OCTA+ vai KASKO

Kalijdesa Reģ.: 24.07.2009

Es tagad tā īsti nezinu, ko izvēlēties- parasto kasko vai octa+, kas apdrošina pret mašīnas zādzību. Mašīna 94. gada Ford Mondeo. Kādi ieteikumi?

 
1 2 3 4 5 6 ..10
Kalijdesa Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds ir pircis to OCTA+? Kā tur īsti ar atlīdzībām? Starp Pugačovas attēlu un telti ir daudz lielāka atšķirība. te abi pakapojumi piedāvā mašīnas apdrošināšanu pret nozagšanu

pnau Reģ.: 11.03.2009
0 0 Atbildēt

Jāskatās, kāda ir mašīnas vērtība. Ja zem 3000 ls, tad kasko vispār nav izdevīgs

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Neviens šitam 300 Ls vērtajam karkasam KASKO nedos... ...jā, bet zog tos Mondeo nenormāli... izkāpi no mašīnas un pēc minūtes jau nozagts.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Šaubos ka kasko tev kāds dos, bet no OCTA+ tavā gadījumā arī nav nekādas jēgas.

Labāk uzliec signalizāciju

pnau Reģ.: 11.03.2009
0 0 Atbildēt

no octas+ būs daudz lielāka jēga. signalizāciju pat varēsi nelikt, vajag 2 atslēgas tikai. ja sanāk lēta octa tev (nezinu kāds tev Bonus Malus), tad piemaksājot tos 22 ls tiksi klāt pret zādzības apdrošināšanu

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tak fordus nezog vispār – tur ir īpaši jālūdzās lai kāds to drapaku nospertu.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: KASKO tev tikai Balva dos. Bet tas faktiski ir tas pats, kas nedrošināt vispār. Arī nosacījumi būs pagalam neizdevīgi.

Pareizi jau te ierēca - Mondeo jau nu ir tā mašīna, kas zagto topā ir 1. vietā.

Drīzāk ieteiktu citu variantu - KASKO bedres, piedāvā BTA, maksā 4,99 LVL, izmaksā līdz 1000 LVL par bojājumiem, kas radušies, ja iebrauc bedrē, kanalizācijā u.tml. Jārēķinās tikai ar to, ka vienmēr jāsauc policija, lai piefiksē negadījumu, jo BTA pēc tam dos tiesā ceļa uzturētāju.

Nu te jau pīzness sanāk... apdrošinies un tik mauc ar Mandeli pa bedrēm.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ja pa lēto sanāk taisīt (maksā viņi pēc LTAB kataloga, kā OCTās, pie kam, ja PVN maksātājs, tad tam 21% ietur), tad var mēģināt. Vai ir vērts, tas jau cits jautājums?

Līdz šim gan es domāju, ka tāda ideja tikai kaksim var prātā ienākt.

Nu, tie abi vienā maisā liekami. Tikai tādiem šaraškiniem var ienākt prātiņā pelnīt ar apdrošināšanu.

Nu jā... tas tev nav čoma kompostkaudzē rakņāties.

Kalijdesa Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Agrāk mašīnu turēju autostāvvietā, bet to tagad nolikvidēja, tāpēc turu pie mājas. tāpēc vairāk interesē apdrošināšana pret zādzību.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli. var paņemt urlas pabraukāties un kaut kur nomest, gan jau apdrošinātāji to neklasificēs kā zādzību un neko nedabūsi. reāli tā octa+ izskatās pēc appisiena - paņemt naudu tur, kur riska nekāda nav.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

ja gribi nodrošināties pret nozagšanu, tad, manuprāt, drošināt nav pilnīgi nekādas jēgas. Ja tiešām gribi izdot naudu, tad labāk pie kādas "Vasjas" ieliec slepeno slēdzi, pogu vai ko tamlīdzīgu + kaut kādu lēto signalizāciju. Es kasko atzīstu tikai gadījumam, ja autiņš ir pajauns un pašam nav pārliecības, ka neuztaisīsi csng.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kalijdesa rakstīja: blablabla.... kasko ...blablabla.... 94. gada Ford Mondeo. Kādi ieteikumi?

vispār nupat man ienāca prātā, ka varbūt tam ķepilam tā tačka ir līzingā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli.

dēli labāk apdrošni, to drīzāk nopizģīs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli.

dēli labāk apdrošni, to drīzāk nopizģīs

Kad man bija kadets ar neslēdzamām durvīm, viens p.... izdauzīja logu, lai no plaukta izlauztu nederīgus un nestrādājošus skaļruņus.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli. var paņemt urlas pabraukāties un kaut kur nomest, gan jau apdrošinātāji to neklasificēs kā zādzību un neko nedabūsi. reāli tā octa+ izskatās pēc appisiena - paņemt naudu tur, kur riska nekāda nav.

A vot man pirms 5 gadiem tolaik 20 gadus vecu autiņu Āgenskalnā provēja aizdzīt (neizdevās dēļ sekretkas), cik toreiz uzzināju - bija vēlāk izķerta kaut kāda bandele, kas lauciniekiem u.tml. pie Stradiņa slimnīcas apkārtnes dzina prom autiņus, noskatot vienkāršākos upurus - tipa "tādu jau nevienam nevajag" un tāpēc siģenes tt nemaz neliek. Un nodeva šos metāllūžņos. Tagad, dzirdēju, bleķim atkal cena iet uz augšu...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

tt => utt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli.

dēli labāk apdrošni, to drīzāk nopizģīs

Kad man bija kadets ar neslēdzamām durvīm, viens p.... izdauzīja logu, lai no plaukta izlauztu nederīgus un nestrādājošus skaļruņus.

aha, un kasko tajā gadījumā būtu auhjenna palīdzējis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitādu fordu zagt neviens nezags. pat, ja durvis būs atstutētas ar dēli.

dēli labāk apdrošni, to drīzāk nopizģīs

Kad man bija kadets ar neslēdzamām durvīm, viens p.... izdauzīja logu, lai no plaukta izlauztu nederīgus un nestrādājošus skaļruņus.

aha, un kasko tajā gadījumā būtu auhjenna palīdzējis

Nu tak... Tāpat kā dēlim

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nokrāso auto ROZĀ krāsā un nevajadzēs KASKO…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

OCTA+ nav KASKO. Sedz szaudējumus tikai auto zādzības rezultātā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: OCTA+ nav KASKO. Sedz szaudējumus tikai auto zādzības rezultātā.

Rozā krāsai nevajag OCTA+…

Tur pietiek ar lētāko OCTA…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: OCTA+ nav KASKO. Sedz szaudējumus tikai auto zādzības rezultātā.

ne tikai....

palasi uzmanīgāk

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu tur ir tā samudžināts ka neko saprast nevr. Nav skaidrs ko apdrošina un ko nē. Man tas izskatās pēc liela bulšita.

teftelis Reģ.: 23.07.2009
0 0 Atbildēt

Nesakiet vis, ka tās vecās mašīnas nezog. Pašam pagājušajā vasarā tika nozagts 15 gadus vecs Fordiņš, turēju pie mājas, logi uz to pusi nav, signalizācijas arī nebija. Nariki vispār neskatās, cik jauna vai veca mašīna.

Par Octu+ vispār jāsaka, ka doma ir pat ļoti laba, tā piemaksa uz gadu arī nav liela. Un ja man būtu nedārga mašīna, mierīgi ņemtu OCTU+. Bet tagad esmu iebraucis līzingā un vajag obligātu kasko. Letakpasam ņēmu tikai parasto octu, sanāca par5 ls lētāk nekā citur

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

ašpacmit gadus vecos Pfordus vaig nodot tolmetam, nevis aizdirst stāvvietu pie mājas

1 2 3 4 5 6 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti