Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: i_edgars ir *******a, *******is un pēdējais *******s!!! Viņam pat ******* nav ne*******u, nerunājot par kaut kādu iz*******u vai sa*******i!!! Iz*******is totālākais, pēdējais pa*******s!!! Tā lūk!!!

*******

*******

*******

*******

*******

*******

*******

Nu re - īsteni pieauguša cilvēka posts!! Apsveicu!

Vēl reizi bērnudārzs turpināsies??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Izlasi vēlreiz (VĒLREIZ) manu iepriekšējo postu. Tur ir minēts, ka esmu gatavs redzēt, tobiš, aizbraukt un pārliecināties, ka te visi .irš, bet tu saki taisnību. Tikai parādi, kur jāskatās.

Varbūt izlasi pats, kādā tonī tu to sarakstīji!

Tas posts jau ir apTiršana.

Zemāk ieliku, jo redzu ka neatceries ko pats esi sarakstījis!

GB12 rakstīja: Tā, es piedāvāju dīlu... Baigais sliņķis meklēt, kāds varētu vēlreiz iepostēt to ielu un konkrēti vietu (pirms un pēc), kura agrāk bija pietiekami plata, bet tagad, pēc pārbūves, pie nosacījuma, ka iela ir paredzēta divvirzienu kustībai, pēc i_edgara vārdiem tur vairs nevar samainīties divi golPi. Sestdien speciāli dēļ jums, daiļās dāmas, aizbraukšu uz to konkrēto vietu, nomērīšu platumu, izmainīšos ar kādu golfu vai pat pasātu, ja varēs, lai beidzot ir skaidrība, kurš te ir tas tukš... un nodzēris smadzenes. Pieļaujot, ka mister Iesalnieks varētu arī netbraukt kā adjutants, jo īpaši, ar 200 latiem, es varētu, tā teikt, idejas vārdā atteikties no atalgojuma, bet iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

Paaudzies vien pats!

Ak tu nabadziņš, tonis neiepatikās... Un vēl citus par nepieaugušiem sauc... Cilvēk, tu pats uz savu toni paskaties.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Da iebāz sev tinyurlā to tinyurlu!!! Pats tālāk par bērnudārza tinyurlu līmeni neesi ticis un nekad savā tinyurlajā, tinyurlīgajā dzīvītē netiksi! Vislaik tikai uzmet savu tinyurlo lūpu un vicinās ar tinyurlajiem kulaciņiem!

Vecs tinyurlīgs mērkaķis un tas pat apvainojums mērkaķim sanāk!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā tur būs, Edgar, iemetīsi to vietu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Ak tu nabadziņš, tonis neiepatikās... Un vēl citus par nepieaugušiem sauc... Cilvēk, tu pats uz savu toni paskaties.

Turpini tik tālāk apTiršanu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Da iebāz sev *******ā to *******u!!!

Bāz savā - tur vietas vairāk!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Ak tu nabadziņš, tonis neiepatikās... Un vēl citus par nepieaugušiem sauc... Cilvēk, tu pats uz savu toni paskaties.

Turpini tik tālāk apTiršanu.

Varbūt zāle palīdzēs ar to vietas identificēšanu? Man jau tā tīri interesanti palika, moš aizbraukšu arī tad, ja tikai vadonis ar piečuku padalīsies? Sen nav Lotgolā būc. nav jau arī tik tālu, kādi 170 km vienā virzienā. Degvielā ar mana dīzeļopeļa 5.5-6 litriem aizies kādi laši 20, piečuku vadonis piesolīja piemest. Vot tikai to vietu vajadzētu saprast. Edgars kau kādu iemeslu dēļ atsakās nosaukt...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kādu bumbiņu un kāda ceļošana šajā laikā? Pirmkārt, šajā gadalaikā nu točno nekāda kaifa pa Lotgoli ceļot....

Aga! kaifa neesot...

Piemēram,tūrfirmām ir par tāda īpaša ceļojuma "pakete"

"Zelta Rudens" Prāgā, Ņjujorkā un t.t.

Ar ko Latgale sliktāka?

Tā arī pasaki

"gribēju "razkruķīt" vietējos uz

Zelta Rudens Ceļojuma sponsorēšanu!

bet nesanācā...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Vecums parasti nenākot viens, dažiem tas atnāk ar bērna prātiņu...

Toties daži nekad no bērna prātiņa neizlien!

Uz tevi attiecas abas versijas. Jo kad jārunā fakti tā panesās "otmazkas".

Jo nekas neliecina, ka esi bijis kaut brīdi ar pieaugušu spriestspēju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

Drusciņ paaugties neesi mēģinājis?

Pieaudzies tavā izpratnē skaitās kad?

Bai ze vei, vai tu sevi uzskati par pieaugušu?

Nu tevi par pieaugušu jau nekādi nevar uzskatīt!

Tu tās ielas esi redzējis? Tos krustojumus esi redzējis? Tos stāvlaukumus? Pirms un pēc pārbūves.

Zini kam piederēja uzbērums? redzēji notekas pirms un pēc?

Ja atbilde ir nē, tad ko kasies?? Tāpat kā Deksters un Co aiz gara laika sagribēji pakasīties! Nevienam ne mazākās sajēgas, bet Tirš virsū kaudzēm. Tu tajā skaitā. Pēc tā vēl grib lai uzskatītu par pieaugušu??

Balts .... nē MELNS.

Tak zeme ir apaļa vai plakana??

Eu, kam ta piederēja.... Pirmais uzdeva jautājumu un vēl nav saņēmis atbildi uz jautājumu "kam piederēja uzbērums"

Ir atbildēts uz jautājumiem kas ir, kāds ir un kur jāiet..... Bet pa tēmu, kā parasti, nav nekā.... Čista pa iņčiņerski....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Eu, kam ta piederēja.... Pirmais uzdeva jautājumu un vēl nav saņēmis atbildi uz jautājumu "kam piederēja uzbērums"

Ir atbildēts uz jautājumiem kas ir, kāds ir un kur jāiet..... Bet pa tēmu, kā parasti, nav nekā.... Čista pa iņčiņerski....

A kāda tev šķirba kam? Tāpat pārbaudīt negribēsi vai nevarēsi! Ja būtu gribējis jau būtu pārbaudījis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Uz tevi attiecas abas versijas. Jo kad jārunā fakti tā panesās "otmazkas".

Jo nekas neliecina, ka esi bijis kaut brīdi ar pieaugušu spriestspēju.

Paaudzies puišelīt! Faktus neviens līdz šim reāli nav taisījies ne skatīties, ne baudīt, viena apTiršana ar Lielpicānisma augstprātību.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Neesi minējis nevienu faktu, lai būtu vaše ko pārbaudīt. Tos dažus retos kurus tomēr atklāji, izrādās varēja pušeļi ar smilškastes lāpstiņām apgāzt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, lūdzu, ievieto šeit informāciju, kurā tieši vietā Līvānos pēc divvirzienu ceļa ( ielas) rekonstrukcijas nevar izmainīties divi VW Golf markas auto.

Piemērs- Līvānos, Vafeļu ielā 3a.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Neesi minējis nevienu faktu, lai būtu vaše ko pārbaudīt. Tos dažus retos kurus tomēr atklāji, izrādās varēja pušeļi ar smilškastes lāpstiņām apgāzt...

Ko tev te vajag ievietot? Tu netici, tu mani apTirs, tu i baudi!

Man ir pie kājas vai tici vai nē.

Kurus ta tie puišeļi apgāza?? Tos kurus paši nekad nav redzējuši ne dabā ne fotoattēlā! Iedod linku uz 2 gadi vecu gugli un brēc, ka Tiršu stāstot kā bija 2000. gadā vai kā ir vakar!??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

GB12 rakstīja: Kādu bumbiņu un kāda ceļošana šajā laikā? Pirmkārt, šajā gadalaikā nu točno nekāda kaifa pa Lotgoli ceļot....

Aga! kaifa neesot...

Piemēram,tūrfirmām ir par tāda īpaša ceļojuma "pakete"

"Zelta Rudens" Prāgā, Ņjujorkā un t.t.

Ar ko Latgale sliktāka?

Tā arī pasaki

"gribēju "razkruķīt" vietējos uz

Zelta Rudens Ceļojuma sponsorēšanu!

bet nesanācā...

Varbūt kāds uz to "zelta rudeni" uzķeras, man rudens nepatīk. Nedomāju, ka Latgale būtu sliktāka, bet, nu, nav tur nekā tāda, kas mani varētu interesēt šajā gadalaikā. Vismaz, es neko tādu nezinu.

Bet, nu, tu vari palikt pie savām domām, nav kaitīgi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, lūdzu, ievieto šeit informāciju, kurā tieši vietā Līvānos pēc divvirzienu ceļa ( ielas) rekonstrukcijas nevar izmainīties divi VW Golf markas auto.

Piemērs- Līvānos, Vafeļu ielā 3a.

Jā, Edgar, lūdzu, ievieto. Es darīšu kā tu teici, braukšu, skatīšos un baudīšu, jau šosestdien pēcpusdienā esmu ieplānojis nelielu braucienu uz Līvāniem. Tikai pasaki, kur tieši jābrauc, kura ir tā divvirziena iela un kurš posms, kur nevar izmainītes 2 VW Golf pēc rekonstrukcijas. Ja tajā vietā tiešām nevarēs 2 golfi samainīties, apsolu šeit visu priekšā tev atvainoties un nekad vairs neapšaubīt kādu tavu apgalvojumu. Man nav problēmu ar savu kļūdu atzīšanu un esmu pietiekami pazemīgs, ka protu arī atvainoties. Un es solījumus parasti cenšos turēt. Vai tu arī atvainosies un atzīsi, ka kļūdījies, ja izrādīsies, ka tomēr tie golfi var samainīties? Varbūt ka tādā gadījumā es varu cerēt, ka, ja ne 200 latus, tad vismaz segsi degvielas izmaksas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Arī šādā laikā var atrast ko lūkojamu vai,kā saka Fans, baudāmu dabā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Eu, kam ta piederēja.... Pirmais uzdeva jautājumu un vēl nav saņēmis atbildi uz jautājumu "kam piederēja uzbērums"

Ir atbildēts uz jautājumiem kas ir, kāds ir un kur jāiet..... Bet pa tēmu, kā parasti, nav nekā.... Čista pa iņčiņerski....

A kāda tev šķirba kam? Tāpat pārbaudīt negribēsi vai nevarēsi! Ja būtu gribējis jau būtu pārbaudījis.

A tu pasaki .... Pirmais pats lems pārbaudīt vai nē

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Arī šādā laikā var atrast ko lūkojamu vai,kā saka Fans, baudāmu dabā.

+10!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Esmu gatavs piemaksāt kādam 5 LVL degvielai, kurš aizbrauks un apsktīts tos Līvanus un noliks e - inženieri pie vietas.

Opā, man jau čiriks degvielai ir (skat. 21. lpp.). Nu labi, ja pusi soļķa kolektīvs sedz, tad jau nevar nebraukt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei, bauskas pāķi.... Dosi to traktoru man ielu būvēt pa vakariem...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Arī šādā laikā var atrast ko lūkojamu vai,kā saka Fans, baudāmu dabā.

Varbūt. Nestrīdos. Katram savs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei, bauskas pāķi.... Dosi to traktoru man ielu būvēt pa vakariem...

Palūkojioes mājaslapā un pasaki, kuru gribi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tās ielas platums ir apt. 4,5- 5m. 6. golfa platums atkarībā no modifikācijas (Golf Variant, Golf Plus, Golf) variē no 1,95- 2,05 m, vecāku modeļu platumus slinkums meklēt, bet tie noteikti ir šaurāki. Tātad uz konkrētās ielas VAR "izmainīties" Golfi.

Kurā vietā es rakstīju, ka tā ir tā iela, un Tas ielas posms?

Ja pšķirstīsi atpakaļ, tad varēsi izlasīt, ka ir vairākas vietas kur GolPi nevar izmainīties. Pie kam tikai pārdesmit metru attālumā ir 2 tādas vietas!

Tā ka iebāz savus "klubkrēsla pētījumus" sev pakaļā.

Kā vienmēr bērnelis grib "paspīdēt" ar zināšanām!

Edgar, no kuras vietas pārdesmit metrus ir tās 2 vietas, kur pēc rekonstrukcijas divu virzienu ielā nevar 2 golfi izmainīties? No šīs, kuru tu ieliki? maps.google.com/... ,+L%C4%ABv%C4%81nu+novads,+Latvija&hl=lv&ie=UTF8&ll=56.359621,26.172948&spn=0.000942,0.00284&sll=37.0625,-95.677068&sspn=43.934478,93.076172&oq=L%C4%ABv%C4%81ni&t=h&hnear=L%C4%ABv%C4%81ni,+Latvija&z=19&layer=c&cbll=56.359621,26.172948&panoid=4GJI2jowaU0ywyD-gKfS6g&cbp=12,58.72,,0,0

Vai no šīs, kuru ielika CRDi? www.iauto.lv/...

Būšu gan tev pateicīgs, ja ļausi man netērēt laiku un varēšu nestaigāt abās vietās no visām četrām debespusēm, bet gan uzreiz parādīsi, kur jāmeklē tā vieta.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti