auto iegāde

Nika002 Reģ.: 19.03.2015

Sveiki!

Nepieciešams padoms. Jau kādu laiku meklēju sev auto, varbūt varat ieteikt kaut ko/ palīdzēt ar padomu.

Sākšu ar to, ko negribu, tas ir, Citroen, Kia, Peugeot, BMW, Audi un noteikti ne WV Golf.

Braukāšu pārsvarā pa pilsētu. Sliecos par labu dīzelim. Aptuvenais budžets līdz 3000 (max. 3500) Eur.

Būšu pateicīga par ieteikumiem!

 
1 2
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Iesaku Volvo S60 D5. Ja nav vai ir maza ģimene, un nav jāvadā krava, tad ideāls auto sievietei.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņem no fana merivu

Nika002 Reģ.: 19.03.2015
1 0 Atbildēt

Merivu tomēr ne, paldies!

Kāds Volvo ir ekspluatācijas ziņā?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Aptuvenais budžets līdz 3000 (max. 3500) Eur. -- un Volvo S60 ? Tur nav jālauza galvu par ekspluatāciju, tas lūznis uzturēsies servisos.

Nika002 Reģ.: 19.03.2015
0 0 Atbildēt

Skaidrs, ka budžets būs jāpalielina, par to šobrīd nav runa, S60 cena vidēji ir ap 4000 Eur, plus, mīnus.

Varam atgriezties pie ekspluatācijas jautājuma

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Ja brauc pārsvarā pa pilsētu, īsus gabalus, labāk ņem benzīnnieku, vēlams bez turbīnas.

Ziemā atrāk uzsils, mazāks čakars būs ar remontiem, mazāk lūzīs, un degvielas patēriņš pie maziem nobraukumiem (=pārsvarā pa pilsētu) ir sekundārs, ja neņem kaut kādu 3.8l V8...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

A kāpēc jāpērk lūzni?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Volvo ir ļoti ērts auto braukšanas ziņā. Un ļoti dārgs eskpluatācijas ziņā. Ja kaut kas jādara ar elektroniku, pat elementāras kļūdas dažreiz var noņem tikai daži servisi Rīgā, kam ir Volvo autorizētas remonta tiesības. Ņemot vērā vēlamo budžetu, ieteiktu skatīties uz kādu uzticamu, ar zināmu nelielu noskrējienu, japāni

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

p.s. bedzīnnieku, 1.6-1.8 l

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bet pirms tam iesaku aizbraukt uz kādu neitrālu virsbūvju remonta servisu un parunāt par japāņiem...

Nika002 Reģ.: 19.03.2015
0 0 Atbildēt

Skatījos Toyota Corolla, kādas atsauksmes par šo? Ar ko benzīns labāks par dīzeli, izņemot to, ka ātrāk uzsilst? Apsaktot n-tās auto liekas, ka visi tirgo sarūsējušus...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kā ļoti daudz km nobraucis ar Toyota Corrola varu atzīmēt benzīnnieka 1.6 izcilo elastību un patiešām mazo patēriņu (arī pilsētā). Un nekādas rūsas, ja vien auto nav bijis sists

Viens ārkārtīgi izturīgs, bet, manuprāt, arī prasts, izteikti skaļš salonā un arī dizainiski neglīts auto (ja runājam par iespējām iekļauties budžetā).

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79

Kā ļoti daudz km nobraucis ar Toyota Corrola varu atzīmēt benzīnnieka 1.6 izcilo elastību un patiešām mazo patēriņu (arī pilsētā).

............

Visticamāk Tev kā daudz braukušam ir taisnība .

Man uz 2 dienām 1.6 benzīns bija kā maiņas auto . Nu jau aizmirsu kurš gads ..kaut kur 2006-8 . Uz tāfeles ap 200K . Iespejams ar kādu bojājumu degvielas patērina regulācijā .

Nu man šis nepatīkami pārsteidza . Bet .... kā jau teici , iespējams smagā pilsētā savādāk ( atrumkārba tātd pilsētas ) . Un patēriņš pēc bākas metodes ar varēja būt neprecīzs , piemēram kad man adeva tad bāka nebij PILNĪGI pilna . Lī'dž ar to man parādījas palies patēriņš . Pa trasi uz 90 bija ap /virs 3000 apgriezieni .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mana pieredze (un kompānijas autoparka arī) apliecina, ka Toyota benzīnnieks patērē teju vai tikpat kā Toyota dīzelis

1.6 benzīnnieks pret 1.4 dīzeli - abi patērē ap 6.5l vidēji (satiksme 50/50 - ārpilsēta/pilsēta)

1.8 benzīnnieks pret 2.2 dīzeli - benzīnnieks ir pat ekonomiskāks - ap 7 litriem vidēji!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Es pilsētai nepirktu dīzeli, ja nu vienīgi ekspluatācija takša režīmā. Pie īsiem braucieniem pa pilsētu motors var vispār nesasniegt darba temperatūru, tam tāpēc var piemesties kādas kaites un ziemā salonā arī būs auksti. Izņēmums ir jaunie mazie forsētie dīzeļi, bet lietota auto gadījumā jau nav runa par tādu. Vai arī tāda ekstra, kā no motora neatkarīga krāsns , bet tad jau īpaša ekonomija nesanāks. Vēl -dīzeļus nepērk, lai brauktu maz, tātad, lietotais auto ar dīzeli būs ar lielāku nobraukumu, kā benzīnnieks. Galvenā dīzeļa priekšrocība - liels griezes moments un ekonomija garākos braucienos. ( "Ekonomijas" alternatīva - benzīna motors ar gāzes iekārtu ). Par patēriņu - Benzīna motora patēriņš tikai pa pilsētu ar sastrēgumu 2x dienā gan nebūs 6.5 l uz 100 km , drīzāk 8-9 l/100 km un ziemā visi 10.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

imzz

Galvenā dīzeļa priekšrocība - liels griezes moments un ekonomija garākos braucienos.

........

Pēc manas ex 2.2 d rava pieredzes kā reiz pilsētā dīzels smagi iekabina benzīnam . Pamatā man sanāk daudz šoseja un ravam bija 6,1 gada griezumā . Vasarā sanāca viens sprīdis kad tikai pa Jelgavu , Ozolniekiem . Vidējais ātrums no 53 km/h nokrita uz 28 , bet patēriņš pieauga tikkai par 0,6.

Bet kā jau minēju tas bij vasara . Bet vaij īsiem, kaut smagas pilsētas izskrējieniem vajag dīzeli , laikam jau nē .

Pats apzināti no dīzeļa atgriezos pie benz/gāze

Nika002 Reģ.: 19.03.2015
0 0 Atbildēt

Būs jāpievērš uzmanība benzīnam. Mana braukāšana būs pārsvarā pa Rīgu, ikdienā īsi gabali, principā līdz darbam un atpakaļ, īss ceļa gabals, brauciens max. 15-20 min. Vasarā vairāk garie gabali, bet domāju braukāšana lielākoties pa pilsētu atsvērs benzīna auto iegādi. Paldies par ieteikumiem! Vienīgais vēl jāatrod auto

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Drīz tirgošu benzīna 3,2motora mersi ,ideāls pilsētas auto -~ 18l/100km , kārreiz pa 15-120minūtēm līdz nākamajam benzīntankam var tikt

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

ko vieta ņemsi? 6,0? nafta brauc uz leju $

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vietā jau sen ira 911 4S un mersis vienk.stāu un stāu ,pardot pat pa max.cenu nagribejās , bet turēt arī nau jēgas , pietiek ar vienu kabri

P.S. tie nau mani mopēdi , es tik vizinu(os)/aprūpēju/pārdodu utt

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

tax,ists

P.S

jebkura gadijūmā labi iekartojies

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Viennozīmīgi, ja nobraukums mēnesī nelielsnav jēgas mest acis uz dīzeļiem. Dārgāki ekspluatācijā, jāuztraucas ziemā par nekvalitatīvu degvielu(iespējams), aķītim jābūt labam. Vidusmēra autiņiem vibrācija, skaļums....

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 1 Atbildēt

Vispār, ļoti labas mašinas ir placī RVA Krasta 63 (otrā pusē aiz MC). Vairāk viņi specializējas uz zviedru auto. Bet, nu tiešām labi auto. Ir būts daudzos auto plačos - šeit tiešām kvalitatīvi un labi sagatavoti auto.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

aha, man rdiniece "iepirka" pie šamiem V50 voviku.

Džeki teicās ka auto ir ideālā kārtībā, bet dzīvē viss bija savādāk.

Daļu kasjaku šamie novērsa par savu naudu, pārējo nācās apmaksāt pašai.

To ko atļāvās pateik Mūsa motors par šo konkrēto vovika modeli, atļaujšos noklusēt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti