Pārdodu superwagen

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Pārdodu superwagen

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

2 bākas pa gadu? netris ja?

Netici? Kaut kādus trīs gadus atpakaļ kad viņam vēl bija 1985. gada corsa [žēl ka viņš nesen to pārdeva, man tā kastīte ļoti patika... ], es aizdzinu to uz liepāju uz darbu lai metinātājs sametina izpūtēju, jo drīz bija jābūt TA. Aiz gara laika parakos pa bardaku, a tur atradās iepriekšējās skates protokols. Salīdzināju odometru, starpība bija kaut kādi 925 km, no kuriem kādus 50 es pats biju nobraucis...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu kas tas par pensi, kas brauc tikai vasarās, bet tomēr gadā piecas štukas norullē. Mans opis brauc +/- visu gadu bet gadā uz štuku norullē...

2 bākas pa gadu? netris ja?

Kāpēc gan ne? Man mātes onkuls ar žiku savulaik pavasarī aizveda mantas uz vasarnīcu un rudenī veda atpakaļ, pārdeva māju un 20 gadīgu žiku ar 25 tk pulkstenī.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu kas tas par pensi, kas brauc tikai vasarās, bet tomēr gadā piecas štukas norullē. Mans opis brauc +/- visu gadu bet gadā uz štuku norullē...

2 bākas pa gadu? netris ja?

Kāpēc gan ne? Man mātes onkuls ar žiku savulaik pavasarī aizveda mantas uz vasarnīcu un rudenī veda atpakaļ, pārdeva māju un 20 gadīgu žiku ar 25 tk pulkstenī.

prieks mājas tas ir liels noskrējiens...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

recluse rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu kas tas par pensi, kas brauc tikai vasarās, bet tomēr gadā piecas štukas norullē. Mans opis brauc +/- visu gadu bet gadā uz štuku norullē...

2 bākas pa gadu? netris ja?

Kāpēc gan ne? Man mātes onkuls ar žiku savulaik pavasarī aizveda mantas uz vasarnīcu un rudenī veda atpakaļ, pārdeva māju un 20 gadīgu žiku ar 25 tk pulkstenī.

prieks mājas tas ir liels noskrējiens...

Protams, nebija jau divi stāvi, zem tiltiem bez problēmām...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

www.auto24.lv/...

Rekur īstais šrotu pavēlnieku supervāgens!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: www.auto24.lv/...

Rekur īstais šrotu pavēlnieku supervāgens!!!

Izskatās jau labi priekš saviem gadiem.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

piedavajums joprojam speka

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Mani neincee, bet nu pa kaadi 300 ls tas aizietu, shitas uzliktais cipars ir nereaali augsts.

Ja vajadzeetu auto uz sitiena ko ziemaa braukt un pavasarii vnk izmest, tad par sho ciparu tas buutu iistais, taads winterwagen..

Choms pavasarii panjeema kaut kaadu Safrani ar jaunaam kaloshaam pa 460 ls (arii ideaalaa staavoklii) un ir jaapiekriit, ka Safrane ir citas klases auto. Shitas, lai arii gads varbuut ir ok, ja tieshaam naacis kaut kur no Argentiinas, bet nu modelis ir neglaabjami vecs. Man sievasteevam ir 89 gada Reno 19 un tas jau ir naakamais modelis.

Bet jaatziist, ka motors tiem auto ir labs...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Rekur alternatīva: www.ss.lv/...

Marka: Ford

Modelis: Fiesta XR2i

Izlaiduma gads: 1990

Motors: 1.6 benzīns

Ātr.kārba: Manuāla

Krāsa: Sarkana

Cena: 1 000 Ls

Суперкар 90-х по цене 2-ух II Golf-ов, С размерами картинга.

Нет Абс, нет электро стеклоподъемников, без гидроусилителя руля.

Не нужен КСЕНОН, ведь впереди 6 фар - двойной дальний свет.

Все по настоящему.

1.6 Efi, 76КВт/104л. с.

До 2006 года ремонтировалась у Ford дилера в Германии.

Студентам и ностальгирующим пенсионерам, после предъявления удостоверения - СКИДКА.

90-to gadu Superkars, par dīvu Golfu II cenu, ar kartinga izmēriem.

Nav ABS, nav elektrisku stikla pacēlāju, nav stūres pastiprinātāja.

Nav Xenona, taču priekšā 6 lukturi - dubultas tālas gaismas.

Viss pa īstam.

Studentiem un nostalgējošiem pensionāriem, uzrādot apliecību - ATLAIDE.

Līdz 2006. g. apkopes un remonti veikti Ford dīlerservisā Vācijā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Da nu baigā alternatīva. Zinu vienu, kurš patlaban sev tādu fiestu ceļ augšā. Virsbūvi arī nomainīja, jo tās kastītes, kā jau fordeļi, nežēlīgi pūst... Ja tā nav sapuvusi, tad saprotams, kāpēc tik ekskluzīva cena...

GB12 rakstīja:

Izskatās jau labi priekš saviem gadiem.

Izskatās tā, kā cigāram ir jāizskatās. Audī jau nav hreno, lai tam 24 gadu vecumā būtu jāizskatās pēc ratrod

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Mani neincee, bet nu pa kaadi 300 ls tas aizietu, shitas uzliktais cipars ir nereaali augsts.

Ja vajadzeetu auto uz sitiena ko ziemaa braukt un pavasarii vnk izmest, tad par sho ciparu tas buutu iistais, taads winterwagen..

Choms pavasarii panjeema kaut kaadu Safrani ar jaunaam kaloshaam pa 460 ls (arii ideaalaa staavoklii) un ir jaapiekriit, ka Safrane ir citas klases auto. Shitas, lai arii gads varbuut ir ok, ja tieshaam naacis kaut kur no Argentiinas, bet nu modelis ir neglaabjami vecs. Man sievasteevam ir 89 gada Reno 19 un tas jau ir naakamais modelis.

Bet jaatziist, ka motors tiem auto ir labs...

300 Ls bez'rūsas un ar skati par žika nemaksā

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

bez komentāriem

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

Zin, priekš Audi cienītāja, tas ir labs aparāts, un cena vēl sakarīga... Cik tad tādu vēl ir pa ielām redzami...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

SEA rakstīja: Zin, priekš Audi cienītāja, tas ir labs aparāts, un cena vēl sakarīga... Cik tad tādu vēl ir pa ielām redzami...

a ko es saku,bet katram savs.es pat esmu pārsteigts(tā pat kā par šeit tirgoto) -par to ka UZRODAS labi eksemoplāri,un pat je na labi tad interesanti.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

SEA rakstīja: Zin, priekš Audi cienītāja, tas ir labs aparāts, un cena vēl sakarīga... Cik tad tādu vēl ir pa ielām redzami...

Diezgan daudz, ja B2 speciāli nedala pirmsfeislifta un feislifta modeļos. B1, tie gan ir retums, jo laikā, kad latvija atguva neatkarību, tiem bija vismaz 12 gadi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

300 Ls bez'rūsas un ar skati par žika nemaksā

Viena lieta ir prasīt un cita ir dabūt. Es arī skatos un brīnos par tiem idiotiem, kas žiķeļus tirgo par cenām, kur pirmais cipars ir kaut kas cits kā 1. Normāla cena žiķelim ir uz kādiem 150 lašiem, un arī tikai tāpēc, ka tolmets par viņu dod kaut kādu sotaku... Cik zinu, tad arī ejošā - nepazīstu nevienu, kas būtu pēdējos 5 gadus pircis vai pārdevis kādu žiķeli dārgāk. Tagad nesen viens kuram darbavieta blakus manējajai paņēma pa sotaku žiķeli - gan arkas aprūsējušas un viena priekšējā vispār, toties tehniskais stāvoklis ļoti labs, jaunas riepas, ja kāds viņu taisītos celt, tad arī priekšas spārni, utt, ziemas gonkām neko jau vairāk nevajag. Mans vectētiņš savu trešo kam no ārpuses nebija ne grama rūsas un bija vienīgi parūsējis nedaudz sists slieksnis, skate, protams, bija, un tehniskais arī bija labs [nobraukums ap divsimt štukām] dažus gadus atpakaļ par sotaku pārdeva. Bet nu žiķelim vismaz parasti ir kaut kāds 1.4 - 1.6 nemotoriņš un pakaļas bezpiedziņa, bet šitentajā tofikā aplūkojamajai tarataikai ir 1.3 un priekšas bezpiedziņa - tātad žiķelis to ziemas gonkā izliks un ja gadīsies kaut kur ieskriet, tas stāvoklis tāpat būs pie kājas Žiķelim arī var mēģināt piesiet retro, jo galu galā piecdesmito gadu tehnoloģijas un dizains - ko šitentajai 1995. gada franču autobūves atraugai? Bijis tas vismaz kāds lielais citrons vai renault alpina...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Diezgan daudz, ja B2 speciāli nedala pirmsfeislifta un feislifta modeļos. B1, tie gan ir retums, jo laikā, kad latvija atguva neatkarību, tiem bija vismaz 12 gadi.

Es par pilsētu runāju, nevis par pāķiem...

Es reiz sēri noskatījos uz C2 20nieku, kurš puva uz Ģertrūdes ielas, bet vienu dienu arī tas pazuda...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

labi labi cenu nolaidu wiss iekš ss

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

Iz pieredzes - JEBKURŠ kam jebkādu iemeslu dēļ (pamatoti/ nepamatoti) atsaka atlīdzību - uzreiz sāk ienīst attiecīgu apdrošinātāju....

jo 95% aunu ir iedomājušies, ka ja jau viņi ir samaksājuši par apdrošināšanu, tad ir jāmaksā paļubomu - neiedziļinoties noteikumos.... 95%... es saku nopietni... un tikai 5% saprot, ka šut tur ir bijuši paši vainigi!

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

pirms 4 gadiem www.iauto.lv/...

Pirmais rakstīja: par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca \"eksperts\" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur \"eksperts\" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka \"brokeris\" būtu dabūjis naudu no baltas?????

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

pirms 4 gadiem www.iauto.lv/...

Pirmais rakstīja: par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca \"eksperts\" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur \"eksperts\" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka \"brokeris\" būtu dabūjis naudu no baltas?????

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti