Meklēju detaļu un/vai meistaru

KKNgroup Reģ.: 27.04.2015

Labdien!

B5 Passat 1997 1.6

Man nepieciešams nomainīt gaisa cauruli motora padevei.

Bojāta tā mazā caurule, kas ir augšpusē no gumijas (nevis plastmasas). Vai lūdzu varat ieteikt, kur es varētu šādu eļļas izturīgu, gumijas trubiņu iegādāties?

Vēl es meklēju uzticamu servisu/meistaru - līdzšinējā pieredze ir slikta (esmu pabijis kādos 5 servisos).

Esmu gatavs maksāt vairāk par labu kvalitāti un uzticamu darbu.

 
KKNgroup Reģ.: 27.04.2015
0 0 Atbildēt

Detaļas nr. ir 050133354, bet visu ieplūstošā gaisa cauruli pat nevajadzētu mainīt - vajadzētu tikai to mazo trubiņu.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Sākumā iegādājies manuāli,paskaties vai var pats nomāinīt,jeb reāli cik daudz vajag lai tiktu kāt,tad brauc uz šrotu utt vietu un sameklē ko vajag.Nedomāju ,ka tā ir baigā problēma.Un kas i,veikalā tādu daļu nevar dabūt?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Visas gumijas shljaukas ir standarta - vari iegaadaaties uz metriem jebkuraa iestaadee, kas tirgo. Kaadreiz bija Hansafleks uz Ganiibu dambja - peerc kaut vai metriem. Mekleet pa shrotiem - lieka laika teereeshana, pie tam gumija dazhu gadu laikaa zaudee savas saakotneejaas iipashiibas. Ja taa ir gumija.

AutoM Reģ.: 10.05.2015
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt savus pakalpojumus auto jomā, ja esat gatavs braukt uz Ogri. Liels darbības spektrs. Kvalitāte, efektivitāte ir darbības pamatprincipi. Cenas samērīgas. Sasniedzamība pa tel. jebkurā diennakts laikā, pieejamība pēc vienošanās (iespēja arī naktī). Tel. 28376024

;)

AutoM Reģ.: 10.05.2015
0 0 Atbildēt

Ak jā, piemirsu, autobraucējiem no Rīgas, no summas mīnus 7eiro. Tas par cel,a izdevumiem. ;)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti