Izstāde "Auto 2017" Ķīpsalā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Izstāde “AUTO 2017” notiks no 7. līdz 9. aprīlim 2017.

 
1 2 3
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Man vispār LV izstādes, jebkurā jomā, liekas sevi izsmēlušas, esam par mazu, lai no tādas izstādes būtu kāda jēga. I-netā visu var atrast daudz lielākā piedāvājumā, plus visa pasaule paveras, no dalībnieku skatu punkta vispār, iztērē kaudzi naudas, atdeve - minimāla.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Sen nebiju bijis uz Auto. Bija interesanti. Patika lietuvieši ar saviem uzķīlētajiem vāģiem.

No ielas auto, patika F-Pace, bet mans favorīts ir Kodiaq, pēc izjūtām liekas ļoti ērts un pārdomāts auto salons, gribētos izbraukt. Pat kosmosa kuģī 5008 neizjutu to sajūtu ko gribēju sajust.

Žēl, ka ģimenes auto jau iepirkts.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Tiešām cieņa pret izstāžu organizatoriem, taču AUTO izstādi vairs nealkstu apmeklēt viena banāla iemesla dēļ - tas ir naturāls gadatirgus. Vienīgais pluss - daudzi dīleri apmeklējami vienuviet. Un viss. Izstādē nav lielas daļas autoražotāju vispār. Tos, kuri tur piedalās, varu apmeklēt viņu salonos mierīgākā gaisotnē.

P.S. Tas viss atgādina manas industrijas izstādi Rīga FOOD, kas uz lielo Eiropas pārtikas izstāžu fona ir burtiski ignorējams izsmiekls.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
2 0 Atbildēt

Mani izstādē interesēja tieši Dīleru sadaļa, Exotica tā ne visai. Jā, pozitīvākais ir tas, ka uz vietas var salīdzināt dažādu ražotāju piedāvājumus. Bet jā - te redzama tirgus specifika - izstādē piedalās tie, kam vairāk jācīnās par pozīcijām tirgū. Pieļauju, ka tāpēc arī Volkswagen ir atpakaļ izstādē, jo pat grupas ietvaros ir saradušies iekārojami modeļi - Kodiaq, Ateca. Arī blakus stendos simpātiskie Peugeot 3008 un 5008 modeļi, līdz ar to sabiedrībai nepieciešams atgādinājums - "Hey, re kur mums arī ir Tiguan - lielisks auto".

Par automobiļiem:

- Honda Civic dzīvē daudz smukāks nekā bildēs. Varētu būt dikti labs auto.

- Renault stendā Koleos un Scenic. Koleos cena vēl nebija zināma, taču likās labi nostrādāts vāģis. Tiesa izstādē bija bagātīgākā "Initiale" komplektācija. Droši vien plikāks vāģis atstātu citu iespaidu. Scenic gadījumā pierādījās tas, ka mazāk touch screen un vairāk īstu slēdžu manuprāt ir ērtāks risinājums.

- Peugeot 5008 patika, bet ne ar ko īpaši nepārsteidza - dīzāk tāds 3008 ar lielāku bagāžnieku.

Es esmu no tiem cilvēkiem, kas diezgan lielu uzmanību pievērš detaļām - arī šeit, automobiļu salonos.

- Alfa Romeo Giulia par 47 000 EUR - nu ar apdares materiāliem varēja daudz vairāk pacensties. Īstenībā tas raksturīgs visai Fiat grupai. It kā labi iecerēts, bet materiāli kā no budžeta klases mazauto. Manā skatījumā ja auto maksā virs 20 000, tad materiālu izvēlei jābūt skaidrai. Līdzīgs piemērs ar Ssang Yong Korando - 25 štukas, bet tā plastmasa... Diez, kā krakšķēs aukstos ziemas rītos vāģim uzsilstot. Klimatkontrole ar no 15 gadu pagātnes ielikta.

- Jaguar multimediju sistēma palēna. Vāģī par >50 000 EUR tā galīgi nevajadzētu būt.

- Materiālu ziņā Tiguan nosaka toni starp VW grupas krosoveriem. Kodiaq un Ateca izmantoti cietāki materiāli, bet kopumā arī šajos iespaids ir labs. Tiguan pēc sajūtām augstvērtīgāks.

- Ar materiālu izvēli grēko arī Renault. Tur var būt baigais kišmiš. Un jaunākajos, ne tajos lētākajos modeļos izmanto tādus slēdžus, kas pirms 15 gadiem bija Renault bulku vāģos u.c. komercauto.

Mans subjektīvais viedoklis un pirmie iespaidi.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79

taču AUTO izstādi vairs nealkstu apmeklēt

......

Man šodien uzplaiksnīja līdzīga doma , bet nesaki nekad , nekad

Man viens no mērķiem( vismaz dažu % iespējamība kā nākamais ) bija civiks ...bet neuzrunāja , jo biju gaidījis lielāku , pat neiekāpu .

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014
0 0 Atbildēt

Aicinu mūsu (Gada auto) stendā tieši salīdzināt Tiguan un Kodiaq. Kā var atšķirties viens un tas pats auto!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Kad šitais murgs vienreiz beigsies?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Kādas atsauksmes par šī gada Auto un Exotica 2017 izstādi? Kas patika, kas nē?

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

patika dēlam elektro auto

p.s

arī autobuss

p.ss

gribēja izbraukt.......

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Nav pieejama statistika par šī reklāmas pasākuma apmeklējumiem? Cik cilvēki katru gadu apmeklē.

Būtu interesanti aplūkot.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir, 40 000 apmeklētāju esot bijuši

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti