CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..35
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bildi gribi? Skaties www.ss.lv/... . Pirms tam bija melns, tagad ir melns daudzkrāsu, baigi precīzi nu ir.

Paldies. Un tagad, lūdzu, paskaidro man, daltoniķim, vai tas mocis ir melns? Man kaut kā izskatās, ka melns un brūns.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Piemēram tas, ka Vācijā, Beļģijā, UK Eduards firmas piekabi var lietot bez problēmām, bet Latvijā vajag to sertificēt

Tev vēl turpināt uzskaitīt?

Kā tur bija, vai tie nebija tavi vārdi - kāpēc tu skaties, kā ir Vācijā, Beļģijā, UK, kāpēc neskaties, kā ir Zimbabvē?

Un tad vēlreiz - kāds sakars tam ar numuru salīdzināšanas inspektoru? Vai viņš ir izdomājis, ka to piekabi vajag sertificēt?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

nuu mani arī savulaik CSDD līdzīgi kā Deksi izčakarēja. Savulaik no fāterlandes ievesto auto, kurš gadus piecus jau skati bija izgājs ibrāķēja, jo ne tādi gabarītlukturi, tipa kaut kas tonēts lukturos utt. un sāka kaut ko vāvuļot par ES apzīmējumiem uz lukturiem utt. Vārdus sakot 2 nieks un viss un nelīdzēja, ka taisnojos, ka 5 gadus autiņš skati ir gājis utt. un galu galā no fāterlandes tāds bija atbraucis, galu galā diskutējot nācās uzrādīt arī ugunsdzēšamo un dabūju vēl otru divnieku. OK, par to otro bija pamatoti, bet tā arī ir vienīgā reize, kad ugundzēšamo vispār man ir prasījuši. Nākošajā atkārotajā reizē aizbraucu ar to pašu auto, ar tām pašām lampām neizmainītā stāvoklī un skati izgāju. Tā lūk GB12.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet kopumā stāsts ir ļoti labi redzams... Kāda tev ir attieksme pret cilvēkiem, tāda ir viņu attieksme pret tevi. Galu galā, tā arī ir tevis sludinātā loģika. Ja tu ej visur tā, kā šeit, tad darbojas elementāra atgriezeniskā saite. Vai kā te palaidniex rakstīja, karma. Kā jau minēju, es visur cenšos saglabāt mieru un man nebrūk virsū iedomīgi apskatnieki, CP un sazin kas vēl.

Ieteiktu tev izlasīt K. Skalbes pasaku "Kaķīša dzirnavas", īpaši to teikumu - kāpēc vairot naidu? Lai vairojas prieks. Un tad arī CSDD darboņi vairs tik ļauni neliksies.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Kā tur bija, vai tie nebija tavi vārdi - kāpēc tu skaties, kā ir Vācijā, Beļģijā, UK, kāpēc neskaties, kā ir Zimbabvē?

Par šo precīzi - visiem citiem tikai rādās, ka uzglūn, bet tādā pat situācijā Deksteram ir pamatotas pretenzijas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja:

Nu, cik reizes var skaidrot, ka es jau nesaku, ka tā nemaz un nekad nenotiek... Stāsts ir par attieksmi. Nekad neesmu teicis, ka CSDD, īpaši apskatēs, viss ir ideāli. Bet priekš tam ir maiņas priekšnieks, ja nepiekrīti vērtējumam, sauc viņu un visu normāli var atrisināt. Ja nepavelkas, tad ejam augstāk uz tehniskās kontroles daļu. man viens draugs pilnīgā mierā izcīnīja apskates uzlīmi par it kā beigtu tilta buksi. Nelecās, vienkārši visu darīja mierīgi, bez lamāšanās un panāca savu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Piemēram tas,ka man bija taisnība par motocikla krāsu,ka tas tāds ir bijis jau 3 gadus.

Piemēram tas,ka man automašīnai, kurai ir skaidri redzams ,ka tai paredzētas numura zīmes A+B izdod A+A.

Piemēram tas, ka Vācijā, Beļģijā, UK Eduards firmas piekabi var lietot bez problēmām, bet Latvijā vajag to sertificēt

Tev vēl turpināt uzskaitīt?

Es tev tāpat varētu uzskaitīt čupām gadījumus, kad taisnība izrādījās CSDD darbiniekam. Nu un?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šī nav mana dzīve, šī ir interneta vide,

Tātad, vai nu personības dubultošanās vai arī dzīvē tavu lamāšanos neņem pa pilnu un tad nākas kaut kā to kompensēt šeit.

Jūs tur esat apkalpojošā sfēra, tā kā piever mutīti, Gena.

Nu redzi, ar šo tu jau parādīji, kas esi par tipiņu - kompleksains cilvēciņš, kurš savus kompleksus un nepilnības izgāž uz apkalpojošo personālu un tam ir jāliecas tavā priekšā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

JJJ rakstīja:

Nu, cik reizes var skaidrot, ka es jau nesaku, ka tā nemaz un nekad nenotiek... Stāsts ir par attieksmi. Nekad neesmu teicis, ka CSDD, īpaši apskatēs, viss ir ideāli. Bet priekš tam ir maiņas priekšnieks, ja nepiekrīti vērtējumam, sauc viņu un visu normāli var atrisināt. Ja nepavelkas, tad ejam augstāk uz tehniskās kontroles daļu. man viens draugs pilnīgā mierā izcīnīja apskates uzlīmi par it kā beigtu tilta buksi. Nelecās, vienkārši visu darīja mierīgi, bez lamāšanās un panāca savu.

Joks jau ir tajā, ka šadā gadījumā jau patiesībā tas apkalpojošais personāls cieš smagāk, nekā ja tiktu vienkārši izlamāts...

Tāda nu reiz ir pieklājības cena.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

JJJ rakstīja:

Nu, cik reizes var skaidrot, ka es jau nesaku, ka tā nemaz un nekad nenotiek... Stāsts ir par attieksmi. Nekad neesmu teicis, ka CSDD, īpaši apskatēs, viss ir ideāli. Bet priekš tam ir maiņas priekšnieks, ja nepiekrīti vērtējumam, sauc viņu un visu normāli var atrisināt. Ja nepavelkas, tad ejam augstāk uz tehniskās kontroles daļu. man viens draugs pilnīgā mierā izcīnīja apskates uzlīmi par it kā beigtu tilta buksi. Nelecās, vienkārši visu darīja mierīgi, bez lamāšanās un panāca savu.

Joks jau ir tajā, ka šadā gadījumā jau patiesībā tas apkalpojošais personāls cieš smagāk, nekā ja tiktu vienkārši izlamāts...

Tāda nu reiz ir pieklājības cena.

Ne vienmēr... Daudz kas atkarīgs no priekšnieka. Ja viņš ir tāds bļauris kā šeit dažs labs, tad jā... Bet mēdz būt arī normālas vadības.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

nu re GB12 - jāiet pie šefa, nevajag lekties. Ir jau bijuši arī citi jocīgi gadījum - klasika ir par buksēm, laikam. Reiz vienam manam auto piesējās par kaut kādām buksēm. Nu labi, ja beigtas, tad beigtas. Ko es zinu. Specifiska lieta, ko uz kratīkļa vislabāk var redzēt. Esmu par auto sataisīšanu un ja kas jātaisa, tad arī sataisu. Tad nu ņēmu pēc skates un aizvedu pie čaļa, kur taisīju auto . Šis paskatījās, deva verdktu, ka konkrētajam modelim tās bukses ir mīkstākas un tādām viņām jābūt. Reultātā nopucēja, uzpūta kaut ko virsū, lai svaigāka izkatās un skati izgāju pa nullēm. Lieki piebilst, ka vēl pāris gadus ar tādu pašu buksi nobraucu un auto pārdevu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Piemēram tas, ka Vācijā, Beļģijā, UK Eduards firmas piekabi var lietot bez problēmām, bet Latvijā vajag to sertificēt

Tev vēl turpināt uzskaitīt?

Kā tur bija, vai tie nebija tavi vārdi - kāpēc tu skaties, kā ir Vācijā, Beļģijā, UK, kāpēc neskaties, kā ir Zimbabvē?

Un tad vēlreiz - kāds sakars tam ar numuru salīdzināšanas inspektoru? Vai viņš ir izdomājis, ka to piekabi vajag sertificēt?

Nu, tad jau vēl trakāk būs, ja pieņemsim Zimbabvi kā paraugu, CSDD gudreļi aizrīsies no dusmām, cik viņu vispareizākās instrukcijas kļūtu nederīgas.

?? inspektors kur strādā?? Ne CSDD ?? Viņš pārstāv iestādi, ne tā?

Un parādi, kur es pateicu,ka inspektors vainīgs,ka man jāsertificē piekabe, kura pēc normālas sapratnes nav jāsertificē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Bet kopumā stāsts ir ļoti labi redzams... Kāda tev ir attieksme pret cilvēkiem, tāda ir viņu attieksme pret tevi. Galu galā, tā arī ir tevis sludinātā loģika. Ja tu ej visur tā, kā šeit, tad darbojas elementāra atgriezeniskā saite. Vai kā te palaidniex rakstīja, karma. Kā jau minēju, es visur cenšos saglabāt mieru un man nebrūk virsū iedomīgi apskatnieki, CP un sazin kas vēl.

Ieteiktu tev izlasīt K. Skalbes pasaku "Kaķīša dzirnavas", īpaši to teikumu - kāpēc vairot naidu? Lai vairojas prieks. Un tad arī CSDD darboņi vairs tik ļauni neliksies.

Pagaidi pagaidi, es aizbraucu mierīgi uz apskati, motociklam viss ar tehnisko stāvokli kārtībā, pēkšņi man kaut kāds insektoriņš uzbrauc augumā, ka es esmu izdarījis to,ko es neesmu izdarījis.

Tu vispār filtrē ko runā???

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: nu re GB12 - jāiet pie šefa, nevajag lekties. Ir jau bijuši arī citi jocīgi gadījum - klasika ir par buksēm, laikam. Reiz vienam manam auto piesējās par kaut kādām buksēm. Nu labi, ja beigtas, tad beigtas. Ko es zinu. Specifiska lieta, ko uz kratīkļa vislabāk var redzēt. Esmu par auto sataisīšanu un ja kas jātaisa, tad arī sataisu. Tad nu ņēmu pēc skates un aizvedu pie čaļa, kur taisīju auto . Šis paskatījās, deva verdktu, ka konkrētajam modelim tās bukses ir mīkstākas un tādām viņām jābūt. Reultātā nopucēja, uzpūta kaut ko virsū, lai svaigāka izkatās un skati izgāju pa nullēm. Lieki piebilst, ka vēl pāris gadus ar tādu pašu buksi nobraucu un auto pārdevu.

Identisks gadījums man bija Bauskas CSDD nodaļā ar priekšējās piekares buksēm Mazda 626. Apskatē pateica,ka beigtas. Es aizbraucu uz veikalu, saku-vajag tādas bukses. Šie brīnās, saka, ne reizi tādas šitam Mazda modelim nav bijis jāmaina, iedzen iekšā ,palūkosim. Protams, ka bukses jāmaina nebija, braucu atpakaļ un dabūju uzlīmi.

Bet tā jau nevar būt, tā jau tikai tas citādais Deksters saka

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12, no kurienes tu vispār izrāvi,ka es tajā moča gadījumā tur vispār lamājos??

Vai tu esi no tiem,kas čurājot pincīti tur salvetē, lai nenosmērē roķeles un kāds negantāks vārds tā aizskar,ka jāraud?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Klau aizej pamācies fiziku. Tad nebūs jarunā muļķibas par lietām, kuras gluži vienkāºši nesaproti. Būs skaidrs, kādēļ dīzelis ir efektīvāks, kādēļ tam ir mazāki apgriezieni un kas vispār ir jauda un griezes moments.

Kāpēc man iet pamācīties? Aptuvenos ciparus zinu, iemeslus tiem zinu. Labāk pamācies tu un pēc tam man pamāci kāpēc dīzelis ar mazāku jaudu spēj paātrināties ātrāk nekā benzīnnieks ar lielāku - tā vietā lai filosofētu par kaut kādu jaudas līknes atšķirību

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Vājš tu esi... Nervus ieteiktu aiziet k-kur paārstēt... Bez ironijas, nopietni...

A kā tu dari - saki "paldies ka sačakarēji manu mašīnu"?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Piemēram tas,ka man bija taisnība par motocikla krāsu,ka tas tāds ir bijis jau 3 gadus.

Piemēram tas,ka man automašīnai, kurai ir skaidri redzams ,ka tai paredzētas numura zīmes A+B izdod A+A.

Piemēram tas, ka Vācijā, Beļģijā, UK Eduards firmas piekabi var lietot bez problēmām, bet Latvijā vajag to sertificēt

Tev vēl turpināt uzskaitīt?

Es tev tāpat varētu uzskaitīt čupām gadījumus, kad taisnība izrādījās CSDD darbiniekam. Nu un?

Varbūt daudzos gadījumos tāpēc izrādījās taisnība, ka aiz muguras CSDD darbonim ir varenā ierādņu izveidotā Sistēma, kura satur labi daudz iespēju izjāt pilsoni parasto. CSDD situācijā tas tiešām ir labi redzams. Numurus pārdot citam nedrīkst, no ārzemēm ievestu un nereģistrētu auto bez licences,kuru izdod pats CSDD, pārdot citam nereģistrējot nedrīkst, reģistrēt auto bez sertifikācijas nedrīkst utt.

Bet ja par inspektrou,kurš, kā saki, nav nekas un visu tikai Lukstiņš, tad- jebkuram darbiniekam sistēmā ir tiesības priekšniecībai izteikt ierosinājumus un norādīt uz kļūdainiem lēmumiem. Jo kurš gan vislabāk zin,kas ar tehniku notiek, ja ne tieši šie apskates veicēji un salīdzinātāji.

Tātad, inspektors raksta ierosinājumu savam šefam, tas atkal savam utt.

Bet tas jau nav priekš Latvijas , kādu iniciatīvu sagaidīt no cilvēkiem, kuriem 50 gadus mācīts,ka jāstāv klusus. Un tie, kuri augstā amatā, piem Lukstiņš, to izmanto.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izskaidrojiet vienu lietu. Man nav aktuāli, bet vienalga ir interesanti. Tātad, cilvēki kuri iet TA, stāsta divas lietas

1) TA ļoļiks var izfist par ahūna lieliem diskiem

2) Uz vienas ass drīkstot būt riepas ar dažādiem protektoriem, tikai izmēriem esot jābūt vienādiem.

Kaut kādi jauni noteikumi vai vienkārši liepājas/grobiņas gābēsimtdivpadsmitnieku bezpriģels?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Klau aizej pamācies fiziku. Tad nebūs jarunā muļķibas par lietām, kuras gluži vienkāºši nesaproti. Būs skaidrs, kādēļ dīzelis ir efektīvāks, kādēļ tam ir mazāki apgriezieni un kas vispār ir jauda un griezes moments.

Kāpēc man iet pamācīties? Aptuvenos ciparus zinu, iemeslus tiem zinu. Labāk pamācies tu un pēc tam man pamāci kāpēc dīzelis ar mazāku jaudu spēj paātrināties ātrāk nekā benzīnnieks ar lielāku - tā vietā lai filosofētu par kaut kādu jaudas līknes atšķirību

Nekādi tev nevarēšu pamācīt to, kas nav iespējams. Ne dīzelis, ne jebkāds cits auto ar mazāku jaudu nespēj paātrināties ātrāk par citu, jaudīgāku.

Bet ja tu nedaudz pamācīsies fiziku, sapratīsi, kādēļ dīzelis ir jaudīgāks, neskatoties uz to, ka rakstīts uz papīra.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tā, paturpināšu par GB12 cepienu sakarā par to,ka ,redz, Lukstiņš un citi priekšnieķeļi ir atbildīgi par instrukcijām.

Tad nu pastāsti,man ,lūdzams, kāpēc viens inspektors par identisku defektu ieleik 2, bet cits 0, ko ?

Kāpēc viens idiots skraida ap piekabi ar mērlenti un mēraatstarotāju attālumus, bet cits konstatē to klātbūtni, redz,ka tie ir 2 gab katrā pusē un neko nemēra?

Kāpēc vienai un tai pašai mašīnai, ja iziet vienā CSDD nodaļā apskati, ir vērtējums 2, bet aizbraucot uz citu pēc mēneša un neko nedarot, ir 1 ??

Ko, gudriniek, Lukstiņš vainīgs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

JJJ rakstīja:

Nu, cik reizes var skaidrot, ka es jau nesaku, ka tā nemaz un nekad nenotiek... Stāsts ir par attieksmi. Nekad neesmu teicis, ka CSDD, īpaši apskatēs, viss ir ideāli. Bet priekš tam ir maiņas priekšnieks, ja nepiekrīti vērtējumam, sauc viņu un visu normāli var atrisināt. Ja nepavelkas, tad ejam augstāk uz tehniskās kontroles daļu. man viens draugs pilnīgā mierā izcīnīja apskates uzlīmi par it kā beigtu tilta buksi. Nelecās, vienkārši visu darīja mierīgi, bez lamāšanās un panāca savu.

Joks jau ir tajā, ka šadā gadījumā jau patiesībā tas apkalpojošais personāls cieš smagāk, nekā ja tiktu vienkārši izlamāts...

Tāda nu reiz ir pieklājības cena.

Ne vienmēr... Daudz kas atkarīgs no priekšnieka. Ja viņš ir tāds bļauris kā šeit dažs labs, tad jā... Bet mēdz būt arī normālas vadības.

"Normāla vadība" sedz darbinieka radītos zaudējumus no savas kabatas? Un ko, ja cietusī puse rakstiski pieprasa atskaiti par piemēroto sodu un pieņemtajiem mēriem, lai tamlīdzīgas kļūdas neatkārtotos?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nekādi tev nevarēšu pamācīt to, kas nav iespējams. Ne dīzelis, ne jebkāds cits auto ar mazāku jaudu nespēj paātrināties ātrāk par citu, jaudīgāku.

Tā arī otrā topikā nepaskaidroji kāpēc vienādas jaudas gadījumā smagākais auto paātrinās ātrāk, nekā vieglākais? Jauda taču vienāda...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Nekādi tev nevarēšu pamācīt to, kas nav iespējams. Ne dīzelis, ne jebkāds cits auto ar mazāku jaudu nespēj paātrināties ātrāk par citu, jaudīgāku.

Tā arī otrā topikā nepaskaidroji kāpēc vienādas jaudas gadījumā smagākais auto paātrinās ātrāk, nekā vieglākais? Jauda taču vienāda...

Vienādas jaudas gadījumā straujāk paātrinās vieglākais. Cits jautājums par taviem uzskatiem un sapņiem, kuram ir lielāka jauda.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Paldies. Un tagad, lūdzu, paskaidro man, daltoniķim, vai tas mocis ir melns? Man kaut kā izskatās, ka melns un brūns.

Tu esi mākslas akadēmiju beidzis ar izcilību kāda no gleznošanas nodaļām??

Uz plāksnītes vai aprakstā ko izdod bode ir burtu kombinācija, kas nosaka krāsas. Kas Tev ir jāizdomā???!!!

Man tehniskajā pasē mocim jau kopš 77. gada ir ierakstīts sarkans, bet faktiski vienmēr ir bijis:

apelsīn-oranžīgi-sarkans, + zilganpelēks, + antrocīt-melns, + ķiršsarkans (jeb precīzi to kºasu apzīmē kā Jawas sakrans). Kuru ierakstīt???

UN vēl te saka neesot visgudrs un viszinošs?!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti