nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

To, ka DARBA AUTO, vistiešākajā viedā ir VIEGLAIS PASAŽIERU, kas nav ne taksis, ne mikriņš, ne autobuss!

Nu un kur tādam klīnhausam problēmas reģistrēt, teiksim, T5 kā komerctransportu? Jeb vai apkopējas obligāti jāvadā ar X5?

Skaidrs ka ar X5 vai labāk LandKrūseri vai Patroli ar 7 vietām, a to tu jau bezmaz piedāvā ar slotām jamām uz darbu lidot.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Šis likumprojekts ir tīrā veidā lobijs velorikšām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Šis likumprojekts ir tīrā veidā lobijs velorikšām.

un Rīgas satiksmei. Kur uupis?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tas tak ir konkrēts pīīīīīīīīīīīīīīīī pīīīīīīīīīīīīīīī pīīīīīīīīīīīīīīīīīīī

www.diena.lv/...

Darba devējam vēl jāpierāda ka auto netiek lietots privātām vajadzībām?????

Tobiš ar likumu pasaka ka tu esi kretīns, kamielis un cūka, bet tev jāpierāda pretējais…

Tā nav normāla parādība vairs – tas ir konkrēts klucis tiesību pamatprincipiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

STALINS rakstīja: Šis likumprojekts ir tīrā veidā lobijs velorikšām.

un Rīgas satiksmei. Kur uupis?

Es jau te…

Garlaicīgi palika?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tā nav normāla parādība vairs – tas ir konkrēts klucis tiesību pamatprincipiem…

Tev valdība nav laba?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un Rīgas satiksmei. Kur uupis?

Un nemaz nerēc… Pēc jaunā gada sab. tr. maxās kā minimums 60 kap, ja ne visas 80-it. Domāts pamattarifs…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tev valdība nav laba?

Pri čom te valdība? Tas konkrēts tupisms.

Es tagad Centim pateikšu ka viņš ir tāds un šitāds [cenzēts] [cenzēts] [cenzēts] [cenzēts]. Un mani uz tiesu nevar vest, kamēr centis nav svācis pierādījumus ka viņš nav šis [cenzēts] tāds un šitāds [cenzēts] …

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pierādījumus nevar pieņemt ar likumu. Ja kāds saka ka es izmantoju auto personīgām vajadzībām tad teicējam tas arī jāpierāda.

NEDRĪKST ar likumu pieņemt ka visi ir cūkas un maitasgabali, bet tie kas atmazgāsies tie ir baltie gulbīši… rrrrrrrrrrrrrrrr

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tev valdība nav laba?

Pri čom te valdība? Tas konkrēts tupisms.

Kas tad izstrādā un virza likumprojektus, ja ne valdība?

Nu, vismaz šo konkrēto - varbūt Sorosa fonds vai SO "Uz saulaino tāli"??

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kas tad izstrādā un virza likumprojektus, ja ne valdība?

Nu, vismaz šo konkrēto - varbūt Sorosa fonds vai SO "Uz saulaino tāli"??

Es zinu ka iniciators ir marsietis…

Vēl es zinu ka marsietis pirmajā piegājienā tiekot pie šprices aiztaisīja ciet autoceļu fondu un tas kādi ceļi ir tagad nav tikai dižķibeles nopelns.

Jebkurš pasākums pie kura ķerās marsietis nonāk tikai lielākas ziepēs…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

To, ka DARBA AUTO, vistiešākajā viedā ir VIEGLAIS PASAŽIERU, kas nav ne taksis, ne mikriņš, ne autobuss!

Nu un kur tādam klīnhausam problēmas reģistrēt, teiksim, T5 kā komerctransportu? Jeb vai apkopējas obligāti jāvadā ar X5?

Tups esi vai kā? Kāds T5, kāds X5? Šo nodokli būs jāmaksā arī tam godīgajam uzņēmējam, kas ir nopircis Škodu vai Dacīti, ar ko cilvēkus vadāt. Tas nekas, ka nodoklis iespējams būs lielāks, nekā mēneša izdevumi par auto pirms tam.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā kā es nebalsoju par marsieti tātad parsīt no manis jel kādu atbildību par tā augļa gājieniem ir mazākā mērā netaktiski. Bet tie kas balsoja tiem tagad ir visas privilēģijas plēst sev matus un ēst zemi…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tups esi vai kā? Kāds T5, kāds X5? Šo nodokli būs jāmaksā arī tam godīgajam uzņēmējam, kas ir nopircis Škodu vai Dacīti, ar ko cilvēkus vadāt. Tas nekas, ka nodoklis iespējams būs lielāks, nekā mēneša izdevumi par auto pirms tam.

Šitai štellei ir viena sāls apakšā. Kadri domā ka tā sasildīs ekonomiku un dabūs papildus ienākumus budgetā…

Ekonomikas sildīšana izpaudīsies sekojoši – darba devēji (visi pogolovno izņemot 1%) tagad meklēs šoferus ar savu trasportu un marsieši domā ka darba devējs zreiz makās nemērā kāpostu šoferiem.

Efekts numur 2 – tas 1% slaistu, kuri nemeklēs šoperus ar savu transportu skries uzreiz likt kāpostu Valsts kasē, jo viņi nezina kur naudu likt, jāparūpējas par viņu veselību citādāk nedod dievs aizrīsies vai noslīks naudā…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Ekonomikas sildīšana izpaudīsies sekojoši – darba devēji (visi pogolovno izņemot 1%) tagad meklēs šoferus ar savu trasportu un marsieši domā ka darba devējs zreiz makās nemērā kāpostu šoferiem.

Nop... Lielākā daļa mazo izpirks par simbolisku naudu auto no firmas un noslēgs patapinājuma līgumu. Man tāds jau ir, jo neesmu nopircis darba vajadzībām atsevišķu auto, ne arī uz firmas rēķina iegādājies kādu luksusauto. Bet firmai šobrīd pieder divu darbinieku auto - vēl pieder... No jaunā gada nebūs ne darbinieki, ne auto. Diez vai uz viņu bezdarbnieku pabalsta rēķina valstij palielināsies ienākumi no man uzlikatjiem papildus nodokļiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Tā kā es nebalsoju par marsieti tātad parsīt no manis jel kādu atbildību par tā augļa gājieniem ir mazākā mērā netaktiski. Bet tie kas balsoja tiem tagad ir visas privilēģijas plēst sev matus un ēst zemi…

Plēst matus te gan neviens neplēš - jo labi zinam ka pietiekoši daudz tautas darba mašīnas izmanto pilnīgai kuiņai, tipa kā te viens čôms teica - kur jamam ziemas trasē ar savu auto (Lūcija) pa trampiķi nav gribējies braukt par lēnām pāºi tur Aldara kabluki lēkājuši ka priex !!! Tā kā no vienas puses tas nemaz nav slikti ka daudzmaz visi uzņēmumi sāktu kārt5īgāk pieskatīt darba braucienus, citāk "izlaidība" ir lipīga.

Un patiesībau sakot lai arī marsietis ir tāls no ideāla, viņs vismaz nedzīvo ilūzijās un strādā pie variantiem. Kur savukart TP es kaut kā nemanīju ka būtu jelkur kustējušīes un domāuši kā tiešām ko mazināt, ietaupīt utml. Kā tur tas dzīvojamās platības nodoklis tapa domāju nevienam nav jaunums.

P.S. kurš te minēja autoceļu fondu - šīs fonds nenodrošina labāku vai sliktāku ceļu uzturēšanu, tas vienkārši ir jautājums par to vai ir/būs ko "drāzt" ja viss ir slikti Pēc būtības šāds veidojums nav nepieciešams !!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Diez vai uz viņu bezdarbnieku pabalsta rēķina valstij palielināsies ienākumi no man uzlikatjiem papildus nodokļiem.

Marsietis jau visu sashēmojis uz papīra un daora – tā kā viss strādās… nodokļi tecēs kā ūdens pa Daugavu… nespēs nemaz no viesiem to kāpostu iekasēt …

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu, es balsoju,un ? Balsošu arī tālāk. Kaut vai tāpēc,ka šis te nav tieši viņa izdomājums, tur ir DARBINIEKI !!! Un šis nav vēl pieņemts, tikai sākuma uzmetums, bet te visi ar asinīm acīs jau plēš matus

Es arī turpināšu balsot, jo lielāko daļu pārējo partiju "nāšing spešāļus" ne to čtob ciest nevaru - klausīties kaitīgi - citāk vēl tikpat stulbs paliksi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Šeit visticamāk sanāks kā Pirmajam ar NĪ nodokli. Kaut kādi darba grupas kadri saraksta kaut kādu plančiku, variantus nodokļiem, žurnaļugas to kaut kā pārmaina,sakopē un sakļūdās, iecep presē...un tad Pirmais plēš matus, izvalba acis un īd Pēc tam viss izrādās pavisam citādi

bļē, nu nespēju es tevi ignorēt, pretīgais čmošnijs āzi

izlasi taču vienreiz ko es tev rakstīju par TO nodokli

TAM par ko es cepos nav nekāda sakara ar jauno nodokli dzīvojamām platībām

es rakstīju par likumu, kas jau sen ir pieņemts un strādā. patreiz maksājumus ierobežo tas, ka tas nedrikst celties vairāk kā par 25% no iepriekšējā gada maksājuma

šī norma (25%) izbeigsies pēc 14 mēnešim un tad būs jāmaksā 0.4+0.6=1% no kadastrālās vērtības... tā ir likumā ierakstīts....

to kadastrālo vērtību tev kā indivīdam nav nekādas iespējas izmainīt, kā tā tā tiek noteikta vari palasīt likumā -

un tā pati valsts nav ar mieru pirkt no manis to īpašumu par savu noteikto kadastrālo vērtību

tu taču baigi lielies,ka varot par saviem vārdiem atbildēt

Toreiz tu tieši īdēji par JAUNO NODOKLI, praiderīt. Bet tagad centies nolekt no tad teiktā

tu esi pilnīgs analfabētisks īblis un pajoliņš... droši vien patiesībā raksta hammers, bet tu sēdi zem galda, dari savu darbu un brižos, kad mute nav aizņmta diktē ko viņam rakstīt

atbildi par saviem vārdiem, parādi citātu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Diez vai uz viņu bezdarbnieku pabalsta rēķina valstij palielināsies ienākumi no man uzlikatjiem papildus nodokļiem.

Marsietis jau visu sashēmojis uz papīra un daora – tā kā viss strādās… nodokļi tecēs kā ūdens pa Daugavu… nespēs nemaz no viesiem to kāpostu iekasēt …

NU pieņemsim ka sashēmojis, vismaz tajā ir kāda loģika pretstatā tam kas bija pirms tam

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un šis nav vēl pieņemts, tikai sākuma uzmetums, bet te visi ar asinīm acīs jau plēš matus

Es vēlreiz saku ka nedrīkst ar likuma spiēku pieņemt normu ka darba devējam ir jāpierāda ka viņš nav cūka un nevazājas ar darba auto pa vieglas uzvedības sievietēm. Tas ir jāpierāda tam kurš paziņo ka lūk tas varavīksnes kadrs vadā savu d ne darba vajadzībās…

Ja šādā skatā to pieņems tad tiesiskums ir pagātne…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Es vēlreiz saku ka nedrīkst ar likuma spiēku pieņemt normu ka darba devējam ir jāpierāda ka viņš nav cūka un nevazājas ar darba auto pa vieglas uzvedības sievietēm. Tas ir jāpierāda tam kurš paziņo ka lūk tas varavīksnes kadrs vadā savu d ne darba vajadzībās…

Ja šādā skatā to pieņems tad tiesiskums ir pagātne…

Tas ka šis "apspriestais" variants ir tufta - neviens nešaubās, bet ir tak nemarsieši ar juridisku izglītību utml. - kas varētu palīdzēt šo lietu iebīdīt pareizās sliedēs !!! Bet kur nu - tiem jau citas lietas svarīgākas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es balsošu par tiem, kas būs pret praideriem

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU pieņemsim ka sashēmojis, vismaz tajā ir kāda loģika pretstatā tam kas bija pirms tam

Loģika tu ir tikai viena – dabūt kāpostu…

Bet loģika nav tajā apstāklī ka tev ir jāpierāda pretējais, jāapgāž likumā iestrādāts apvainojums negodīgā rīcībā.

Tikapat labi var pieņemt likumu ka visi ir kriminālnoziedzinieki un cietumā neiet tikai tie kas sameklē pierādījumus savai nevainībai…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: kas varētu palīdzēt šo lietu iebīdīt pareizās sliedēs !!! Bet kur nu - tiem jau citas lietas svarīgākas

Neko nevaru palīdzēt – man nav augstākās izglītības, nav uzvalka un nav kaklasaites. Vienīgais ko es varu atļauties ir komentāros buksēt un cerēt kā kāds no jums danesīs elementāras lietas līdz lēmējiem un nedaudz piezemēs viņus no tā augstā domu lidojuma.

P.S. Esmu jau sen teicis ka visās valsts iestādēs pie ieejas vajag narkotesta aparātus, lai redzētu cik skaidra ir valdība dažnedažādo lēmumu pieņemšanas dienās…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti