Tik dažādie 4x4

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Tēmu pamudināja atvērt mana vilšanās sava rav4 spējā uzvarēt dabas stihiju . Protams zināju ,ka ravs ir parketnieks , bet ,ka tā veiktspēja tik švaka .....nu viņš vēl iet kur jau gandrīz iet , bet tomēr neiet parasts auto .

Motors uzdodot gāzi momentā noslāpst , nu nebij nekāds dziļais sniegs , sabīdīts( apkārt traktors sašķurējs ) max 10 cm .

Cik pa ausu galam esmu sagrābstījis savas zināšanas par parketniekiem ...... tad CRV 4x4 ir tikai uz priekšu , un varot atslēgt to pretslīdi tad labi velkot . Tad seko ravs itkā labāks ( ha ha ),tad hundajs ar kiu..... tad xtreils jau krietni pārāks , un parketnieku tops frīlanders . Ups.... kur subāru likt ??? Cik atceros tas subārs arī ar dažādām piekarēm pa papildus nadām visur blokus saliek.

Labprāt uzklausītu zinošo komentus ...kā ar dažādiem parketniekiem uzveicat "stihiju"

 
1 2 3 4 5
cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Ir lietošanā Grand Cheroks ar V8 bencīnu un BFGoodrich All Terrain apaviem - īsts pilsētas auto - iet visur un lāpstu nevajag. Uz šosejas gan tā čābīgi brīžiem, lieliem ātrumiem&šļurai tie apavi (da i pats pepelacs arīdzan) nav tie labākie. ESP un tml.fubļu nav kā sugas, jāpiebilst.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Man kādreiz bija typ 85 kvatra. Gāja sūdā. Zvērā gāja pa sniegu tikai tad, kad aizņēmos no koriša kautkādas krutās rallija šipenes ar 6 vai 7 mm radzēm. Tā arī bija vienīgā reize, kad audi gāja zvērā. Līmējās ceļam klāt labāk kā vasarā. Tikai motors nokūpēja, kā jau visi audi motori.

Patrolis arī gāja zvērā, pa dubļiem un mežiem. Ziemā tā arī nesanāca pazvēroties.

Tad vēl vienu ziemu zvērā gāja fofāgena T2 sinhronais buss. Bet tam arī motors neizturēja.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ir 98g CR-V ar tomātu, pagaidām neesmu vēl atradis ceļu pa kuru būtu jāstum autiņš, riepas - vidusmēra ziemenes bez šipiem.

Liels + autiņam ir tas, ka priekšā un pakaļā ir prastākie plastmasas bamperi, līdz ar to au jāuztraucas, ka kautkur kautko noraus vai saplēsīs. IMHO ļoti ideāls braucamais kārtīgiem lauku ceļiem , + salīdzinoši vienkāršs un uzticams, tai pat laikā nodrošinot jēdzīgu braukšanas komfortu.

Divos vārdos sakot - Japāņu ŅIVA

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Ir 98g CR-V ar tomātu, pagaidām neesmu vēl atradis ceļu pa kuru būtu jāstum autiņš, riepas - vidusmēra ziemenes bez šipiem.

Liels + autiņam ir tas, ka priekšā un pakaļā ir prastākie plastmasas bamperi, līdz ar to au jāuztraucas, ka kautkur kautko noraus vai saplēsīs. IMHO ļoti ideāls braucamais kārtīgiem lauku ceļiem , + salīdzinoši vienkāršs un uzticams, tai pat laikā nodrošinot jēdzīgu braukšanas komfortu.

Divos vārdos sakot - Japāņu ŅIVA

Var redzēt, ka Ņivai neesi tuvu stāvējis. Labākajā gadījumā crv var salīdzināt ar kombainu Ņiva, i to crv neder pat degvielas pievešanai.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Palaidniex rakstīja: interesanti gan - kā šāda ziema (vai ziemas, ja tādas sāks notikt eiropā biežāk) ietekmēs autoražotājus un to, ko tie ražos.

Jo izrādās - "wannabe bobiks" izrādās tikai augstāka un pircājam dārgāka konstrukcija, bet tik pat iesēsties spējīga/izbraukt nespējīga konstrukcija kā parasts vieglais auto...

es esmu tikai par tadaam ziemaam. kvatra iepirkta, tik jasagadaa sniega putejs nakamai ziemai ar ko seetu tiriit, un viss pofig.

Viens kaimiņš tāds pats pofigists. Nevienu reizi nav piedalījies ceļa atbrīvošana no sniega, jo redziet viņam ir džips. Patiesībā PARAZĪTS, kurš var izbraukt tikai tāpēc, ka pārējie kaimiņi ar saviem vieglajiem "nogreiderējuši" sniegoto ceļu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Heh! Izpildījos ar Pajero - vecgada vakarā piebraucam pie lauku mājas, protams, šķūrētājs visu piebraucamo ceļu aizšķūrējis ciet. To fiksi ar lāpstu nost un tā kā pirms 2 nedēļām bijām ar to pašu autiņu miera vējos iebraukuši, tad gāza iekšā sniegā. Liels bija pārsteigums, kad sniegs tika uzšķipelēts pat pāri kapotam. Protams Micuks nespēja tādu sniega daudzumu stumt un tālāk atteicās doties. Gods kam gods - autiņš pats izkārpījās atpakaļgaitā ārā. Bet nu pēdējos pārsimt metrus līdz mājām nācās brist.

Un labi vien, ka netikām iekšā, jo jaungada rītā bija tik mežonīgi sasnidzis, ka pat savu iemīto taku nevarējām atrast. Ja Pajero būtu knapi uz vēdera ierāpojis, tad ārā točna būtu visu ceļu jārokas.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu nevaru atrast tās vajadzīgās pogas lai atslēgtu to buksēšanu , rīt jāpiebrauc pie amserva.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Nu nevaru atrast tās vajadzīgās pogas lai atslēgtu to buksēšanu , rīt jāpiebrauc pie amserva.

Izņem attiecīgos drošinātājus.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

UAZ-452, komforta nekāda, bet lāpsta ar nav vajadzīga. Nebūtu tā apetīte tik liela, ziemā citu auto nevajadzētu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu nevaru atrast tās vajadzīgās pogas lai atslēgtu to buksēšanu , rīt jāpiebrauc pie amserva.

Izņem attiecīgos drošinātājus.

Laikam tā būs jādara

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu nevaru atrast tās vajadzīgās pogas lai atslēgtu to buksēšanu , rīt jāpiebrauc pie amserva.

Izņem attiecīgos drošinātājus.

Laikam tā būs jādara

gan jau uz tā drošekļa vēl visskautkas ira sakabināc pirms grābsties gar drošekļiem , iebrauc labāk Amservā(ja cita varianta nau) un parunā ar gudriem cilvēkiem - labāk dumji pajautāt ,nekā 'gudri' atšķinķot $$$ par xvz kāda mezgla nokaušanu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: <

Var redzēt, ka Ņivai neesi tuvu stāvējis. Labākajā gadījumā crv var salīdzināt ar kombainu Ņiva, i to crv neder pat degvielas pievešanai.

bij man (sievfāteram) Druva - nu jevo nauxj ikdienai pat ar visiem XRsieras priekšbeņķiem , laukos,bezceļos-reālā ofrõdā ir ok.(motors gan tāc panīkulītis) ,bet ikdienai........

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Palaidniex rakstīja: interesanti gan - kā šāda ziema (vai ziemas, ja tādas sāks notikt eiropā biežāk) ietekmēs autoražotājus un to, ko tie ražos.

Jo izrādās - "wannabe bobiks" izrādās tikai augstāka un pircājam dārgāka konstrukcija, bet tik pat iesēsties spējīga/izbraukt nespējīga konstrukcija kā parasts vieglais auto...

es esmu tikai par tadaam ziemaam. kvatra iepirkta, tik jasagadaa sniega putejs nakamai ziemai ar ko seetu tiriit, un viss pofig.

Viens kaimiņš tāds pats pofigists. Nevienu reizi nav piedalījies ceļa atbrīvošana no sniega, jo redziet viņam ir džips. Patiesībā PARAZĪTS, kurš var izbraukt tikai tāpēc, ka pārējie kaimiņi ar saviem vieglajiem "nogreiderējuši" sniegoto ceļu.

sorry, uz mani tas neatiecas. man ir privatmaja, ar personiigu izbraukshanu uz ielas

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: No apvidniekiem, ar kuriem ir sanācis pa bezceļiem pabraukt, manuprāt diezgan jēdzīgs variants ir Ssang Yong. Katrā ziņā, iet tur, kur Santa-Fe, cirvis, Antara/Captiva u.tml. paliek. Tiesa gan, to brīnumu par parketnieku laikam nenosauksi, jo tiem ir rāmja konstrukcija. Izskatās pēc kropļa, par izturību ilgtermiņā arī grūti spriest, nav čomu vai paziņu, kas šobrīd tādus lieto, bet, nu, ja pa laukiem jābrauc, varētu būt normāls risinājums.

tas sanjang pa lielam ir taads pats UAZ peec konstrukcijas. tapeec arii iet taa buuda. bet nu sev tadu negribetu, un citiem nenoveelu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

rudens68 rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nu nevaru atrast tās vajadzīgās pogas lai atslēgtu to buksēšanu , rīt jāpiebrauc pie amserva.

Izņem attiecīgos drošinātājus.

Laikam tā būs jādara

gan jau uz tā drošekļa vēl visskautkas ira sakabināc pirms grābsties gar drošekļiem , iebrauc labāk Amservā(ja cita varianta nau) un parunā ar gudriem cilvēkiem - labāk dumji pajautāt ,nekā 'gudri' atšķinķot $$$ par xvz kāda mezgla nokaušanu

Rīt aizbraukšu uz amservu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: No apvidniekiem, ar kuriem ir sanācis pa bezceļiem pabraukt, manuprāt diezgan jēdzīgs variants ir Ssang Yong. Katrā ziņā, iet tur, kur Santa-Fe, cirvis, Antara/Captiva u.tml. paliek. Tiesa gan, to brīnumu par parketnieku laikam nenosauksi, jo tiem ir rāmja konstrukcija. Izskatās pēc kropļa, par izturību ilgtermiņā arī grūti spriest, nav čomu vai paziņu, kas šobrīd tādus lieto, bet, nu, ja pa laukiem jābrauc, varētu būt normāls risinājums.

Mana miesta servisa īpašnieks paņēma ssang young laikam kyron . Prasījis nēsmu kā .Bet Cilvēks ar auto moto lietām kā minimums gadus 30 darbojas ,un servis šim arī vismaz 15 gadi ja ne vairāk .

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Godīgi sakot ir dziļi pofig kāds markas dampis, svarīgs ir 4x4 piedziņas tips un tas "tips" kas rausta kloķus un groza stūri. Dažreiz pat "pilnīga" bezpiedziņa saliek 4x4 vienos vārtos, ja kāds ar 4x4 ir "blondāks" par blondīni.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Godīgi sakot ir dziļi pofig kāds markas dampis, svarīgs ir 4x4 piedziņas tips un tas "tips" kas rausta kloķus un groza stūri. Dažreiz pat "pilnīga" bezpiedziņa saliek 4x4 vienos vārtos, ja kāds ar 4x4 ir "blondāks" par blondīni.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

jugasvilli rakstīja: No apvidniekiem, ar kuriem ir sanācis pa bezceļiem pabraukt, manuprāt diezgan jēdzīgs variants ir Ssang Yong. Katrā ziņā, iet tur, kur Santa-Fe, cirvis, Antara/Captiva u.tml. paliek. Tiesa gan, to brīnumu par parketnieku laikam nenosauksi, jo tiem ir rāmja konstrukcija. Izskatās pēc kropļa, par izturību ilgtermiņā arī grūti spriest, nav čomu vai paziņu, kas šobrīd tādus lieto, bet, nu, ja pa laukiem jābrauc, varētu būt normāls risinājums.

Mana miesta servisa īpašnieks paņēma ssang young laikam kyron . Prasījis nēsmu kā .Bet Cilvēks ar auto moto lietām kā minimums gadus 30 darbojas ,un servis šim arī vismaz 15 gadi ja ne vairāk .

visticamaak ta jamaa ir divu izplatiitu paradumu savienojums. tieksme peec jaunaaka gada, un skopums-nabadziiba. normals cilveeks nebrauks ar to brinumu, un nevedes ar to savu gjimeni

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Ir 98g CR-V ar tomātu, pagaidām neesmu vēl atradis ceļu pa kuru būtu jāstum autiņš, riepas - vidusmēra ziemenes bez šipiem.

Liels + autiņam ir tas, ka priekšā un pakaļā ir prastākie plastmasas bamperi, līdz ar to au jāuztraucas, ka kautkur kautko noraus vai saplēsīs. IMHO ļoti ideāls braucamais kārtīgiem lauku ceļiem , + salīdzinoši vienkāršs un uzticams, tai pat laikā nodrošinot jēdzīgu braukšanas komfortu.

Divos vārdos sakot - Japāņu ŅIVA

Var redzēt, ka Ņivai neesi tuvu stāvējis. Labākajā gadījumā crv var salīdzināt ar kombainu Ņiva, i to crv neder pat degvielas pievešanai.

Ņiva ir manam sievasstevam - un galvenaas atskjiribas starp CR-V = nihuja neiet, uz šosejas vislaik jāvāc, troksnis salonā milzīgs (diemžēl oriģināla audio sistēma to nelabo), un pati galvenā atšķiriba no CR-V braucot ar ŅIVU pēc TRAKTORA pakaļ jāiet krietni vien lielāks gabals neka braucot ar CR-V.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Ņiva ir manam sievasstevam - un galvenaas atskjiribas starp CR-V = ni******* neiet, uz šosejas vislaik jāvāc, troksnis salonā milzīgs (diemžēl oriģināla audio sistēma to nelabo), un pati galvenā atšķiriba no CR-V braucot ar ŅIVU pēc TRAKTORA pakaļ jāiet krietni vien lielāks gabals neka braucot ar CR-V.

Es gan teiktu ka ja CiRVis iesēžas - tad reizēm arī traktors (MTZ 80 vai analogs) var nepalīdzēt, jo tā kaste ir f-kin smaga (bija vienās kāzās tāds "norakts" relatīvi nekaitīgā meža ceļā, kur visādi citādi mierīgi ar bezpiedziņu varētu iebraukt, ja vien pārdoši nebūtu iebraukts ar vienas puses ratiem "peļķē", tur JUMZA pāris troses pārrāva pirms izvilka jamo). Savukārt Ņivu esam 3-atā bezmaz pa 180 grādiem pagriezuši paceļot pēcpusi laukā no "purva" un noliekot citā vietā. Tā kā es tomēr uzskatu ka CiRVis ir labs uz ceļa ( t.i. LV "īpašajiem" ceļiem), bet tiklīdz tu nobrauc no ceļa, tā labāk jau ir Ņiva.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ir redzēts RAV4 noracies Gaujas krasta pļaviņā, nelielā slīpumā. Un arī foresters līdzīgos apstākļos, nedaudz mitrā pļaviņā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Visu var kaut kur norakt. Bet vienmēr būs robeža, ko var fwd, rwd un dažādie pilnpiedziņas varianti. Kur nu vēl dziļi individuālās vadītāja prasmes

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Ņiva ir manam sievasstevam - un galvenaas atskjiribas starp CR-V = ni******* neiet, uz šosejas vislaik jāvāc, troksnis salonā milzīgs (diemžēl oriģināla audio sistēma to nelabo), un pati galvenā atšķiriba no CR-V braucot ar ŅIVU pēc TRAKTORA pakaļ jāiet krietni vien lielāks gabals neka braucot ar CR-V.

Es gan teiktu ka ja CiRVis iesēžas - tad reizēm arī traktors (MTZ 80 vai analogs) var nepalīdzēt, jo tā kaste ir f-kin smaga (bija vienās kāzās tāds "norakts" relatīvi nekaitīgā meža ceļā, kur visādi citādi mierīgi ar bezpiedziņu varētu iebraukt, ja vien pārdoši nebūtu iebraukts ar vienas puses ratiem "peļķē", tur JUMZA pāris troses pārrāva pirms izvilka jamo). Savukārt Ņivu esam 3-atā bezmaz pa 180 grādiem pagriezuši paceļot pēcpusi laukā no "purva" un noliekot citā vietā. Tā kā es tomēr uzskatu ka CiRVis ir labs uz ceļa ( t.i. LV "īpašajiem" ceļiem), bet tiklīdz tu nobrauc no ceļa, tā labāk jau ir Ņiva.

Nu ja grabaznieks pilns ar ļegru, tad protams tur pat belarus nelīdzēs

Ņiva ir labs autiņš ezceļam , par to šaubu nau, taču plnīgi nebaudāms un neuzticams. Nerunāsim par tadām lietāk, kā 3 roba pieturēšana, regulāri gaudojoši tilti, pilnīgi neergonomisks salons.

Taču reizēs kad aizbruacu pie sievastēva ciemos, un kautkur pa rajonu ir jāzibrauc, no lielā pieejamaa autoparka CR-V, MNB, BMW, es tieši izvēlos ņivu (ir kāds valdzinājums- mazohistisks), lai pēc tam pārsēžoties atpakaļ kādā no "mūsdienu" auto vārētu novērtēt tā komfortu un saprastu, ka neesi hronisks mazohists. Laikam tur slēpjās līdzīgs efekts mocim, vai Gaz 53, vai T40.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

WALA rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Ņiva ir manam sievasstevam - un galvenaas atskjiribas starp CR-V = ni******* neiet, uz šosejas vislaik jāvāc, troksnis salonā milzīgs (diemžēl oriģināla audio sistēma to nelabo), un pati galvenā atšķiriba no CR-V braucot ar ŅIVU pēc TRAKTORA pakaļ jāiet krietni vien lielāks gabals neka braucot ar CR-V.

Es gan teiktu ka ja CiRVis iesēžas - tad reizēm arī traktors (MTZ 80 vai analogs) var nepalīdzēt, jo tā kaste ir f-kin smaga (bija vienās kāzās tāds "norakts" relatīvi nekaitīgā meža ceļā, kur visādi citādi mierīgi ar bezpiedziņu varētu iebraukt, ja vien pārdoši nebūtu iebraukts ar vienas puses ratiem "peļķē", tur JUMZA pāris troses pārrāva pirms izvilka jamo). Savukārt Ņivu esam 3-atā bezmaz pa 180 grādiem pagriezuši paceļot pēcpusi laukā no "purva" un noliekot citā vietā. Tā kā es tomēr uzskatu ka CiRVis ir labs uz ceļa ( t.i. LV "īpašajiem" ceļiem), bet tiklīdz tu nobrauc no ceļa, tā labāk jau ir Ņiva.

Nu ja grabaznieks pilns ar ļegru, tad protams tur pat belarus nelīdzēs

Ņiva ir labs autiņš ezceļam , par to šaubu nau, taču plnīgi nebaudāms un neuzticams. Nerunāsim par tadām lietāk, kā 3 roba pieturēšana, regulāri gaudojoši tilti, pilnīgi neergonomisks salons.

Taču reizēs kad aizbruacu pie sievastēva ciemos, un kautkur pa rajonu ir jāzibrauc, no lielā pieejamaa autoparka CR-V, MNB, BMW, es tieši izvēlos ņivu (ir kāds valdzinājums- mazohistisks), lai pēc tam pārsēžoties atpakaļ kādā no "mūsdienu" auto vārētu novērtēt tā komfortu un saprastu, ka neesi hronisks mazohists. Laikam tur slēpjās līdzīgs efekts mocim, vai Gaz 53, vai T40.

Domā crv nevar nobraukt līdz kliņķim?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti