BTA KASKO?

draco Reģ.: 25.07.2002

ko tauta saka par kasko no bta? kaadi iespaidi, atsauksmes? cenu piedaavaajums itkaa labs, bet vai nav uzmeteejkantoris, kuraa droshinaaties jeegas nav?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Man viss ir apdroshinats bta.

Arii veseliiba. Tikko salauzos, naudu ieskaitij 3ajaa dienaa pec pieteikuma iesniegsanas.

Es saku ka labs kantoris.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Agrāk bija štruntīgs, tagad viņi ir diezgan jūtami uzlabojuši izmaksu kvalitāti.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tad veciem fordiem kāds dod kasko?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Tikko salauzos,

asfalta slimība?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vai tad veciem fordiem kāds dod kasko?

BTA dod līdz 25 gadiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Shiirs rakstīja: Tikko salauzos,

asfalta slimība?

Pasliideeja kaajinja. Ja nebutu skaidraa, tad jau atliidziibu no apdrosinaataaja neredzeet, jo aarsta ekspertiizee alkohola klaatbuutne arii tiek ierakstiita. Taka ar to salaushanos pa paalim ir taaka ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

BTA ir viena tāda interesanta štelle KASKO noteikumos.

3.3.4. bojājumi tieši vai netieši radušies ar Klienta, Apdrošinātā, viņu ģimenes

locekļa, viņu pakļautībā uz līguma pamata strādājošas personas, transportlīdzekļa

tiesīgā lietotāja vai vadītāja ļaunu nolūku vai vainas pakāpi, kas zaudējumu un

civiltiesisko seku ziņā pielīdzināma ļaunam nolūkam. Par šādiem gadījumiem šo

noteikumu izpratnē vienmēr tiek uzskatīti, TOMĒR, NEAPROBEŽOJOTIES TIKAI AR TIEM, šādi

gadījumi:

a) CSNg noticis, transportlīdzekļa vadītājam pārsniedzot attiecīgajā ceļa posmā

noteikto maksimālo braukšanas ātrumu vairāk kā par 30 km/h;

b) CSNg noticis, transportlīdzekļa vadītājam pārkāpjot dzelzceļa pārbrauktuves

šķērsošanas noteikumus.

Tātad, teorētiski viņi var atteikt par dajebko... praksē, godīgi sakot, neesmu manījis, ka viņi būtu mēģinājuši šo bāzt apakšā visādiem sīkumiem, bet, nu, jau kuro gadu šo punktu arī ārā izņēmuši nav...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man līdzīgi kā Sgiiram viss apdrošināts tieši BTA - divi auto (KASKO, OCTA), nekustamie īpašumi, CTA, bija arī veselība (to gan darba devējs nodrošina). Arī tuvākajiem radiem viss iekš BTA apdrošināts.

Katrā ziņā šo kompāniju uzskatu par šobrīd labāko apdrošinātāju pēc price/performane. Man kā LV patriotam ļoti iet pie sirds, ka BTA ir uzņēmums ar 100% latviešu kapitālu, uzņēmums strādā ar peļņu, kā arī nes Latvijas vārdu pasaulē, aktīvi atverot filiāles Eiropā (Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, noteikti vēl ir kādas valstis, kuras nenosaucu).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vislabākais viennomīzīgi ir If... Vēl pie labajiem varētu uzskatīt Seesam, tagad arī Compensa, viņiem gan vēl šis tas procesā nav līdz galam sakārtots, kā nekā, viss tikai top...

Nomik, tu laikam brauc ar Hondām, ja pareizi atceros? Hondām, tāpat kā opeļiem, 99% polises iet uz BTA. Pārsvarā šamiem tur vislabākie tarifi...

Katram apdrošinātājam ir savas favorītmarkas. BTA tās ir jau mani pieminētie Honda, Opel. BTA nemīl, piemēram, Nissan; If, kāreiz, tieši patīk, īpaši lielākie modeļi - X-Trail, Pathfinder, Murano; Gjensidigei nepatīk Hyundai, bet patīk jaunas mazās mašīnas; Ifam, savukārt, mazās nepatīk; Compensa patīk Volvo, Seesam vienubrīd rullēja VW... utt. utjp...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ar to gribu teikt, ka, ja nomiks apmainīs savas hondas pret nissaniem, stipri šaubos, vai viņam BTA vēl liksies labākais price/performance...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vislabākais viennomīzīgi ir If... Vēl pie labajiem varētu uzskatīt Seesam, tagad arī Compensa, viņiem gan vēl šis tas procesā nav līdz galam sakārtots, kā nekā, viss tikai top...

Nomik, tu laikam brauc ar Hondām, ja pareizi atceros? Hondām, tāpat kā opeļiem, 99% polises iet uz BTA. Pārsvarā šamiem tur vislabākie tarifi...

Katram apdrošinātājam ir savas favorītmarkas. BTA tās ir jau mani pieminētie Honda, Opel. BTA nemīl, piemēram, Nissan; If, kāreiz, tieši patīk, īpaši lielākie modeļi - X-Trail, Pathfinder, Murano; Gjensidigei nepatīk Hyundai, bet patīk jaunas mazās mašīnas; Ifam, savukārt, mazās nepatīk; Compensa patīk Volvo, Seesam vienubrīd rullēja VW... utt. utjp...

Tas tāpēc, ka katram apdrošinātājam ir savs "gals" kādā no servisošanas kantoriem, un otrādi - servisošanas kantorim ir "gals" drošinātājos. Tālākais jau pēc klasiskās shēmas - roka roku mazgā un vienīgais apjātais kā parasti ir klients.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

GB12 rakstīja: Vislabākais viennomīzīgi ir If... Vēl pie labajiem varētu uzskatīt Seesam, tagad arī Compensa, viņiem gan vēl šis tas procesā nav līdz galam sakārtots, kā nekā, viss tikai top...

Nomik, tu laikam brauc ar Hondām, ja pareizi atceros? Hondām, tāpat kā opeļiem, 99% polises iet uz BTA. Pārsvarā šamiem tur vislabākie tarifi...

Katram apdrošinātājam ir savas favorītmarkas. BTA tās ir jau mani pieminētie Honda, Opel. BTA nemīl, piemēram, Nissan; If, kāreiz, tieši patīk, īpaši lielākie modeļi - X-Trail, Pathfinder, Murano; Gjensidigei nepatīk Hyundai, bet patīk jaunas mazās mašīnas; Ifam, savukārt, mazās nepatīk; Compensa patīk Volvo, Seesam vienubrīd rullēja VW... utt. utjp...

Tas tāpēc, ka katram apdrošinātājam ir savs "gals" kādā no servisošanas kantoriem, un otrādi - servisošanas kantorim ir "gals" drošinātājos. Tālākais jau pēc klasiskās shēmas - roka roku mazgā un vienīgais apjātais kā parasti ir klients.

Tikai nevajag atkal sākt gausties...

Ko nozīmē - apjātais?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ar to gribu teikt, ka, ja nomiks apmainīs savas hondas pret nissaniem, stipri šaubos, vai viņam BTA vēl liksies labākais price/performance...

BTA tiek apdrošināti sievasbrāļa Opel Astra (2 gab.), manu vecāku Citroen un Dacia, māsas Toyota un Ford. Es BTA par savu apdrošinātāju biju izvēlējies jau tālajā 2004.gadā, kad iegādājos Citroen C3. Man kā senam un uzticamam klientam ir ļoti lielas atlaides. Bet jāatzīst, ka kopā samaksātās prēmijas ievērojami pārsniedz izmaksāto atlīdzību apmēru.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Es arī varu piebalsot, ka ar BTA ir bijusi tikai pozitīva pieredze. Ar moci man bija avārija un otrai pusei (vainīgajai) bija BTA visu samaksāja zolīdi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti