galvenais tas (TĀ!) kurš pie stūres????

Alexa Reģ.: 11.11.2011

03.11.2011.g. ap plkst.09:15 no viena pagalma Rīgā pēc adreses A.Čaka ielā 103 izbrauca melna mašīna WV DT 33. Varbūt tumšmataina "daiļava" kura lepni brauc ar to auto kādreiz varētu ieskatīties CSDD noteikumos un mēģināt atcerēties kā jābrauc ārā no pagalma, VISPIRMS PALAIŽOT GĀJĒJUS UN MAŠĪNAS =)) Viņa mani gandrīz nobrauca!!!!! Un vel nolamāja..

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gājēja sirc kliedziens autobraucēju lapā...

"Mašīnas",

"WV" - WagenVolks?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un tikai tagad (pēc 8 dienām) attapies no pārbīļa?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Priecājies ka nedabūji pa muti!!! No 33-šjiem labāk uzmanies.... visādi var gadīties...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Alexa rakstīja: 03.11.2011.g. ap plkst.09:15 no viena pagalma Rīgā pēc adreses A.Čaka ielā 103 izbrauca melna mašīna WV DT 33. Varbūt tumšmataina "daiļava" kura lepni brauc ar to auto kādreiz varētu ieskatīties CSDD noteikumos un mēģināt atcerēties kā jābrauc ārā no pagalma, VISPIRMS PALAIŽOT GĀJĒJUS UN MAŠĪNAS =)) Viņa mani gandrīz nobrauca!!!!! Un vel nolamāja..

Spriežot pēc tā, kā šis ir aprakstīts, satikās un ceļa divi auni un brīnījās... Tā vien liekas, ka pārstāvi to sugu, kas lavās gar sienu un neskatās vai kāds brauc ārā no pagalma. Diemžēl gandrīz jebkuram auto vadītājs sēž diezgan tālu no auto priekšgala

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Alexa rakstīja:

Spriežot pēc tā, kā šis ir aprakstīts, satikās un ceļa divi auni un brīnījās... Tā vien liekas, ka pārstāvi to sugu, kas lavās gar sienu un neskatās vai kāds brauc ārā no pagalma. Diemžēl gandrīz jebkuram auto vadītājs sēž diezgan tālu no auto priekšgala

Pats regulari stumjos no pašauras vārtrūmes ar pakaļgalu pa priekšu laukā. Vēl kāreiz tieši tur ir arī troleibusa pietura, kura tantuki nu ne par ko negrib pakustēties sāņus un pievākt savas somas, kad kāds brauc laukā.

(Ja to laukā braukšanu izveic pietiekoši lēnītiņām un skaļi, tad parasti par to nolamā tikai drusku... )

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Seene rakstīja:

Alexa rakstīja:

Spriežot pēc tā, kā šis ir aprakstīts, satikās un ceļa divi auni un brīnījās... Tā vien liekas, ka pārstāvi to sugu, kas lavās gar sienu un neskatās vai kāds brauc ārā no pagalma. Diemžēl gandrīz jebkuram auto vadītājs sēž diezgan tālu no auto priekšgala

Pats regulari stumjos no pašauras vārtrūmes ar pakaļgalu pa priekšu laukā. Vēl kāreiz tieši tur ir arī troleibusa pietura, kura tantuki nu ne par ko negrib pakustēties sāņus un pievākt savas somas, kad kāds brauc laukā.

(Ja to laukā braukšanu izveic pietiekoši lēnītiņām un skaļi, tad parasti par to nolamā tikai drusku... )

To vajag praktizēt ar cauru izpūtēju, efekts ir graujošs. Vispār caurs izpūtējs ļoti atvieglo braukšanu, pat bembisti met pa bremzēm.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VW Tugregs -

Pārbaudes veids: Pamatpārbaude

Marka, modelis: VW TOUAREG

Reģistrācijas numurs: DT33

Nākošās apskates datums: 10.04.2012

Nobraukums (km): 132850

Novērtējums: 1 - Ar pieļaujamiem defektiem

CO (%): 0.00

CO paaugst.(%): 0.00

HC (pmm): 0

Lambda: 0

Degvielas veids: Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš: 10.9 litri/100 km

- pilsētā 14.6 litri/100 km

- ārpus pilsētas 8.7 litri/100 km

Motora maksimālā jauda (kW): 165

Motora tilpums (cm3): 2967

Pilna masa (kg): 2945

Pašmasa (kg): 2467

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

407 1 Nevienmērīga stāvbremzes darbība.

206 1 Nedeg viens no vairākiem numura zīmes apgaismojuma lukturiem.

618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas)

Bremžu vērtējums:

Ass Labais Kreisais Bremžu tips

1 2.9 2.5 D

2 2.9 2.9 D

2 0.5 2.1 S

D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ir redzēti vēl labāki frukti! Ar pakaļu izbrauc no vārtrūmes, iebrauc pa galveno ielu braucošajam auto sānos un vēl šo lamā, ka šis neesot palaists, jo redziet no vārtrūmes braucot ārā viņam labā roka ir brīva!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

a par GU 986 ko stāsta

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. un tikai tagad (pēc 8 dienām) attapies no pārbīļa?

Kā tad!!!!! Attapos????? Biju tālu no sakariem, netiku līdz netam

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Priecājies ka nedabūji pa muti!!! No 33-šjiem labāk uzmanies.... visādi var gadīties...

33-šie kaut kādi īpašie???? kas viņiem, noteikumu grāmatiņa 2x plānāka??? Es priecājos ka nedabuju pa muti Tas jau būtu cits stāsts ar lieciniekiem un iesniegumu

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Alexa rakstīja: 03.11.2011.g. ap plkst.09:15 no viena pagalma Rīgā pēc adreses A.Čaka ielā 103 izbrauca melna mašīna WV DT 33. Varbūt tumšmataina "daiļava" kura lepni brauc ar to auto kādreiz varētu ieskatīties CSDD noteikumos un mēģināt atcerēties kā jābrauc ārā no pagalma, VISPIRMS PALAIŽOT GĀJĒJUS UN MAŠĪNAS =)) Viņa mani gandrīz nobrauca!!!!! Un vel nolamāja..

Spriežot pēc tā, kā šis ir aprakstīts, satikās un ceļa divi auni un brīnījās... Tā vien liekas, ka pārstāvi to sugu, kas lavās gar sienu un neskatās vai kāds brauc ārā no pagalma. Diemžēl gandrīz jebkuram auto vadītājs sēž diezgan tālu no auto priekšgala

Viņa tak nesēž bagāžniekā!!!!! Viņa mani labi redzēja. Es gāju ne gar pašu māju, bet tuvāk braucamai daļai, bet tā kaza ar lielām acīm bolijas un turpināja braukt un gandrīz izstūma mani uz braucamas daļas!

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: VW Tugregs -

Pārbaudes veids: Pamatpārbaude

Marka, modelis: VW TOUAREG

Reģistrācijas numurs: DT33

Nākošās apskates datums: 10.04.2012

Nobraukums (km): 132850

Novērtējums: 1 - Ar pieļaujamiem defektiem

CO (%): 0.00

CO paaugst.(%): 0.00

HC (pmm): 0

Lambda: 0

Degvielas veids: Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš: 10.9 litri/100 km

- pilsētā 14.6 litri/100 km

- ārpus pilsētas 8.7 litri/100 km

Motora maksimālā jauda (kW): 165

Motora tilpums (cm3): 2967

Pilna masa (kg): 2945

Pašmasa (kg): 2467

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

407 1 Nevienmērīga stāvbremzes darbība.

206 1 Nedeg viens no vairākiem numura zīmes apgaismojuma lukturiem.

618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas)

Bremžu vērtējums:

Ass Labais Kreisais Bremžu tips

1 2.9 2.5 D

2 2.9 2.9 D

2 0.5 2.1 S

D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

nju jāāāāāāāāāāaaaa........ Noderīga informācija.......

Ko ar to darīsim?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Alexa rakstīja:

sarashkins rakstīja: VW Tugregs -

Pārbaudes veids: Pamatpārbaude

Marka, modelis: VW TOUAREG

Reģistrācijas numurs: DT33

Nākošās apskates datums: 10.04.2012

Nobraukums (km): 132850

Novērtējums: 1 - Ar pieļaujamiem defektiem

CO (%): 0.00

CO paaugst.(%): 0.00

HC (pmm): 0

Lambda: 0

Degvielas veids: Dīzeļdegviela

Degvielas patēriņš: 10.9 litri/100 km

- pilsētā 14.6 litri/100 km

- ārpus pilsētas 8.7 litri/100 km

Motora maksimālā jauda (kW): 165

Motora tilpums (cm3): 2967

Pilna masa (kg): 2945

Pašmasa (kg): 2467

Detalizētais vērtējums:

Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi

407 1 Nevienmērīga stāvbremzes darbība.

206 1 Nedeg viens no vairākiem numura zīmes apgaismojuma lukturiem.

618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas)

Bremžu vērtējums:

Ass Labais Kreisais Bremžu tips

1 2.9 2.5 D

2 2.9 2.9 D

2 0.5 2.1 S

D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

nju jāāāāāāāāāāaaaa........ Noderīga informācija.......

Ko ar to darīsim?

tak neredzi ka

"nevienmērīga stāvbremzes darbiba"

tatad bremzē neviernmerīgi..

jauzmanās tātad...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

un eļļas tek no apakšas, tatad ja Šama jau būtu aizbraukusi,

tad Tu, ejot tur pēcāk, varētu paslīdēt uz šamas atstātas eļļas pleķa un sasmērēt savas gaišās džinsenes tajā peļķē..

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: un eļļas tek no apakšas, tatad ja Šama jau būtu aizbraukusi,

tad Tu, ejot tur pēcāk, varētu paslīdēt uz šamas atstātas eļļas pleķa un sasmērēt savas gaišās džinsenes tajā peļķē..

Paldies par brīdinājumu ņemšu vērā! Vel vairāk, jo nav džinsenes.... augstpapēžu zābaki būtu beigti.......

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Alexa rakstīja:

Sviestc rakstīja: un eļļas tek no apakšas, tatad ja Šama jau būtu aizbraukusi,

tad Tu, ejot tur pēcāk, varētu paslīdēt uz šamas atstātas eļļas pleķa un sasmērēt savas gaišās džinsenes tajā peļķē..

Paldies par brīdinājumu ņemšu vērā! Vel vairāk, jo nav džinsenes.... augstpapēžu zābaki būtu beigti.......

O!

Bez biksēm un augstpapēžu zābakos!

Ta nau brīnums, ka tā gribēja sabraukt - mazāk konkurences, plašāka dzīves telpa...

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Alexa rakstīja:

Sviestc rakstīja: un eļļas tek no apakšas, tatad ja Šama jau būtu aizbraukusi,

tad Tu, ejot tur pēcāk, varētu paslīdēt uz šamas atstātas eļļas pleķa un sasmērēt savas gaišās džinsenes tajā peļķē..

Paldies par brīdinājumu ņemšu vērā! Vel vairāk, jo nav džinsenes.... augstpapēžu zābaki būtu beigti.......

O!

Bez biksēm un augstpapēžu zābakos!

Ta nau brīnums, ka tā gribēja sabraukt - mazāk konkurences, plašāka dzīves telpa...

Daudzas sievietes skatas ar tadu domu ....... Lai tas saktu ieverot CSN man jastaiga pa ielam gumijniekos un bikses.... Bet tas jau cits forums )

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bikses nost!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Alexa rakstīja: varētu ieskatīties CSDD noteikumos un

Kas tie par noteikumiem? Ceļu satiksmes noteikumi saīsināti ir CSN, nevis CSDD.

CSDD - ceļu satiksmes direktīvas durām?

Lai gan sievietēm tiešām rādās ir savi noteikumi:

Es šeit strādāju - tātad parkojos kur gribu

Man uz piecām minūtēm - varu stāvēt invalīdu stāvvietā 2h

Es braucu taisni - galvenais ceļš ir tur kur es braucu

Vo p*izda, sama ti dura - 8.marts sieviešu autovadītāju solidaritātes diena

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Alexa rakstīja: varētu ieskatīties CSDD noteikumos un

Kas tie par noteikumiem? Ceļu satiksmes noteikumi saīsināti ir CSN, nevis CSDD.

CSDD - ceļu satiksmes direktīvas durām?

Lai gan sievietēm tiešām rādās ir savi noteikumi:

Es šeit strādāju - tātad parkojos kur gribu

Man uz piecām minūtēm - varu stāvēt invalīdu stāvvietā 2h

Es braucu taisni - galvenais ceļš ir tur kur es braucu

Vo p*izda, sama ti dura - 8.marts sieviešu autovadītāju solidaritātes diena

Man nav autovadītāja apliecības, bet liela pieredze pie stūres pa visām LV ceļiem un neceļiem. Nu, podumajesh, nepareizi saīsināju Lai nu ir CSN No tā jau tās kazas kultūra, kas brauca ārā no vārtrūmes, nemainīsies Pati braucu daudz labāk, nekā viena/ otra ar vadītāja apliecību. Un diemžēl jāpiekrīt ka tieši blondīnes brauc ĪPAŠI! Tāda dīvaina sakritība - kā tik mašīna nolikta uz ielas vai krustojuma šķērsām- varam minēt 100x kas sēž pie stūres ) nu pareizi! Ja ne blondīne, tad SIEVIETE noteikti

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

nu ja priekšā braucošā mašīna dīvaini izpildās tad parasti ir divi scenāriji - vai nu "blondīne" vai čalis kas bazarē pa mobilu.

Bet braukšana no vārtrūmes ir visai garīgi apgrūtinoša darbība, jo tiešām ir jāpiepūlē savas mozgas, kas ne visiem/ām ir iespējams. Braucot ārā no pagalma ta ceļš tieši priekšā ir brīvs un ir jāpiedomā, ka kāds priekšā var izlekt.

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: nu ja priekšā braucošā mašīna dīvaini izpildās tad parasti ir divi scenāriji - vai nu "blondīne" vai čalis kas bazarē pa mobilu.

Bet braukšana no vārtrūmes ir visai garīgi apgrūtinoša darbība, jo tiešām ir jāpiepūlē savas mozgas, kas ne visiem/ām ir iespējams. Braucot ārā no pagalma ta ceļš tieši priekšā ir brīvs un ir jāpiedomā, ka kāds priekšā var izlekt.

viss ir saprotami ja "IZLEKT", bet viņa ta mani ieraudzija un turpināja ripināt mašīnu uz priekšu ar lielām acīm. Ir zināms arī kad gājieji staigā kā grib, bet šīs ir cits gadijums. Koroče skaidrs, esmu uz to kazu dusmīga, viņai nav smadzenes, bet mašīnai kā ir redzams no tā ko rakstija SARASHKINS arī tehniski defekti. Ja redzēsiet - nododiet sveicienu ;-D

Alexa Reģ.: 11.11.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Priecājies ka nedabūji pa muti!!! No 33-šjiem labāk uzmanies.... visādi var gadīties...

varbūt kāds tomēr paskaidros kas tie tādi "noslēpumainie 33-šie" ?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Alexa rakstīja:

Gauss rakstīja: Priecājies ka nedabūji pa muti!!! No 33-šjiem labāk uzmanies.... visādi var gadīties...

varbūt kāds tomēr paskaidros kas tie tādi "noslēpumainie 33-šie" ?

Nu cilvēkam ir "gali" un nauda.

Zin kad,kam un cik iemaksāt lai dabūtu smuku izvēles nummuru..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti