Iesakiet salona ķīmisko tīrītavu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Auto salons - grīda ir tā p....s, ka vajadzētu ko lietas labā darīt. Labprāt dzirdētu atsauksmes par kādiem ķīmiskās tīrītavas kantoriem

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Tad izremontē beidzot vannasistabu

?? man ar vannas istabu viss labi, man tās ir pat divas

nu šitas ir piizģgēc.... tagad es saprotu, kāpēc tev mašīnā tīrais tepiķītis ir labajā pusē priekšā un kreisais aizmugurējais

normāliem cilvēkiem ir ne mazāk kā 6 vannasistabas.... 4 kur mazgāt tepiķīšus, 1, kur dušā pieliekties un vismaz viena, kur nesteidzīgi relaksēti baudīt dzīvi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es saprotu emeshā tīrīšanas metodi ar augstpiediena mazgātāju....

lielākā daļa "tīrīšanasķīmijas" vienkārši izsmērē traipu pa visu virsmu....

ja sēdeklim pēc tam uzlej tūru ūdeni, tad parādās attiecīga lieluma traips

man ir liels 3daļīgs stūra dīvāns gaišā krāsā.... jamais savulaik tika mocits ar "labu ķīmiju"(jā, man ir ūdens putekļusūcējs... karčeris, čut savādāks kā vadonis ielika linku)

rezultātā es vienkārši iznesu jamo uz terases un veselu dienu mazgāju ar ūdeni no dārza šļūtenes un parastu birsti....

jamais dienu žuva, toties tagad uzlejot tīru ūdeni, plankumi nepaliek

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais arī staigājis ziemā bez pižika.

Ķīmija neko bez kārtīgas pēc tam izskalošanas nedod, lai cik tā būtu laba.

Ja tu ar ķīmijas palīdzību tos netīrumus dabū sašķaidīt, bet atstāj audumā, tad loģiski, ka audums paliek netīrs. Tāpēc jau ar to ūdenssūcēju ir jāskalo tik ilgi un tik cītīgi,kamēr skalojamais ūdens ir tīrs.

PS. Kas tas tāds tev par bomžu dīvānu, kurš tik briesmīgi bija jāberž?? Un kuru pie tam var mazgāt dārzā ar šļauku?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Dīvāns bija sen jau nolietots. Tomēr, kad dīvānu izmeta ārā, tad blaktis vienmēr viņu ienesa atpakaļ.

Tad nu Pirmais nolēma, ka vismaz būtu jāizmazgā to, kas tam dīvānam gadu gaitā bija uzšpricēts. Lai drēbe nesalūzt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nez topiks palīdzēja autoram saprast?

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nez topiks palīdzēja autoram saprast?

Paldies! Dikti palīdzēja. Pārdevu to auto ar visu netīro salonu un miers.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

stastiet kur ir ta normala kjimishka tirisana. vajag ari vienu durvju stoiku patirit, ir parris plekjishi uz benkjiem

negribas ieberzties un samaksat 50 latus par puteklusuceja pakalpojumiem vai slapju salonu nedelas garuma.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti