Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu, neesmu redzējis ne tevi ne Palaidniex, bet no tekstiem spriežot smadzenes nodzertas ir tev.

Esi mani gan redzējis, tiesa ļoti sen...

Viņš jau tā pat neatceras! Neatceras ko pats iepriekšējā lapā sarakstīja, kur nu vēl tādus sīkumus...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Muļķus, tādus kā tu, apšāva pirmos!

Nu jā, bandītiskā režīma sākumā, kas saucās cildenā vārdā 'revolūcija' , ar dzīvi neapmierinātie kalpi ( kā tu ) apšāva bagātos, komandierus un gudrākos.

Tas gan...

Atkal sarakstīji savus izdomājumus, un centies man piešūt!

Totāls muļķis tu esi, bet vislielākā skāde ir tajā, ka pats to nespēj apjēgt!

Piemēram, manu vecvectēvu, tādi megaiņčeņeri kā tu, tieši gandrīz pielika pie ābeles un nošāva, par to , ka mācēja saimniekot.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Par vēlu!! Salas pagastā jau ceļu iztaisnoja un nolēja ar asfaltu.... vienīgi es tur neesmu vēl braucis, cik plats nevaru pateikt. Bet skazočņiks tak nedēļu atpakaļ solījās ka brauks uz turieni... paprasi viņam vai GolPiem vietas pietiek!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man *******, čangal Edgar, kas tevi uzjautrina, bet tu atkal apliki pakaļkājas. Samērā šķidri.

Turpini vien! Smaka no tevis ir laikam iedzimta.

Pat nevajag tērēt naudu, lai cirku paskatītos.

Uz priekšu pajol... ah jā Nelauķi.

Lauķis es neesmu, tas gan. Es esmu Pāķis un ar to lepojos.

Lauķi ir tie ar tiem nojātajiem skorpjiem, vecajiem pasūdiem utt, kuri mīt viša LV teritorijā un kuriem visi citipie kaut kā vainīgi, bet pašiem bikses nemazgātas.

Pāķi ir normālie latvju džeki , kuri kaut ko urbj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Vari dabūt arī pa dienu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Piemēram, manu vecvectēvu, tādi megaiņčeņeri kā tu, tieši gandrīz pielika pie ābeles un nošāva, par to , ka mācēja saimniekot.

Ar ko vēl pamērīsimies??

Tik daudz cietuši no komunistiem, cik mani vecvecāki tavējie toč nav. Tā ka vari droši paklusēt un nelien komentēt skazočņika izdomājumus, ar kuriem man nav nekāda sakara.

Neinženieris atradies.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu, neesmu redzējis ne tevi ne Palaidniex, bet no tekstiem spriežot smadzenes nodzertas ir tev.

Esi mani gan redzējis, tiesa ļoti sen...

Ja jau tā saki, tad tā ar būs. Bet nu šīs lietas būtību tas nemaina.

Tagad droši vien esi vecs,krunkains un baigi līks, ja jau sen tas bija

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Lauķis es neesmu, tas gan. Es esmu Pāķis un ar to lepojos.

Lauķi ir tie ar tiem nojātajiem skorpjiem, vecajiem pasūdiem utt, kuri mīt viša LV teritorijā un kuriem visi citipie kaut kā vainīgi, bet pašiem bikses nemazgātas.

Pāķi ir normālie latvju džeki , kuri kaut ko urbj.

Pirms kaut ko ļurināt, izmazgā savu smirdīgo muti - smird pa gabalu.

Skazočņiks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Vari dabūt arī pa dienu.

Paga paga.... Vai tad tas traktors pa dienu nevirpo stiku?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Vari dabūt arī pa dienu.

Paga paga.... Vai tad tas traktors pa dienu nevirpo stiku?

stikLu?? (es pārprasu)

Es labāk neatbildēšu, jo ja pateikšu, ka virpo, tā tūlīt skazočķiks teiks, ka nevirpo, lai tikai būtu pretēji manam teiktajam! Ja teikšu, ka nevirpo, tā tūlīt brēks ka es meloju, jo viņš nav redzējis ka nevirpo!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: pļek, pļek

Ar vienu skazočņiku - akurāt tādu pašu kā tu, tikai drupīt vecāku es jau pietiekmi ilgi esmu atklausījies!

Vari iepazīties:

Aizkrauklē, bijušajā VEF tālruņu cehā, nu jau pusotru gadu strādā SIA «Siltie logi», kas ražo logu paketes. Uzņēmuma saimnieks Imants Bušs saka, ka šī ražotne ir vienīgā Baltijā, kas izgatavo paketes bez metāla starplikām, kas nodrošina ļoti augstas siltumizolācijas īpašības, un no šī fakta arī firmas nosaukums.

Imants Bušs ir ASV latvietis, kas jau 12 gadus dzīvo un strādā Latvijā. Iepriekš viņš vadīja Līvānu stikla ražotni. Pēc tam, kad I. Bušs bija jau devies pensijā, tā tika pārdota. Taču viņš nolēma, ka nav vēl gatavs atpūsties. Drīz viņam būs 65, bet nu jaunais uzņēmums ir jāizvada cauri krīzes viļņiem, kas nav mazs izaicinājums.

Bija devies pensijā!!!! Ha , ha..... kad apzaga lielāko akcionāru, šo kā suni izmēza ārā tajā pat stundā, kā uzzināja zagšanas faktu.

Daudz jau nenozaga..... tikai kādu 1/5 daļu no dzelzceļa uzbēruma grants!!

Šis tak "taisījās" aerodromu būvēt pie stiklinieka teritorijas, lai no Klintaines lidinātos uz darbu!!

Ja netici parocies pa avīzēm!!

Vot pārējo basņu gūzmu gan nestāstīšu, jo nekur to pārbaudīt nevar, un ja man kaut ko tādu kāds stāstītu es ar garantiju neticētu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Vari dabūt arī pa dienu.

Paga paga.... Vai tad tas traktors pa dienu nevirpo stiku?

Man tie ir vairāki, vari izvēlēties.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Imants Bušs

Kas tur liels - druscīt noraga dzelzceļa uzbēruma posmu, naudiņu iebāza ķešā un Aizkraulē pat to uzslēja ražotni, kuru sagaida tāds pat liktenis!!

goo.gl/...

Tāds bizness ir OK ja??!

Ah jā - tas uzbērums viņam nepiederēja!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

1. Kam piederēja uzbērums?

2. Vai noraka eksistējoša dzelzceļa uzbērumu, starplaikos starp vilcienu kursēšanu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: 1. Kam piederēja uzbērums?

2. Vai noraka eksistējoša dzelzceļa uzbērumu, starplaikos starp vilcienu kursēšanu?

Pacel savu šņukuru un apskaties!

Tev prasa šitāds bizness derēs??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja noraka nevienam nevajadzīgu uzbērumu un naudu ieguldīja ražotnē, kas dod darbu un nodokļus, tas ir slikti?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja noraka nevienam nevajadzīgu uzbērumu un naudu ieguldīja ražotnē, kas dod darbu un nodokļus, tas ir slikti?

Tu esi pilnīgs idiots vai tikai izliecies???

Saka tev stulbenim: UZBĒRUMS VIŅAM NEPIEDERĒJA!!! = NOZAGA!

Vot tas tev ir ok - viss skaidrs - ja jau pats esi zaglis, tad tāpēc tik dedzīgi visus zagļus arī aizstāvi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pacel savu šņukuru un apskaties!

i_edgars rakstīja:

Bija devies pensijā!!!! Ha , ha..... kad apzaga lielāko akcionāru, šo kā suni izmēza ārā tajā pat stundā, kā uzzināja zagšanas faktu.

Daudz jau nenozaga..... tikai kādu 1/5 daļu no dzelzceļa uzbēruma grants!!...

Ja netici parocies pa avīzēm!!

Šņukurs dūņās no dzeršanas ierakts??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja noraka nevienam nevajadzīgu uzbērumu un naudu ieguldīja ražotnē, kas dod darbu un nodokļus, tas ir slikti?

Nu ta beidzot pats pateici kas tu esi!!

Šitādu pilns parlaments un pilna valdība.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: pļek, pļek

Ar vienu skazočņiku - akurāt tādu pašu kā tu, tikai drupīt vecāku es jau pietiekmi ilgi esmu atklausījies!

Vari iepazīties:

Aizkrauklē, bijušajā VEF tālruņu cehā, nu jau pusotru gadu strādā SIA «Siltie logi», kas ražo logu paketes. Uzņēmuma saimnieks Imants Bušs saka, ka šī ražotne ir vienīgā Baltijā, kas izgatavo paketes bez metāla starplikām, kas nodrošina ļoti augstas siltumizolācijas īpašības, un no šī fakta arī firmas nosaukums.

Imants Bušs ir ASV latvietis, kas jau 12 gadus dzīvo un strādā Latvijā. Iepriekš viņš vadīja Līvānu stikla ražotni. Pēc tam, kad I. Bušs bija jau devies pensijā, tā tika pārdota. Taču viņš nolēma, ka nav vēl gatavs atpūsties. Drīz viņam būs 65, bet nu jaunais uzņēmums ir jāizvada cauri krīzes viļņiem, kas nav mazs izaicinājums.

Bija devies pensijā!!!! Ha , ha..... kad apzaga lielāko akcionāru, šo kā suni izmēza ārā tajā pat stundā, kā uzzināja zagšanas faktu.

Daudz jau nenozaga..... tikai kādu 1/5 daļu no dzelzceļa uzbēruma grants!!

Šis tak "taisījās" aerodromu būvēt pie stiklinieka teritorijas, lai no Klintaines lidinātos uz darbu!!

Ja netici parocies pa avīzēm!!

Vot pārējo basņu gūzmu gan nestāstīšu, jo nekur to pārbaudīt nevar, un ja man kaut ko tādu kāds stāstītu es ar garantiju neticētu.

man ir logi ar paketēm bez metāla starplikām.... thermix... jau kādus 3 gadus.... un jamie nav no līvāniem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

Vari dabūt arī pa dienu.

Paga paga.... Vai tad tas traktors pa dienu nevirpo stiku?

Man tie ir vairāki, vari izvēlēties.

jāprecizē pie iņčiņera vai saļara man būs pašam jālej, vai varēs vakarā dabūt traktoru ar pilnu bāku....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cik gados jams penzionējās?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgars tā arī nepateica,kam tas uzbērums piederēja.

Visticamāk kārtējais no pirksta izzīstais tantiņu baumu auglis. Edgar, tev nevar ticēt nevienā sadaļā, tu esi reāls melis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bija pensijā, tad apzaga akcionāru, tad tas akcionārs izmēza kaut ko ārā. Kā var izmēzt to,kas pensijā un ir akcionārs ?

Neko nesapratu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nu pieņemsim, ka tas Bušs vai kā viņu tur, zaga sev nepiederošu granti. Un visos Līvānos neviens neko neredzēja līdz nozaga visu dzelzsceļu. Nu te spilgti parādās mūsu safistā smadzene - ja valdīšana kaut ko dara šķībi, mēs spējam tikai pa kaktiem un internetiem pukstēt, nevis celties un iet un prasīt, kāpēc tas tā ir. Tā ir tipiska no autoritāriem režīmiem iznirušo sabiedrību problēma. Paaudzēm jāmainās. Tā nu tas ir. Uzzināju interesantu faktu par Ķīnas nacionālajiem parkiem, kas atdoti koncesijā ar slepeniem līgumiem uz 99 vai cik gadiem privātām, ar valdīšanu saistītām firmām, bet neviens visā Ķīnā neko nečīkst. Sajūtiet līdzību piem. ar Vitronic? Vitronic tomēr ir jau pozitīva pieredze, ka sabiedrības spiediens liek amatpersonām jau pierauties - vismaz kaut cik. Cerams mani bērni jau dzīvos civilizētākā sabiedrībā, un Latvija neaizies uz Krievijas vai Itālijas modi.

Bet Inženierim novēlu atrast darbu specialitātē, lai mazāk www ēteru piesārņo ar savu vaidēšanu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti