Zakopane

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Ir dzirdēts ,no braucēja pērnā augusta sākumā ,ka tad tur esot milzu sastrēgumi , jo poļiem (un netukai viņiem) sākas atvaļinājumu laiks . Jau agrāk bij dzirdēts par auto korķiem tieši augusta pirmajās dienās,gan vecajā eiropā ,jo TIEŠI augusts esot īstais atvaļinājumu laiks. Doma bij ietvert zakopani jau šis nedēļas beigās , kā tur tieši tagad (jūlija pēdējā nedēļā ) vai ir kāds braucis ?

 
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gruuti teikt, bet es allazh esmu devis priekshroku visaadaam atpuutas vietaam peec Rietumu chomu ieteikuma - vislabaak maija beigas ... septembra saakums Tjipa ... saakot ar temperatuuru un beidzot ar cenaam Ir gadiijies nedeelju ar gjimeni padziivoties Itaalijas Dolomiitos septembrii ... viss kaa augustaa, tikai "grappa"

naak klaat, bet apartaments 4 ljaudiim par 20,- EUR diennaktii ... MMMMMMMMMMMMM! Un kas par to, ka nebija augusts? Puulja nebija!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Gruuti teikt, bet es allazh esmu devis priekshroku visaadaam atpuutas vietaam peec Rietumu chomu ieteikuma - vislabaak maija beigas ... septembra saakums Tjipa ... saakot ar temperatuuru un beidzot ar cenaam Ir gadiijies nedeelju ar gjimeni padziivoties Itaalijas Dolomiitos septembrii ... viss kaa augustaa, tikai "grappa"

naak klaat, bet apartaments 4 ljaudiim par 20,- EUR diennaktii ... MMMMMMMMMMMMM! Un kas par to, ka nebija augusts? Puulja nebija!

Vispār jau bij domāts septembris oktobra sākums , bet...turpmāk būs stiprāk pie tā jāpiedomā

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Iepriekšējos 3 gadus tur ir braukts cauri/garām jūlija beigās. Sastrēgumi ar katru gadu bija arvien mazāki. Bet vispār nekas īpašs. Izbrauc no Rīgas ap 10tiem no rīta un trāpīsi tur pēc 10tiem vakarā,kad viss jau būs gana noskrējies.

šogad augusta sākumā ir doma turp aizšaut ar velo.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Iepriekšējos 3 gadus tur ir braukts cauri/garām jūlija beigās. Sastrēgumi ar katru gadu bija arvien mazāki. Bet vispār nekas īpašs. Izbrauc no Rīgas ap 10tiem no rīta un trāpīsi tur pēc 10tiem vakarā,kad viss jau būs gana noskrējies.

šogad augusta sākumā ir doma turp aizšaut ar velo.

Cik km gadā ar velo noripo ....

Vai vēl tirgo velo ( atvaino ja gadījumā ko jaucau)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

ja par tēmu tad viena attāla paziņa teica , ka ne tikai sastrēgumi , bet arī naktsmītnes uz sitienu nav dabūjuši , varbūt viņai bij smalkas vēlmes uz nakšņošanu ...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Velomens rakstīja: Iepriekšējos 3 gadus tur ir braukts cauri/garām jūlija beigās. Sastrēgumi ar katru gadu bija arvien mazāki. Bet vispār nekas īpašs. Izbrauc no Rīgas ap 10tiem no rīta un trāpīsi tur pēc 10tiem vakarā,kad viss jau būs gana noskrējies.

šogad augusta sākumā ir doma turp aizšaut ar velo.

Cik km gadā ar velo noripo ....

Vai vēl tirgo velo ( atvaino ja gadījumā ko jaucau)

ap 10 000 sanāk.

Jap, joprojām esmu saistīts ar velolietām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti