Iesakiet salona ķīmisko tīrītavu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Auto salons - grīda ir tā p....s, ka vajadzētu ko lietas labā darīt. Labprāt dzirdētu atsauksmes par kādiem ķīmiskās tīrītavas kantoriem

 
1 2 3
x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

x_rays rakstīja:

Ja tu nemaki sakartot lietas, lai varetu atljauties kost stikla desu, kamer citi [msh veidigie] tev ienes kaapostu, vaino pats sevi un turpini likt bordjuuras vai ko tu tur izpildi. Un neskaud, ja tavs boss atkal iegadajas jaunu kajeeni, izcert blondini, aizmauc uz maldivaam utt. Tu ar savu godiigo darbu vinjam to nodroshini.

Pagaidi - nejauc varēšanu ar gribēšanu un nejauc darāmo darba laikā ar darāmo brīvajā laikā. Savādāk tu jau sāc kā deksters visu putrot. Te runa bija par gribēšanu pašam iztīrīt savas mašīnas tepiķi, tb neatkarīgi no citiem, jebkurā brīvā brīdī pašam to izdarīt. Deksters saka ka jāpelna vairāk lai var būt atkarīgs no kāda cita, vienkārši tāpēc lai lietderīgas lietas darīšanu aizstātu ar kaut kādu slaistīšanos vai ko tamlīdzīgu - vai vienkārši kules kasīšanu, gaidot uz mašīnu.

Un ja jau tu reiz piesauci kādu mistisku priekšnieku - manējais tad, kad viņam nav jāveic citas lietas, mēdz pievienoties pāris čaļiem kas dara viņa darbus - tīra viņa mežus un tamlīdzīgi, lai arī viņš varētu tikai nokomandēt un pats neko nedarīt. Tā vietā lai kā tavā piemērā, žūpotu un maukotos. Un ja varēšanu - padaudz gadus atpakaļ šis brauca rallijā. Ja neesi deksters, sapratīsi starpību starp dzeršanu un gāšanu pa dopu.

Tu tak esi cirks. Da kuru te interesee ar ko tavs boss nodarbojas Tak dajebkuru tava bossa hobiju istenibaa apmaksaa tu un tadi kaa tu.

Dexteram taisniba - paaugsies puika, mosh sapratiis. Un ja nesapratiis, vares visu muzhu likt bordjuras vai gaazt kokus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

monteros rakstīja: Lai pats iztīrītu, pirmkārt vajag vietu kur to darīt. Ja topika autoram fiziski nav kur, tad jau jābrauc uz kādu tīrītavu. Pats esmu tīrījis salonu. Pie čoma "dāčā". Kad nopirku, salons bija atbaidošs, visi slēdži vidus konsolē aizlieti ar kafiju vai ko tamlīdzīgu, pirms pārdošanas ar salona tīrītāju noziests, par tepiķi nerunāsim.... izjaucu salonu, izņēmu tepiķi un pavisam vienkāºši ar sadzīves traipu tīrītāju uz lielākajiem pleķiem. Pēc tam ar augstspiediena mazgātāju. Vakarā uz māju bez tepiķa var aizbraukt, jo žūst gan diennakti pat vasarā. Rezultāts pat ļoti apmierinošs. Pie viena iespējams saskrūvēt iztrūkstošās skrūves un novērst citus sīkus trūkumus.

Viss atkarīgs no gribēšanas un apkārtējajiem - es esmu tepiķi mazgājis četru kvadrātu vannasistabā un turpat pēc tam ar sildītāju arī ižžāvējis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: vot tā, visiem skaidrs? Tas jums te nav maukoties un žūpot !!

Tu, jefiņ, paskaties šo galeriju, tas tā, mazai saprašanai par brīvā laika pavadīšanu.

foto2.inbox.lv/...

PS. Un runa ir par mani un tevi, ne mani un tavu bossu. Es strādāju, nopelnu un iedodu savu mašīnu iztīrīt citam tāpēc,ka tas ir viņa darbs. Bet, kā jau teicu, tev tavi teksti ir piedodami viena iemesla pēc- tev vēl mammas piens no lūpām nav nožuvis un tu esi vēl pārāk jauns un daudz kam vēl cauri iesi. Varbūt.

Urā, deksis pagājušogad divreiz ir uzvarējis!

Jā, esmu daudz kam cauri gājis un tāpēc arī darīšu pēc iespējas visu pats - jo tas ne tikai taupa naudu, bet arī nervus un galarezultātā paša darītam darbam kvalitāte vienalga ir labāka. Nezinu kam ir jāiet cauri četrdesmit vai cik tur gadus lai ko tādu tu nebūtu pats sapratis

P.N. Man ir dziļi pie kājas cik tas man nekādīgi nevajadzīgais aprīkojums maksā. Ja tu uzskati ka aprīkojuma cena, nevis darba darītājs nosaka rezultātu, turpini tā domāt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.P.N. Pati ķīmiskā tīrīšana kā tāda ir domāta lai paceltu ātrumu, nevis kvalitāti, bet tik gudram cilvēkam kā deksis to nesaprast...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Žāvē vien to pieniņu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vakar izmegjinaju pashrociigu kjiimisko tiiriishanu. uz origjinalajiem audi tepikjisiem. (iisti viiri gumiju nelieto)

maxima tika iepirkts www.autochemija.lt/... produkts - auduma salona tiramais par nepilni 2 lati + shaada austream.lv/... birste.

+ puteklusucejs s2.220.lv/...

rezultats bija tads. uz diviem tepikjiem papistas kadas 3 stundas mana briivaa laika. tepikji kluvusi daudz tiiraaki. uz tepikjiem gribeju patrenneeties, bet sapratu ka salonu gan pats netirisu, jo tur bus vajadziga tocna visa diena un neesmu parliecinats ka rezultats bus tads ar kadu es busu apmierinats.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Salona ķīmiskajai tīrīšanai tikai sākumā ir kāds nebūt sakars ar putekļusūcēju. Viss darbs tiek paveikts ar šadu iekārtu,kas nav gluži putekļusūcējs, esmu ar tādu patīrījis mājās tepiķus, mīkstās mēbeles un 1x auto salonu www.trafalgarcleaningequipment.co.uk/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Protams, nopērkot LABU ķīmiju attiecīgā veikalā.

Šīra ieteikto neesmu mēģinājis, bet tie visi benzīntankos un autobodēs nopērkamie aerosoli ir reāli sūdi pa lielam ņemot. Kaut ko jau iztīra,protams.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ķīmiskā tīrīšana autiņam - pats noteikti un galīgi NĒ!

Var jau ņemties un fanot par savu braucamo, bet galējībās krist nevajag (nav lietderīgi, piemēram, man paša laiks ir dārgāks par tēriņiem šādam pasākumam).

Agrāk man bija viens labs kekss pazīstams Jūrmalas šosejas ENRI, ķīmisko taisīja ekselentu, tikai tagad laikam vairs tur nestrādā. Ir taisīts pie Mr. Cap - ļoti dārgi, bet rezultāts bija labā nozīmē šokējošs, ādas salons bija kā jauns un toreiz BRC, vērtējumu taisot, vēl vairākas reizes pārprasīja, vai tad salons jauns vai kā

Viena lieta, ko neieteiktu - ir tāda štelle kā kuponu akcijas. It kā pa lēto, diemžēl tīrīšana arī pa lēto

Pēdējo reizi bija akcija tādā automazgātuvē Tērbatas ielā (pie tirgus), nu totāli garām. Izskatījās, ka čaļi vienkārši ar H2O tīrīja.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Viena lieta, ko neieteiktu - ir tāda štelle kā kuponu akcijas. It kā pa lēto, diemžēl tīrīšana arī pa lēto

Šitādu pagājšruden izmēģināju darba bulkuvaģim, džeki pastrādāja tīri labi, ņemot vērā to ,kā tas bija piesmērēts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vakar izmegjinaju pashrociigu kjiimisko tiiriishanu. uz origjinalajiem audi tepikjisiem. (iisti viiri gumiju nelieto)

maxima tika iepirkts www.autochemija.lt/... produkts - auduma salona tiramais par nepilni 2 lati + shaada austream.lv/... birste.

+ puteklusucejs s2.220.lv/...

rezultats bija tads. uz diviem tepikjiem papistas kadas 3 stundas mana briivaa laika. tepikji kluvusi daudz tiiraaki. uz tepikjiem gribeju patrenneeties, bet sapratu ka salonu gan pats netirisu, jo tur bus vajadziga tocna visa diena un neesmu parliecinats ka rezultats bus tads ar kadu es busu apmierinats.

Īsti vīri gumijniekus nelieto? Zinot kā man ziemā ūdens pludo pa gumijniekiem, paliek interesanti cik ļoti pieliets salons paliek ar audumniekiem...

Bet 3 stundas kaut kādiem tepiķīšiem - vienkārši fizģec. Es baidos ka veļaspulveris būs labāks - mazgāšana varētu pavilkties uz 20 min, nu vienīgi žāvēšanai jāpierēķina kāda pusdiena... Un tepiķim, normālā ātrumā paārdot salonu [pieņemot ka B5 var tāpat kā B3 izvilkt tepiķi tikai viduskonsoli noārdot un ķebļus izceļot] varētu kopā sanākt tās 3 stundas +tepiķa izžūšanas laiks. Bet protams, lai tepiķa mazgāšanas dēļ ārdītu ārā salonu, ir jābūt fanātam. Es mašīnā netiršu bet tepiķus mazgāju pirms tie nonāk mašīnā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu tas tev liekas 3 stundas fizgjec, noteikti ertak ir pasutit jaunus audi centra pa 45ls.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu tas tev liekas 3 stundas fizgjec, noteikti ertak ir pasutit jaunus audi centra pa 45ls.

Un Tevi vēl nav iespundējuši tvaicenē?

Pļā, a par ko mēs nodokļus maksājam?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: vakar izmegjinaju pashrociigu kjiimisko tiiriishanu. uz origjinalajiem audi tepikjisiem. (iisti viiri gumiju nelieto)

maxima tika iepirkts www.autochemija.lt/... produkts - auduma salona tiramais par nepilni 2 lati + shaada austream.lv/... birste.

+ puteklusucejs s2.220.lv/...

rezultats bija tads. uz diviem tepikjiem papistas kadas 3 stundas mana briivaa laika. tepikji kluvusi daudz tiiraaki. uz tepikjiem gribeju patrenneeties, bet sapratu ka salonu gan pats netirisu, jo tur bus vajadziga tocna visa diena un neesmu parliecinats ka rezultats bus tads ar kadu es busu apmierinats.

Īsti vīri gumijniekus nelieto? Zinot kā man ziemā ūdens pludo pa gumijniekiem, paliek interesanti cik ļoti pieliets salons paliek ar audumniekiem...

Bet 3 stundas kaut kādiem tepiķīšiem - vienkārši fizģec. Es baidos ka veļaspulveris būs labāks - mazgāšana varētu pavilkties uz 20 min, nu vienīgi žāvēšanai jāpierēķina kāda pusdiena... Un tepiķim, normālā ātrumā paārdot salonu [pieņemot ka B5 var tāpat kā B3 izvilkt tepiķi tikai viduskonsoli noārdot un ķebļus izceļot] varētu kopā sanākt tās 3 stundas +tepiķa izžūšanas laiks. Bet protams, lai tepiķa mazgāšanas dēļ ārdītu ārā salonu, ir jābūt fanātam. Es mašīnā netiršu bet tepiķus mazgāju pirms tie nonāk mašīnā

Labas kvalitātes tepiķīši ir tā uzbūvēti,ka tajos ūdens uzkrājas un nekas nepludo. Plus vēl ir iespējams, pirms kāpt mašīnā, nodauzīt no kājām sniegu,lai tas nenonāk mašīnā ( ja tev hamburgeru rīšanas rezultātā ir trulas kājas, mazāk rij ) .

Salona apšuvuma tīrīšanai ir pielietojams ūdeni savācoša iekārta, nekas tur nav ārā jājauc un arī no paklājiņiem ar to savāc ūdeni.

Redzot tava šrota stāvokli es nemaz nebrīnos, ka tas viss tev ir svešs un tālāk par VAZ tipa maksimas ķīniešu gumijas paplātēm ticis neesi. Atļaujies nopirkt kādus tepiķīšus pa latiem 30 un tad padomā.

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

Vakar tīrījus savu iekš ZipNRun, Ganu ielā. Rezultāts ir ļoti labs, mani pilnībā apmierina. Cena 20LVL pilnībā atbilstoša, tas gan pērkot kuponu. Standartā ap 50LVL, manuprāt nav dārgi. 6h ar žāvēšanu. Iesaku.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu tas tev liekas 3 stundas fizgjec, noteikti ertak ir pasutit jaunus audi centra pa 45ls.

Jā,man liekas fizģec 3 stundas 30 min vietā. Tas tomēr ir tepiķītis - ja to iebāzīs vannā vai dušā, tas neizjuks. Tā vietā lai uz tā dročītu trīs stundas ar dārgu speclīdzekli tāda paša rezultāta iegūšanai...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Labas kvalitātes tepiķīši ir tā uzbūvēti,ka tajos ūdens uzkrājas un nekas nepludo. Plus vēl ir iespējams, pirms kāpt mašīnā, nodauzīt no kājām sniegu,lai tas nenonāk mašīnā ( ja tev hamburgeru rīšanas rezultātā ir trulas kājas, mazāk rij ) .

Salona apšuvuma tīrīšanai ir pielietojams ūdeni savācoša iekārta, nekas tur nav ārā jājauc un arī no paklājiņiem ar to savāc ūdeni.

Redzot tava šrota stāvokli es nemaz nebrīnos, ka tas viss tev ir svešs un tālāk par VAZ tipa maksimas ķīniešu gumijas paplātēm ticis neesi. Atļaujies nopirkt kādus tepiķīšus pa latiem 30 un tad padomā.

Apbēdināšu, hamburgerus neēdu. Tu laikam pa ačgārno salu dzīvojoties esi piemirsis ka daudzi kājas kā gribi, bet kaut kas pie zābakiem vienalga paliek - ja nu vienīgi akurāt tu sāc un beidz braukt smuki notīrītos laukumiņos kur var nodauzīt kājas.

Jā, suns aiz neko darīt laiza pautus, bet deksters pērk jaunas lietas lietojamu vietā... A80 manā īpašumā nonāca ar priekšā esošiem B2 passāta oriģinālajiem gumijas tepiķīšiem kuri nu ir pārceļojuši uz A90. Pat ja tiem būtu kaut kas slikts - man ir citas prioritātes finansēm. Bet pagaidām es tiem taviem tepiķīšiem par veseliem 30 lašiem redzu tikai vienus vienīgus mīnusus, ja neskaita izskatu - bet es braucot sev uz kājām neskatos. Labi, varbūt ir tā, kā tu apgalvo, ka viņi spēj ūdeni uzsūkt - bet baidos ka no viņiem nevarēs tā vienkārši ūdeni noliet. Un līdzens audums smiltis noteikti nesaturēs labāk par rievainu gumiju.

P.N. Ir baigi jauki ka ir ierīces ar kurām var izsūkt ūdeni no tepiķa - bet ar kādu ierīci tu izsūksi ūdeni kas būs caur tepiķi sasūcies skaņas izolācijas mīkstumā un zemāk? Jeb tu lolo ilūzijas ka 10+ gadus vecām mašīnām tepiķu gumijas pamatkārta nebūs saplaisājusi? Jā, cerība muļķu mierinājums

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: nu tas tev liekas 3 stundas fizgjec, noteikti ertak ir pasutit jaunus audi centra pa 45ls.

Jā,man liekas fizģec 3 stundas 30 min vietā. Tas tomēr ir tepiķītis - ja to iebāzīs vannā vai dušā, tas neizjuks. Tā vietā lai uz tā dročītu trīs stundas ar dārgu speclīdzekli tāda paša rezultāta iegūšanai...

tas bija eksperiments. es nakamreiz noteikti pats nefisishos. un vannaa es neliksu, jo man nav vajadzigs svinarniks manaa vannasistaba.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: nu tas tev liekas 3 stundas fizgjec, noteikti ertak ir pasutit jaunus audi centra pa 45ls.

Jā,man liekas fizģec 3 stundas 30 min vietā. Tas tomēr ir tepiķītis - ja to iebāzīs vannā vai dušā, tas neizjuks. Tā vietā lai uz tā dročītu trīs stundas ar dārgu speclīdzekli tāda paša rezultāta iegūšanai...

tas bija eksperiments. es nakamreiz noteikti pats nefisishos. un vannaa es neliksu, jo man nav vajadzigs svinarniks manaa vannasistaba.

šis bija labs, vannā mazgāt auto tepiķīšus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad izremontē beidzot vannasistabu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tad izremontē beidzot vannasistabu

?? man ar vannas istabu viss labi, man tās ir pat divas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas bija šīrim domāts. Par tevi jau viss skaidrs - tu pats neko bez ideāliem apstākļiem nedarīsi. Un tā kā tev to nav, tad ir labs iemesls pašam neko nedarīt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tas bija šīrim domāts. Par tevi jau viss skaidrs - tu pats neko bez ideāliem apstākļiem nedarīsi. Un tā kā tev to nav, tad ir labs iemesls pašam neko nedarīt

Tas ir tikai tavs pieņēmums, pie tam, kļūdains.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kļūdains? Kurš te visu laiku lielās ka ir tas pieaugušais cilvēks kurš braukā pie speciālistiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kļūdains? Kurš te visu laiku lielās ka ir tas pieaugušais cilvēks kurš braukā pie speciālistiem?

Protams,ka aizbraukšu, bet tas nenozīmē,ka es to neprotu. Es protu pietiekami daudz,lai varētu spēt kontrolēt,kā citi to paveic Taču tas nenozīmē,ka man tas ir jādara.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti