Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar , vēl viens jautājums. Es ceru uz saprātīgu atbildi.

Paņem,lūdzu, mērlentu un izmēri brauktuves platumu tajā vietā, kur, kā tu apgalvo, nevar izmainīties divi golfi.

Lūdzu, konstruktīvi un bez liekvārdības.

PS. Par to,ka es dzeru , neko nesaprotu un nevaru aizbraukt, vari neļurināt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tāpēc būtu labi, ja tu pistu ******* pie sava klaidoņa puikas un nerādītos atpakaļ. Būtu mierīgāka dzīve, nebūtu idiotu, kuriem ielas par šauru utt.

Tu, plānprātiņ jau nebūsi tas kam es prasīšu kur un kad braukt!

Nebūtu tādu idiotu kā tu, droši ka vēl jaut ko arī ražotu, nevis veselām nozarēm klapētu ciet.

Ne tu zin';aji kā un kas bija, ne tu tolkom nezini kas ir pašreiz - nelauķi.

Vēl joprojām es no tevis gaidu kādu nosaukumu tiem metāllūžņiem!

Skazočņiks ibio. Vēl viens ar nodzertām smadzenēm!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar , vēl viens jautājums. Es ceru uz saprātīgu atbildi.

Paņem,lūdzu, mērlentu un izmēri brauktuves platumu tajā vietā, kur, kā tu apgalvo, nevar izmainīties divi golfi.

Lūdzu, konstruktīvi un bez liekvārdības.

PS. Par to,ka es dzeru , neko nesaprotu un nevaru aizbraukt, vari neļurināt.

Nu taču brauc un mēri!! Ja es nomērīšu, tad atkal brēksi pa visu pagastu ka es meloju!

Pats vari neļurināt! Tikko kā saļurinājies tik tāl ka savādāk kā par stulbeni nosaukt tevi nav iesopējams.

Āaaaa pareizāk jau būs īsts tukšpļūtis!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tātad izmērīt tu nevari.

Tātad nosaukt 10 lietas no VEFa arī nevari.

Ko tu vari?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Atškirībā no tevis nedzeru preiļumdaudzfunkcionālo...

Es patiešām nedzeru. Bet spriežot pēc taviem izteicieniem, jau esi nodzēris pēdējo prātiņu. Un šodien ar laikam esi pilnā, jo tev mežģi mēlās tā ka prieks!

Šitādu valsti es ienīstu - kas tiesa tas tiesa. Par murgos nevarēju iedomāties, ka to pārvaldīs noziedznieki ar mafijas un komunistu krustojuma metodēm!

Kaut kā nemanu ka esi pārticis šeit, vai ka kādā "labākā" valstī Tevi gaidītu ar atplestām rokām visu stakārtot atbilstoši standartam un kļūt par miljonāru...

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tātad izmērīt tu nevari.

Tātad nosaukt 10 lietas no VEFa arī nevari.

Ko tu vari?

Teikt ka zina noslēpumainus pudeļu standartus, un īdēt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu te visus saukā par tukšfļūtītājiem utt, bet kāds ir sausais atlikums no tevis?

Tu esi smagi sadirsis ( samelojis) par :

* pudeļu 'standartiem'

* ielas platumu

* Skorpja detaļas cenu LV un DE

* ražošanu kā tādu iekš LV

* smago stāvvietām LV

Vēl un vēl...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Atškirībā no tevis nedzeru preiļumdaudzfunkcionālo...

Es patiešām nedzeru. Bet spriežot pēc taviem izteicieniem, jau esi nodzēris pēdējo prātiņu. Un šodien ar laikam esi pilnā, jo tev mežģi mēlās tā ka prieks!

Šitādu valsti es ienīstu - kas tiesa tas tiesa. Par murgos nevarēju iedomāties, ka to pārvaldīs noziedznieki ar mafijas un komunistu krustojuma metodēm!

Kaut kā nemanu ka esi pārticis šeit, vai ka kādā "labākā" valstī Tevi gaidītu ar atplestām rokām visu stakārtot atbilstoši standartam un kļūt par miljonāru...

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Šitais jau drīzāk ir panikas cēlājs un haosa mīļotājs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kurus arī kara laikā nolaida no kātiem un pilnīgi pamatoti.

Sakarā ar to,ka šajos laikos arī šitiem ir pieejami interneti, paveras plašas iespējas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viņa mīļajos padomijas laikos viņš par šitādu verkšķēšanu sen Kolimā mazgātu pudeles.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Muļķus, tādus kā tu, apšāva pirmos!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Viņa mīļajos padomijas laikos viņš par šitādu verkšķēšanu sen Kolimā mazgātu pudeles.

Nekad neesmu "mīlējis" padomju laikus! Kārtējo reizi lasīt negribi, lasīto nespēj atcerēties, piedēvē cietiem savus murgus, un Tirs virsū!

Tev baltās pelītes vēl pa galdu vagoniņu purva malā neskraida?? Drīz sāks skraidīt!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Muļķus, tādus kā tu, apšāva pirmos!

Kurā valsī ir labāk (un kāpēc)?

Kurā tevi gaida?

Un kam visp¿r tāds vizzinoši īgnais tukšfļūtis esi vajadzīgs, kurš savos gados tā arī neko nav saniedzis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Viņa mīļajos padomijas laikos viņš par šitādu verkšķēšanu sen Kolimā mazgātu pudeles.

Nekad neesmu "mīlējis" padomju laikus! Kārtējo reizi lasīt negribi, lasīto nespēj atcerēties, piedēvē cietiem savus murgus, un Tirs virsū!

Tev baltās pelītes vēl pa galdu vagoniņu purva malā neskraida?? Drīz sāks skraidīt!

Pagaidi, tu tak te visu laiku klāsti,ka TAD gan bija labi

Tu pats maz zini, ko gribi?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tātad izmērīt tu nevari.

Tātad nosaukt 10 lietas no VEFa arī nevari.

Ko tu vari?

Tu jau arī neko nevari! Izlasīt nevari, atcerēties izlasīto nevari, atbraukt nevari.... tik vien ir kā vircas smaka, ik reizi kad atver savu muti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Muļķus, tādus kā tu, apšāva pirmos!

Nu jā, bandītiskā režīma sākumā, kas saucās cildenā vārdā 'revolūcija' , ar dzīvi neapmierinātie kalpi ( kā tu ) apšāva bagātos, komandierus un gudrākos.

Tas gan...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tātad izmērīt tu nevari.

Tātad nosaukt 10 lietas no VEFa arī nevari.

Ko tu vari?

Tu jau arī neko nevari! Izlasīt nevari, atcerēties izlasīto nevari, atbraukt nevari.... tik vien ir kā vircas smaka, ik reizi kad atver savu muti.

Ej nu ej, kā tad es nevaru? Es taču izlasu, ka tu raksti,ka nevar samainīties 2 golfi. PAr cik es tev neticu, jo tu esi sevi parādījis te kā lielu meli, tad es vienkārši palūdzu izmērīt.

Es pieļauju, ka tu nemērīsi, jo golfi tur izmainīties var pilnīgi droši.

Tāpat kā tu apliki pakaļkājas, kad Sviests sameta tā tava supporta cenas iekš LV, salīdzinājumam

Tu esi melis, bļauris, lauķis, stulbs čangalis, panikas cēlājs un piedevām slinks pamuļķis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Kurā valsī ir labāk (un kāpēc)?

Kurā tevi gaida?

Un kam visp¿r tāds vizzinoši īgnais tukšfļūtis esi vajadzīgs, kurš savos gados tā arī neko nav saniedzis?

Tādus kā tu ar nodzertām smadzenēm neko nezinošus, bet augstprātīgus protams ka nekur negaida, pat Krievijā tādus nevienam nevajag.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tātad izmērīt tu nevari.

Tātad nosaukt 10 lietas no VEFa arī nevari.

Ko tu vari?

Tu jau arī neko nevari! Izlasīt nevari, atcerēties izlasīto nevari, atbraukt nevari.... tik vien ir kā vircas smaka, ik reizi kad atver savu muti.

Ej nu ej, kā tad es nevaru? Es taču izlasu, ka tu raksti,ka nevar samainīties 2 golfi. PAr cik es tev neticu, jo tu esi sevi parādījis te kā lielu meli, tad es vienkārši palūdzu izmērīt.

Es pieļauju, ka tu nemērīsi, jo golfi tur izmainīties var pilnīgi droši.

Tāpat kā tu apliki pakaļkājas, kad Sviests sameta tā tava supporta cenas iekš LV, salīdzinājumam

Tu esi melis, bļauris, lauķis, stulbs čangalis, panikas cēlājs un piedevām slinks pamuļķis.

Kurā vietā konkrēti es sameloju?? Visi tavi apgalvojumi ir balstīti tikai uz taviem murgiem un taviem meliem!

Sviests neiedeva nevienu linku, kur parasts mirstīgais var apskatīte4s cenu!

Tirs vien tik tālāk. Tava tukšpļūtīšana tā uzjautrina.... Nelauķis ibio.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Kurā valsī ir labāk (un kāpēc)?

Kurā tevi gaida?

Un kam visp¿r tāds vizzinoši īgnais tukšfļūtis esi vajadzīgs, kurš savos gados tā arī neko nav saniedzis?

Tādus kā tu ar nodzertām smadzenēm neko nezinošus, bet augstprātīgus protams ka nekur negaida, pat Krievijā tādus nevienam nevajag.

Nu, neesmu redzējis ne tevi ne Palaidniex, bet no tekstiem spriežot smadzenes nodzertas ir tev.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man pohuj, čangal Edgar, kas tevi uzjautrina, bet tu atkal apliki pakaļkājas. Samērā šķidri.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz atkārtoju dezertierus kara laikā šāva, un pareizi darīja...

Muļķus, tādus kā tu, apšāva pirmos!

Nu jā, bandītiskā režīma sākumā, kas saucās cildenā vārdā 'revolūcija' , ar dzīvi neapmierinātie kalpi ( kā tu ) apšāva bagātos, komandierus un gudrākos.

Tas gan...

Atkal sarakstīji savus izdomājumus, un centies man piešūt!

Totāls muļķis tu esi, bet vislielākā skāde ir tajā, ka pats to nespēj apjēgt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man *******, čangal Edgar, kas tevi uzjautrina, bet tu atkal apliki pakaļkājas. Samērā šķidri.

Turpini vien! Smaka no tevis ir laikam iedzimta.

Pat nevajag tērēt naudu, lai cirku paskatītos.

Uz priekšu pajol... ah jā Nelauķi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu, neesmu redzējis ne tevi ne Palaidniex, bet no tekstiem spriežot smadzenes nodzertas ir tev.

Esi mani gan redzējis, tiesa ļoti sen...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadon, davaj dod man pa vkariem to traktoru.... Būvēšu taisno ielu līdz līvāniem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti