Yamaha XT 600

Yamahas Reģ.: 16.03.2014

Sveiki , ir problema ar moča palaišanu , parbaudīju vai vispar pienāk strava pie sveces, tad pienāk, bet dzirkstele ir ljoti minimali pamanama un ljoti blava , nomainīju uz citu sveci ,sit tādu pašu dzirkseli kā pirma ,vai ta ir problema ? vai ta varetu but problema pie moča nepiedarbinašanas ?

 
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Noteikti! Pirmais, ko var ieteikt, ej pa ķēdi un pārbaudi / notīri visus zemsprieguma vadu savienojumus! Sākot ar

AKB klemmēm un masas vadu pie moča, un tā tālāk, vislabāk visam mocim. Ja nelīdzēs, tad jāņem priekšā spole vai komutators, kaut nav skaidrs, kas tiem pa ziemu stāvot (es tā saprotu, ja) varētu notikt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vecaa labaa vaina ar CDI, laipni lugts nelaimigo pulcinjaa. jauns vins maksaja ap 160 latiem...

Yamahas Reģ.: 16.03.2014
0 0 Atbildēt

Pameiģinašu patirit kontaktus un tad redzes kas tur buss , paldies par ieteikumu

tas CDI gan padārgs , pirms pirku moci biju pakonsultejies ar vairakiem moto braucejiem , intreseja kam vairak vaidzetu pieverst uzmanibu pirkšanas laika , uzsvera galveno kart amortizatorus un ramis lai nebutu deformets , viss parejais tjipa sikums to visu varetu salabot , tgd tada nelaga sajuta laikam, ka esmu iegrabies lidz ausim ,tgd izradas dzirkstele par vaju , un kad iedarbinu moci sagazeju un pekšņi sāk slāpt nost , vaina ari dzirkstele ?

galvenais tada lieta , no ipašnieka kura pirku ,tam viss darbojas bez vainas

Yamahas Reģ.: 16.03.2014
0 0 Atbildēt

Yamahas rakstīja: Pameiģinašu patirit kontaktus un tad redzes kas tur buss , paldies par ieteikumu

tas CDI gan padārgs , pirms pirku moci biju pakonsultejies ar vairakiem moto braucejiem , intreseja kam vairak vaidzetu pieverst uzmanibu pirkšanas laika , uzsvera galveno kart amortizatorus un ramis lai nebutu deformets , viss parejais tjipa sikums to visu varetu salabot , tgd tada nelaga sajuta laikam, ka esmu iegrabies lidz ausim ,tgd izradas dzirkstele par vaju , un kad iedarbinu moci sagazeju un pekšņi sāk slāpt nost , vaina ari dzirkstele ?

galvenais tada lieta , no ipašnieka kura pirku ,tam viss darbojas bez vainas

A un CDI man stav jauns nesen mainits

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti