nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..34
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es balsošu par tiem, kas būs pret praideriem

Es arī…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Loģika tu ir tikai viena – dabūt kāpostu…

Nevis dabūt, bet nolaupīt. Kur dabūt, nozīmētu atbalstīt ražošanu veicinot 2x lielāku apgrozījumu, nevis palielinot nodokļus.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ar nožēlu jāatzīst ka grūtupam laikam tomēr taisnība. Prezidentālu republikum mums tomēr laikam vajag. Tāds skats ka Latvietis parastais nevar bez sava kunga.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ar nožēlu jāatzīst ka grūtupam laikam tomēr taisnība. Prezidentālu republikum mums tomēr laikam vajag. Tāds skats ka Latvietis parastais nevar bez sava kunga.

Lūk te tu kļūdies - tas ko mums patiešībā vajag - lai vispaº nav kaklakunga, nu vismaz man tā šķiet !!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Es arī turpināšu balsot, jo lielāko daļu pārējo partiju "nāšing spešāļus" ne to čtob ciest nevaru - klausīties kaitīgi - citāk vēl tikpat stulbs paliksi.

Es nesaprotu kāpēc cilēki ir tik akli un nevar palūkoties pagātnē ko tad kurš no valsts aparāta sviru raustītājiem ir padarījis.

Es zinu ka utopija, bet vai tad ierēdnim arī nevajadzētu ieviest Bonus Malus sistēmu? Tur parādītos visi labie un sliktie darbi bonusu veidā un būtu objektīvs vērtējums…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Lūk te tu kļūdies - tas ko mums patiešībā vajag - lai vispaº nav kaklakunga, nu vismaz man tā šķiet !!!

Teritorija maza. Iedzīvotāju skaits arī. Nedomāju ka tā īsti mums būtu vajadzīgi 100 gudrie, kuri nevar vienoties par sīkumiem un nemāk turēt solīto…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: Es arī turpināšu balsot, jo lielāko daļu pārējo partiju "nāšing spešāļus" ne to čtob ciest nevaru - klausīties kaitīgi - citāk vēl tikpat stulbs paliksi.

Es nesaprotu kāpēc cilēki ir tik akli un nevar palūkoties pagātnē ko tad kurš no valsts aparāta sviru raustītājiem ir padarījis.

Es zinu ka utopija, bet vai tad ierēdnim arī nevajadzētu ieviest Bonus Malus sistēmu? Tur parādītos visi labie un sliktie darbi bonusu veidā un būtu objektīvs vērtējums…

Ceļojums uz Tranaju

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Lūk te tu kļūdies - tas ko mums patiešībā vajag - lai vispaº nav kaklakunga, nu vismaz man tā šķiet !!!

Bez kakla kunga latvietim parastam iestāsies krievu poloceklis un anarhija.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: Lūk te tu kļūdies - tas ko mums patiešībā vajag - lai vispaº nav kaklakunga, nu vismaz man tā šķiet !!!

Bez kakla kunga latvietim parastam iestāsies krievu poloceklis un anarhija.

+100

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Ceļojums uz Tranaju

Napig???

Labāk ieviešam Bonus Malus sistēmu valsts aparāta darboņiem. Plus tam vēl reāls kāposts, Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana Valsts amatpersonām… A kas? Normāla štelle. Sataisīju ziepes – apdrošinātāji sedz zaudējumus. Bonus Malus strādā – elektorāts redz kam ir spēks un daile, bet kurš tikai sēž dēļ ķekšīša…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Šeit visticamāk sanāks kā Pirmajam ar NĪ nodokli. Kaut kādi darba grupas kadri saraksta kaut kādu plančiku, variantus nodokļiem, žurnaļugas to kaut kā pārmaina,sakopē un sakļūdās, iecep presē...un tad Pirmais plēš matus, izvalba acis un īd Pēc tam viss izrādās pavisam citādi

bļē, nu nespēju es tevi ignorēt, pretīgais čmošnijs āzi

izlasi taču vienreiz ko es tev rakstīju par TO nodokli

TAM par ko es cepos nav nekāda sakara ar jauno nodokli dzīvojamām platībām

es rakstīju par likumu, kas jau sen ir pieņemts un strādā. patreiz maksājumus ierobežo tas, ka tas nedrikst celties vairāk kā par 25% no iepriekšējā gada maksājuma

šī norma (25%) izbeigsies pēc 14 mēnešim un tad būs jāmaksā 0.4+0.6=1% no kadastrālās vērtības... tā ir likumā ierakstīts....

to kadastrālo vērtību tev kā indivīdam nav nekādas iespējas izmainīt, kā tā tā tiek noteikta vari palasīt likumā -

un tā pati valsts nav ar mieru pirkt no manis to īpašumu par savu noteikto kadastrālo vērtību

tu taču baigi lielies,ka varot par saviem vārdiem atbildēt

Toreiz tu tieši īdēji par JAUNO NODOKLI, praiderīt. Bet tagad centies nolekt no tad teiktā

tu esi pilnīgs analfabētisks īblis un pajoliņš... droši vien patiesībā raksta hammers, bet tu sēdi zem galda, dari savu darbu un brižos, kad mute nav aizņmta diktē ko viņam rakstīt

atbildi par saviem vārdiem, parādi citātu

klasiska pirmā atbilde, viņam vienkārši ir smadzenēs ciankālijs ietecējis, viņš slikti saprot.

Ja tev atmiņa slikta dēļ tā, nu tad neko. Fakts- tu tur veseliu dienu īdēji par JAUNO nodokli,jefiņ.

es jau varākkārt esmu uzsvēris, ka runāju par ESOŠAJIEM LIKUMIEM UN NODOKĻIEM

bet tu jau sūkādams hammeram zem alda neesi pamanījis

tev ir iespēja pierādīt pretējo, ieliekot linku uz pretēju apgalvojumu

nu toč pilnīgs ignore

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es jums paprasīšu par vadoni. Kāpēc normālam cilvēkam iet un plēsties, lai lohiem būtu labi? Nav tādu iemeslu. Toties ne pārāk normālam gan gribas tikt vienpersoniska vadoņa godā. Ar visām no tā izrietošajām sekām.

Ko Čerčils teica par demokrātiju?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es jums paprasīšu par vadoni. Kāpēc normālam cilvēkam iet un plēsties, lai lohiem būtu labi? Nav tādu iemeslu. Toties ne pārāk normālam gan gribas tikt vienpersoniska vadoņa godā. Ar visām no tā izrietošajām sekām.

Ko Čerčils teica par demokrātiju?

Neatceros. Bet varu atkārtot, ko pats saku - tā ir skaitliskā, nevis saprāta vairākuma valdība.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Ko Čerčils teica par demokrātiju?

Kautko buksēja ka tāds sū uz kociņa vien ir, bet ka cilēce līdz kautkam labākam nav aizdomājusies vēl…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: NU pieņemsim ka sashēmojis, vismaz tajā ir kāda loģika pretstatā tam kas bija pirms tam

Loģika tu ir tikai viena – dabūt kāpostu…

Bet loģika nav tajā apstāklī ka tev ir jāpierāda pretējais, jāapgāž likumā iestrādāts apvainojums negodīgā rīcībā.

Tikapat labi var pieņemt likumu ka visi ir kriminālnoziedzinieki un cietumā neiet tikai tie kas sameklē pierādījumus savai nevainībai…

nē, visi ir parādā, līdz brīdim, kamēr neatnes spravku, ka sapiķojuši

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Viens jau tāds ānuss dzīvo mūsu likumos un noteikumos. Kamēr nenes glabāt auto numurzīmes uz speciālo seifu, tikām SIA CSDD uzskata ka tu vizinies ar auto apkārt un ceļu nodoklis jāmaksā ir apskate izieta vai nav.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: NU pieņemsim ka sashēmojis, vismaz tajā ir kāda loģika pretstatā tam kas bija pirms tam

Loģika tu ir tikai viena – dabūt kāpostu…

Bet loģika nav tajā apstāklī ka tev ir jāpierāda pretējais, jāapgāž likumā iestrādāts apvainojums negodīgā rīcībā.

Tikapat labi var pieņemt likumu ka visi ir kriminālnoziedzinieki un cietumā neiet tikai tie kas sameklē pierādījumus savai nevainībai…

Es nesaku, ka tas ir OK, bet ir jau precedenti.

Ir tāds datu nesēju nodoklis, kuru iekasē autoru labā.

Lai dabūtu atpakaļ, jāpierāda, ka glabā tajos nesējos savus home video, bildes, datu bāzes utml. nevis mp3.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene, to jau daudzi pirms Tevis sapratuši un pateikuši.

Par Čērčila dažiem spoži demagoģiskiem izteicieniem- nēesmu vēsturnieks, bet no dažādiem avotiem lien šī vīra āža kāja arā, neskaitot dažas spožas runas tas kungs neko ievērības cienīgu nav paveicis, ja neskaita pavisam nopietnu mēģināšanu pierunāt Trumenu uzreiz pēc kara dot nopietnu kodoltriecienu pa PSRS

Ne velti Čaplins (patiess cīnītājs par cilvēces tiesībām uz mieru pasaulē) pat neatbildēja uz viņa vēstulēm.

Es arī par marsieti- gan tikai pēc mazākā ļaunuma principa.

P.S. Vai Merkele arī nebija savā ziņā praidere? Un re, labāka par dzelzs veci Šrēderu visos variantos

Ja pavisam nopietni- mēs te zīlējam kafijas biezumos, tā nodokļa izpildījums var būt saprātīgs tikpat labi kā izcili stulbs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Princīpā pēc definīcijas valdība nedrīkstētu iejaukties privātfirmu darbībā un bonusos. Ir bagātāka firma, kura var darbiniekam uzsaukt dienesta auto. Ir firma kura nevar. Vai to var traktēt kā privilēģiju - hmm īsti tā kā nevarētu. Privilēģija un bonuss ir divas dažādas lietas. Valsts iestādēs – jā tā ir privilēģija, jo auto tiek iegādāts uz nodokļu maksātāju rēķina un tā izmantošana darba vajadzībām jau uzskatāma par privilēģiju.

Privātajās struktūrās tā ir privāta lieta, vai uzņēmums dod darbiniekam auto vai nedod. Tā kā uzskatīt privātfirmu dien=esta auto par privilēģiju ir maldīgi un nav īsti korekti.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Privātajās struktūrās tā ir privāta lieta, vai uzņēmums dod darbiniekam auto vai nedod. Tā kā uzskatīt privātfirmu dien=esta auto par privilēģiju ir maldīgi un nav īsti korekti.

Nu jau Tu runā kā politiķis

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pieņemsim situāciju – valsts iestādes darbinieks ar kāpostu aiziet uz autosalonu un nopērk par savu kāpostu uz valsts iestādes vārda auto, lai varētu pildīt dienesta pienākumus – labprātīgi noziedo un zina ka neviens varavīkšņainais nejās to spaini, ko pats nopircis un vienojies ar priekšnieku ka auto ir firmas bet kāposts no kadra. Tad ko tādā situācijā???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Arī privilēģija?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Pieņemsim situāciju – valsts iestādes darbinieks ar kāpostu aiziet uz autosalonu un nopērk par savu kāpostu uz valsts iestādes vārda auto, lai varētu pildīt dienesta pienākumus – labprātīgi noziedo un zina ka neviens varavīkšņainais nejās to spaini, ko pats nopircis un vienojies ar priekšnieku ka auto ir firmas bet kāposts no kadra. Tad ko tādā situācijā???

Uz psiheni

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

uupis rakstīja: Pieņemsim situāciju – valsts iestādes darbinieks ar kāpostu aiziet uz autosalonu un nopērk par savu kāpostu uz valsts iestādes vārda auto, lai varētu pildīt dienesta pienākumus – labprātīgi noziedo un zina ka neviens varavīkšņainais nejās to spaini, ko pats nopircis un vienojies ar priekšnieku ka auto ir firmas bet kāposts no kadra. Tad ko tādā situācijā???

Uz psiheni

skat ka šis iesūdzēs tiesā pēc tam valsti par invalīdu diskrimināciju darba tirgū

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Nu jau Tu runā kā politiķis

Tā nav poilitika – labrīt. Latvijas Republikas satversme – PAMATLIKUMS!!!!

97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm.

Tātad ja man ir jāmaksā par privātfirmas auto tiek ierobežotas manas īpašumtiesības. Labi sū ar to. Pieņemsim ka man ir daudz kāposta un manu īpašumu var aplikt ar dahreņišče nodokļiem.

Bet kādā vēzī var brīvu pārvietošanos ar savu īpašumu uzskatīt par privilēģiju – to nu es nevaru saprast nekādīgi…

Valsts īpašums ir valsts īpašums – auto kas pirkts par citu cilēku kāpostu ir privilēģija. Bet auto kas nopirkts par savu kāpostu nav un nevar būt privilēģija.

Šeit runa iet par principu un likuma nepieciešamības argumentāciju!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti