Audi A4 panelis

chanel Reģ.: 28.04.2010

Labvakar!

Ir tāda problēma - vecajam burbulim(1995. gada Audi A4) ik pa laikam nerāda spidometrs un tahometrs(no rīta iedarbina rāda, bet pēc 15 min vairs nerāda), niķojas arī degvielas rādītājs...

Mani vīrieši(viratēvs un vīrs) ir tikpat gudri kā es...

Tāpēc gribēju pajautāt, vai kādam tā nav bijis un, kas varētu būt pie vainas?

P.S. Viratēvs pukstēja kaut ko par to, ka būšot jāmaina viss panelis,kam es kaut kā negribu ticēt...

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

variantu ir daudz, sakot no aukstaa lodejuma liidz minetai panelja majnai. panelja demontazha un apskate, pielietojot specifiskas zinashanas un nedaudz pieredzes ieviesiis skaidriibu. panellii ir ieprogrammeti arii Imobilajzera dati, liidz ar to vajadzees versties servisaa, vai kaada zinoshaaka par viiru un virateevu

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kas liidziigs piemita arii Passatiem ap to pashu gadu.

Probleema risinaajaas vienkaarshi, apmeeram pusstundas laikaa pie attieciigo probleemu paarzinosha autoelektrikja.

Kaut kas tika paarlodeets.

Vai tas pats defekts ar taadu pashu risinaajumu ir arii Audi, nezinu, ieteiktu paintreseeties pie VAG grupas auto paarzinosha elektrikja.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Cik es atceros, tur bija saistība ar strāvas stabilizatora kontaktiem. Sīkumiņš, bet diezdan liels čakars atrast to īsto nekontaktu. Jāmeklē zinošs un redzošs elektriķis....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti