Vēstule Eiropas Komisijai (LOL)

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

Vēstule Eiropas komisijai

Respektīvi mani sauc Raitis, bet draugi mani sauc par Raičimonu, jo vienu vasaru mēs ar čomiem – kvadzilu, šumi un kosmosu aiz nefig darīt kā vienmēr sūcām Vanaga Stipro pie Topiņa stāvvietā, jo 5 procentīgo sūc tikai memļaki, a Varakļānos memļaki nedzīvo. Karoč sutinam un domājam, ka vajag savu biznesu, jo reāli Varakļāni ir tāda advancēta pilsēta, šito vārdu man kalnu Jānis pateica – baigi gudrais vecis rajonā, šim vidējā ir un kolhoza diploms. Karoč domājam ar kādu biznesu nodarboties, jo reāli aptieka mums ir, krāsu veikals ir serviss arī ir un blakus servisam rezerves daļu veikals. Karoč tirgus ir aizsists, bet tad kosmoss pameta labu domu. Šis esot redzējis pie Vilmāra pa kabeli kā Amerikā vest koust kastums strādā. Mēs pie Vilmāra neejam kopš ievilka kabeli, jo viņam sakāpis galvā kopš šis redz ne tikai reģionālo tv. Tad mēs padomājām a kāpēc , lai mēs neuztaisītu pa Eiropas naudu Varakļāni kostums. Baigi aizdegāmies visi, bet pieredze jau mums bija , jo pagājušo vasaru mēs šumim šķūnējām otro golfu. Viņam bija tāds pretīgi balts golfs, a šis gribēja melnu ar sarkanu strīpu pa vidu, gluži kā stringu biksēm. Nu neko sapirkām visas vajadzīgās lietas- vanags 2l, zacene,vivacolor bindo 7, bindo3, rullīši un izolene līnijām. Un braucām pie kosmosa uz mājām šķūnēt golfu. Jāsaka sanāca labi, tikai sarkanās krāsas vietā mums iedeva rozā, apčakarēja čalis. Nu sākumā domājām , ka nu mitra krāsa tāpēc tik gaiša zin tip nožūs būs tumši sarkana, nu a mēs drošības pēc uzmetām 5 kārtas , lai kārtīgi tumša tā svītra, tādā sulīgā ķiršu krāsā sanāk. Pūt dirsā! Tagad šumim ir menls golfs ar rozā svītru pa vidu kuru nevar nomazgāt, jo mēs mašīnu nolakojām ar koka laku ko kosmos no senča paņēma pa kluso. Nu baigi neglīti jau nav, manuprāt ir oriģināli. Tāpēc dārgā komisija es uzskatu , ka mēs varam uzcelt to Varakļānu kostums , jo ko gan jūs varat zaudēt? Iespējams, ka šis manis rakstītais projekts nebūs īsti pareizs , jo mēs nošpikojām no googles , ka vajag rakstīt tā kā ir - ar saviem vārdiem. Nu tīri pa skaitļiem runājot, tad mums , jau nevajag daudz , tikai vienu miļonu , jo vecā ferma jāpārtaisa , jo tur pilns ar govs sūdiem un tur baigi smird. Tad vēl mums jālūdz vietējā celtniecības firma - olafs constructions , lai palīdz sataisīt servisu. Ļoti svarīga lieta ir darba auto, jo es taču nebraukšu ar autobusu, ko par mani domās klienti, to ka es esmu bomzis? Ā man vēl vajag naudu tiesībām, jo 2 gadi atpakaļ nodzēru tās. Sanāca sākumā tāds smieklīgs atgadījums, pēc kura nebija vairs smieklīgi vairs. Ā un pārējā nauda aizies reklāmā un algās ,jo es taču nemaksāšu grašus puikām. Nu pirmais gads solās būt sūdīgi grūts un baigā peļņa nebūs ar to jūs rēķinieties , negaidiet tur baigos zelta kalnus sākumā. Sākumā jāiekaro Latvijas tirgus un tad jau Eiropa. Bet pirmais klients mums jau ir , kosmosam ir čoms kurš grib savu mazdu pārtaisīt par labordžīnī. Vienreiz mēs mēģinājām no opeļa uztaisīt porši , nu vismaz šrotā atsitām to naudu pa kuru nopirkām opeli. Es vienkārši esmu cilvēks česnijs un saku kā ir. Takā dārgā Eiropas komisija , ja Jūs nemākiet lasīt latviski , tad iemeties šito tekstu googlē tulkotājā un viss parādīsies angliski. Mēs mēģinājām un iztulkotajā neparādījās ne viena latvieša vārda, takā nevajag dirst , ka neko nesaprot.

Ā- to naudu sūtiet uz manu konta numuru, tad es viņu vēlāk pārsūtīšu uz firmas kontu , nu tad kad uztaisīšu firmu, jo vajag reāli divas štukas latu, tagad jau sanāk kādi divi tūkstoši astoņsimt eināru .

Ar cieņu,

Raičimons, šumis , kosmoss, kvadzilla uzmeta mūs

 
Mieramika Reģ.: 18.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu šis projekts ar steigu jālabo, citādi EK nelaidīs cauri - tak katrs Viļānu pikaso zina, ka bindo ir Sadolinam, ne Vivacoloram

Priecīgus visiem svētkus!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Cepums! lai izdodas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti