Fotoradaru sodi

Lauris9112 Reģ.: 05.10.2014

Labdien, vēlos paprasīt tādu lietu -

Braucot Rīgā pilsētas teritorijā kur atļauts ir 50 kmh braucu uz aptuveni 73 (nesen 70 zīme bija beigusies) un tiku apžilbināts no ceļa malā esoša foto stenda (pārvietojamā bez zīmēm iepriekš) kāds varētu būt sods naudas izteiksmē? Un kad gaidīt viņu ņemot vērā ka sestdienas vakarā iegūts?

Un jautājums nr 2. Vai pastāv iespēja, ka es tieku cauri sveikā jo braucu pa kreiso joslu un labajā nedaudz pa priekšu brauca cits auto (vai var būt tā ka nofočē, bet piem nav numurs redzams utt un līdz ar to nekas nav? Vai arī ja fočē tad sēdi un 100% gaidi?)

 
1 2
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

GK1968 rakstīja: Ir, ir vēl auto, kuriem spidometra sensors saņem signālu ar mehānisku pievadu no kārbas, nevis caur ABS sensoriem.

Tikai sadabūt vietā tādu pašu nesanāca.

Toties ir garāks 5. robs. Motors tāpat pavelk un daudz klusāka braukšana atļautajos ātrumos.

Varbūt tas francūžiem tāds izplatīts stils. 2005. gada Peugeot arī spidometrs strādāja no kārbas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

GK1968 rakstīja: Ir, ir vēl auto, kuriem spidometra sensors saņem signālu ar mehānisku pievadu no kārbas, nevis caur ABS sensoriem.

Tikai sadabūt vietā tādu pašu nesanāca.

Toties ir garāks 5. robs. Motors tāpat pavelk un daudz klusāka braukšana atļautajos ātrumos.

Par to, kā tikt galā ar šo situāciju vajadzēja domāt pirms kārbas maiņas, nevis pēc. Piemēram, ir kaut kādi nullto gadu fofāgeni kam lai arī spidometrs arī lieto ātruma signāla devēju, to teorētiski var pārkonfigurēt lai tas tā vietā izmantotu ātruma signālu no ABS bloka.

Abet par garāku piekto robu - man golfam rudenī nācās ielikt TDI kārbu - pirms tam esošajai G60 kārbai difera satelītu ass pameta savu vietu un izlauza caurumu korpusā, un uz sitiena un bez maksas varēja dabūt tikai TDI kārbu - jā, motors pavelk, bet vairs nav nekādas braukšanas baudas un pārnesuma skaitļi ir tā izvietoti, ka nu pa pilsētu var mierīgi braukt arī trešajā, un pie tā, ar cik augstu ieplūdes spiedienu motors darbojas, es intereses pēc nesen uztaisīju eksperimentu - uzliku lai dators rāda patēriņu litros stundā [motora vadības bloks ātrumu neredz, tāpēc litri uz simtu nesanāca] un pabraucu pa šoseju pārmaiņus ceturtajā un piektajā; secinājums - labākajā gadījumā ceturtajā patēriņš ir tāds pats kā piektajā, sliktākajā - piektajā patērē vairāk.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Atkarībā, cik tad bija reālais ātrums mīnus radara kļūda - 40 vai 80 EUR

Gaidīt, visdrīzāk, kaut kur nākošās nedēļas vidū/otrā pusē.

Ja numurs nav redzams, tad var arī paveikties.

Tad nr. zīmei pilnībā vajag būt aizklātai visu fiksācijas laiku (FR sodu apstrādē ir video fiksācija, kas ieraksta 'video' formātā, ja tajā vienā kadrā pēkšņi putns nolido garām u.t.t. tad viņi skatās pēc video un apstrādā šo fiksāciju)

😉 Pazīstamais pie viena luksofora uzskrēja ar vienu, bet pēc ~500m bija pārvietojamais...

 Galā nr. zīme atnākusajā bildē bija pa pusei aizklāta, reāli bija redzami tik 2 cipari(auto korpuss, ar ko skrējās aizklāja), bet sodiņš tāpat atnāca, tāpēc pārsūdzēt bezjēdzīgi... Ja jau pareizajam atsūtīja, tad viss ir lieliski  fikēts. 

 

Viņi nelaidīs garām iespeju iekasēt. 😉

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Es tik nesaprotu, ja tā gribas skriet, tad kur problēmas noslēpt VNZ ...  Es tīri izklaides pēc reizēm mēdzu paskriet blakus kraviniekam lai noslēptos, pat jau caurmērā esmu radaram ļoooti neintersants ... 

P.S. vienkārši izklaidējos lai kaut kā pārtrauktu vienmuļu ~100km/h braucienu, kad sāk dzīt miegu virsū ...

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Es tik nesaprotu, ja tā gribas skriet, tad kur problēmas noslēpt VNZ ...  Es tīri izklaides pēc reizēm mēdzu paskriet blakus kraviniekam lai noslēptos, pat jau caurmērā esmu radaram ļoooti neintersants ... 

P.S. vienkārši izklaidējos lai kaut kā pārtrauktu vienmuļu ~100km/h braucienu, kad sāk dzīt miegu virsū ...

No LV rajona centra (ar V sākas nosaukums) dzīves , gan gadus desmit jau atpakaļ.  Pilsētā noliek pārvietojamo fotoradaru, jaunekļi noslēdz derības - laiž viens pēc otra garām, kuram atnāks mazākais ātrums, tas apmaksā visiem sodu. Pārsimt metrus aiz fotoradara stāv ekipāža un visiem gonščikiem izsniedz papildus rēķinus.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GK1968 rakstīja: Ir, ir vēl auto, kuriem spidometra sensors saņem signālu ar mehānisku pievadu no kārbas, nevis caur ABS sensoriem.

Tikai sadabūt vietā tādu pašu nesanāca.

Toties ir garāks 5. robs. Motors tāpat pavelk un daudz klusāka braukšana atļautajos ātrumos.

Par to, kā tikt galā ar šo situāciju vajadzēja domāt pirms kārbas maiņas, nevis pēc. Piemēram, ir kaut kādi nullto gadu fofāgeni kam lai arī spidometrs arī lieto ātruma signāla devēju, to teorētiski var pārkonfigurēt lai tas tā vietā izmantotu ātruma signālu no ABS bloka.

Abet par garāku piekto robu - man golfam rudenī nācās ielikt TDI kārbu - pirms tam esošajai G60 kārbai difera satelītu ass pameta savu vietu un izlauza caurumu korpusā, un uz sitiena un bez maksas varēja dabūt tikai TDI kārbu - jā, motors pavelk, bet vairs nav nekādas braukšanas baudas un pārnesuma skaitļi ir tā izvietoti, ka nu pa pilsētu var mierīgi braukt arī trešajā, un pie tā, ar cik augstu ieplūdes spiedienu motors darbojas, es intereses pēc nesen uztaisīju eksperimentu - uzliku lai dators rāda patēriņu litros stundā [motora vadības bloks ātrumu neredz, tāpēc litri uz simtu nesanāca] un pabraucu pa šoseju pārmaiņus ceturtajā un piektajā; secinājums - labākajā gadījumā ceturtajā patēriņš ir tāds pats kā piektajā, sliktākajā - piektajā patērē vairāk.

Tad jau sanāk, ka tev tur joprojām tāds nīkulis vien ir

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Es tik nesaprotu, ja tā gribas skriet, tad kur problēmas noslēpt VNZ ...  Es tīri izklaides pēc reizēm mēdzu paskriet blakus kraviniekam lai noslēptos, pat jau caurmērā esmu radaram ļoooti neintersants ... 

P.S. vienkārši izklaidējos lai kaut kā pārtrauktu vienmuļu ~100km/h braucienu, kad sāk dzīt miegu virsū ...

Jāzina,kurā virzienā FR šauj,nummurzīme manuāli izmaina leņķi.Skaistas bezmaksas bildes csdd.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

Vispar interesanti cik pie mums ir izplatītas caurspīdīgās atstarojušās plēves ko līmē virsū uz zīmi, vai pašiem burtiem/cipariem, vienkāŗsi braucot neredz ka tur kaut kas ir uzlīmēts, tādejādi ikdienas ekipāža nesodīs par nr. zīmju slēpšanu, bet bildē nobildējot viss ir pārgaismots.

  Vai arī mūsējie FR ir pārāk advencēti un vairs šādas lietas neķer?

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

WALA rakstīja: Es tik nesaprotu, ja tā gribas skriet, tad kur problēmas noslēpt VNZ ...  Es tīri izklaides pēc reizēm mēdzu paskriet blakus kraviniekam lai noslēptos, pat jau caurmērā esmu radaram ļoooti neintersants ... 

P.S. vienkārši izklaidējos lai kaut kā pārtrauktu vienmuļu ~100km/h braucienu, kad sāk dzīt miegu virsū ...

No LV rajona centra (ar V sākas nosaukums) dzīves , gan gadus desmit jau atpakaļ.  Pilsētā noliek pārvietojamo fotoradaru, jaunekļi noslēdz derības - laiž viens pēc otra garām, kuram atnāks mazākais ātrums, tas apmaksā visiem sodu. Pārsimt metrus aiz fotoradara stāv ekipāža un visiem gonščikiem izsniedz papildus rēķinus.

Izklausās pēc izklaidēm kadiroviešu dēlu stilā. Jāliek klāt šaušana no automāta gaisā, braucot garām radaram. Virsū nevar - radarus appsaimnieko papus vienam no kompānijas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mazliet fun un nākotnes:

www.youtube.com/shorts/x61_8J7eCnk

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti