CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un tagad salīdzini visus šos tekstus ar forumu "Sodi no fotoradariem", "CP kļūdas" u.tml. Līdzību saskati?

Man ar klientiem, ja viņus tā var saukt, problēmas gadījās ļoti reti. Esmu tāds cilvēks, kurš pats nemeklē kašķi un parasti briestošus kašķus mēģina risināt mierīgi. Un, varbūt neticēsi, bet darbojas. Jā, bija 2 gadījumi, kad draudēja sūdzēt tiesā, jo vienreiz vienam perekupam atņēmu zagtu X5, vēl vienu - aizturēju Mercedes kravinieku, kuram acīmredzami bija pārsisti 3 cipari šasijniekā (kas pēc tam arī apstiprinājās ekspertīzē). Ā, bija vēl trešais gadījums - atteicos vienam čibrikam izsniegt TA uzlīmi (stiklu maiņas gadījumā to izsniedz salīdzināšanā), jo viņa volviķim priekšā bija tumšie stikli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vai arī idiotu samurgotas instrukcijas, tad arī sākas.

Nu ja, un visērtāk jau tad savu žulti ir izgāzt pret vienkāršajiem darbiniekiem, kuri tās instrukcijas nav rakstījuši. Līdzīgi kā tie tirliņi, kas pie lielveikaliem lamā kasieres par to, ka cena atšķiras no plauktā norādītās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai arī idiotu samurgotas instrukcijas, tad arī sākas.

Nu ja, un visērtāk jau tad savu žulti ir izgāzt pret vienkāršajiem darbiniekiem, kuri tās instrukcijas nav rakstījuši. Līdzīgi kā tie tirliņi, kas pie lielveikaliem lamā kasieres par to, ka cena atšķiras no plauktā norādītās.

Nu un ar ko tad jārunā?? Kasiere ir veikala darbiniece un man nav jāuzmin, kurš tur tās cenas izlicis, tas ir viņas pienākums nodot ziņu tālāk,lai sakārto cenas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: uzreiz skaidrs,ka esi tur strādājis.

Ko nozīmē 'normāli cilvēki' ?? Tādi,kuri pieliecas??

Ja es 3x ar tādu krāsu izeju apskati un nevienam tas nešķiet nepareizi, tad kāda mārrutka pēc 4x reizē kaut kāds Zeķītis ir visgudrāks??

Kādi 'gudrinieki' ??? Ja man 3 gadus pasē bija ierakstīta tāda krāsa un apskate to akceptēja,kādā sakarā 4. gadā tas vairs neder?? Es esmu 'gudrinieks' ??? Afigeķ kāda loģika.

Neuzvelcies, kuņģa čūlu vēl atrausi...

Kā vari zināt, ka akceptēja? Moš vienkārši nepamanīja? Esi dzirdējis par tādu jēdzienu kā cilvēciskais faktors? Jebšu kūdras biznesā tāda nav? Un kas tad būtu mainījies, ja pamanītu gadu ātrāk vai gadu vēlāk?

P.S. Tev līdz izpratnei "normāls cilvēks" šķiet vēl kādu laiciņu jāpaaugas. Vismaz, pēc dažiem izteikumiem spriežot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai arī idiotu samurgotas instrukcijas, tad arī sākas.

Nu ja, un visērtāk jau tad savu žulti ir izgāzt pret vienkāršajiem darbiniekiem, kuri tās instrukcijas nav rakstījuši. Līdzīgi kā tie tirliņi, kas pie lielveikaliem lamā kasieres par to, ka cena atšķiras no plauktā norādītās.

Nu un ar ko tad jārunā?? Kasiere ir veikala darbiniece un man nav jāuzmin, kurš tur tās cenas izlicis, tas ir viņas pienākums nodot ziņu tālāk,lai sakārto cenas.

Ko tu neteiksi? Un kad kasiere sāks vēl ķerties klāt "ziņu nodošanai", kā dēļ veidosies rindas, atkal bļaus visādi deksteri, ka nav labi... Un es par lamāšanos, nevis runāšanu runāju. Izlasi divreiz... divreiz...

Da labi, bezjēdzīgi ar tevi diskutēt. Var redzēt, ka vienkāršo ļaužu dzīvi dzīvojis neesi. Varbūt dzīve kādreiz izmācīs par cilvēku kļūt. Arlabunakti!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Un tagad salīdzini visus šos tekstus ar forumu "Sodi no fotoradariem", "CP kļūdas" u.tml. Līdzību saskati?

Nē,nesaskatu gan. Te ir reāli gadījumi, kad CSDD darbinieki nolaiž lažu un tēlo pārgudros.

Seenem savikārt šķiet,ka no vsiiem stūriem uzglūn FR, kuru gadījumos VISS ir nelegāli un soda par 1km/h pārkāpumu.

Es taču neapgalvoju, ka VISI apskates darbinieki ir nejēgas un meklē kašķi. Kā jau teicu, lielais vairums ir normāli cilvēki. Un pietiekami daudz reižu man ir bijis piešķirts 2 apskatē un pamatoti, esmu novērsis trūkumus un braucis tālāk.

Tu joprojām neapjēdz,ka runa ir par to krāsu un tas ir absurds?? Tāpat ar numuru salīdzināšanu, kad jāsalīdzina krāsa, tad tēlo gudreļus,kad jāredz numurs, tad nez kāpēc to nevar. Vai tiešām tur tas inspektors bija tik stulbs,ka neatšķir A no B numurzīmes??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: uzreiz skaidrs,ka esi tur strādājis.

Ko nozīmē 'normāli cilvēki' ?? Tādi,kuri pieliecas??

Ja es 3x ar tādu krāsu izeju apskati un nevienam tas nešķiet nepareizi, tad kāda mārrutka pēc 4x reizē kaut kāds Zeķītis ir visgudrāks??

Kādi 'gudrinieki' ??? Ja man 3 gadus pasē bija ierakstīta tāda krāsa un apskate to akceptēja,kādā sakarā 4. gadā tas vairs neder?? Es esmu 'gudrinieks' ??? Afigeķ kāda loģika.

Neuzvelcies, kuņģa čūlu vēl atrausi...

Kā vari zināt, ka akceptēja? Moš vienkārši nepamanīja? Esi dzirdējis par tādu jēdzienu kā cilvēciskais faktors? Jebšu kūdras biznesā tāda nav? Un kas tad būtu mainījies, ja pamanītu gadu ātrāk vai gadu vēlāk?

P.S. Tev līdz izpratnei "normāls cilvēks" šķiet vēl kādu laiciņu jāpaaugas. Vismaz, pēc dažiem izteikumiem spriežot.

Nu re, klasisks CSDD darbinieķeļa stiliņš, neatzīs,ka pretī stāvošajam varētu būt taisnība. Pēc taviem uzskatiem sanāk, ka nekādi nedrīkst iebilst, tad esi normāls. Nedod Dievs atvērt muti un atļauties kaut ko Kingam aizrādīt, tad tik sākas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai arī idiotu samurgotas instrukcijas, tad arī sākas.

Nu ja, un visērtāk jau tad savu žulti ir izgāzt pret vienkāršajiem darbiniekiem, kuri tās instrukcijas nav rakstījuši. Līdzīgi kā tie tirliņi, kas pie lielveikaliem lamā kasieres par to, ka cena atšķiras no plauktā norādītās.

Nu un ar ko tad jārunā?? Kasiere ir veikala darbiniece un man nav jāuzmin, kurš tur tās cenas izlicis, tas ir viņas pienākums nodot ziņu tālāk,lai sakārto cenas.

Ko tu neteiksi? Un kad kasiere sāks vēl ķerties klāt "ziņu nodošanai", kā dēļ veidosies rindas, atkal bļaus visādi deksteri, ka nav labi... Un es par lamāšanos, nevis runāšanu runāju. Izlasi divreiz... divreiz...

Da labi, bezjēdzīgi ar tevi diskutēt. Var redzēt, ka vienkāršo ļaužu dzīvi dzīvojis neesi. Varbūt dzīve kādreiz izmācīs par cilvēku kļūt. Arlabunakti!

Pag pag, ja es veikalā paņemu maizi, kura maksā pēc informācijas pie plaukta ,teiksim, 0.92 ls, bet kasē man uzrēķina 2 latus, tad es neko nedrīkstu teikt kasierei, tā? Man jāraksta vēstule veikala Direktoram varbūt?

Tu gan esi manāmi dīvains,kā jau izbijis ierēdnītis. Neizbrīna šitādu te demagoģija, tādi nu ir tie cilvēciņi, kuri par mūsu naudu strādā, lepni un neaizskarami.

Sētniekam neko nedrīkst teikt, jo viņš jau tikai slauka, CP inspektoram nedrīkst, jo viņš jau tikai zizli šūpo, CSDD inspektorelim ar nav brīv , jo visu jau tas Lukstiņš

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: uzreiz skaidrs,ka esi tur strādājis.

Ko nozīmē 'normāli cilvēki' ?? Tādi,kuri pieliecas??

Ja es 3x ar tādu krāsu izeju apskati un nevienam tas nešķiet nepareizi, tad kāda mārrutka pēc 4x reizē kaut kāds Zeķītis ir visgudrāks??

Kādi 'gudrinieki' ??? Ja man 3 gadus pasē bija ierakstīta tāda krāsa un apskate to akceptēja,kādā sakarā 4. gadā tas vairs neder?? Es esmu 'gudrinieks' ??? Afigeķ kāda loģika.

Neuzvelcies, kuņģa čūlu vēl atrausi...

Kā vari zināt, ka akceptēja? Moš vienkārši nepamanīja? Esi dzirdējis par tādu jēdzienu kā cilvēciskais faktors? Jebšu kūdras biznesā tāda nav? Un kas tad būtu mainījies, ja pamanītu gadu ātrāk vai gadu vēlāk?

4x nepamanīja, arī pirmreizējā salīdzināšanā nepamanīja Lohs tu esi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man prieks ka deksters sāk iejusties sēnes lomā, lai arī pats to noliedz - tas jau ir progress

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man prieks ka deksters sāk iejusties sēnes lomā, lai arī pats to noliedz - tas jau ir progress

Iemācies atšķirt dažādas lietas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kautkā neesmu redzējis pie csdd nevienu piketu vai demonstrāciju- tātad tur viss ir labi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Re ku ir viens no punktiem, kas ļauj inspektoram interpretēt gan likumu gan veselo saprātu kā ienāk prātā!

59.4 Vēsturiskajam spēkratam tehnisko apskati veic, pārliecinoties par tā iekārtu, ierīču un mezglu atbilstošu darbspēju un tehnisko stāvokli, ciktāl tas ir iespējams ar pieejamajām diagnostikas iekārtām. Šādam transportlīdzeklim ir pieļaujamas neatbilstības šo noteikumu prasībām, kas saistītas ar tā oriģinālo konstrukciju un kas būtiski neietekmē satiksmes drošību."

-----------

un kas būtiski neietekmē satiksmes drošību

-----------

Nedegošs miglas lukturis ietekmē, bet caurums ne??!! utt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kautkā neesmu redzējis pie csdd nevienu piketu vai demonstrāciju- tātad tur viss ir labi

Protams,ka labi, jo pilsonis parastais tak ir pieliecies līdz zemei un pastutējis pakaļu tiktāl, ka pakļausies jebkurai direktīvai,kura prasa sertificēt, uzstādīt, noņemt,uzlikt, ievērot utt.

Tādu,kuri ir ar mieru kaut ko nebūt mainīt ir tik maz,ka izkūst kopējā masā.

Piemērs. Vakar iegāju Elvi veikalā, nāku ārā, tieši pretī ieejas durvīm 1 m attālumā tīņu bars noliek rollerus un iet veikalā iepirkties. Tie viņu pepelaci reāli traucē gan ieiet,gan iziet no veikala. Uzsākās ļoti asa vārdu pārmaiņa un pat grūstīšanās, kad es pastūmu nost to viņa ,kā šis pats izteicās 'vai tu maz zini,cik tāds maksā'

Nu lūk, bet pēc mirkļa no veikala iznesās pārdevēja,kura sāka gānīt...mani par to,ka es esot pret BĒRNIEM netaktiski uzvedies.

Es stāvēju un sapratu,ka mūsu sabiedrība degradējas arvien vairāk. Vismaz kāds noteikts tās līmenis pavisam droši iet šreijā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Re ku ir viens no punktiem, kas ļauj inspektoram interpretēt gan likumu gan veselo saprātu kā ienāk prātā!

59.4 Vēsturiskajam spēkratam tehnisko apskati veic, pārliecinoties par tā iekārtu, ierīču un mezglu atbilstošu darbspēju un tehnisko stāvokli, ciktāl tas ir iespējams ar pieejamajām diagnostikas iekārtām. Šādam transportlīdzeklim ir pieļaujamas neatbilstības šo noteikumu prasībām, kas saistītas ar tā oriģinālo konstrukciju un kas būtiski neietekmē satiksmes drošību."

-----------

un kas būtiski neietekmē satiksmes drošību

-----------

Nedegošs miglas lukturis ietekmē, bet caurums ne??!! utt.

Par to kāreiz ir runa, ka tieši inspektoriem ir dotas tiesības izvērtēt un saprast konkrētu situāciju.

Bet ir tādi āpši kā minētais Zeķītis, kurš ir tik tiešām ar apsaldētu galvu un cenšas no visiem spēkiem baisi ievērot jebkuru instrukciju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vo bļā dapizģījāmies

csdd darbinieks vainīgs, ka ievēro instrukciju (amata aprakstu, dapoxujko)

iedomājies cik dienas purvā nostrādātu tāds kindzulis, ja tā vietā lai saulainā laikā brauktu pa lauku ar putekļsūcēju, caurām dienām sēdētu pie konteinera un rītu šašļiku

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Atkal demagoģē? Kāpēc CP uz Bauskas šosejas neaptur VISUS, kuri brauc uz 100 ? Kāpēc ir inspektori CSDD apskatē, kuri ir spējīgi DOMĀT un izsniegt apskates uzlīmi auto ar defektiem, par kuriem citi inspektori ieliek 2 ??

Tāpēc,ka cilvēki DOMĀ un saprot, nevis BURTISKI izpilda sīkāko instrukcijas niansi. Ir burta kalpi,kuri lien no ādas laukā,lai tikai pierādītu nez kam savu spēju kalpot likuma burtam. Roboti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gadījums ar Rīgas CSDD. Aizbrauc darbinieks ar firmas auto uz apskati. Zinu,ka auto ir tādā stāvoklī,ka jābūt uzlīmei un atzīmei 1. Atbrauc atpakaļ, ir 2 , slimības lapa.

Beigtas bukses priekšējam plauktam. Jomajo, pirms 4 mēneši mainītas. Iekāpju auto,aizbraucu uz CSDD, paaicinu maiņas vecāko...izrādās bukses tomēr ir veselas. Kā tā,Pirmais? Kurš kļūdījās,kuras instrukcijas neievēroja?

Te daži demagogi klāsta,ka nevajag kašīties, vajag būt 'normālam' cilvēkam. Ja esi 'normāls', tad nomainīsi veselas bukses pret tādām pašām un būsi CSDD burta kalpa acīs 'normāls' , tā ja?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ar manu veco dīzeli ir ļoti problemātiski ieziet TA uz dūmgāzēm.

Ja patrāpās jauns kekss, tad 500% ka neiziešu, jo pie 2. uzgāzēšanas reizes dūmainība nedaudz palielinās (tā ir bijis vienmēr - kāpēc nezinu), tā šis momentā pārtrauc apskati sakot, ka dūmainība palielinās un motoru nav ko močit!!!!!

Tur pat apgriežos apkārt ap stūri, samaksāju atkārtoto apskati, bet tieku pie veca buka - TA ir!!! Vienreiz ka kad gāzējot 6 reizes lielāko daļu dūmainība bija par 0,1 lielāka, šis PALŪDZA man atļauju iziet vēl vienu ciklu!!! Ar trešo ciklu auto ieklāvās normās, un TA iziets.

Kas tas ir???

Kuram ir vairāk smadzeņu - vai tas kam nepietiek saprāta kaut vai 3. reizi (atļauto vai pat obligāto) pamēģināt a var būt kaut kas tur ne tā bija..... Vai tam kurš mocīja dzinēju virs normas?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vēlāk paliku gudrāks un tieši pirms TA kārtīgi izpirdināju izpūtēju...

Iebraucu TA, šie 2 reiz uzgāzē, bet pribors parāda vistiešāko Ikarusu, taču dūmu nav vispār!!! Es jau sāku šiem klārēt, ka kaut kas tur tai priborā nav kā nākas, jo pie izpūtēja var likt kaut baltu kabatlakatiņu, un būs tīrs!

Šie saskatījās, darbinot motoru savā starpā pļāpāja, un man piemeta, ka tūlīt viss būs OK. Jā - kā uzgāzēja, tā pribors parāda 1/3 no normas.

Un ja es neko nebūtu teicis - būtu vispār 3!!

p.s. biju pirmais no rīta uz paskati.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Iemācies atšķirt dažādas lietas.

Kā tas ir - dažādas? Reku sēnei uzglūn cepisti un fotoradari, bet tu apgalvo ka tur viss ir kārtībā, te tev atkal uzglūn CSDD un TA ļoļiki - nu bet tur tak viss ir kārtībā, tu vienkārši esi rūdīts recidīvists kas braukā ar nepareizas krāsas moci

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ar manu veco dīzeli ir ļoti problemātiski ieziet TA uz dūmgāzēm.

Ja patrāpās jauns kekss, tad 500% ka neiziešu, jo pie 2. uzgāzēšanas reizes dūmainība nedaudz palielinās (tā ir bijis vienmēr - kāpēc nezinu), tā šis momentā pārtrauc apskati sakot, ka dūmainība palielinās un motoru nav ko močit!!!!!

Tur pat apgriežos apkārt ap stūri, samaksāju atkārtoto apskati, bet tieku pie veca buka - TA ir!!! Vienreiz ka kad gāzējot 6 reizes lielāko daļu dūmainība bija par 0,1 lielāka, šis PALŪDZA man atļauju iziet vēl vienu ciklu!!! Ar trešo ciklu auto ieklāvās normās, un TA iziets.

Kas tas ir???

Kuram ir vairāk smadzeņu - vai tas kam nepietiek saprāta kaut vai 3. reizi (atļauto vai pat obligāto) pamēģināt a var būt kaut kas tur ne tā bija..... Vai tam kurš mocīja dzinēju virs normas?

kā tad tā? ideālā stavoklī esošam auto gazē cik gribi, un kā gribi, atgāzes namainas. un cik atceros, tas tavs skorpis esot idealā stavoklī

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Iemācies atšķirt dažādas lietas.

Kā tas ir - dažādas? Reku sēnei uzglūn cepisti un fotoradari, bet tu apgalvo ka tur viss ir kārtībā, te tev atkal uzglūn CSDD un TA ļoļiki - nu bet tur tak viss ir kārtībā, tu vienkārši esi rūdīts recidīvists kas braukā ar nepareizas krāsas moci

Nu re, tu nemāki atšķirt. Pamācies vēl.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

i_edgars rakstīja: Ar manu veco dīzeli ir ļoti problemātiski ieziet TA uz dūmgāzēm.

Ja patrāpās jauns kekss, tad 500% ka neiziešu, jo pie 2. uzgāzēšanas reizes dūmainība nedaudz palielinās (tā ir bijis vienmēr - kāpēc nezinu), tā šis momentā pārtrauc apskati sakot, ka dūmainība palielinās un motoru nav ko močit!!!!!

Tur pat apgriežos apkārt ap stūri, samaksāju atkārtoto apskati, bet tieku pie veca buka - TA ir!!! Vienreiz ka kad gāzējot 6 reizes lielāko daļu dūmainība bija par 0,1 lielāka, šis PALŪDZA man atļauju iziet vēl vienu ciklu!!! Ar trešo ciklu auto ieklāvās normās, un TA iziets.

Kas tas ir???

Kuram ir vairāk smadzeņu - vai tas kam nepietiek saprāta kaut vai 3. reizi (atļauto vai pat obligāto) pamēģināt a var būt kaut kas tur ne tā bija..... Vai tam kurš mocīja dzinēju virs normas?

kā tad tā? ideālā stavoklī esošam auto gazē cik gribi, un kā gribi, atgāzes namainas. un cik atceros, tas tavs skorpis esot idealā stavoklī

Tā ir, ja jāgāzē 6x, tad tas auto nav ideālā stāvoklī noteikti. Parasti ir tā- 1x izgāzē bez mērinstrumenta, tad iebāž pļurķi ,uzgāzē un parādās patiesais dzinēja stāvoklis. Par atgāzēm nekad nav nācies piedzīvot kādu nebūt dīvainību, instruments mēra un viss.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF, pirmkārt runa iet par laiku, kad vajadzēja mērīt vidējo no 3 vai 6 reizēm!!

Slinkais, atkal neko lasīt negribi!! Kādam EU standartam bija projektēts Skorpja atmosfēriskais dīzelis, jeb pareizāk sakot Pežo 2,5 D? Un pa kādam standartam mēra??

Sen laikam esi aizmirsis, ka šis dzinējs jauns nebija domāts izturēt pārbaudes un normas ar kādām mēra Latvijā.

Te vēl viens LV paradokss.

Kaut vai tie paši CSDD "ceļu" nodokļi... līdz 2006 gada Minskiņai tāds pat kā jaunākam superbaikam ar 1000 cm3 dzinēju! Tik pat līdzīgi ir ar auto.

Kārtējais LV apsurds, bet dažs labs te vēl kaut ko norāda par tehnisko stāvokli!! Ja vispār izeju TA, tad stāvoklis ir labāks par to kāds bija no konveiera noripojot!!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti