VW vai SEAT

muttabor Reģ.: 26.07.2011

Ir vajadzība pēc lielāka ģimenes auto. Vēlētos VW Sharan vai SEAT Alhambra, no 2001 līdz 2005 gadam, 1,9 dīzeli. Var būt kāds var pateikt kurš no tiem ir labāks? Kādi kuram ir plusi vai mīnusi, gan ekspluatācijas, gan cenu ziņā.

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Tas ir viens un tas pats auto, drusku atšķiras dizains.

SEAT iespējams būs ar labāku komplektāciju, par to pašu cenu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vai vēl piemest klāt Ford Galaxy tam visam.

muttabor Reģ.: 26.07.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vai vēl piemest klāt Ford Galaxy tam visam.

Nu FORDI man nepatīk, jo zināmas sliktas atsauksmes.

Var būt ir kādas nianses ar to kur tas komplektēts?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

muttabor rakstīja:

GB12 rakstīja: Vai vēl piemest klāt Ford Galaxy tam visam.

Nu FORDI man nepatīk, jo zināmas sliktas atsauksmes.

Var būt ir kādas nianses ar to kur tas komplektēts?

Starp citu, Fordam atšķirībā no Seat un VW "brālīšiem" ir komplektācijas ar apsildāmu vējstiklu - forša fīča ziemā!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kops kura laika sharans ir liels auto? lūznis..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nevajag jau visu džerim pielīdzināt, lielāks par A200 ir

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Es ņemtu SEAT, VW lielākā cena nav tā vērta. Ja nu vienīgi cena nav svarīga, jo VW it kā skaitās labāks un prestižāks.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Visi triis brachkas (Sharans, Alhambra un Galaxy) tiek taisiiti vienaa ruupniicaa Portugaalee.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Visi triis brachkas (Sharans, Alhambra un Galaxy) tiek taisiiti vienaa ruupniicaa Portugaalee.

------------------------

Tas attiecas uz pirmajām 2. paaudzēm, kopš 2006. gada Ford Galaxy ražo Beļģijā, Ģentē, un dzinēji ir tikai pašam savi "Duratorki" Principā es arī laikam skatītos uz SEAT,

jo maksāt tikai par VW zīmīti uz režģa jēgas neredzu

muttabor Reģ.: 26.07.2011
0 0 Atbildēt

Es arī tā kā uz SEAT, Bet ir arī citas nianses. Kā ir ar tām fifkām ka ar pulti pakakaļējās durvis atveramas? Ja ziemā pieker sals, vai tas mehānisms nevar nobrukt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

muttabor rakstīja: Es arī tā kā uz SEAT, Bet ir arī citas nianses. Kā ir ar tām fifkām ka ar pulti pakakaļējās durvis atveramas? Ja ziemā pieker sals, vai tas mehānisms nevar nobrukt?

Nobrukt var viss un dajebkas... Man čoms piecus gadus brauca ar Akordhondu, kurai tāda fīča bija... Viss it kā strādāja normāli.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
1 0 Atbildēt

muttabor

Es arī tā kā uz SEAT, Bet ir arī citas nianses. Kā ir ar tām fifkām ka ar pulti pakakaļējās durvis atveramas? Ja ziemā pieker sals, vai tas mehānisms nevar nobrukt?

==================

Cik no viņiem pašiem var saprast, šī opcija ir pieejama tikai vienam komplektācijas variantam "Style" (elektropievads + pults). Pārējiem jātaisa ar roku Paši apgalvo, ka elektromehānisms eleganti strādājot arī lielā aukstumā, bet, kā zinām, nobrukt principā var dajebkas Pat kosmosa kuģis ... Man jau nu gan šāda opcija šķiet nah vajadzīga

muttabor Reģ.: 26.07.2011
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Visi triis brachkas (Sharans, Alhambra un Galaxy) tiek taisiiti vienaa ruupniicaa Portugaalee.

Ja jau visi tiek taisīti vienā rūpnīcā, tad kā tiem ar piekari, vai arī vienādas, vai tomēr ir kāda atškirība. Kādas tiem piekares remonta izmaksas?

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: ...kopš 2006. gada Ford Galaxy ražo Beļģijā, Ģentē...

Genkā (Genk) :L

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
1 0 Atbildēt

muttabor rakstīja:

Ja jau visi tiek taisīti vienā rūpnīcā, tad kā tiem ar piekari,

Visiem ir pabieži jāremontē.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti