Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: aaaa, liekas, ka sapratu - mentiem "zajava" jāraksta

Tieši tā, tad tā zajava izies caur vismaz 5-ciem ierēdņiem un visiem būs labi... arī tad būs labi, ja tavu zajavu noraidīs... galvenais ir process un "vētraina darbība"

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja:

Pirmais rakstīja: man tik te tāds jautājiens sacēlās....

pie kā es varu iet un paprasīt KĀPĒC tie uzpūstie ierēdņu štati netiek samazināti vismaz līdz pusuzpūstam līmenim....

da tāpēc, ka katrs sevi cienošs ierēdnis teiks, ka jamais ir pārstrādājies.... netiek galā ar darbiem.... tas nekas, ka 7 stundas no darba dienas jamais velta prezentāciju rakstīsanai - no sērijas "mani nedrīkst saīsināt"

un tas apgalvojums, ka atlaistie ierēdņi papildinās bezdarbnieku rindas un NEMAKĀS NODOKĻUS neiztur kritiku.... nodokļos viņi samaksā daudz mazāk kā saņem algā....

Tas birokrātiskais aperāts ir speciāli tā sabūvēts, lai visiem būtu "darbs" un laikā nekas netiktu izdarīts (ķipa lai būtu pamatojums štata saglabāšanai vai palielināšanai).

Kas to aparātu tā sabūvēja?

Pa lielam ņemot neviens, tas ir pielāgots no PSRS laikiem, tikai iztulkots un gosti aizstāti ar lvs-iem, en-iem, iso u.c. muļķībām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu nav gan soc laiku izgudrojums!

Soc laikos vidējas pilsēteles izpildkomitejā bija priekšsēdētājs, sekretāre ar pusslodzi dzimtsarakstu nodaļa, šoferis pusslodze, apkopēja + sētnieks, arhitekts, jurists, grāmatvedis un kasiere.

Tagat tai pat pilsētelē domē ir 3 stāvi pilni, pie kam katrā kabinetā ne mazāk kā 2 pakaļas. Respektīvi darbības imitētāju vismaz 10 reizes vairāk, bet izdarīts nav i pat puse no tā kas bija soc laikos! Tieši TP šo ieviesa, līdz ar EU visām regulām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā rodas birokrāti un kāpēc to ir tik daudz ir jau labi sen noskaidrots - parkinsona-likums.jottit.com/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: To izmainīt pa spēkam nebūs nevienam,tas notiks pakāpeniski,mainoties sabiedrības izglītības līmenim,apziņai.

Punkts Viens

Tā tad – ko darīt ar jūsu uzbraucieniem par visslikti.lv ???

Punkts Divi

Samazinoties izglītības finansējumam un pasliktinoties izglītības līmenim – uz kuru pusi mainīsies sabiedrības izglītības līmenis un apziņa???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ok, lai birokrātu skaits nemazinās.... bet vadonis tak var pateikt čomam, lai jamais pačuskst lācītim, ka var taču nedot tiem birokrātiem piķi..... tobiš dodam tik piķa cik valstī ienāk..... ņeuhj auzņemties....

un nākošgad 5% no valstī ienākošā piķa atdosim parādus un par pārējo barosim ierēdņus....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iedomājamies prastu mārupes purvu.....

pieņemsim, ka jamajā ir kūdra uz 1 000 000.... (atcerieties šo ciparu)

ne vadonim, ne čomiem nav piķa..... jamie iet uz banku un saka - aizdodiet mums piķi, noraksim kūdru, atdosim....

banka saka ok, še jums 500 000, rociet...

vadonis purvā sapērk dienesta mašīnas katram strādniekam no rēzeknes rajona pridubailo ciema, lai jamais varētu aizbraukt sestdien meitās un svētdien uz baznīcu....

pēc tam vadonis izdomā, ka dienesta mašīnas sanāk par dārgu, jamais uzliek darbiniekiem maksāt dienesta mašīnu nodokli, teiksim 10 lati mēnesī.... bet lai darbiniekiem būtu nauda, ko maksāt nodoklī, paceļ katram algu par 15ls ....

un izpilda vēl dažas darbības, ko šeit neaprakstīšu vietas trūkuma dēļ....

īsāk sakot rezultātā aizdevums ir veiksmīgi iztērēts, purvā ir 1+2+4+8+16+32+64+128 strādnieki... vēl tur ir 2 traktori un 16 lāpstas..... un 128 rakstāmgaldi....

gadā tiek norakta kūdra uz kopējo summu 10 000... izdevumi protams ir lielāki....

ko dara vadonis? iet pie aizdevējiem un prasa vēl piķi - ražošanas modernizācijai.... aizdevēji iedod vēl 500 000...

tagad arī vadonis saprot, ka to piķi atdot vienkārši NAV iespējams un tāpēc ar steigu nopērk x5, notinās uz ēģipti un parauj plakano tēvē....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dekster, kur palika tirgus ekonomikas aizstāvis?

Tak visu laiku vicini karogu ka tirgus ekonomika un konkurence visu saliek pa vietām…

A te pēkšņi – aizvākt vienīgo konkurentu Rīgas Satiksmei – mikriņus.

Kas tas tāds?

Tad tomēr tirgus ekonomika nav tas labākais?

Monopols tomēr ir pozitīvais?

Jeb es kautko nesaprotu???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: nja... pa lielam visa sistēma lēnām sevi izsmeļ.

tas nozīmē, ka kaut kad būs lielais 'restart'

2012. gads tak tuvojas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pareizi

ja ir 10 braucēji, tad davaj pa to maršrutu dzīt 100 vietīgu autobusu

jo tā ir frankfurtē

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pareizi

ja ir 10 braucēji, tad davaj pa to maršrutu dzīt 100 vietīgu autobusu

jo tā ir frankfurtē

Labāk 20 vagonu vilcienu, kā tas ir Oslo.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pisec, vienotība pat atkārtoti nespēj veikt normālu lidojumu:

www.tvnet.lv/...

Ir tači tajā vienotībā kautkas nelabs, kas velk uz dažiem metriem zem zemes...

Turpmāk vajadzētu brīdināt pārējos pasažierus, ka lidmašīnā būs vienotības pārstāvis...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Patiesībā ja vien kādam būtu vēlmes to marsruta mikriņu lietu mierīgi sakārtotu !!! Un RS dot monopolu būtu stirpi aplami - viņu šoferi brauc bieži vēl tizlāk nekā mirkriņu vadītāji. Tādu strauju bremzēšanu un manevrus varētu vēļ piedot pusaklam vai pusaizmigušam traktora vadītajam, bet ne normālas pasažieru transporta firmas šoferim !!! Kaut RSā laikam daudz nenobriedušu jaunuļu ir - visiem gribas "dragot" utml.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Maršrutu grafiki tiek sastādīti nedomājot par to, ka jāievēro satiksmes noteikumi. Bet tikai pēc pieturu skaita un tabulas, cik ātri vajag atsist busos iegrūztos kredītus. Tāpēc arī brauc sabiedriskie tik kretīniski.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cik ir londonā/frankfurtē iedzīvotāju

ņemam rīgas izmēra pilsēteli.... un tad paskatamies kādas tur ir ražotnes....

a mums vaig pa šiko, pouhj, ka drisa plika..... galvenais, ka ierēdņiem darbs....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

..... Nebūt nav nepieciešams pieslieties vairākumam.......

Par to Īrijas uzņēmēju.... viņš tur ir tiešām tikai viens no 4 dibinātājiem,pārējie ir īri. Baigo veiksmes stāstu atradi Aizbraukt pie visa gatava un pieslēgties 3 īriem ar,iespējams, 2% līdzdalību...nu varens piemērs. Kur tad ir viņa paša firma? Nu tāda,kur viņš viens līdzdalībnieks? Un tas ir VIENS no cik tur tūkstošiem sēņu lasītāju...baigo piemēru izvilki. Parasts zaķpastala,kuram sava zeme ir nekas un kurš plātās ar savu darbu ārzemēs. Kā visi tie klaida latvieši, bēgļi, dzīvojuši visu mūžu demokrātijas apstākļos, nu sevi pasniedz kā baigos gudreļus un padomdevējus šet dzīvojošajiem,kuri auguši un kuriem jāattīstās pavisam citos apstākļos.

1. Atbalstot V vēlēšanās tu automātiski esi pieslējies vairākumam.

2. Visus tu aicini lasīt un saprast, bet pats tolkam nemāki izlasīt.. tur skaidri ir rakstīts, ka viņš sākumā ir strādājis prastu, smagu, fizisku darbu, kad viņam piedāvāja iesaistīties tā uzņēmuma IZVEIDOŠANĀ, nevis ienākt "doļā". Un aizbraucis viņš bija stipri pirms robežu atvēršanas.

Par ko tāds naids uz cilvēkiem kuri devušies strādāt uz citām valstīm, ja reiz savējā viņiem atrast darbu kurā var nopelnīt tā lai varētu dzīvot nevis eksistēt. Cik cilvēkiem tu esi iedevis darbu lai viņi paliktu šeit nevis dotos prom?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Salīdzinot ar mikriņu draiveriem, RS brauc kā VWfans svētdienā.

NU nepiekritīšu gan šajā ziņā, tie mikriņi kas nāk līdz Vecozoliem, pret tiem vienīgais iebildums ka pa mūsu "izcilajiem" ceļiem tiem mikriņi ir nekomfortabli - ar pārlieku cietu un "lēkājošu" piekari , jo liela daļa nekad nav bijuši domāti pasažieriem, bet gan tīºi kravas vadāšanai.

Turpretim 25 busā es vismaz pāris reizes esmu uzrāvies us vadītājiem kuriem laikam mrķis ir izdabūt pasažieru brokastis no vēdera, pie kam bez redzama iemesla (t.i. šķēršļiem). Tiesa ar busu/mikriņu es reti braucu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ....Es labāk lasu un priecājos par to,kurš ko Latvijā foršu uztaisījis, nevis kaut kādā tur Īrijā.

nu gan tu DRIS

kā parasti - šķidri

Pirmais taisa apkures vadības sistēmu.... un taisa to kā produktu.....

a tu nemaz par to nepriecājies

ja viss labi sanāks un ja tev tomēr kādreiz beidzot būs māja un tur, iespējams, būs tāda vadības sistēma.... tad tu piezvani man un es tev pateikšu kas uz paneļa jānospiež lai paskatītos vai gadījumā tā nav Pirmā sistēma

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: ....Es labāk lasu un priecājos par to,kurš ko Latvijā foršu uztaisījis, nevis kaut kādā tur Īrijā.

nu gan tu DRIS

kā parasti - šķidri

Pirmais taisa apkures vadības sistēmu.... un taisa to kā produktu.....

a tu nemaz par to nepriecājies

ja viss labi sanāks un ja tev tomēr kādreiz beidzot būs māja un tur, iespējams, būs tāda vadības sistēma.... tad tu piezvani man un es tev pateikšu kas uz paneļa jānospiež lai paskatītos vai gadījumā tā nav Pirmā sistēma

Nu, tas,ja tu to novedīsi līdz ražošanai, būs apsveicami. Kur netā var aplūkot to produktu?

tu gribi ielekt doļā?

kakraz vajag sponsoru bet laikam ne tevi.... jo tev tāpat naudas nav, bet gudrtirzēju tāpat riņķī pietiek

kad būs gatavs tad varēs arī aplūkot... un ne tikai netā....

dabā aplūkojams prototips būs gatavs būs uz nākamo apkures sezonu...

dur darba vēl ir dauhjā....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

apraksta nav.... pat gatavas sistēmas nav.... bet ir jau klienti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

starp citu.... pagājušajā nedēļā izcirta krūmus un nolīdzināja vēl vienu gabalu - domāju, ka cels kārtējo māju....

p.n.

celmuciemā dzīve iet uz augšu

visi strādā un nečīkst, ka neviens nepērk vai neīrē viņu megamājas, kas stāv tukšas kā mārupē

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: apraksta nav.... pat gatavas sistēmas nav.... bet ir jau klienti

kā tur bija ar tiem krēsliem un naudu ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu jā, 4 mājas apdzīvotas,tas nav joks

paga paskaitīsim.... kopā laikam bija 94.... 1 ir gatava, kurā nedzīvo... 1 ir tāda nu uz sabrukšanas robežas.... tu jau zini par kuto es...

domāju, ka tās abas jau cēla tirgošanai (tā viena kantainā stāv ss.kā www.ss.lv/... ), pārējās vai nu ir gatavas un tur dzīvo vai arī vēl ceļ...

j

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu jā, 4 mājas apdzīvotas,tas nav joks

nupat pagāšnedēl izraka vēl vienu būvbedri, drīz jau būs 5

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt plataci meklē?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti