Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: cirks aizbrauca, klauns palika

Prieks iepazīties!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Šajā gadījumā čalim tikai šķiet, ka tam ir tas 30 cm garais krāns... Patiesībā ir zem vidējā un tāpat nestāv...

Tu ar savu Tirsu mērīji?

pareizi pareizi... vajag izdiskutēt par visu ko, tikai par tēmu neko nevajag pateikt...

1) kam piederēja dzelzceļa uzbērums

2) kam piederējs traktors, kas būvēja ielu

3) kas lēja saļaru

4) uz kā zemes tika būvēta iela

5) kur ir ielas dokumentācija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā, nu man jau ir apmēram skaidrs, ka dzelzceļa uzbērums nepiederēja Pirmajam

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vajag izdiskutēt par visu ko

Nosēdies pret spoguli un diskutē vesels! Kas liedz?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tā, es piedāvāju dīlu... Baigais sliņķis meklēt, kāds varētu vēlreiz iepostēt to ielu un konkrēti vietu (pirms un pēc), kura agrāk bija pietiekami plata, bet tagad, pēc pārbūves, pie nosacījuma, ka iela ir paredzēta divvirzienu kustībai, pēc i_edgara vārdiem tur vairs nevar samainīties divi golPi. Sestdien speciāli dēļ jums, daiļās dāmas, aizbraukšu uz to konkrēto vietu, nomērīšu platumu, izmainīšos ar kādu golfu vai pat pasātu, ja varēs, lai beidzot ir skaidrība, kurš te ir tas tukš... un nodzēris smadzenes. Pieļaujot, ka mister Iesalnieks varētu arī netbraukt kā adjutants, jo īpaši, ar 200 latiem, es varētu, tā teikt, idejas vārdā atteikties no atalgojuma, bet iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Siguldā ir tāda Gāršas iela, tur toč 2 golpi nevar samainīties, neiebraucot grāvī. Rekonstrukcijas gan tur nekad nav bijis un tik drīz nebūs.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ... piedāvāju dīlu... es varētu, tā teikt, idejas vārdā atteikties no atalgojuma, bet iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

Aga...

'Uz bumbiņu" gribi pa Latgali paceļot...

A degvielai sametīsimies mēs...

Atradis Ideotus!

Skuj TUR!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: vajag izdiskutēt par visu ko

Nosēdies pret spoguli un diskutē vesels! Kas liedz?

pamēģināju... apsēdos un paprasīju

1) kam piederēja dzelzceļa uzbērums

tas mērkaķis neatbild.... tilka tieši tikpat kā kā nôi līvānu iņčinersa

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Lai gan saskaņā ar SIGULDAS NOVADA TERITORIJAS PLĀNOJUMS 2008-2020 tai ir jābūt atvēlētiem 12 metru platumam.

www.sigulda.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pieļaujot, ka mister Iesalnieks varētu arī netbraukt kā adjutants, jo īpaši, ar 200 latiem, es varētu, tā teikt, idejas vārdā atteikties no atalgojuma, bet iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

Es piedalos. Būtu pat ar mieru aizbraukt līdzi, it sevišķi, ka šodien atkal dodos uz Sēliju.

Ls 5 no manis degvielai.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

tak ubagot bij aizliegts, ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kādu bumbiņu un kāda ceļošana šajā laikā? Pirmkārt, šajā gadalaikā nu točno nekāda kaifa pa Lotgolu ceļot nav, otrkārt, auto ta' būs manējais, ar visiem nolietojumiem utt. Bet, nu, nav jau spiesta lieta, vienkārši, nav man tas jautājums tik aktuāls, lai investētu 100% savus, tā teikt, līdzekļus, lai aizbrauktu līdz divgolfielai un atpakaļ.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Drīzumā došos uz Subati, varētu jau arī Līvānos iegriezties, tikai 75 km līkums un nav nekādas vēlēšanās uz to tērēt laiku.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Neviens nav ne redzējis par ko iet runa, bet apTirst ir gatavi visi kam nav slinkums. Tieši tas ko es jau sen teicu - maza bērna psiholoģija, ja prasa vienu, tad obligāti atbildēs otru.

Balts - nē melns.

Izaugt no slapjajām biksēm neesat mēģinājuši?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

Drusciņ paaugties neesi mēģinājis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

Drusciņ paaugties neesi mēģinājis?

Pieaudzies tavā izpratnē skaitās kad?

Bai ze vei, vai tu sevi uzskati par pieaugušu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Neviens nav ne redzējis par ko iet runa, bet apTirst ir gatavi visi kam nav slinkums. Tieši tas ko es jau sen teicu - maza bērna psiholoģija, ja prasa vienu, tad obligāti atbildēs otru.

Balts - nē melns.

Izaugt no slapjajām biksēm neesat mēģinājuši?

OK, es esmu gatavs redzēt. Vadonis pat piecīti degvielai solīja piemest. Tad nu tā, Edgar, vai drīkstu tevi vēlreiz lūgt ielikt konkrēto ielu un vietu ar divvirzienu satiksmi, kura agrāk bija normāla, bet tagad tur nevar izmainīties 2 golfi? Bet, nu, konkrēti, KURĀ VIETĀ. Jā, atzīšos, man pašam slinkums meklēt vecajās lpp., tā kā tu apglalvoji, pieļauju, ka zini labāk un tev nesagādās lielas grūtības vēlreiz uzrakstīt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

Drusciņ paaugties neesi mēģinājis?

Pieaudzies tavā izpratnē skaitās kad?

Bai ze vei, vai tu sevi uzskati par pieaugušu?

Nu tevi par pieaugušu jau nekādi nevar uzskatīt!

Tu tās ielas esi redzējis? Tos krustojumus esi redzējis? Tos stāvlaukumus? Pirms un pēc pārbūves.

Zini kam piederēja uzbērums? redzēji notekas pirms un pēc?

Ja atbilde ir nē, tad ko kasies?? Tāpat kā Deksters un Co aiz gara laika sagribēji pakasīties! Nevienam ne mazākās sajēgas, bet Tirš virsū kaudzēm. Tu tajā skaitā. Pēc tā vēl grib lai uzskatītu par pieaugušu??

Balts .... nē MELNS.

Tak zeme ir apaļa vai plakana??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tev tiešām pašam no sevis neērti nav?

Drusciņ paaugties neesi mēģinājis?

Pieaudzies tavā izpratnē skaitās kad?

Bai ze vei, vai tu sevi uzskati par pieaugušu?

Nu tevi par pieaugušu jau nekādi nevar uzskatīt!

Tu tās ielas esi redzējis? Tos krustojumus esi redzējis? Tos stāvlaukumus? Pirms un pēc pārbūves.

Zini kam piederēja uzbērums? redzēji notekas pirms un pēc?

Ja atbilde ir nē, tad ko kasies?? Tāpat kā Deksters un Co aiz gara laika sagribēji pakasīties! Nevienam ne mazākās sajēgas, bet Tirš virsū kaudzēm. Tu tajā skaitā. Pēc tā vēl grib lai uzskatītu par pieaugušu??

Balts .... nē MELNS.

Tak zeme ir apaļa vai plakana??

Man pa lielam vienalga, ko tu par mani domā, bet tagad jāsaka taviem vārdiem - izlasīt spējīgs neesi, bet ... gan. Izlasi vēlreiz (VĒLREIZ) manu iepriekšējo postu. Tur ir minēts, ka esmu gatavs redzēt, tobiš, aizbraukt un pārliecināties, ka te visi .irš, bet tu saki taisnību. Tikai parādi, kur jāskatās.

Un vēlreiz - pārlasot tavus postus kaut vai šajā tēmā... vai tu sevi uzskati par pieaugušu?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Skorpim varbūt nav stūres pastiprinātāja, stūre smaga, tāpēc ar to nevar izbraukt visur, kur pārējie....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vecums parasti nenākot viens, dažiem tas atnāk ar bērna prātiņu...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Izlasi vēlreiz (VĒLREIZ) manu iepriekšējo postu. Tur ir minēts, ka esmu gatavs redzēt, tobiš, aizbraukt un pārliecināties, ka te visi .irš, bet tu saki taisnību. Tikai parādi, kur jāskatās.

Varbūt izlasi pats, kādā tonī tu to sarakstīji!

Tas posts jau ir apTiršana.

Zemāk ieliku, jo redzu ka neatceries ko pats esi sarakstījis!

GB12 rakstīja: Tā, es piedāvāju dīlu... Baigais sliņķis meklēt, kāds varētu vēlreiz iepostēt to ielu un konkrēti vietu (pirms un pēc), kura agrāk bija pietiekami plata, bet tagad, pēc pārbūves, pie nosacījuma, ka iela ir paredzēta divvirzienu kustībai, pēc i_edgara vārdiem tur vairs nevar samainīties divi golPi. Sestdien speciāli dēļ jums, daiļās dāmas, aizbraukšu uz to konkrēto vietu, nomērīšu platumu, izmainīšos ar kādu golfu vai pat pasātu, ja varēs, lai beidzot ir skaidrība, kurš te ir tas tukš... un nodzēris smadzenes. Pieļaujot, ka mister Iesalnieks varētu arī netbraukt kā adjutants, jo īpaši, ar 200 latiem, es varētu, tā teikt, idejas vārdā atteikties no atalgojuma, bet iauto dedzīgākais kolektīvs varētu samesties degvielai.

Paaudzies vien pats!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Vecums parasti nenākot viens, dažiem tas atnāk ar bērna prātiņu...

Toties daži nekad no bērna prātiņa neizlien!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars ir tinyurla, tinyurlis un pēdējais tinyurls!!! Viņam pat tinyurl nav netinyurlu, nerunājot par kaut kādu iztinyurlu vai satinyurli!!! Iztinyurlis totālākais, pēdējais patinyurls!!! Tā lūk!!!

tinyurl

tinyurl

tinyurl

tinyurl

tinyurl

tinyurl

tinyurl

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti