auksts motors nikojas

didzels2 Reģ.: 03.02.2013

sveiki. man ir maz sapite . audi a4 2000 gada auksts motors uadodot gazi rijas ciet un grib sudities . viens saka zonde otrs kad ar gaisu problemas . ka domajat jus

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jāpasilda un tad jābrauc.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

didzels2 rakstīja: sveiki. man ir maz sapite . audi a4 2000 gada auksts motors uadodot gazi rijas ciet un grib sudities . viens saka zonde otrs kad ar gaisu problemas . ka domajat jus

Negribi pret Pasattu samainīt?

Mans iet zvērā gan augsts, gan silts.. bendzīns/gāze.

varu pat 5 Ls Tev piemaksāt, nu bombongas nopirksi sūkājamas un plastmasa ķēdei vēl paliks, ko kaklā uzkārt kad iesi uz diskotēku Vecrīgā..

Ko saki?

kt315b Reģ.: 04.12.2012
0 0 Atbildēt

didzels2 rakstīja: sveiki. man ir maz sapite . audi a4 2000 gada auksts motors uadodot gazi rijas ciet un grib sudities . viens saka zonde otrs kad ar gaisu problemas . ka domajat jus

Man ir jautājums - vai tam topiku ģeneratoram nevarētu nokonfigurēt atsevišķus latviešu valodas pareizrakstības nosacījumus - piemēram, atspējot teikuma sākšanu ar lielo burtu, diaktrisko zīmju lietošanu, interpunkcijas zīmju lietošanu.

Paldies.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

kt315b

Man ir jautājums - vai tam topiku ģeneratoram nevarētu nokonfigurēt atsevišķus latviešu valodas pareizrakstības nosacījumus - piemēram, atspējot teikuma sākšanu ar lielo burtu, diaktrisko zīmju lietošanu, interpunkcijas zīmju lietošanu.

=================

Ģenerators = labi, viss tālākais = labi... tikai tās "zīmes"

ir "diakrētiskās" !!! Vai, varbūt, Tu ne padomjlaikos

mācījies? Tātad ne visai ...

kt315b Reģ.: 04.12.2012
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Ģenerators = labi, viss tālākais = labi... tikai tās "zīmes"

ir "diakrētiskās" !!! Vai, varbūt, Tu ne padomjlaikos

mācījies? Tātad ne visai ...

Cienītais Ruu,

Google vārdu "diakrētiskās" ir redzējusi až 3x (2 no tām - Tīmekļa komentāros), vārdu "diaktriskās" 187x, bet vārdu "diakritiskās" - 8220x...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti