iesakiet lūdzu servisu mersītim

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003

Labdien! Lūdzu iesakiet labu servisu, kurā varētu samainīt gaisa, degvielas filtrus, kā arī pārlikt degvielas padeves cauruļvadu (pie degvielas sūkņa), kuru, iepriekšējā servisā, veicot nomaiņu, meistari ir piestiprinājuši nepareizā vietā

Paldies!

P.S. par to iepriekš minēto Lāčplēša ielas servisu atradu ne pārāk labas atsauksmes.

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Izskatās ka trakoti nopietns remonC vajadzīgs , filtri ,cauruļvaC...... to jau kautkādā 'vasjas servisā' darīt nedrīkst un nedodieSS pašam izveikt- sistēmas vadības moduļos programmas nojuks !!!!

Nāksies vien braukt uz Abrenes ielu....

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Paldies par atbildi, ironiju uztvēru! Nedomāju, ka sievietēm, kuras nav mehāniķes, jālien zem mersenes pārlikt cauruļvadu Bija man normāls serviss vairākus gadus, kamēr veči neizdomāja par detaļu, kas maksā 10 ls iekasēt 100 ls, lūk, sievietes taču neko nesaprot, lai tik maksā. Līdz ar to uzticība un draudzība beidzās. Aizbraucu uz citu, bet tur cauruļvadu pievienoja nepareizi, par to aizrādīja TA. Tāpēc lūdzu ieteikumus, ja "Vasja" ir labs, tad iesakiet "Vasju"

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas tas par cauruļvadu pie sūkņa, ar kuru nepareizi pievienotu auto vēl kustas uz priekšu

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

hm, nezinu. TA lapā bija rakstīts "bojāts barošanas iekārtas cauruļvads pie degvielas sūkņa." Šis bojātais cauruļvads tika nomainīts pret jaunu, bet atkārtoti veicot TA tika aizrādīts, ka tas esot nepareizi piestiprināts un braucot var tikt aizķerts/norauts. nu kaut kā tā.. bet TA tika izieta ar apsolījumu, ka tas tiks novērsts. Starp citu, braucot salona ož pēc degvielas, agrāk tā nebija. Tā iet ar meistariem, kas neprot savu arodu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 1 Atbildēt

DīzeļservissR utt.dīzeļservisi - visi smird ,kāšš piķķi un tāpēc man nau dīzeļa

Mersim( mehānika ,tsk dzinējs , airmāķiki un apkopes ) tiek lietots MBest Dārzciema ielā , elektronikai Klodauto aiz Plazasrīgas (iebraukšana stulbā līkumā !!!! ) , Comandai un medijiem -12volt Ganu ielā .

Var jau neticēt , bet gana bieži pie dīlerservisa sanāk labāk un lētāk.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: DīzeļservissR utt.dīzeļservisi - visi smird ,kāšš piķķi un tāpēc man nau dīzeļa

Mersim( mehānika ,tsk dzinējs , airmāķiki un apkopes ) tiek lietots MBest Dārzciema ielā , elektronikai Klodauto aiz Plazasrīgas (iebraukšana stulbā līkumā !!!! ) , Comandai un medijiem -12volt Ganu ielā .

Var jau neticēt , bet gana bieži pie dīlerservisa sanāk labāk un lētāk.

tfu ,pļin- Dārzciema nē Deglava jā !

Mbest Serviss Sia

Augusta Deglava iela 82

Rīga, LV-1035

Latvija

Klods Auto Sia

Jelgavas iela 45

Rīga, LV-1004

Latvija

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS, paldies, pamēģināšu Deglava ielā. Manai mersenei ir benzīns & automātiskā ātrumkārba.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Māris 29466831 , Nikolajs 29344744

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ok, paldies!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man patika RCauto Krustabaznīcas ielā 12a. Kvalitatīvi pārvilka Opelim visas bremžu caurulītes.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Mersītis gadījumā nav A klase? Tad nav brīnums, ka kaktu serviss negribēja mocīties un nostiprināja to trubu kā ātrāk un vieglāk tikt klāt.

Kas tā bija par 10 Ls detaļu par kuru 100 paprasīja? A klases meršus daudzi servisi nemīl.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Es ar savu A mersi mocījos pa domeniks, latbemam uc brendiem beigas man saremonteja vasjka no klod auto ko viens A users ieteica.

Clou_De_Girofle Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nea, C klase. Detaļas nosaukumu neatceros - kaut kāds mazs, melns štruntiņš, kura dēļ nedega pagrieziena rādītāji.

MareksG Reģ.: 15.03.2014
0 0 Atbildēt

C klasei var pie manis

MareksG Reģ.: 15.03.2014
0 0 Atbildēt

Kura gada?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti