Iesakiet Auto - džipu vai minivenu 2k Ls

alisov23 Reģ.: 01.07.2013

Sveiki iesakiet k-kādu auto līdz 2000 Ls, džips nav prioritāte, bet gan opcija, pašreiz esmu Renault Scenic(2001 ,1,6) īpašnieks, par ko īpaši priecīgs neesmu, bet salons ļoti man patīk ērtības ziņā.

Skatos uz Honda CR-V, Land Rover Freelander, Nissan Almera-Tino.

Prioritātes, protams:

ekonomija

ērtība(lasi-ietilpība)

remonta izmaksas

 
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Opel Zafira A paaudze (nu varbūt ar maksās nedaudz vairāk par 2 k Ls)

Honda CRV vecais ar riteni uz bagāžnieka vāka.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Līdz 2K džips ir vienīgi Jeep Cherokee 4.0 benzīns/gāze - vienkāršs, ilgspēlējošs auto, citu marku džipeļi par šādu cenu ātrāk vai vēlāk prasīs ievērojamus ieguldījumus.

Piemēram- www.ss.lv/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Vēl mazliet piemetot klāt sanāktu šis- www.ss.lv/...

alisov23 Reģ.: 01.07.2013
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Vēl mazliet piemetot klāt sanāktu šis- www.ss.lv/...

Ko gan vēl vajadzētu ģimenes izbraucieniem

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Autors varētu izstāstīt, kāpēc vajag džipu - brauks bezceļā, vilks piekabes u.c. un kāpēc minivenu -brauks vairāk par 5 pasažieriem, vajag lielu bagāžnieku utt.

Savādāk tādas pretrunīgas vēlmes....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kad beidzot bāleliņi sapratīs, ka džips ir konkrēta auto marka Jeep, nevis visi apvidus auto+parketnieki?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

P.S. Es arī ieteiktu 1. paaudzes Zafira... ar 2.2 dīzeli...

alisov23 Reģ.: 01.07.2013
0 0 Atbildēt

Ok. atvainojos, bet tagad mēģināšu papildināt info. Minivens ir tāpēc, ka dažreiz ir jāved "krava", un tāpēc, ka pat pēc Scenic, sapratu, ka automobīli ar "zemo" sēdekli vairs negribu, par "apvidus auto" runājot, atkārtošos, ka tā vairāk ir opcija, bet būtu dažreiz pa mežu pabraukt, te uzreiz var teikt, ka nav vajadzīgs uz rāmja būvēts "auto", bet ar "parketniku" pilnīgi pietiek.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

pamēģini kautko no šitās zortes - www.ss.lv/...

agrais65 Reģ.: 02.07.2013
0 0 Atbildēt

Varu ieteikt HONDU CR-V Pats lietoju 2001 gada, tiesa gan izdevās atrast ar mazu nobraukumu un ļoti koptu.Lai ar tas ir parketnieks, bet par caurgājību ziemā sūdzēties nevaru-laukos izbraucu arī pa stipri aizputinātiem ceļiem.Divu gadu laikā esmu mainījis tik kalotkas, bet braucu daudz. Un mūsu ceļi jau ir tādi kādi ir.Degviela vidēji ap 9-9,5, bet tā precīzi neesmu rēķinājis. Tagd likšu gāzi. Auto ir vienkārš, uzticams. Varu teikt tikai to labāko. Jā, vienīgi paskaļš, bet nopakoju, tagad ok...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tur drīzāk vajag ko šitādu www.ss.lv/... - gan var kravu vest, gan dabū tupēt kā vista uz laktas, gan arī var viskautkur izbraukt - un es diži nešaubos ka konstrukcija arī ir nopietnāka par kaut kādiem parketnieciņiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti