kādu ekonomisku universāli?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

 
1 2 3 4 5
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez labāk par fabia es izvēlētos octavia, Meriva vietā pameklētu astra vai vectra. Toyota Avensis ir labs auto, bet par tavu budžetu nebūs parāk simpātisks gads un nobraukums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

kopš kura laika golfs ir vidējā klasē????

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

zhuks rakstīja: Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

kopš kura laika golfs ir vidējā klasē????

k0pš eksistē OKA

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

Neviens no nosauktajiem nav vidējās klases auto. Tātad pircējs nezina, ko grib

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

zhuks rakstīja: Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

Neviens no nosauktajiem nav vidējās klases auto. Tātad pircējs nezina, ko grib

... pēc minēto auto markām var nojaust vēlamā auto izmērus (man vienalga, pie kuras klases kurš auto tiek pieskaitīts)!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

zhuks rakstīja: Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

kopš kura laika golfs ir vidējā klasē????

un Fabia?????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mēs te varam visus auto piesaukt, bet kāda jēga? Cilvēks pat nav nosaucis cenu, kurā grib iekļauties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Mēs te varam visus auto piesaukt, bet kāda jēga? Cilvēks pat nav nosaucis cenu, kurā grib iekļauties.

Oi, sorry, ir gan, atsaucu komentāru.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tātad:

Opel Vectra;

VW Passat;

Volvo V40/V70

Mazda6;

Toyota Avensis;

Audi A4/A6;

BMW 3/5;

Mercedes Benz C/E;

Škoda Octavia;

Renault Laguna;

Peugeot 406/407;

Ford Mondeo

utt. utjp

Nu jā, un kas bija domāts ar jēdzienu - ekonomisks? Patēriņš, uzturēšanas izmaksas?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, līdzīgs nosauktajiem vēl būs Toyota Corolla universālis, Opel Astra arī. Līdz 2 l visi dīzeļi tērēs maz. Varbūt arī bendzīns 1.6. Šie neder?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Mitsubishi Lancer universālis arī

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Neviens no nosauktajiem nav vidējās klases auto. Tātad pircējs nezina, ko grib

Un divi no nosauktajiem nav universāļi.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kurie ta nav? Roomsters tik pat kā ir. Nesauksi jau par kabluku. Meriva jau ar, gandrīz

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nu ja par virsbūvju tipiem jau mūsdienu cilvēks neko jau vairs nejēdz, tā kā laikam jau OK hatchback saukt par universāli. Kaut gan ražôtāji jau ar tā kā tādi pakaļas ir tādu "segmentu" kokteili uztaisījuši ka nekādi klasiskie apzīmējumi jau vairs neder.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

fabiai ir universāla versija, golfam arī,

jā, meriva tāds nosācīts universālis

bet kāpēc universāli, visu laiku kaut ko lielu vadāsi?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Kurie ta nav? Roomsters tik pat kā ir. Nesauksi jau par kabluku. Meriva jau ar, gandrīz

Bet, ja jāvadā gari priekšmeti, tad īsts universālis iekabina gandrīz universālim kablukam.

Meriva būtu jāpieskaita futbolbumbu kategorijai. Baudāmu futbolbumbu kategorijai....

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, kā to ņem. 2500 garus dēļus es Omegā, piemēram, varu fiziski vest, bet pastāv iespēja, ka stipri bremzējot tie ielidos priekšējā logā. Tāpēc labāk vai nu uz jumta, un to jau var arī sedanam, vai nomāt busu, bet kam tad na.fig universālis Izņemot kravas vešanu, universālis noder, pirms sacensībām pārģērbjoties mežā zem aizmugurējā vāka, lai lietus uz galvas nelīst, piemēram

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Nu, kā to ņem. 2500 garus dēļus es Omegā, piemēram, varu fiziski vest, bet pastāv iespēja, ka stipri bremzējot tie ielidos priekšējā logā. Tāpēc labāk vai nu uz jumta, un to jau var arī sedanam, vai nomāt busu, bet kam tad na.fig universālis Izņemot kravas vešanu, universālis noder, pirms sacensībām pārģērbjoties mežā zem aizmugurējā vāka, lai lietus uz galvas nelīst, piemēram

Jāved patiešām ir krava, kastītes, paciņas, maisiņi un kociņi, bet ne 2,5metrīgi dēļi- tos tiešām var uz jumta pārvadāt(universālim standartā ir jumta sliedes), bieži izbraucieni uz velo mačiem un pikniki brīvā dabā. Universāltipa auto tomēr vairāk piemērots tādām lietām.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Kopsh man bija C5 citrons, tie tagad mana vaajiiba! Leetaaku un eertaaku, un ekonomiskaaku autinju par to 2006. gada C5, kas ss.lv noteikti, ka neatradiisi! Tas gan hetchbeks.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar velosipēdu ir tā: standarta universālī jāliek, ja salonā, tad, nolaižot pakaļējo rindu velo liek guļus, tad var braukt tikai 2 cilvēki. Var uz jumta, bet to var arī sedanam. Bet nedaudz augstākām virsbūvēm (varbūt arī tai pašai Merivai, vai Zafirai) nolaižot aizmugurē vienu pusi, velo ar izņemtu pr riepu var likt stāvus. vai tikai Roomsteram nebija kaut kāds stiprinajums salonā, kur to velo priekšējo riepu var pieskrūvēt, lai nezvalstās braucot

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Paņem 3.0 sābu un brauksi bēdu nezinot.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Ar velosipēdu ir tā: standarta universālī jāliek, ja salonā, tad, nolaižot pakaļējo rindu velo liek guļus, tad var braukt tikai 2 cilvēki. Var uz jumta, bet to var arī sedanam. Bet nedaudz augstākām virsbūvēm (varbūt arī tai pašai Merivai, vai Zafirai) nolaižot aizmugurē vienu pusi, velo ar izņemtu pr riepu var likt stāvus. vai tikai Roomsteram nebija kaut kāds stiprinajums salonā, kur to velo priekšējo riepu var pieskrūvēt, lai nezvalstās braucot

Mūsdienu velosipēdiem ir elementāri noņemams priekšējais ritenis un pagriežama stūre. Ja nav standarta opcija, tad var "piedzīt" pēc fakta. Ielikt viņu var sedana grabažniekā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Var, ja sedanam nolaižami beņķi. Bet autors grib universālu

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ejiet tirst!

MB w124 kombi UBER ALLES.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Var, ja sedanam nolaižami beņķi. Bet autors grib universālu

Hmm, nu tehniski es sava Avenša (sedana) bagažniekā esmu vadājis sievas un sīča veļuku tikai tā ( rati protams izņemami), nekādi beņķi netiek laisti lejā !!! Ja ratus atstāj vita tad protams ir jālaiž beņķi lejā, un tad ir vesti pat 3 veļuki mans, sievas un sīča (7gadīga). Tad gan ir vietas tikai 2 cilvēkiem, bet nu vispār ja gribēja - bija iespāj iespringt un atstāt to 1/3 augšā, lai ir vēl vitā 3 braucējam.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti