Pārdodu superwagen

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Pārdodu superwagen

 
1 2 3
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja:

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

pirms 4 gadiem www.iauto.lv/...

Pirmais rakstīja: par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca "eksperts" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur "eksperts" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka "brokeris" būtu dabūjis naudu no baltas?????

Vai tad pie akmeņa logā būtu jāšaujas ārā jostu spriegotājiem? Neesmu nekāds autotehspečuks, bet man kaut kā šķiet, ka tas vairāk ož pēc tehniska defekta. bet iespējams kļūdos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aizvermuti rakstīja:

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja šitādu tev krustā zem sarkanā izlīdis peģiks nošķils, no apdrošinātāja saņemsi 150Ls. un neinteresēs viņiem visas tās basņas par vienu saimnieku mācītāju....

Kā nu kurš apdrošinātājs...

pareizi

no baltas nedabūsi neko

pirmais, tu tā arī neizstāstīji, par ko balta tevi tā apbižoja, ka neciet to nepagalam?

pirms 4 gadiem www.iauto.lv/...

Pirmais rakstīja: par bta runājot - man tur bija kasko, iebrauca man pakaļā mazda, piezvanīju uz to kantori, kurai bija bta octa (man octa toreiz bija citur, tas tā lai daži brokerīši neiedomājās, ka klienti visu pērk vienā vietā un tāpēc kautko kāds pārdod zem pašizmaksas)

es piezvanīju uz bta mobīlo numuru, sākām rakstīt saskaņoto, vēl nebijām beiguši, kad piebrauca bta mašīna, palīdzēja aizpildīt saskaņoto, safočīja mašinu...

pēc stundas ar aizpildītu saskaņoto aizbraucu uz bta kantori, iznāca "eksperts" un savērtēja... pēc tam izbraucu uz mūsu, tur paskatījās un pierakstīja rindā uz remontu, pēc kādām pāris nedēļām savāca mašīnu, taisīja apmēram nedēļu, tur esot bijuši vēl slēptie defekti par kuriem mūsa vēl esot noslaukusi no bta piķi

tas viss par OCTA līdzekļiem....

un man pouhj, vai viņi piestādīja regresu LMT vai nē

otrs gadījums kasko apdirsinātāju sabiedrībā BALTA.... pie kangaru kalniem kur ir izeja no karjera pretī braucošais smagais man uzmeta ekmeņus, rezultātā priekšas stikls lupatās un izšāva drošības jostu spriegotājus.... balta ielika stiklu, bet spriegotājus atšuva.... pamatojoties uz to, ka es esot parakstījis apskates protokolu kur "eksperts" bija ierakstījis, ka viņš nevar noteikt bojājumu cēloni.....

pēc visa šitā balta nepakautrējās man piestādīt rēķinu par otro maksājumu (kasko bija 2 maksājumos)

domā, ka "brokeris" būtu dabūjis naudu no baltas?????

Vai tad pie akmeņa logā būtu jāšaujas ārā jostu spriegotājiem? Neesmu nekāds autotehspečuks, bet man kaut kā šķiet, ka tas vairāk ož pēc tehniska defekta. bet iespējams kļūdos.

kāds tehnisks defekts? mašīnai tajā brīdī bija 5 gadi... moš vēl galerijā ir redzams zilais renaults...

mauciens bija konkrēts, izšāva abas priekšējās jostas un sasita stiklu....

es viņiem naudu neprasīju.... man vajadzēja sataisīt mašīnu... es viņiem jau dauhjā biju samaksājis "prēmijās"

kopš tā laika baltā neko nedrošinu un nedrošināšu... un pēc iespējas arī citiem iesaku nedrošināt....

starp citu arī Vadoni balta bija uzmetusi - menti avārijā vainu uzlika oponentam, bet balta 50/50

tur vēl varētu parēķināt, kurš būtu lielāks ieguvējs - ja viņi samaksātu, domāju, ka būtu jau vairāk naudas no manis atpakaļ dabūjuši

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

1. Renault 5 Eiropā beidza ražot 1989 gadā, bet pēdējos vēl ražoja 1999.gadā Kolumbijā.

2. 1,3 motors šim modelim nekad nav bijis

3. 78 tkm nobraukums, tad ))) nu jāaa

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kāds tehnisks defekts? mašīnai tajā brīdī bija 5 gadi... moš vēl galerijā ir redzams zilais renaults...

mauciens bija konkrēts, izšāva abas priekšējās jostas un sasita stiklu....

es viņiem naudu neprasīju.... man vajadzēja sataisīt mašīnu... es viņiem jau dauhjā biju samaksājis "prēmijās"

kopš tā laika baltā neko nedrošinu un nedrošināšu... un pēc iespējas arī citiem iesaku nedrošināt....

starp citu arī Vadoni balta bija uzmetusi - menti avārijā vainu uzlika oponentam, bet balta 50/50

tur vēl varētu parēķināt, kurš būtu lielāks ieguvējs - ja viņi samaksātu, domāju, ka būtu jau vairāk naudas no manis atpakaļ dabūjuši

Gribi teikt, ka 5 gadīgam renaultam nav tehnisku defektu?

Bet nu jā, nestrīdēšos, kaut gan... nez kāpēc mani nepamet sajūta, ka, ja sāktu lietu rakt konkrēti, iespējams atklātos vēl kaut kas, ko neesi izstāstījis. Kā tas notiek 90% gadījumu, ja runa iet par puslīdz normālām kompānijām.

Par to pašu Baltu runājot, vēl nesen bija saruna ar vienu cilvēku, kurš arī staigāja apkārt, bļaustīdadmies, ka Baltā nekad neko nedrošināšot un neiesakot citiem, jo tie ir uzmetēji un viņam par īpašumu bijis nepamatots atteikums. Kad pieķēros lietai konkrēti, izrādījās, viņš bija pieteicis gadījumu, par ko nemaksā neviens apdrošinātājs. Jautājums, protams, cik ļoti klientam izskaidro noteikumus, ir cits. Un te nu jāpiekrīt, Baltas aģenti un filiāles šajā ziņā grēko pamatīgi. Tikai nesen uzzināju, piemēram, ka man vienas radinieces jaukta tipa (koks+ķieģeļi) māju Baltas aģents drošinājis kā mūra.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man laukos baltas aģents vecu šķūni piedāvājās apdrošināt par 30K. Kad ierunājos par virsapdrošināšanu, blisināja acis un prasīja kas tas tāds ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kāds tehnisks defekts? mašīnai tajā brīdī bija 5 gadi... moš vēl galerijā ir redzams zilais renaults...

mauciens bija konkrēts, izšāva abas priekšējās jostas un sasita stiklu....

es viņiem naudu neprasīju.... man vajadzēja sataisīt mašīnu... es viņiem jau dauhjā biju samaksājis "prēmijās"

kopš tā laika baltā neko nedrošinu un nedrošināšu... un pēc iespējas arī citiem iesaku nedrošināt....

starp citu arī Vadoni balta bija uzmetusi - menti avārijā vainu uzlika oponentam, bet balta 50/50

tur vēl varētu parēķināt, kurš būtu lielāks ieguvējs - ja viņi samaksātu, domāju, ka būtu jau vairāk naudas no manis atpakaļ dabūjuši

Gribi teikt, ka 5 gadīgam renaultam nav tehnisku defektu?

Bet nu jā, nestrīdēšos, kaut gan... nez kāpēc mani nepamet sajūta, ka, ja sāktu lietu rakt konkrēti, iespējams atklātos vēl kaut kas, ko neesi izstāstījis. Kā tas notiek 90% gadījumu, ja runa iet par puslīdz normālām kompānijām.

Par to pašu Baltu runājot, vēl nesen bija saruna ar vienu cilvēku, kurš arī staigāja apkārt, bļaustīdadmies, ka Baltā nekad neko nedrošināšot un neiesakot citiem, jo tie ir uzmetēji un viņam par īpašumu bijis nepamatots atteikums. Kad pieķēros lietai konkrēti, izrādījās, viņš bija pieteicis gadījumu, par ko nemaksā neviens apdrošinātājs. Jautājums, protams, cik ļoti klientam izskaidro noteikumus, ir cits. Un te nu jāpiekrīt, Baltas aģenti un filiāles šajā ziņā grēko pamatīgi. Tikai nesen uzzināju, piemēram, ka man vienas radinieces jaukta tipa (koks+ķieģeļi) māju Baltas aģents drošinājis kā mūra.

neko es negribu teikt....

mašīna bija apdrošināta baltā

iestājās apdrošināšanas gadījums... es nezinu precīzi kas tur īsti notika... bija tumšs, izbraucu no kangaru kalniem un tur ir pa labi māja un tad krustojums, ķipa uz asfalta, bet tas krustojums viss ir bedrains... pretī brauca smagais... bija liels blīkšķis un pilns salons ar dūmiem un izsists priekšējais stikls....

aizbraucu uz baltu un palūdzu remontu

mani atšuva... es uzskatu, ka netaisnīgi un atbilstoši rīkojos...

ja tu (un balta) uzskati, ka mašīna ir jaukta tipa būve, kas virsapdirsināta kā ķieģeļu, tad tev būtu pienākums man to normāli izskaidrot....

nevis kad es zvanu un prasu par remontu, šie saka ķipa kautko tādu "jūs taču parakstījāties uz apskates protokola kurā minēts, ka "eksperts" nespēj noteikt bojājumu cēloni"

kas man tas 18gadīgais čalītis, kas viņiem skaitās "eksperts" bija līdzi mašīnā jāvadā????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

arī balta kaut ko murmināja, ka esot iespējams tehnisks defekts, kas es piedāvāju lai viņi apmaksā mašīnas sūtīšanu ražotājam uz ekspertīzi, tad kau ko sāka murmināt zem deguna, ka ražotāja ekspertīze viņiem neesot saistoša utttt...

tā vispār bija pirmā izmaksa pa visu to laiku... citi cik es apkārt skatos liek apdirsinātājam kautko taisi`t katru gadu....

pie dīlera tā pasākuma savešana kārtībā tajā laikā maksāja ~500ls.... pie "nedīlera" uzlikt jaunas patronas un vadības elektroniku ~200-300 (atkarībā no tā par cik šrotā varētu dabūt)

ja balta izrēķināja, ka viņiem ir izdevīgāk mani (es uzskatu, ka labu klientu) atšūt...

nu ja atšūt, tad atšūt, es savukārt daru visu lai baltā neviens nedrošinātos....

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es savukārt daru visu lai baltā neviens nedrošinātos....

Te ierakstīji? www.sudzibas.lv/...

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja:

Pirmais rakstīja: es savukārt daru visu lai baltā neviens nedrošinātos....

Te ierakstīji? www.sudzibas.lv/...

Jā, šis ir ļoti vērā ņemams informācijas avots...

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aizvermuti rakstīja:

Pirmais rakstīja: es savukārt daru visu lai baltā neviens nedrošinātos....

Te ierakstīji? www.sudzibas.lv/...

Jā, šis ir ļoti vērā ņemams informācijas avots...

Kāda starpība? Pirmais tak apgalvo, ka dara visu, tikai kas tas viss ir? Pa tumsu uz sienām saķēpā "Balta sucks!"?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais, pirmkārt, ja vēlies ekspertīzi, tā tev jāapmaksā no saviem līdzekļiem, jo, ja nu gadījumā neatkarīgie atzīs, ka Baltai bija taisnība, vai tu apmaksāsi to ekspertīzi? Tas ir tikai loģiski - maksā tas, kurš pasūta mūziku. Savukārt, ja atzīs, ja taisnība ir tev, Balta būs spiesta par to samaksāt. Dēļ tiem dažiem simtiem latu viņi neies ar tiesām kašķēties.

Otrkārt, ja jau zināji, ka tev ir taisnība, kāpēc negāji tālāk un necīnījies par to? Nepalaidi lietu presē utt.?

p.S. Es uzskatu, ka ir jāizskaidro, ko arī daru. Neviens klients man līdz šim nav pārmetis, ka es viņam kaut ko nebūtu izskaidrojis. protams, pilnīgi visu nav pat fiziski iespējams un, pat ja arī gribētu, klientam jau pēc 5 min. apniktu klausīties un visticamāk pēc 10 viņš vairs neko neatcerētos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja:

GB12 rakstīja:

aizvermuti rakstīja:

Pirmais rakstīja: es savukārt daru visu lai baltā neviens nedrošinātos....

Te ierakstīji? www.sudzibas.lv/...

Jā, šis ir ļoti vērā ņemams informācijas avots...

Kāda starpība? Pirmais tak apgalvo, ka dara visu, tikai kas tas viss ir? Pa tumsu uz sienām saķēpā "Balta sucks!"?

Nu, antireklāma un sūdzības jau tas pats vien ir

Ja palaistu pa avīzēm un televīziju ar konkrētiem lietu numuriem, ekspertu atzinumiem utt., tad būtu kaut kas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pirmais, pirmkārt, ja vēlies ekspertīzi, tā tev jāapmaksā no saviem līdzekļiem, jo, ja nu gadījumā neatkarīgie atzīs, ka Baltai bija taisnība, vai tu apmaksāsi to ekspertīzi? Tas ir tikai loģiski - maksā tas, kurš pasūta mūziku. Savukārt, ja atzīs, ja taisnība ir tev, Balta būs spiesta par to samaksāt. Dēļ tiem dažiem simtiem latu viņi neies ar tiesām kašķēties.

Otrkārt, ja jau zināji, ka tev ir taisnība, kāpēc negāji tālāk un necīnījies par to? Nepalaidi lietu presē utt.?

p.S. Es uzskatu, ka ir jāizskaidro, ko arī daru. Neviens klients man līdz šim nav pārmetis, ka es viņam kaut ko nebūtu izskaidrojis. protams, pilnīgi visu nav pat fiziski iespējams un, pat ja arī gribētu, klientam jau pēc 5 min. apniktu klausīties un visticamāk pēc 10 viņš vairs neko neatcerētos.

nedomāju, ka klientam ir jāapmaksā ekspertīze, ja apdrošinātājs sāk piesaukt tehniskus defektus. Tad pašam aptirsinātājam ir jāapmaksā neatkarīga ekspertīze un jāpierāda defekts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

GB12 rakstīja: Pirmais, pirmkārt, ja vēlies ekspertīzi, tā tev jāapmaksā no saviem līdzekļiem, jo, ja nu gadījumā neatkarīgie atzīs, ka Baltai bija taisnība, vai tu apmaksāsi to ekspertīzi? Tas ir tikai loģiski - maksā tas, kurš pasūta mūziku. Savukārt, ja atzīs, ja taisnība ir tev, Balta būs spiesta par to samaksāt. Dēļ tiem dažiem simtiem latu viņi neies ar tiesām kašķēties.

Otrkārt, ja jau zināji, ka tev ir taisnība, kāpēc negāji tālāk un necīnījies par to? Nepalaidi lietu presē utt.?

p.S. Es uzskatu, ka ir jāizskaidro, ko arī daru. Neviens klients man līdz šim nav pārmetis, ka es viņam kaut ko nebūtu izskaidrojis. protams, pilnīgi visu nav pat fiziski iespējams un, pat ja arī gribētu, klientam jau pēc 5 min. apniktu klausīties un visticamāk pēc 10 viņš vairs neko neatcerētos.

nedomāju, ka klientam ir jāapmaksā ekspertīze, ja apdrošinātājs sāk piesaukt tehniskus defektus. Tad pašam aptirsinātājam ir jāapmaksā neatkarīga ekspertīze un jāpierāda defekts.

Apdrošinātājs to apmaksā tad, ja ir aizdomas, ka tas ir tehnisks defekts. Ja tā ir pārliecība, tad klientam, lai pierādītu pretējo.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar ko atšķiras aizdomas no pārliecības? manuprāt, vienīgais iespējamais ir variants, kad ražotājs šādu defektu ir atzinis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar ko atšķiras aizdomas no pārliecības? manuprāt, vienīgais iespējamais ir variants, kad ražotājs šādu defektu ir atzinis.

Nē, ir vēl arī neatkarīgie eksperti, piemēram, autotransporta institūts. Starp citu, 2008. gadā Balta pati atmaksāja autotransporta institūta ekspertīzi vienam auto saistībā ar apdrošināšanas krāpšanu. Aizdomas, starp citu, apstiprinājās.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

topiks principā iet par mani franci ne par baltu tas tā ibio

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: topiks principā iet par mani franci ne par baltu tas tā ibio

Neesi pamanījis, ka šāds liktenis piemeklē 99% topiku?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: topiks principā iet par mani franci ne par baltu tas tā ibio

Topiks principā iet par to, ka franči nemāk būvēt auto. pirmais vēl varēja pastāstīt par nolauzto stūres pirkstu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais neredz pamatoju - kāpēc šim būtu jātērē 1000 lai no apdirsinātājiem dabūtu 300

vēl jo vairāk - tajā laikā jau bija pieņemts tēmums par jaunas ķerras iegādi....

gausam par stūres pirkstu - tu kautko būsi ne tā dzirdējis vai nepareizi dzirdētās baumas sapratis.....

1) tas notika meganeII, nevis baltas gadījuma mašīnai

2) nolauzts tika nevis pirksts, bet stienis - tas ir tas gabals, kuram vienā galā ābols, kas stiprinās pie reikas un otrā galā vītne, kas skrūvējas pirkstā.

tas notika pēc negadījuma...

tehniskā uzbūve tam mezglam ir tāda, ka pirksts nav vienā līnijā ar stieni... rezultātā dabūjot spēcīgu sitienu pa riteni stūres stienis tiek liekts un beigās nolūzt tajā vietā vītnē, kur sākas kontruzgrieznis

(takšto renaultam vispār nedrīkst spert pa riteni var nolauzt stūres stieni )

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti