Jauna auto garantija

Jana1980 Reģ.: 22.01.2013

Sveiki. Varbūt kāds zin, kā ir ar jaunu auto, kurš ievests no eiropas savienības? Vai vietējais dīleris ņems pretī uz garantaijas remontu.?Domāju konkrētu par Škodu. Paldies

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Garantija ir spēkā visā ES (nezinu par EEZ) visa garantijas laikā.

Mēdz būt, ka ražotājs nosaka piem. 3 gadu garantiju, bet vietējais grieķu torgašs mārketinga nolūkā piemet vēl gadu vai divus, tad gan citā valstī spēkā būs tikai ražotāja noteiktā garantija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tikai dažādās valstīs garantijas nosacījumi mēdz atšķirties. Izrādās, ka manam Passat B6 2.0 dīzeļdzinējam sprauslu bojājumu gadījumā, ja auto ir pirkts Austrumeiropā, tad paredzēts mainīt tikai bojāto sprauslu. Bet, ja auto ir Rietumeiropas, tad maina visas. Tās nav tantiņu basņas, to mašīnas iepriekšējam īpašniekam pateica dīlerī. Un apstiprināja 3 gadījumi. 1. Manam auto iepriekšējā saimnieka valdījumā nomainīja 2 reizes - vienu mainīja vispārējās garantijas gadījumā, otro - pēc vispārējās garantijas (VW šiem dzinējiem uz sprauslām dod 7 gadu/250000 km garantiju, ja auto visu laiku apkopj VW dīlercentros). Mans auto ir pirkts jauns Latvijā.

2. Man kaimiņš pirms laika nopirka tādu pašu auto, tikai universāli un no Vācijas. Viņam pie dīlera samainīja visas.

3. Vēl vienam čomam kādu laiku atpakaļ garantijas laikā sprauslas dēļ auto apstājās uz Vācijas vai Austrijas bāņa. Vietējais dīleris samainīja vienu un tā arī pateica, ka tas tāpēc, ka Austrumeiropas auto.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja vari pierādīt, ka nobraukums ir patiess, tad garantija ir spēkā.

Ir redzēti daži "laimīgie" auto īpašnieki, kuriem liels bija izbrīns, kad mēģinājums itkā garantijas auto taisīt par garantiju beidzās ar čiku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

muhahāhāhāha

kā tu taisies pierādīt, ka nobraukums ir patiess??? ar 2 lieciniekiem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ķipa "zub dajū!"

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Dīleris apskatās, ka pēdējā apkopē Vācijā nobraukums bija, piemēram, 90 000, bet te 50 000. Vienkārši. Pats gandrīz uzrāvos uz tādu auto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paga paga

te bija bazars, ka tev jāpierāda

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man tak pokui ko friču servīze ir samurgojusi..... es nopirku ķerru ar 50 štukām uz tāfeles un lai dīleris razjabivajeca

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man tak pokui ko friču servīze ir samurgojusi..... es nopirku ķerru ar 50 štukām uz tāfeles un lai dīleris razjabivajeca

nu dīlers ari pasūt nakui! viņš problēmu ir atrisinājis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj nopērc no manis to dīzeļgolpu par nieka 283 latiem

dīleris stopudova jamajam vēl 3 gadus dod garantiju.... zub dajū

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti