AUDI 90

Runcuks Reģ.: 10.03.2010

Sveicinaati! man ir tada problema ka masina nestrada uz tuksiem apgriezieniem! ir uzstadita gazes iekarta ta strada bez problemam! tikai uz benzina tuksgaita nestrada! kada varetu but problema?

 
Runcuks Reģ.: 10.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaut kas sapisies būs ar benzīna padevi.

Nju suknis nevar but filtrs ar nevar but!

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Runcuks rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kaut kas sapisies būs ar benzīna padevi.

Nju suknis nevar but filtrs ar nevar but!

Drīz sāks nestrādāt arī uz gāzes.

Visticamāk sprauslas ciet.

Braucot ar gāzi, jāsaprot, ka motors ir konstruēts brauk uz benzīnu. Motora konstruktoram pat ļaunākajā murgā nerādījās, ka 15 gadus pēc mototra saskrūvešanas Jānis aizbrauks pie kaimiņu Vasjas un mēginās motoru piedabūt strādāt uz kaut ko citu.

Tā ka tāds arī rezultāts.

Runcuks Reģ.: 10.03.2010
0 0 Atbildēt

Par sprauslam to daudzi saka ka ta varetu but! bet ka lai vinas parbauda! jo jaunas pa 25Ls negribetos prkt ja vinas nav vainigas!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Mūžsenais jaut. - bendzīnu bākā nočekoji? Ar sērkociņa metodi?

Runcuks Reģ.: 10.03.2010
0 0 Atbildēt

Nju lai nju kads bet tik debils jau es neesmu ka nezinu ka benzins beidzies!

Mieramika Reģ.: 18.11.2001
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka pie vainas varētu būt lambda zonde.

Runcuks Reģ.: 10.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pie vainas varētu arī būt tas,ka vadītājs brauc augstpapēžu kurpēs. Bet vai ir ?

es runaju par defektiem! un ludzu nekomentet stulbus komentarus! ja jums nav kur izlekties ejiet uz bernudarzu tur pasmiesies pa jusu jokiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Mieramika rakstīja: Pieļauju, ka pie vainas varētu būt lambda zonde.

a tam lūznim vispār tāda zonde ir?

un ko tā ietekmē? un kādā veidā?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Mieramika rakstīja: Pieļauju, ka pie vainas varētu būt lambda zonde.

a tam lūznim vispār tāda zonde ir?

un ko tā ietekmē? un kādā veidā?

Vispār ir.

Man, kad bija pusbeigta lamda zonde, nestrādāja uz gāzes gadalaika aukstajā laikā (zem -5). Kad tā zonde nobeidzās pavisam, tad zem 110km/h mēģināja slāpt nost arī braucot ar benzīnu

Bet tur klāt nāca arī pamatīgs benzīna pārtēriņš u.c. fīčas.

Te gan jau sprauslas ir ciet vai vienkārši vecas sveces/svečuvadi (nezinu kāpēc, bet pirms sveču/svečvadu nomaiņas ar benzīnu iedarbināt nekādi nespēju. Ar gāzi praktiski uzreiz. Auksts motors, darbojoties ar benzīnu, arī tukšgaitā slāpa. Ar gāzi nekas. Silts darbojās normāli gan ar gāzi, gan benzīnu )

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Piesējušies nabaga zondei un... sprauslas ciet?! Tauta, ko jūs pīpējat? Zonde gan varētu būt, bet šajā gadījumā neticu....

Autor, tev nedarbojas tukšgaitas regulators un iemesli: beigts- jāmaina; aizsērējis un iestrēdzis- jāmazgā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti