Ūdens filtra krūzes

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

www.dailyshop.lv/... Ūdens_filtri/kenwood_wf_990_Ūdens_filtrs.html

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Gribēju saiti ar kenwod krūzi par 26 Ls ielikt ,kautkas nesanāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jēga vispār ir - sanāk lētāk nekā pirkt dzeramo ūdeni veicī. Nav tā kā ar kaļķi pilnībā šis joks izcīnās bet nu jūtami mazāk gan bija, bet nu tagad mums ir uzlikts visai mājai tas atkaļķošanas filtra brīnums ar kādu tur "sāli" - īsti vairs nav vajadzības pēc filtra, bet nu rezultāts ir kaut kur salīdzināms cik tad caur Britta filtrējošo krūzi, cik tagad pa tiešo no krāna. Indikatoriem - "krutumam" liela jēga nav, ka tik atceries samainīt to filtru pa laikam škiet ~ 1 mēnesis.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA

Darbā ūdeni atīra ar "sāli" . Neskatoties uz to ,ka esmu pret ūdens garšu ar mazām prasībām , man tomēr biku nepatīk . Bet pieļauju ,ka sistēmas dažādas un iespējams šefs ietaupa uz apkopēm, paņemts pats lētucis . Viena darba kolēģe savulaik savai privātmājai priekš ūdens attīrīšanas gribēja "sāls sistēmu" ,bet uzlika kautko citu .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: WALA

Darbā ūdeni atīra ar "sāli" . Neskatoties uz to ,ka esmu pret ūdens garšu ar mazām prasībām , man tomēr biku nepatīk . Bet pieļauju ,ka sistēmas dažādas un iespējams šefs ietaupa uz apkopēm, paņemts pats lētucis . Viena darba kolēģe savulaik savai privātmājai priekš ūdens attīrīšanas gribēja "sāls sistēmu" ,bet uzlika kautko citu .

sāls (tā ir tā pati vārāmā sāls, jeb nātrija hlorīds) nepiedalās attīrīšanā, bet piedalās filtra reģenerācijas procesā...

tā "sāls" sistēma neattīra ūdeni no "garšas", bet gan no "kaļķa" pilnībā un no "dzelzs" nedaudz...

ja vēlies dabā to redzēt, atbrauc ciemos, varēsi nogaršot ūdeni pirms tīrīšanas, pēc atkaļķošanas un/vai pēc "atdzelžošanas un atgaršošanas"

vienīgais, kas man nepatīk, ka atkaļķots ūdens ir mīksts un mazgājot rokas ir sajūta, ka tās paliek ziepjainas.

a par tēmu - ir tak pilnīgi pouhj kāda tev ir filtra krūze... kautvai spainis.... ūdeni filtrē filtrējošais elements

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO Pirmais

____a par tēmu - ir tak pilnīgi pouhj kāda tev ir filtra krūze... kautvai spainis.... ūdeni filtrē filtrējošais elements_____

Tapēc jau jautāju vai patiešām visiem zīmoliem filtrs darbojas pēc viena principa un kvalitāte vienāda , vai tomēr dažādām firmām ir savas atšķirīgas un reizēm būtiskas fīčas.

Dažreiz ir preces kurām ar samērā minimālu cenu starpību būtiski mainās izmantojamo materiālu kvalitāte vai darbības princips. Visbiežāk jau piemaksājam par dizinu firmu vai nebūtiskiem sīkumiem .Kā piemēram dārzeņu tvaiējamais katls ja elektronisks displejs/taimers uzreiz lati klāt salīdzinājumā ar mehānisko .

Ja jau auto tēmā iemetu šo tekstu tad bij dažas eļlas filtra markas ko viens otrs servisa vecis pat neņēmas likt (ja klients ar jau nopirku ieradās),jo ja būs ziepes tad tāpat vimaz daļēji vainos meistaru . Bet eļlas filtriem taču arī darbības princips "itkā vienāds "......, bet nēe te mēs skatamies labāku

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Esmu lietojis Kenvudu bet pēc tam pārgāju uz Britu. Pēc Kenvuda ūdenim parādījās skāņa piegarša. Uz pohām tas skābums patīkams, bet pārējā laikā kaitina.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Esmu lietojis Kenvudu bet pēc tam pārgāju uz Britu. Pēc Kenvuda ūdenim parādījās skāņa piegarša. Uz pohām tas skābums patīkams, bet pārējā laikā kaitina.

Kad pirki Britu biji jau ar pieredzi , tātad kad skatījies jauno krūzi , dačiki , dizains , tilpums , kādi citi tehniski sīkumi ?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Bucefals rakstīja: Esmu lietojis Kenvudu bet pēc tam pārgāju uz Britu. Pēc Kenvuda ūdenim parādījās skāņa piegarša. Uz pohām tas skābums patīkams, bet pārējā laikā kaitina.

Kad pirki Britu biji jau ar pieredzi , tātad kad skatījies jauno krūzi , dačiki , dizains , tilpums , kādi citi tehniski sīkumi ?

Man sanaca pavisam banāli:

Ieraudzīju kaut kādā veikalā Britu ar smukam atlaidēm, atcerējos par skābumu no Kenvuda un nopirku to Britu vispār neskatoties uz neko.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ja iebāž britas filtrējošo elementyu kenvuda krūzē? tad arī ir tā nesmukā garša?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti