Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Rotweilers Reģ.: 22.05.2017

Nobriedusi vajadzība pēc uzticama auto,vecīšu- pensionāru dēļ.Obligāti jāapmeklē reizi nedeļā mazpilsētā Kurzemē,vismaz 120km no Rīgas.Bieži vien dažādas kampaņas izsludina saloni lietotiem auto,gan toyota,mini,vw.Gribas tiešām labu,bet nedārgu auto ar kaut kādām garantijām un savā vecumā uz līzingiem neesmu nobriedis.Ar autoplaču piedāvājumu esmu 3x no četrām piečakarēts,tāpēc ...

 
1 2
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Cienījamu autonomu parka izpārdošanu kā alternatīvu mazlietotam no dīlera neesi apvērtējis?

Silva Reģ.: 25.09.2017
0 0 Atbildēt

Vēlreiz. Kur tādu skatīties?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 0 Atbildēt

Ja tas cienījamās autonomas parka auto ir nonācis līdz placim, tad ne vienam no tā iepriekšējiem lietoājiem (uzņēmuma darbiniekiem, kuri parasti izmanto atpirkšanas iespēju) vai paša nomas kantora darbiniekiem tas auto nav saistošs. Jo gardie kumosiņi līdz placim nemaz nenonāk. Esmu bijis īpašnieks diviem šādā palcī nopirktiem auto. Pilna servisa vēsture un visi remonti pa KASKO pie dīlera nekādā mērā nonorāda uz auto ekspluatācijas apstākļiem, kas juridisko personu auto ir visai skarbi.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Zini, kā izbijis autonomu īp. ieteiktu tomēr to nedarīt. Lai cik cienija autonoma, cilvēkiem pofig kā brauc. Tomēr tie auto tiek gana spīdzināti un mocīti :/

megamixs Reģ.: 03.03.2016
0 0 Atbildēt

Es piemēram tikai skatos uz tādiem. Focusu iecēlu 1gv ar apmēram 20tk noskrējienu. Kalpo godam. Uz doto mirkli noskrējis apmēram 100tk, lielākais remonts līdz šim mainīta atspere priekšā šofera pusē un viena tuvās gaismas lampa. Mēnesi atpakaļ tika iecelts pusgadu vecs rav4 ar 10tk noskrējienu. Vēl pāragri spriest par trūkumiem un plusiem, bet laiks rādīs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Krasta 5 arī būs "savs" salons, kad pabeigs. Biķernieku ielā arī "savs". Bet saimnieks ta viens. Vispār Biķernieku 125 (jaunā salona adrese) jau dzīvo Autohalle. Kur tur to Škodu vēl iegrūdīs?

Krasta ielas salons pieder Skandi Motoram, Biķernieku ielas salons būs Verta Auto, kurš, ja nemaldos, pieder tam pašam importētājam Auto 100.

Un Auto Halle Latvijā vispār vairs nedzīvo, viņu saistības un salonu pārņēma leišu Auto Brava.

Un Auto Brava atrodas Biķernieku 145, bet Škodu būvēs Biķernieku 125.

Tā tās baumas rodas - kaut kur kaut ko sagrābsta un tad pasniedz kā baigo patiesību.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Nu bet saimnieks abiem saloniem viens - igauņi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kārtējā muļķība... nezināju, ka Spredzis ir igaunis

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja viņš ir Auto100 īpašnieks, tad ok.

Pareizāk gan būtu, nav ok. Es vairs garantijas auto apkopes pie viņiem netaisīšu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Silva rakstīja: Vēlreiz. Kur tādu skatīties?

Piemēram, šeit:

hertz.lv/lv/automasinu-izpardosana/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Silva, ņem šhito- hertz.lv/lv/automasinu-izpardosana/284

-tas ir lēts un vismaz 16x "pārāks" par 13k vērtu xc60. Viss ir baudāms- salons, seedekļi,motars/ugunīgais 1400 kW, lukturi BiLazerBeam uttt. Zin kā- aizbrauc uz dārzu, ierubij rādžu un sēdekli var iznjemt ko dobē pasēdēt un ar to ātrumkloķi var bietes pabakstīt vai vēl ko

manerheims Reģ.: 17.02.2016
1 0 Atbildēt

megamixs rakstīja: Es piemēram tikai skatos uz tādiem. Focusu iecēlu 1gv ar apmēram 20tk noskrējienu. Kalpo godam. Uz doto mirkli noskrējis apmēram 100tk, lielākais remonts līdz šim mainīta atspere priekšā šofera pusē un viena tuvās gaismas lampa. Mēnesi atpakaļ tika iecelts pusgadu vecs rav4 ar 10tk noskrējienu. Vēl pāragri spriest par trūkumiem un plusiem, bet laiks rādīs.

Kur tu viņu iecēli?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Tolmeta piekabē. Kāpēc atsperes mainīja? Varēja arī iecelt.

megamixs Reģ.: 03.03.2016
0 0 Atbildēt

manerheims rakstīja:

megamixs rakstīja: Es piemēram tikai skatos uz tādiem. Focusu iecēlu 1gv ar apmēram 20tk noskrējienu. Kalpo godam. Uz doto mirkli noskrējis apmēram 100tk, lielākais remonts līdz šim mainīta atspere priekšā šofera pusē un viena tuvās gaismas lampa. Mēnesi atpakaļ tika iecelts pusgadu vecs rav4 ar 10tk noskrējienu. Vēl pāragri spriest par trūkumiem un plusiem, bet laiks rādīs.

Kur tu viņu iecēli?

Kurējo domā, rav4 vai focus? Abi nāk no dīlera garažām ārpus LV.

megamixs Reģ.: 03.03.2016
0 0 Atbildēt

gunbox rakstīja: Tolmeta piekabē. Kāpēc atsperes mainīja? Varēja arī iecelt.

Atškirībā no tevis ar tolmetu nekrāmējos. Kad odometrs rāda virs 100k atdodu kā iemaksu nākamajam auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja viņš ir Auto100 īpašnieks, tad ok.

Pareizāk gan būtu, nav ok. Es vairs garantijas auto apkopes pie viņiem netaisīšu.

Viņš nav Auto 100 īpašnieks.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti