Pārdodu superwagen

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Pārdodu superwagen

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izlabo kļūdu cenā (tur tā nulle beigās dīvaini ielavījusies).

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt, ja ir tik labs, vajadzēja odometru notīt uz 000000 un vest uz Reno dīlerveikalu tirgot??

Tad domāju varētu prasīt veselu 1000 LVL.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nobraukums oriģināls - tikai 78 000, jo piederēja pensionāram, kas braukāja tikai pa vasarām.

Kaut kur dzirdēts teksts...

P.S. Vai tad šo vēl 1995. gadā ražoja? Ja nekļūdos, šo nomainīja 19. modelis kaut kādā 1988. gadā.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

"Ziemu nav redzējusi - līdz ar to nav rūsas."

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Un vispār- ja jau ekskluzīvs, tad vajadzēja likt te: www.ss.lv/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nobraukums oriģināls - tikai 78 000, jo piederēja pensionāram, kas braukāja tikai pa vasarām.

Kaut kur dzirdēts teksts...

P.S. Vai tad šo vēl 1995. gadā ražoja? Ja nekļūdos, šo nomainīja 19. modelis kaut kādā 1988. gadā.

ražoja gan pie kam pat ar elektriskajiem logiem

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Renô no Kolumbijas?

en.wikipedia.org/...

Production 1981 – 1989 (France)

1983 – 1987 (USA)

1984 – 1997 (Argentina)

1983 – 1999 (Colombia)

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: "Ziemu nav redzējusi - līdz ar to nav rūsas."

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.

rūsas nav! ja 2 vietās pa 1cm2 atlupušu krāsu uzskatam par rūsu... priekš tādas mašīnas iģeaļņiks

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Vai no Argentīnas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nezinu gan bet tas ka 1995 ir tas ir fakts

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

iekšā arī viss ir ļooooti ok! cik maksātu? bet reāli? jo es saku - dzīva mašīna

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Jā.. šitādā tik vēl gāzi ielikt un tad omulīgi sēņot pa ielām...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

rezerves ritenis ir?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja: Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

iekšā arī viss ir ļooooti ok! cik maksātu? bet reāli? jo es saku - dzīva mašīna

Uz mani kā pircēju neskaties... Mašīnu pirkt neplānoju. Biju domājis, ka, ja pirktu vai meklētu auto, tad 950 par tādu nemaksātu.

Cik maksātu, ja būtu aktuāla otra auto iegāde? Grūti teikt, kādi 600-700 varbūt izskatītu, bet vairāk noteikti ne. Bai ze vei, uz pavasari kāreiz plānoju otru auto, varbūt, ja nebūsi pārdevis, pie šī jautājuma atgriezīsimies..

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ieliec mobile.de - varbūt atradīsi kādu antikvāra meklētāju:

suchen.mobile.de/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: rezerves ritenis ir?

paņemsi pa piečuku mangālim, ja nobortēs? Asprātis, až kniepadatas lien laukā no zāģuskaidām.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.

To tak viņi raksta jebkuram pavecākam vāģim.

Un vispār - ne jau pēc TA protokola var spriest par reālo teh. stāvokli..

Mums vienam vāģim nedēļu pēc apskates izmaucās lodbalsts, bet nebija pat 1 ielikts.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man 8 gadi vecam auto TA vīruki katrā otrajā kvadrātā sazīmēja krustiņus (vēl vecās blankas bija) Uz manu jautājumu vai ta tik sūdīgi, šis saka: nē - auto labs, bet velku krustus, jo auto nav vairs jauns!!!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Man 8 gadi vecam auto TA vīruki katrā otrajā kvadrātā sazīmēja krustiņus (vēl vecās blankas bija) Uz manu jautājumu vai ta tik sūdīgi, šis saka: nē - auto labs, bet velku krustus, jo auto nav vairs jauns!!!

Tad jau to apskati taisīja tavs znots, nu nemētājas viņi tā ar vārdiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu kas tas par pensi, kas brauc tikai vasarās, bet tomēr gadā piecas štukas norullē. Mans opis brauc +/- visu gadu bet gadā uz štuku norullē...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nezinu kas tas par pensi, kas brauc tikai vasarās, bet tomēr gadā piecas štukas norullē. Mans opis brauc +/- visu gadu bet gadā uz štuku norullē...

2 bākas pa gadu? netris ja?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja: Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

iekšā arī viss ir ļooooti ok! cik maksātu? bet reāli? jo es saku - dzīva mašīna

Uz mani kā pircēju neskaties... Mašīnu pirkt neplānoju. Biju domājis, ka, ja pirktu vai meklētu auto, tad 950 par tādu nemaksātu.

Cik maksātu, ja būtu aktuāla otra auto iegāde? Grūti teikt, kādi 600-700 varbūt izskatītu, bet vairāk noteikti ne. Bai ze vei, uz pavasari kāreiz plānoju otru auto, varbūt, ja nebūsi pārdevis, pie šī jautājuma atgriezīsimies..

nu tad runājam tagad. ko man vēl ziemu viņu konservēt? nu negribas galīgi. saņemsi svežu TA un samaksātu nodokli. pa ziemu varēsi paārdīties ja nu kas 29499713

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja: Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

iekšā arī viss ir ļooooti ok! cik maksātu? bet reāli? jo es saku - dzīva mašīna

Uz mani kā pircēju neskaties... Mašīnu pirkt neplānoju. Biju domājis, ka, ja pirktu vai meklētu auto, tad 950 par tādu nemaksātu.

Cik maksātu, ja būtu aktuāla otra auto iegāde? Grūti teikt, kādi 600-700 varbūt izskatītu, bet vairāk noteikti ne. Bai ze vei, uz pavasari kāreiz plānoju otru auto, varbūt, ja nebūsi pārdevis, pie šī jautājuma atgriezīsimies..

nu tad runājam tagad. ko man vēl ziemu viņu konservēt? nu negribas galīgi. saņemsi svežu TA un samaksātu nodokli. pa ziemu varēsi paārdīties ja nu kas 29499713

Pardon, nesanāks, ja ir pircējs, tad dod tik prom. Primāri man ir uzcelt vienu neejošu esošo un pārdot, pēc tam nomainīt ikdienas auto uz jaunu vai mazlietotu, jo esošais sāk prasīt pārāk lielus ieguldījumus ritošajā un tikai tad ņemt otru ģimenes mašīnu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

GB12 rakstīja: Vispār jau no ārpuses izskatās tiešām neslikti saglabājies. Bet, nu, 1000 par tādu nemaksātu...

iekšā arī viss ir ļooooti ok! cik maksātu? bet reāli? jo es saku - dzīva mašīna

Uz mani kā pircēju neskaties... Mašīnu pirkt neplānoju. Biju domājis, ka, ja pirktu vai meklētu auto, tad 950 par tādu nemaksātu.

Cik maksātu, ja būtu aktuāla otra auto iegāde? Grūti teikt, kādi 600-700 varbūt izskatītu, bet vairāk noteikti ne. Bai ze vei, uz pavasari kāreiz plānoju otru auto, varbūt, ja nebūsi pārdevis, pie šī jautājuma atgriezīsimies..

nu tad runājam tagad. ko man vēl ziemu viņu konservēt? nu negribas galīgi. saņemsi svežu TA un samaksātu nodokli. pa ziemu varēsi paārdīties ja nu kas 29499713

Pardon, nesanāks, ja ir pircējs, tad dod tik prom. Primāri man ir uzcelt vienu neejošu esošo un pārdot, pēc tam nomainīt ikdienas auto uz jaunu vai mazlietotu, jo esošais sāk prasīt pārāk lielus ieguldījumus ritošajā un tikai tad ņemt otru ģimenes mašīnu.

nu skaties. šī - ja pievar acis uz vecu vizuālo - nekādus ieguldījumus neprasīs - tas nu ir toč

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti