Ford Mondeo bagažnieks....

slaukis Reģ.: 21.03.2010

Lūdzu palīdziet! Man ir Ford Mondeo 2003.g., aiztaisīju bagažnieku un vairs nevaru dabūt vaļā, salonā ir poga-spiežu nekas nenotiek, aizmugurē meiģināju ar atslēgu biški pagriežas un nekas nenotiek. Iepriekš nekad tā nebija bijis man.Kas tur varētu būt un kā varētu ataisīt. Paldies jau iepriekš.

 
Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu nevajadzēja Tev pirkt to mondeo,nevajadzēja. Ir tak tik daudz labu mašīnu, otrais golfs,Pirmā renis,Kindzuļa citroens,nu kāpēc ir jāpērk tas fords? Nu teiksim es,da ja man vispār nebūtu naudas,da tik un tā nekad nepirktu mondeo.

slaukis Reģ.: 21.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pamēģini ielīst caur salonu. Nezinu gan,kā tam fordam tur var tikt klāt. Kaut kādam caurumam jābūt-slēpju vai varbūt nolaižas beņķi. Un tad pamēģini atkabināt vaļā.

Nu tur ir tā ka lai nolaist benķus ir jāpalaiž bagažniekā tādi kloķīši. Tādēļ jau es prasu, varbūt kāds zin kā var tikt klāt.

slaukis Reģ.: 21.03.2010
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Nu nevajadzēja Tev pirkt to mondeo,nevajadzēja. Ir tak tik daudz labu mašīnu, otrais golfs,Pirmā renis,Kindzuļa citroens,nu kāpēc ir jāpērk tas fords? Nu teiksim es,da ja man vispār nebūtu naudas,da tik un tā nekad nepirktu mondeo. [/c

Tu varbūt neizlasīju manu jautājumu, es jau neprasu kādu modeli pirkt, bet runa iet pa visam ko citu...

slaukis Reģ.: 21.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu esi bagažniekā ?? Saki adresi,brauksim glābt.

Ja es būtu bagažniekā tad neprasītu palīdzību. Būtu jau no iekšpuses ataisījis.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

A ko Tev vispār vaig tajā bagāžniekā? Kāpēc streso? Da aizmirsti par to bagāžnieku un miers mājā! Tev kādreiz ir bijis Daiwood Tico? Naf? Nu tad tur vispār nav bagāžnieka. Nu un ko? Neko. Brauc cilvēki ar to Daiwood un ir apmierināti.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja, nu Tu i nosauci... Tādus mēslus kā Reno, Pežo i drugoe gavno, kā arī GolfII Es pat par velti neņemtu.

Pret šiem sūuuu Fords jau ir MeBe.

slaukis Reģ.: 21.03.2010
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: A ko Tev vispār vaig tajā bagāžniekā? Kāpēc streso? Da aizmirsti par to bagāžnieku un miers mājā! Tev kādreiz ir bijis Daiwood Tico? Naf? Nu tad tur vispār nav bagāžnieka. Nu un ko? Neko. Brauc cilvēki ar to Daiwood un ir apmierināti.

Ta ko tu mocies ar saviem komentiem. Ja nevari atbildēt uz jautājumiem liecies mierā. Ta man ļimons tai bagažniekā...........

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Ir tāds joks... Ja pirms ciet taisīšanas tur bagāžas durvju slēdzenes apakšā nospiež tādu verķīti, tad pēc aiztaisīšanas viņš bloķē. Gadās, ja kaut kādi hlami neļauj aizvērt vāku. Pašam tā gadījās, bet tagad neatceros, kā varēja vaļā dabūt. Principā, ar to pogu no priekšas varēja atbloķēt, laikam, tikai ar ieslēgtu aizdedzi.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

slaukis rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: A ko Tev vispār vaig tajā bagāžniekā? Kāpēc streso? Da aizmirsti par to bagāžnieku un miers mājā! Tev kādreiz ir bijis Daiwood Tico? Naf? Nu tad tur vispār nav bagāžnieka. Nu un ko? Neko. Brauc cilvēki ar to Daiwood un ir apmierināti.

Ta man ļimons tai bagažniekā...........

A par to ļimonu nodokļi ir nomaksāti?

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Man reiz Korišam bija storijs,aizbrauca ar 39 bundžu bļitkot un atstāja atslēgas bagāžniekā. Iekšā tikt nekādi. Pazvanīja atslēgu servisam . Atbrauca kaut kāds,12 reizes par auto zādzību sēdējis,Kiriks ar portatīvo,urbi,līneālu un pinceti. Papētīja datorā tam bembim dibenvāka shēmu. Samērija vāku ar līneālu un izurba caurumu pretīm kādai tur svirai. Un ar pinceti paraujot to,skat,vāks vaļā. Tas prieks izmaksāja 25 rubļus. Bet nu tas jau ir laikam pēdējais variants,ja visi citi gali jau ūdenī. Bet ja nopietni,tad neticās,ka no salona tur nevar iekļūt.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Urbums,ja kas,sanāca zem nummura zīmes,tā kā pēc tam tur neko nevajadzēja ne lipināt ciet,ne krāsot.

jg Reģ.: 11.12.2003
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Nu nevajadzēja Tev pirkt to mondeo,nevajadzēja. Ir tak tik daudz labu mašīnu, otrais golfs,Pirmā renis,Kindzuļa citroens,nu kāpēc ir jāpērk tas fords? Nu teiksim es,da ja man vispār nebūtu naudas,da tik un tā nekad nepirktu mondeo.

Muļķības, pacs es arii kādreiz par fordu nebiju labās domās, tagad braucu ar mondeo 2.5l 2001, ideāls auto, komforts cepuri nost, pirms tam bija Audi A6 ar mazāku nobraukumu, 2000g, problēmas netrūka, hadene dārga un pašvaka,

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jg rakstīja:

Muļķības, pacs es arii kādreiz par fordu nebiju labās domās, tagad braucu ar mondeo 2.5l 2001, ideāls auto, komforts cepuri nost, pirms tam bija Audi A6 ar mazāku nobraukumu, 2000g, problēmas netrūka, hadene dārga un pašvaka,

Ja tev par dārgu mašīnas hadene, tās ir tavas problēmas, nevis mašīnas. Tad saki,ka nevari atļauties, nevis ka mašīna slikta.

hadene dārga - īpašnieka problēmas, hadene švaka - auto slikts. Es teiktu, ja +/- līdzīga gada un nolietojuma aparātiem vienam hadene lūzt, otram nē, tad tā, kas lūzt, ir slikta hadene...

Topika autoram - supergudrs padoms - ja tev bagažniekā ir ļimons, nevis auto vienīgas atslēgas, aizdzen to auto līdz servisam. Tikai pats seko, kad to vāku dabūs vaļā, lai ļimons nepazūd. Un tad no tā ļimona kādus (cik nu tur prasīs - nejau visu ļimonu) latus atstāj meistaram un lieta darīta.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: cap, tev vienīgais arguments auto izvēlē ir hadene ?? Esi braucis ar Audi un ar Reni ?? Pamēģini,redzēsi atšķirību.

Ja auto projektēts labai vadamībai pa Vācijas bāni un viaduktiem,virāžām...bet netur mūsu ceļus, tas nenozīmē,ka slikta piekare. Slikta mūsu apstākļiem,jā.

es par "slikta mūsu apstākļiem jā" arī runāju. renis ir konstruēts pārvietoties par francijas maksas bezceļiem, kur nav viaduktu, asfalts viss vienās bedrēs, kā Mazpisānos???

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet nu pamatā jau no tiem žēlabu skandinātājiem izskan- 'sūdīgs,jo dārgs'... Pilnīgi absurds apgalvojums.

Šitam gan piekritu. Bet ir arī salīdzināmas piekares, kas ir vienlīdz "baudāmas", bet vienas bieži jāremonte, citas nē... es par šo gadījumu.

slaukis Reģ.: 21.03.2010
0 0 Atbildēt

Nu čaļi jūs te dodiet, par autiņiem, kurš labāks var tak parunāt citur(tā taku ir katra gaumes lieta kādu autiņu katrs grib). Es taku prasīju kā bagažnieku dabūt vaļā. Problēmu pats atrisināju, un ļimonu nevajadzēja ne ar vienu dalīties. Citiem ja kaut kas tāds notiek tad jādara sekojoši - izņem benķi, atskrūvē atzveltnes skrūves nedaudz padosies no apakšas pacelt, tad ar kādu garāku varatoku par to šķirbu apakšā iebāž roku un pastum atzveltnes atlaidēju sviru un atzveltne vaļā. Nu un pārējais jau katram būs skaidrs kas jādara.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti