīcinājuši vidusslāni - gan kā sabiedrības daļu, gan MVU. Nekur mazie uzņēmēji un darbaspēks nav apkrauti ar tik nesamērīgu nodokļu slogu kā pie mums. Man nebūtu problēmu maksāt kaut par darba braucieniem no savas kabatas, ja vien neapliekamais minimums būt kaut attālināti pietuvināts reālai summai ar ko iespējams izdzīvot, un kopējais nodokļu slogs nebūtu lielāks par, piemēram, Vācijas maksimālo progresīvo nodokli...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Seene rakstīja:

X5 NEVAR piereģistrēt kā komercauto. Tas jau ir bijis nodalīts līdz šim. Diemžēl, piemēram, standarta universāls NAV komercauto, bet "kabluks" IR. Tas nekas, ka pirmajam kravnesība un ietilpība var būt lielāka.

OK pieņemsim ka X5 NEKĀDI nevar, Kas ir teiksim ar PickUp tipa džīpakiem tos arī ne ????

Manuprāt, nevajadzētu būt lielai problēmai ar auto pielietojuma oficiālu nomaiņu - atceramies kā Rīgas pašvaldības policija tika pie Lincoln Nafigatora - vai te nav analoģija?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Komerctransports pasažieru pārvadāšanai parasti ir taksis, maršrutka vai autobuss

Un kā ar, piemēram tīrīšanas uzņēmumu, kam uz objektu brauc tikai apkopēji - visi darbarīki un materiāli jau ir uz vietas (CleanHouse)?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Un kā ar, piemēram tīrīšanas uzņēmumu, kam uz objektu brauc tikai apkopēji - visi darbarīki un materiāli jau ir uz vietas (CleanHouse)?

Ko tu ar to gribēji pateikt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Un kā ar, piemēram tīrīšanas uzņēmumu, kam uz objektu brauc tikai apkopēji - visi darbarīki un materiāli jau ir uz vietas (CleanHouse)?

Ko tu ar to gribēji pateikt?

To, ka DARBA AUTO, vistiešākajā viedā ir VIEGLAIS PASAŽIERU, kas nav ne taksis, ne mikriņš, ne autobuss!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Un kā ar, piemēram tīrīšanas uzņēmumu, kam uz objektu brauc tikai apkopēji - visi darbarīki un materiāli jau ir uz vietas (CleanHouse)?

Ko tu ar to gribēji pateikt?

Paskaidrošu- CleanHouse piegādā apkopēju pakalpojumus (telpu uzkopšanu), lielos uzņēmumos visi vajadzīgie instrumenti un izejmateriāli glabājas uz vietas, atliek tikai vakarā pēc darba laika atvest darbiniekus (apkopējas) un pēc sakopšanas aizgādāt atpakaļ uz sākotnējo savākšanas tocku (-ām).

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

To, ka DARBA AUTO, vistiešākajā viedā ir VIEGLAIS PASAŽIERU, kas nav ne taksis, ne mikriņš, ne autobuss!

Nu un kur tādam klīnhausam problēmas reģistrēt, teiksim, T5 kā komerctransportu? Jeb vai apkopējas obligāti jāvadā ar X5?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Varbūt tomēr "paldies" ir jāsaka tiem valsts nodokļu stratēģiem, kas nepārtrauktu ir nīcinājuši vidusslāni - gan kā sabiedrības daļu, gan MVU. Nekur mazie uzņēmēji un darbaspēks nav apkrauti ar tik nesamērīgu nodokļu slogu kā pie mums. .

Tev arī valdība slikta, un tu neko nedari lai kautko mainītu.....izrādās, es neesmu vienīgais.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti