Waze ārpus Latvijas

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Lietoju jau ilgi- palīdz daudziem, ne tikai man.

Plānojās garāks brauciens pa Eiropu- kā ar šo pasākumu citās valstīs? Ja ir kāds no LV operatoriem, tad par megabaitiem savācās smuks cipariņš. Bet ja paskatās waze top lietotājus, tad šamējie rullē tūkstošiem km nedēļā- pa manam to nevar paveikt vienas valsts ietvaros.

Kādas ir alternatīvas iespējas lietot waze ārpus dzimtenes neiztukšojot maku?

 
Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Paņem priekšapmaksas karti tajā valsti, pa kuru taisies braukt un lieto tur. Ja vajag tikai offline navigāciju, lieto kaut vai OsmAand vai kaut ko no maksas navigacijas softiem.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Lietoju jau ilgi- palīdz daudziem, ne tikai man.

Plānojās garāks brauciens pa Eiropu- kā ar šo pasākumu citās valstīs? Ja ir kāds no LV operatoriem, tad par megabaitiem savācās smuks cipariņš. Bet ja paskatās waze top lietotājus, tad šamējie rullē tūkstošiem km nedēļā- pa manam to nevar paveikt vienas valsts ietvaros.

Kādas ir alternatīvas iespējas lietot waze ārpus dzimtenes neiztukšojot maku?

Taxi?

muadris Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

airbalticcard.com/... lielā mērā atrisinās "smukā cipariņa" problēmu. Nav tik lēti, cik vietējā SIM karte varētu piedāvāt, bet, ja jābrauc caur vairākām valstīm, katrā uz robežas vietējo kartiņu nenopirksi. Waze nav ēdelīgs, kopējais cipars noteikti būs apmierinošs.

JurisS Reģ.: 08.03.2002
0 0 Atbildēt

muadris rakstīja: airbalticcard.com/... lielā mērā atrisinās "smukā cipariņa" problēmu. Nav tik lēti, cik vietējā SIM karte varētu piedāvāt, bet, ja jābrauc caur vairākām valstīm, katrā uz robežas vietējo kartiņu nenopirksi. Waze nav ēdelīgs, kopējais cipars noteikti būs apmierinošs.

airbalticcard 1MB maksā - 0,39€, kas ir dārgāk par LMT viesabonēšanu - 0,24€ par 1MB. Ja izvēlies pakalpojumu "Internets ceļojumā", tad 1MB izmaksas būs tikai 0,14€. Gan jau citi operatori arī piedāvā līdzīgus tarifus, kā nekā ES regula nosaka tarifu griestus.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

JurisS rakstīja:

muadris rakstīja: airbalticcard.com/... lielā mērā atrisinās "smukā cipariņa" problēmu. Nav tik lēti, cik vietējā SIM karte varētu piedāvāt, bet, ja jābrauc caur vairākām valstīm, katrā uz robežas vietējo kartiņu nenopirksi. Waze nav ēdelīgs, kopējais cipars noteikti būs apmierinošs.

airbalticcard 1MB maksā - 0,39€, kas ir dārgāk par LMT viesabonēšanu - 0,24€ par 1MB. Ja izvēlies pakalpojumu "Internets ceļojumā", tad 1MB izmaksas būs tikai 0,14€. Gan jau citi operatori arī piedāvā līdzīgus tarifus, kā nekā ES regula nosaka tarifu griestus.

nu, 3h pa igaunijas pierobežu waze noēda ap 6 mb, turklāt lielākoties pa vienu reģionu grozoties.

tā ka 40 centi par megabaitu baigi saldi nebūs.

pačekoju, cik noēdis pēdējās dienās, kad braucu pa ne-ierastiem maršrutiem. līdz bauskai un atpakaļ no valm ap 6mb. reāli - līdz rīgai karte gan jau katčē bija. tā ka jārēķina, ka 100km apmēram 6mb.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Neiespringsti,paņem jebkādu citu navigāciju un mauc.Esmu mēģinājis Waze spānijā,somijā utt nu x... k-kāda ēd resursus nejēgā.braukt virs vidējā var daudzviet,bet atceries,ka pilsētā vairāk čeko,kā ārpus.Tāpat vietējie pārkāpj ātruma limitus,bet navigācijai var ņemt jebko citu Sygic,tomtom uttt.Jautājums,kādas ir prioritātes,braukt līdz mērķim,vai pārkāpt noteikumus skatoties kur kas atrodas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti