Kreisai pagrieziens aplī

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017

No kurienes cēlusies aplī iebraukšana un braukšana ar kreiso pagriezienu? Bieži vien man neskaidrību rada apļos kuros vairākas joslas un cilvēki nepārkārtojas, bet lepni nobrauc lielāko apļa daļu un tad pārslēdz uz labo pirms izbraukšanas

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 4 Atbildēt

Vai tad muļķu trūkst uz ceļiem,galvenais viņu ar katru gadu vairāk un tā jau nopietna problēma.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

kreisā pagrieziema ieslēgšana nav paredzēta CSN, iebraucot un braucot pa apli

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
5 0 Atbildēt

Kaada probleema? Es arii reizeem iesleedzu kreiso, kad gatavojos braukt pa otro vai videejo joslu. Lielaakaa probleema apljos ir taa, ka daudzi brauc tikai pa labo joslu, pat vairaakaam izbrauktuveem garaam pabraucot!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
7 0 Atbildēt

ble, pirms nedēļas gandrīs nošķilos, jo, braucot iekšā aplī, kurā izeja no viņa iebrauktuves ir apmēram 5m atālumā, klients rādīja labo pagriezienu, kaut gan plānoja turpināt braukt pa apli. tādējādi maldinot.

būtu rādījis kreiso vai neko, nebūtu nekādu sāpju.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
5 3 Atbildēt

kreisais virzienrādītājs saka, ka nebrauksi laukā pa pirmo izeju, bet turpināsi braukt aplī uz kādu no nākamajām izejām, pirms kuras arī parādīsi labo pagriezienu.

nevis brauksi pretējā virzienā pa apli.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

(šeit runa par mazajiem apļiem, kuros tikai viena josla)

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Man ir divējāda pieeja - lieli apļi - rādu virzienrādītājus atbilstoši manevram, mazi apļi - rādu virzienrādītājus tā, it kā tur joprojām būtu krustojums, nevis aplis.

core Reģ.: 03.01.2017
7 0 Atbildēt

Nav brīnums ka bardaks apļos, jo te tak katrs savus noteikumus izdomā.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
6 1 Atbildēt

Nu ja, daži rāda pagriezienus arī ceļa līkumos...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šodien ar vienu tādu kreisā pagrieziena rādītāju aplī gandrīz sanāca iepazīties ciešā kontaktā

Braucu no Biķernieku ielas Rimi, pirms manis viens ar RUS numuriem pirms apļa rāda kreiso pagriezienu, pat pavīdēja doma, ka viņš taisās aplī braukt pa kreisi, bet nē, pārliecinoši iebrauc aplī kreisajā joslā, tātad brauks uz kādu tālāku izbrauktuvi... Man vajag otro izbrauktuvi uz Biķernieku ielu, bet tā kā citu mašīnu praktiski nav, barucu pa labo joslu garām kreisajā joslā iebraukušajam. Kad esam pretī izbrauktuvei uz Juglas ielu, šis sadomā, ka viņam tur vajag un taisa ~90 grādu pagriezienu no otrās joslas man priekšā. Kaut kā tomēr izdevās savākties un iztikt bez sadursmes.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Te noderēs grāmata "Kā atpazīt idiotu". Nodaļa No.2, 6. panta 9.apakšpunkts - "kā no Viņa izvairīties".

Kā atpazīt- piem, ja kāds iebraucot aplī rāda labo pagriezienu, nešaubies, tas ir "Viņš", ar 96,98% varbūtību.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 6 Atbildēt

Tiešām? Manuprāt, idiots ir tas kurš iebraucot aplī rāda kreiso pagriezinu nevis labo. Pēc CSN iebruacot aplī visiem ir jārāda labais pagrieziens.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Pēc CSN pagriezieni nav jārāda ja tas ir maldinoši, tu taču līkumā nerādi?

Qued Reģ.: 12.06.2001
0 2 Atbildēt

Kādā veidā ir maldinoši rādīt labo pagriezienu, iebraucot aplī?

Slepkava Reģ.: 27.10.2016
0 0 Atbildēt

Aplis tak nav līkums, aplis ir krustojums.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Mazajos apļos tas ir maldinoši, jo virzienrādītājs neizslēdzas un ja nenogriežas pirmajā izbrauktuvē tad var izprovocēt avāriju. Arī lielā aplī tas virzienrādītājs citiem nekādu pievienoto vērtību nedod. Kādam nolūkam rādi virzienrādītāju? Domā aizmugurē braucošie aizbrauks pa kreisi un nepamanīs apli?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Ta liecies mierā- nu cik ta var to bezjeegu....- lai tik raada, vismaz pa gabalu saprotams, kas brauc ;D

Ta es vel saprastu ja būt kāds konkrēts tur tipa pieredzes ieteikums vai kas taads, abet nee, tik viena muldēšana.Savureiz tak varētu kaut lai viņi p-pi parāda, bet nu vismaz ar sapratni ko pats dara un vismaz ar kkādu jēgu priekš citiem.A te bezjēga- es to, abet reku es shito.Savukārt es neko, jo man po... ;P

Ja nobrauktuves ir tuvu (nu ja mazs tas p, sorrii, aplis,,)- es dažreiz rādu noprast, ka braukšu "ne pa pirmo nobrauktuvi" bet gan "tālāk pa apli"- jo dablaēbi domā ja reiz Galvenais ceļš iet taisni, tad jau 200% ka neviens nebrauks pa to apli uz nākamo nobrauktuvi.Jo Es nekādi negribu to dalbaēbu satikt- viņi tak uzglūn no visiem kaktiem.Bat, ja iebraucot tajā fukin aplī, ja es tad rādītu labo- nu tur tak ir 600%, ka kāds nekavējoties sānos ietēmētu, ja es nenogrieztos pirmajā nobrauktuvē...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Pēc CSN pagriezieni nav jārāda ja tas ir maldinoši, tu taču līkumā nerādi?

Es nerādu arī iebraucot apli, bet regulāri redzu idiotus, kas veicot labo pagriezienu ielsēdz kreiso virzienrādītāju.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti